Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Конструювання креслення блузки з короткими рукавами кімоно

  Кімоно - китайська національна одяг, яка пізніше поширюється у японців, а потім і в інших народів.
  Характерною рисою цього виду одягу є те, що рукава суцільнокроєні і що їх викроюють разом з передом і спинкою. Плечовий шов триває по довжині рукавів, які можуть бути короткими, три чверті або довгими.
  Справжнє кімоно без плечових швів (по згину). Кімоно - китайська національна одяг, яка пізніше поширюється у японців, а потім і в інших народів

  Модель блузки з короткими рукавами кімоно. Застібка - по всій довжині переду. Виріз горловини обробляють паспуалем і зав'язують його кінці бантиком. Блузка облягає талію.

  Мірки і розрахунки при побудові креслення аналогічні мірками і розрахунками при побудові креслення основи ліфа.
  Креслення викрійок спинки і переду блузки кімоно будують окремо для більшої зручності. Виріз горловини, нахил плеча, виточки від плеча і по талії - ті ж, що і у ліфа. За бажанням виточки від плеча можна перевести на виріз горловини. Ширину пройми рукава збільшують на 0,5 см (до 1 см).

  Глибину пройми рукава не треба збільшувати на 2 см, немає ніяких відхилень в середині спинки.
  Місце бокового шва не змінюється ні в одній з поличок. На переді, після побудови креслення, виточки від плеча переводять на бічний шов.

  На переді, після побудови креслення, виточки від плеча переводять на бічний шов

  При побудові креслення спинки плече спочатку описують на 0,5 см нижче допоміжної лінії, а до кінця піднімають на 0,5 см. Зірочкою відзначена довжина плеча, яке описують плавною кривою. Довжина шва рукава, який є продовженням плеча, 17 см.

  Перпендикуляр, восставленний до переду, що визначає ширину пройми рукава, ділять навпіл плюс 1,5 см на нижню половинку. Місце відзначають зірочкою і від плеча через зірочку відкладають довжину рукава (17 см).
  Від цієї точки відкладають вниз під прямим кутом ширину рукава (18 см = ширині пройми рукава плюс надбавка від 3 до 5 см). В даному випадку ширина рукава дорівнює 13см + 5см = 18см.

  Бічний шов описують так. Допоміжну лінію від лінії талії до лінії грудей ділять навпіл. Потім крайню точку ширини рукава з'єднують з точкою, зазначеної 1/2, плавною кривою, а до лінії талії продовжують прямою лінією, причому прибирають в талії 1 см. Від лінії талії подовжують лінію середини на 18 см для того, щоб окреслити довжину блузки. По лінії довжини відкладають 26 см (1/4 напівобхвату стегон - 1 см = 27см - 1см = 26 см).

  По лінії довжини відкладають 26 см (1/4 напівобхвату стегон - 1 см = 27см - 1см = 26 см)

  При побудові креслення переду від середини виріз горловини відкладають вправо 2 см на заходження і викреслюють паралельну лінію.
  Плече описують плавною кривою, в середині спускають на 0,5 см нижче допоміжної лінії.

  Довжину і ширину рукава, бічний шов і підгин описують, як на спинці. Перёд подовжують від середини донизу на 1 см.
  Якщо блузка з напуском по лінії талії, витачек не роблять, а тільки трохи прибирають в талії в бічний шов.

  Якщо тканина без особливостей, то при ширині тканини від 140 до 150 см метраж блузки дорівнює її довжині за міркою плюс 4-5см на припуски. В цьому випадку економлять 13 см тканини.

  Якщо тканина з особливостями, при тій же ширині викрійку переду прикладають на тому ж місці, а викрійку спинки прикладають зліва по згину тканини вирізом горловини вгору. В цьому випадку метраж блузки також дорівнює її довжині за міркою плюс 4-5 см на припуски і ще додатково піде 13 см.
  При ширині тканини від 80 до 90 см метраж блузки дорівнює подвійній довжині за міркою плюс 7-8 см на припуски.
  На малюнку нижче показано, як розкласти викрійки на відріз тканини при ширині 90 см, що має деякі особливості (спрямований квітковий малюнок).

  Так як перёд із застібкою, то викрійку переду прикладають по крайках, а викрійку спинки прикладають до згину тканини. Якщо тканина без особливостей, при тій же ширині можна заощадити 5 см. У цьому випадку викрійку переду прикладають на нижній край відрізу тканини по краях, а викрійку спинки вводять вирізом горловини до краю викрійки рукава переду; при цьому середина спинки повинна збігтися із згином відрізу тканини.
  На припуски відкладають по 1 см по вирізу горловини спинки і переду, по 2 см на плечовий і бічний шви і по 2,5 см на підгин рукавів і на підгин блузки.

  Косі смужки тканини на виріз горловини викроюють із решти тканини. Описують викрійки і припуски до них, потім зметують копіювальними стібками, як і в інших моделях блузок. Окремі деталі з'єднують, причому спочатку смётивают візит, а потім плечові шви від виріз горловини до підгину рукавів, дотримуючись центри у виріз горловини і по лінії низу рукавів. Необхідно стежити за тим, щоб не занадто присборить. Може виникнути необхідність присборить на спинці (від розчину виточки від плеча). Прісбарівают рівномірно тільки по довжині плеча.

  Смётанний шов розтягують в кінці плеча для того, щоб рукав краще спадав і щоб зменшити косі складочки від плеча у напрямку пахв. Розтягують також припуски на бічний шов по лінії талії, а також розчини витачек для того, щоб не з'являлися горизонтальні складочки. Потім блузку прасують, не розкриваючи швів.

  Приступають до примірці. Перш за все скріплюють шпильками візит переду, при цьому стежать за суміщенням центрів по лінії талії, по вирізу горловини, по лінії підгину. Блузку оглядають з усіх боків. Особливу увагу звертають на плечові шви. Перевіряють на місці вони і чи правильно спадають. Якщо плечовий шов відтягує до спинки, відпускають припуски спинки, а якщо шов відтягує до переду, відпускають припуски обох поличок.
  У пахв з'являються вертикальні складочки у напрямку до плеча Ці складочки характерні для кімоно і роблять блузку більш вільною у цій частині.

  Перевіряють довжину рукавів і довжину блузки. Якщо необхідно нанести виправлення, їх наносять і на ліву сторону, при цьому необхідно попередньо виправити лінії.

  Шви прострочують на машині в тому ж порядку, в якому їх смётивалі. Потім шви разутюжіваем, попередньо зменшивши припуски до 1 см. У пахв, де виріз глибше, шов в декількох місцях надрізають і запрасовують до спинки.

  Виріз горловини оформляють кантом. Ширина косою смужки 2 - 2,5 см. Її довжина дорівнює обхвату горловини плюс ще стільки ж сантиметрів для того, щоб можна було зав'язати бантиком.
  Перш ніж оформити виріз горловини, подборта зашивають на початку запаху, як у блузки-шемізетками. Потім середину косою смужки прикладають до середини спинки лицьовою стороною до лицьовій стороні. Після чого її смётивают, злегка прісбарівают тільки виріз горловини.
  Прострочують шов на машині і, перш ніж відігнути смужку до виворітного стороні вироби, прострочують зав'язку. Потім їх вивертають за допомогою голки і нитки.
  Пришиту смужку вивертають, витягаючи з неї вузький кант з лицьового боку блузки, його підгинають на 1,5 см і потім підшивають потайними стібками. Голкою шиють з машинної рядку, щоб не було видно ниток з лицьового боку. Петлі на правій поличці оформляють смужкою тканини (обтачкой) .

  Після пошиття блузку проутюживают остаточно також, як блузку-шемізетками . Плечові і бокові шви прасують на рукавніке або на спеціальній подушечці для прасування.

  Блузка кімоно з три чверті або з довгими рукавами, які вже коротких, оформляють під пахвами листівці в формі ромба. Довжина двох протилежних сторін ромба по 7 см, довжина двох інших протилежних сторін - по 9 см. Більш короткі сторони ромба сходяться з розрізом, а довші - з нижнім швом рукава. Ластку пришивають точно на межі рукава і бічного шва. У цьому місці тканину розрізають і після першої примірки вставляють ластку.
  При другій примірці листівці вже вшита. Спочатку її смётивают у розрізу з боку спинки, прострочують на машині (припуск невеликий - 0,8 см) і разутюжіваем. Потім одночасно з намітки бокового шва смётивают протилежну сторону ластовіци у розрізу переду. Прострочують на машині одночасно з бічним швом і потім шов разутюжіваем.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только