Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Літні блузи для повних жінок гачком філейної технікою - 4 схеми візерунків з описом

  1. зміст: зміст:
  2. Привабливі візерунки на білій блузі-кофтині для пишних дам
  3. Повітряна білосніжна річна блуза
  4. Жіночна блуза з квітами на філе сітці для повних
  5. Блуза в техніці філейної в'язання для дам «розкішних» обсягів

  зміст:

  зміст:

  Спекотне літо в самому розпалі, велика частина нашої неосяжної Батьківщини не знає як рятуватися від спеки. Хочеться зняти з себе все і залягти в прохолодній морській воді. Однак, не завжди це можливо. Тому в таку погоду рятуємося легкої, з бавовни одягом.

  Ідеальні літні блузи-топи, зв'язані гачком філейним в'язанням. Не секрет, що повні люди потіють сильніше, а значить такий одяг є просто порятунком. І хто сказав, що тільки стрункі можуть одягатися красиво і виглядати привабливо? Руйнуємо міфи, в'яжемо і йдемо моднічать.

  Носіть блузки в поєднанні з шортами або спідницями з льону, яскравими клатчами і легкими капелюшками.

  Привабливі візерунки на білій блузі-кофтині для пишних дам

  Поєднання декількох ажурних переплетень в одному виробі зараз дуже актуально. До речі, така блуза в'яжеться набагато швидше, ніж з монотонним малюнком.

  Розмір 52.

  Вам буде потрібно:

  • 400 г білої пряжі (100% бавовна мерсеризує, 50 г / 300 м),
  • гачок № 1,5.

  Переплетення: візерунки за схемами 1, 2, 3 і 4; обробка за схемою 5; мотив «квітка» за схемою 6; ст. з накидом.

  філейну СЕТКА
  1-й ряд - поперемінно 1 ст. з накидом і 1 в.п., 2-й ряд - поперемінно 1 ст. з накидом в ст. попереднього ряду і 1 в.п.

  Щільність в'язання: 3,5 раппорта х 20 рядів = 10 х 10 см, пов'язано візерунком за схемою 1. 11 рапорту х 18 рядів = 10 х 10 см, пов'язано візерунком за схемою 2. 4,5 раппорта х 20 рядів = 10 х 10 см, пов'язано візерунком за схемою 3. 2,2 раппорта х 11 рядів = 10 х 6 см, пов'язано візерунком за схемою 4. 18 клітин х 18 рядів = 10 х 10 см, пов'язано філейної сіткою.

  Спинка Зв'яжіть ланцюжок з 201 в.п. + 3 в.п. підйому. На її основі зв'яжіть 1 ряд ст. з накидом, 5 рядів філе сіткою, 1 ряд ст. з накидом. Продовжіть візерунком за схемою 1 (= 20 раппортов). Пров'язавши 24 ряду візерунком за схемою 1, зв'яжіть 1 ряд ст. з накидом (в кожен рапорт узору за схемою 1 зв'яжіть no 10 ст. з накидом = 201 ст. з накидом), продовжите візерунком за схемою 2 (= 61 раппорт). Пров'язавши 18 рядів візерунком за схемою 2, зв'яжіть 1 ряд ст. з накидом, 5 рядів філе сіткою, 1 ряд ст. з накидом. Для пройм залиште по обидва боки по 21 а. з накидом і в'яжіть узором за схемою 3 (= 20 раппортов). Пров'язавши 42 ряду візерунком за схемою 3, закінчите роботу. По низу спинки зв'яжіть 11 рядів візерунком за схемою 4 (= 13 раппортов).

  ПЕРЕД Почніть, як спинку. Пров'язавши 16 рядів візерунком за схемою 3, для виріз горловини залиште середні 6 раппортов і обидві половинки в'яжіть роздільно, збавляючи для заокруглення вирізу з обох сторін у кожному 2-му ряду 2 рази по 1/2 раппорта. Пров'язавши 42 ряду візерунком за схемою 3, закінчите роботу. По низу переду зв'яжіть 11 рядів візерунка за схемою 4 (= 13 раппортов).

  Лівий РУКАВ Зв'яжіть ланцюжок з 121 в.п. + 3 в.п. підйому. На її основі зв'яжіть 1 ряд ст. з накидом, 5 рядів філе сіткою, 1 ряд ст. з накидом. Для скоса додайте з обох сторін у кожному 2-му ряду філе сітки 2 рази по 1 клітці. Продовжіть візерунком за схемою 2 (= 44 рапорту). Для скоса додайте з обох сторін у 6-му ряду візерунка за схемою 2 по 1 раппорту.
  Пров'язавши 12 рядів візерунком за схемою 2, для оката НЕ довязивайте з обох сторін у кожному ряду 26 разів по 1/2 раппорта. Закінчите роботу. По низу рукава зв'яжіть 11 рядів візерунком за схемою 4 (= 8 раппортов).

  ПРАВИЙ РУКАВ В'яжіть, як лівий.

  ЗБІРКА: Виконайте плечові шви. Ушийте рукава. Виконайте бокові шви і шви рукавів. Уздовж виріз горловини виконайте обв'язку по схемі 5. Зв'яжіть 64 мотиву «квітка». Нашийте мотиви на ділянки, пов'язані філе сіткою: на переді і спинці на нижніх ділянках - по 13 мотивів і на верхніх ділянках - по 11 мотивів, на рукавах - по 8 мотивів.

  Нашийте мотиви на ділянки, пов'язані філе сіткою: на переді і спинці на нижніх ділянках - по 13 мотивів і на верхніх ділянках - по 11 мотивів, на рукавах - по 8 мотивів

  Повернутися до змісту

  Повітряна білосніжна річна блуза

  Вам буде потрібно:

  • пряжа (100% бавовна, 250 м / 100 г) - 400 г кольору «екрю»,
  • гачок №3,5.

  пряжа (100% бавовна, 250 м / 100 г) - 400 г кольору «екрю»,  гачок №3,5

  Перед: зв'яжіть ланцюжок з 181 пов. п. + 3 пов. п. підйому і в'яжіть за схемою 2, повторивши з 1-го по 10-й ряди 3 рази. Продовжіть в'язання по схемі 1. Через 38 см від набірного краю додайте з обох сторін для рукавів 3 рази по 1 клітці візерунка в кожному ряду, 1 раз - по 6 клітин з кожного боку. Приблизно через 46 см від набірного краю перейдіть на візерунок за схемою 2. Через 55 см від набірного краю залиште для виріз горловини середні 22 см і обидві сторони закінчуйте окремо. Через 62 см від набірного краю роботу завершите.

  Спинка: в'яжіть, як перед, але горловину виконайте на висоті 60 см від набірного краю.

  Збірка: виконайте всі шви. Всі краї обв'яжіть наступним чином:
  1 -й ряд: * 5 ст. с / н, 1 пов. п., пропустіть 1 п. підстави і продовжите від *;
  2-й ряд: * 1 ст. б / н в середній з 5 п. с / н попереднього ряду, 7 ст. с / н в «арочку» з пов. петлі попереднього ряду, продовжите від *.

  петлі попереднього ряду, продовжите від *

  Повернутися до змісту

  Жіночна блуза з квітами на філе сітці для повних

  Жіночна блуза з квітами на філе сітці для повних

  Ажурна, незвичайно жіночна блуза в супермодні салатово-жовтих тонах завжди буде доречна в літній день.

  Розрахований на розмір 56, а подивіться як стрункішою і прикрашає фігуру.

  Повернутися до змісту

  Блуза в техніці філейної в'язання для дам «розкішних» обсягів

  Розмір 56-58

  Вам буде потрібно:

  • 300 г пряжі (100% бавовна «Зірочка»);
  • гачок № 2;
  • 6 гудзиків, обв'язали ст. б / н.

  б / н

  Філейна в'язка: 1-й ряд - 3 пов. п. підйому, * 2 пов. п., 1 ст. с / н * (= 1 клітина); 2-й і всі наступні ряди - 3 пов. п. підйому, * над 2-ма пов. п. попереднього ряду в'язати 2 пов. п., над ст. - 1 ст. с / н * (= 1-й - 2-й ряди схеми 24.2).

  Щільність в'язання «філе вузький»: 39 п. (= 13 клітин) х1 3 рядів = 10 × 10 см.

  Спинка: для поперечної облямівки зв'язати ланцюжок з 43 пов. п. + 3 п. підйому і в'язати візерунком за схемою 24.1 (= 2,5 рапорту в висоту). Від рівного краю бічної сторони облямівки (= 79 клітин «філе в'язки») в'язати 42 низки візерунком за схемою 24.2, потім продовжити «філе вузький», розташувавши симетрично 2 квітки за схемою 24.3.
  На висоті 24 см від облямівки для пройм залишити з обох сторін по 8 клітин і далі для заокруглення в кожному ряду залишити по 2 клітини 1 раз і по 1 клітці 2 рази (див. Рис. А). На висоті 46,5 см від облямівки для виріз горловини залишити в середині 21 клітку і далі обидві сторони закінчити роздільно. На висоті 49 см від облямівки роботу закінчити.

  Поличка: для поперечної облямівки зв'язати ланцюжок з 43 пов. п. + 3 п. підйому і в'язати візерунком за схемою 24.1 (= 1,5 рапорту в висоту).
  Від рівного краю бічної сторони облямівки (= 48 клітин «філе в'язки») в'язати 42 низки візерунком за схемою 24.2, а потім візерунком за схемою 24.3. На висоті 24 см від облямівки для пройми залишити збоку 8 клітин і далі для заокруглення в кожному ряду залишити 3 клітини 1 раз і по 1 клітці 3 рази. На висоті 27 см від облямівки для скоса виріз горловини залишити з внутрішньої сторони в кожному ряду по 1 клітці 17 разів. На висоті 46,5 см від облямівки роботу закінчити.

  Другу поличку в'язати в дзеркальному відображенні.

  Рукав: зв'язати ланцюжок з 4 пов. п. + 3 п. підйому і в'язати 34 см поперечної облямівки ст. с / н. Потім від довгої сторони пов'язати 1 ряд «філе в'язки» (= 44 клітини) і продовжити візерунком за схемою 25.2. Для скоса, починаючи з 3-го ряду додати з обох сторін 1/2 клітини в кожному ряду 16 разів (= 60 клітин). На висоті 14 см від початку для оката рукава залишити в кожному ряду з боку спинки 1 раз 8 клітин, 1 раз 2 і 2 рази по 2; з боку переду 1 раз 8 клітин, 1 раз 3 і 3 рази по 1; далі по обидва боки залишати по 1 клітці. На висоті 27 см від початку роботу закінчити.

  Другий рукав в'язати симетрично.

  Збірка: виконати плечові, бічні шви і шви рукавів. По краю горловини і вертикальним краях поличок зв'язати 2 ряди ст. 6 / н і 3 ряди облямівки по схемі 24.4. На лівій поличці пришити гудзики, обв'язавши їх попередньо ст. б / н.

  І хто сказав, що тільки стрункі можуть одягатися красиво і виглядати привабливо?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только