Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Літні кофтинки гачком: схеми і опис, філейне в'язання кофти

  1. Літня кофточка гачком з квіткової вставкою, схеми і опис
  2. В'язання гачком асиметричною річної кофтинки зі схемами
  3. Філейне в'язання гачком, схеми літніх кофт
  4. Літня кофточка в техніці філейної в'язання
  5. В'язана гачком річна кофточка в комбінованій техніці
  6. Кофтинка зі вставками з філе в'язання

  Літня кофточка, пов'язана гачком стане окрасою гардеробу будь-якої модниці. Вона буде відмінним доповненням до спідниці, шортів або джинсам. У будь-якому поєднанні в'язані гачком літні кофтинки будуть чудово виглядати і радувати око оточуючих. Різноманітність схем літніх кофтинок, пов'язаних гачком, дасть простір фантазії і задовольнить смак навіть найбільш вимогливих дівчат. Так як найчастіше такий елемент гардеробу виготовлений з натуральної пряжі, він дозволяє дихати тілу і позбавляє від неприємностей, пов'язаних зі спекотною погодою.

  Зміст статті:

  1. Літня кофточка гачком з квіткової вставкою, схеми і опис
  2. В'язання гачком асиметричною річної кофтинки зі схемами
  3. Філейне в'язання гачком, схеми літніх кофт
  4. Літня кофточка в техніці філейної в'язання
  5. В'язана гачком річна кофточка в комбінованій техніці
  6. Кофтинка зі вставками з філе в'язання

  Літня кофточка гачком з квіткової вставкою, схеми і опис  В'язання гачком асиметричною річної кофтинки зі схемами  Філейне в'язання гачком, схеми літніх кофт  Літня кофточка в техніці філейної в'язання  В'язана гачком річна кофточка в комбінованій техніці  Кофтинка зі вставками з філе в'язання

  Для тих, хто може самостійно в'язати гачком літні кофтинки, є можливість створити абсолютно неповторну модель. Це дозволить виглядати ексклюзивно як на святковій вечірці, так і в повсякденному житті. Розглянемо деякі в'язані літні кофтинки гачком зі схемами.

  Літня кофточка гачком з квіткової вставкою, схеми і опис

  Така річна кофточка, в'язана гачком з квіткової вставкою, виглядає просто, але в той же час вишукано. При поєднанні з повсякденними джинсами або спідницею вона послужить гідним нарядом в робочій атмосфері. А в доповненні з шикарною вечірньої спідницею, така кофточка буде виглядати чарівно на святковому корпоративі .
  Така річна кофточка, в'язана гачком з квіткової вставкою, виглядає просто, але в той же час вишукано

  Для виготовлення даної моделі буде потрібно бавовняна пряжа, гачок і основи знань з в'язання гачком. Для початку потрібно зв'язати 7 квіток за запропонованою схемою (2 великих і 5 маленьких).

  Опис схеми квітки. Великий квітка в'яжеться за даною схемою.
  Опис схеми квітки
  Маленький квітка в'яжеться за тією ж схемою, тільки в другому ряду в'язати 12 разів по 3 стовпчики з накидом і 3 повітряних петлі. Третій ряд пропустити, а з четвертого ряду продовжити в'язання по схемі.

  Спинка в'яжеться по викрійці будь улюбленої кофтинки стовпчиками з накидом. До початку в'язання полички, викладаємо готові квіти на пов'язану спинку в бажаному порядку. Після цього в'яжемо праву і ліву частини полички з урахуванням викладеного малюнка. Таким чином, будуть дотримані точні розміри передньої частини кофтинки. Далі з'єднуємо всі деталі переду і виконуємо бічні і плечові шви.

  В'язання гачком асиметричною річної кофтинки зі схемами

  Ексклюзивна річна кофточка гачком всюди буде доречна. Вона не тільки підкреслить фігуру, але і зробить її власницю ще більш стрункою.
  Ексклюзивна річна кофточка гачком всюди буде доречна
  Для цієї моделі будуть потрібні по 100 г шовкової пряжі різних кольорів, 1 прозора бретель і гачок.

  Спочатку роботи потрібно зробити викрійку в натуральну величину і звірятися з нею в ході роботи.
  Спочатку роботи потрібно зробити викрійку в натуральну величину і звірятися з нею в ході роботи
  Кофточка складається їх 5 різнокольорових смуг:

  • 1 смуга. Мідної ниткою зв'язати 11 раппортов за схемою 1.
  • 2 смуга. Коричневою ниткою починаємо в'язати за схемою 3, потім в'яжемо 9 раппортов за схемою 1, виконуючи між 8 і 9 раппортом 3 і 4 ряди цього ж рапорту. Для пройми пов'язати з 1 по 6 ряд за схемою 1.
  • 3 смуга. Бежевій ниткою починаємо виконувати смугу по схемі 2, а потім в'яжемо 12 раппортов за схемою 1.
  • 4 смуга. Мідної ниткою набрати ланцюжок з 10 повітряних петель і в'язати в першому ряду 5 напівстовпчиків з накидом і 5 стовпчиків без накиду. У другому ряду 3 стовпчика без накиду і 7 стовпчиків з накидом. Продовжуємо в'язання 12 рапорту за схемою 1. Закінчити як 5 смугу.
  • 5 смуга. Коричневою ниткою зв'язати смугу з 12 раппортов за схемою 1, що не довязивая в останньому рапорті заключні 3 ряди.

  Для деталі плеча зв'язати бежевій ниткою 1,5 рапорту за схемою 1. Поличка в'яжеться як спинка.
  Для деталі плеча зв'язати бежевій ниткою 1,5 рапорту за схемою 1
  Смуги зшити між собою. Виконати бокові і плечові шви. Рукав в'яжемо зверху вниз по колу за схемою 4, поступово розширюючи донизу.

  Філейне в'язання гачком, схеми літніх кофт

  Філейне в'язання - це імітація філейної вишивки (сітка з заповненими осередками). Такий прийом можна використовувати як в комбінованому в'язанні (облямівка, комір, як вставки), так і самостійної технікою. Розглянемо деякі з схем філе в'язання гачком при виконанні літніх кофт.

  Літня кофточка в техніці філейної в'язання

  Елегантна річна кофточка, пов'язана гачком, оманлива в своїй простоті. При виконанні пряжею з люрексом або в більш яскравому кольорі може використовуватися як вечірній варіант.
  Елегантна річна кофточка, пов'язана гачком, оманлива в своїй простоті
  Кофточка в'яжеться бавовняної пряжею. Для спинки набираємо потрібну кількість петель (розрахувати по викрійці) і в'яжемо за схемою 1. На висоті 15 см від початку в'язання переходимо до виконання візерунка за схемою 2 і в'яжемо ще 25 см. Далі виконуємо вирізи для пройм по викрійці. На висоті 9 см від пройм починаємо виконання горловини. Через 18 см від пройми закінчити роботу петлями плечових скосів.

  Перед в'яжемо як спинку, але візерунком за схемою 3 і з більш глибоким вирізом горловини. Виконуємо бічні і плечові шви.

  Обв'язуємо низ, пройми і горловину вироби візерунком за схемою 4.
  Обв'язуємо низ, пройми і горловину вироби візерунком за схемою 4

  В'язана гачком річна кофточка в комбінованій техніці

  Така річна кофточка, в'язана гачком в комбінованій техніці, приверне увагу багатьох модниць своєю простотою і оригінальністю. Звичайне в'язане полотно, прикрашене вставкою з філейної в'язання, виглядає ошатним і неповторним.

  Для виконання цієї літньої в'язаній кофтинки гачком знадобиться бавовняна або лляна пряжа і гачок.

  Перед виконуємо по схемі 1 стовпчиками з накидом зверху вниз. Вставку в філейної техніці в'яжемо цільним полотном з бічними частинами полички. Спинку починаємо від плечових ліній переду і продовжуємо по схемі 2. Зшиваємо бокові шви і обв'язуємо краю кофтинки 3 рядами стовпчиків без накиду.
  Перед виконуємо по схемі 1 стовпчиками з накидом зверху вниз


  Кофтинка зі вставками з філе в'язання

  Легка літня кофтинка зі вставками з пов'язаної гачком тасьми, методом філе в'язання. Може служити як для прогулянок з дитиною на дитячому майданчику, так і для вечірнього променаду по березі моря.
  Легка літня кофтинка зі вставками з пов'язаної гачком тасьми, методом філе в'язання
  Таке вбрання можна самостійно зробити з обридлої простої бавовняної блузи. Для цього вив'язувати 2 тасьми по даній схемі в дзеркальному відображенні. Пришиваємо тасьму на поличці уздовж застібки. Нова літня кофта готова!

  Таким методом можна зробити вставки на рукавах або горловині, а також по низу вироби. Все залежить від польоту фантазії господині майбутнього шедевра. Дерзайте!

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только