Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Чоловічі зачіски на коротке волосся (41 фото) з залисинами: відео-інструкція як зробити своїми руками, стильні і красиві стрижки для чоловіків 2014 року, фото і ціна

  1. Класична зачіска на короткій стрижці
  2. Бокс і напівбокс
  3. виголені скроні
  4. Ірокез
  5. Малюнки та візерунки
  6. чубчик
  7. резюме

  За своєю природою багато чоловіків консервативні, що визначає і їх ставлення до своїх зачісках. Зазвичай це найпопулярніші класичні варіанти коротких стрижок, іноді це можуть бути чоловічі зачіски на коротке волосся із залисинами.

  Але сьогодні і серед чоловіків досить любителів оригінальних і екстравагантних варіантів зачісок. І стилісти в усьому світі намагаються придумати все нові варіанти.

  І стилісти в усьому світі намагаються придумати все нові варіанти

  Класичний стиль чоловічої зачіски буде популярний завжди.

  Класична зачіска на короткій стрижці

  На фото показана зачіска канадка, важливою рисою якої є плавний перехід від вистрижених потилиці до обсягу на маківці.

  Зазвичай зачіски розрізняють, порівнюючи довжину волосся на різних ділянках голови і то, як вони укладаються. Класика залишається в тренді. Типовою класичною зачіскою вважається така, коли пасма гладко укладене з боковим проділом або зачесане назад ( див.також статтю «Як відростити волосся після короткої стрижки: 4 способи прискорити процес» ).

  Класичну коротку стрижку характеризує однакова довжина волосся по всьому колу голови, зазвичай довжина їх не перевищує трьох-п'яти сантиметрів. На базі такої стрижки виконуються наступні класичні чоловічі зачіски з коротким волоссям:

  Зачіска Основні характеристики Бокс Характеризується поголеними скронями, а також нижньої поголеною частиною потилиці. По всій довжині дуже коротке волосся, з вигляду зачіска схожа на шолом гладіатора. Напівбокс Подовжений варіант зачіски бокс. На тім'ячку залишають більш довгі пасма, до восьми сантиметрів завдовжки. Британка Класичні зачіски для чоловіків з коротким волоссям, вони характеризуються бічним проділом, акуратними скронями і об'ємним верхом.

  Боб Характеризується подовженими пасмами, які загортають усередину, а також закругленою чубчиком. Їжачок Закруглена форма з довжиною волосся не більше двох сантиметрів. Бобрик Квадратна форма зачіски з довжиною волосся не більше двох сантиметрів. Канадка Відрізняється довгим чубком з акцентом на лобовій частині.

  Бокс і напівбокс

  Зачіска бокс відмінно підкреслює чоловічий стиль.

  Ці дві зачіски на коротке волосся для чоловіків не виходять з моди вже років сто. Подивіться будь-який фільм початку або середини минулого століття, де герой заходить в перукарню. Зазвичай він просить підстригти його під бокс або напівбокс.

  І в 1914 році, і в 2014 році, а також сьогодні ці стрижки є популярними і затребуваними. Давайте розглянемо, як виконати своїми руками стрижку бокс:

  Етап Покрокова інструкція виконання стрижки Розмітка окантовки. Починаючи від середини виступу потиличного, йдемо вліво, робимо окантовку, що проходить над вухом не вище одного сантиметра від краю лінії росту волосся. Лінію можна міняти, якщо того вимагає особливість форми голови.

  Збрити локони до лінії окантовки, напрямок гоління вгору.

  Обробка волосся на потилиці і бічних частинах. Коротко підстригти і однаково обробити машинкою потилицю і бічні частини голови. Згладити опуклості нижчою лінією виконуваної окантовки. Обробка тім'яної частини. Підстригти верхні пасма коротко, приблизно на два або три сантиметри. Тім'яну частину краще стригти методом «на пальцях». Обробка чубчика. Негусто чубок можна залишити до середини чола. Але частіше ця зачіска виконується без чубчика.

  Бокс і напівбокс вважають за краще не одні тільки зрілі чоловіки, а й серед молодих людей часто можна зустріти прихильників цих зачісок.

  виголені скроні

  Зачіски з коротко поголеними скронями сьогодні не зважають екстравагантними.

  У наш час не рідкість, коли чоловіки вважають за краще звичайної рядовий зачісці різні стильні чоловічі зачіски для короткого волосся. Це може бути стрижка з поголеними скронями, але з пишною шевелюрою на тімені.

  Такий варіант чоловічої стрижки можна укладати різними способами:

  1. зачісуючи на один бік;
  2. зачісуючи на прямий проділ;
  3. зачісуючи на косий проділ;
  4. зачісуючи наверх;
  5. зачёсивая назад.

  Це сьогодні дуже популярний вид стрижки, який підходить багатьом чоловікам. Але таку зачіску необхідно ретельно укладати, користуючись спеціальними засобами.

  Для одних варіантів волосся необхідно піднімати вгору і формувати загострений конус, в інших створювати навмисну ​​недбалість.

  Ірокез

  Ірокез допомагає відповідати віянням моди.

  Така стрижка на короткому волоссі легко укладається самостійно. Наносимо на голову моделює засіб, а потім пальцями укладаємо волосся в потрібному напрямку, надаючи форму чубчика.

  Ірокез для правильного укладання вимагає застосування спеціальних засобів:

  Засіб Мета використання Гель. За допомогою гелю створюється варіант ірокеза з шипами. Лак. Застосовується для фіксації. Може бути прозорим і кольоровим. Кольоровим зазвичай фарбують кінчики локонів. Лак легко змивається. Пінка. Застосовується для укладання, наноситься на вологі локони перед тим, як їх починають сушити феном. Моделюючий віск. Використовують для виділення різних пасом.

  Порада. При використанні того чи іншого засобу важливо розуміти, що занадто багато кошти не подовжать термін існування зачіски, а навіть можуть його скоротити. Просто тяжкість зайвих коштів вилитих на голову може виявитися непосильним для волосся. Дотримуйтесь розумну міру.

  Малюнки та візерунки

  На фото - ірокез у формі ящірки.

  Модні молоді люди, які не бажають зливатися з натовпом, часто вибирають оригінальні стрижки з малюнками. Ці красиві малюнки виголюють досвідченими майстрами по колекції зразків на фотографіях.

  Навіть висока ціна не може зупинити бажання виділитися своєю оригінальною зачіскою. Особливо цікавими виходять варіанти ірокеза з поголеними малюнками.

  Особливо цікавими виходять варіанти ірокеза з поголеними малюнками

  Геометричні візерунки виконують частіше на скронях, але іноді і по всій площі волосяного покриву голови.

  Важливо. Таку стрижку потрібно часто оновлювати, освіжають її не рідше, ніж од ин раз в два тижні, в іншому випадку малюнок втратить свої чіткі форми і обриси.

  чубчик

  Стильна чоловіча зачіска з чубком.

  Сьогодні знову стали популярними зачіски для короткого волосся для чоловіків з чубчиком. Чубчика стрижуться і укладаються різними способами, кардинально змінюючи ваш образ. Часто цей елемент відіграє центральну роль всієї укладання.

  Можна скористатися для створення стильного образу наступними варіантами:

  1. укласти чубок наверх, влаштувавши на голові подобу кока;
  2. укласти вгору і назад, зализати за допомогою засобів;
  3. укласти чубок набік, ретельно зализавши її мусом сильної фіксації;
  4. влаштувати асиметрію, для чого при стрижці необхідно залишити довгими кілька окремих пасом, які і укладати в асиметричному порядку;
  5. влаштувати асиметрію за допомогою косою чубчика;
  6. пофарбувати або зробити мелірування, ніж виділити всю чубок або її окремі пасма.

  Але вибір варіанту стрижки та фарбування - це перший крок. Головне полягає в правильному укладанні, для виконання якої вам знадобляться гелі та спреї для волосся.

  Укладання стрижки з чубчиком виконується наступним чином:

  1. зволожите все волосся, завдавши спрей або гель по всій довжині;
  2. висушіть феном, направляючи струмінь теплого повітря вгору;
  3. волосся укладете вперед, а потім зачешіть назад, чубок укладіть в потрібному напрямку;
  4. коріння волосся обробіть пальцями, направляючи локони в потрібну сторону;
  5. зафіксуйте отриманий результат лаком.

  Порада. При виборі варіанту стрижки з чубчиком, бажано отримати рекомендації професійного стиліста, який підкаже, який варіант чубка вигідніше підкреслить плюси вашої зовнішності.

  При виборі варіанту стрижки з чубчиком, бажано отримати рекомендації професійного стиліста, який підкаже, який варіант чубка вигідніше підкреслить плюси вашої зовнішності

  Чоловічі стрижки різноманітні

  резюме

  Щорічно розширюється список актуальних чоловічих стрижок і зачісок ( читайте також статтю «Найстильніші стрижки на коротке волосся для круглого особи в цьому сезоні» ).

  Сподіваємося, що матеріали і відео в цій статті допоможуть вам розібратися в тенденціях сучасної моди в цій сфері.


  Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только