Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Блузка з мотивів. Кофти гачком зі схемами, фотографіями і описом

  1. Особливості створення одягу з мотивів
  2. Жіноча кофточка з квадратних мотивів
  3. Ніжна кофточка з мотивів
  4. Кофта з круглих мотивів
  5. Підбірка відео з в'язання кофт з мотивів
  6. Як працювати з мотивами
  7. Кофточка-туніка з квадратних фрагментів
  8. Значення розподілу кольорів
  9. Як з'єднати мотиви
  10. Красиві кофти гачком зі схемами цілісних візерунків
  11. Формування пройм і скосів

  Чарівна і легка у виконанні блузка, в'язана гачком з круглих мотивів, сто з'єднуються в процесі в'язання.

  Розмір: 40/42
  Матеріали: 3 мотка пряжі Círculo Charme (100% мерсеризує бавовна, 150 м / 396 м.), Гачок 1.75 мм.
  Щільність в'язання: діаметр мотиву = 12 см.

  Блузка гачком з мотивів, як в'язати: набрати 8 в / п. для мотиву, з'єднати в кільце.
  В'язати мотив за схемою.
  Зв'язати 50 мотивів, поєднуючи їх в процесі в'язання з'єднувальним стовпчиком в арки останнього ряду.
  З'єднувати мотиви по схемі.

  Обв'язка: низ і пройми обв'язати стовпчиками без накиду - 1 ряд.
  Верх обв'язати 1 поруч стовпчиків без накиду і 1 поруч стовпчиків з накидом. Червона блузка гачком з мотивів Чарівна та легка у виконанні блузка, в'язана гачком з круглих мотивів, сто з'єднуються в процесі в'язання. Розмір: 40/42 Матеріали: 3 мотка пряжі Círculo Charme (100% мерсеризує бавовна, 150 м / 396 м.), Гачок 1.75 мм. Щільність в'язання: діаметр мотиву = 12 см. Блузка гачком з мотивів, як в'язати: набрати 8 в / п. для мотиву, з'єднати в кільце. В'язати мотив за схемою. Зв'язати 50 мотивів, поєднуючи їх в процесі в'язання з'єднувальним стовпчиком в арки останнього ряду. З'єднувати мотиви по схемі. Обв'язка: низ і пройми обв'язати стовпчиками без накиду - 1 ряд. Верх обв'язати 1 поруч стовпчиків без накиду і 1 поруч стовпчиків з накидом. Блузка гачком з мотивів, схема

  Техніка в'язання гачком дозволяє створювати не тільки декоративні вироби, а й красиві, унікальні речі. Кофта з мотивів гачком - один з можливих варіантів одягу, який можна зробити своїми руками, і він точно стане родзинкою в гардеробі будь-якої модниці.

  Особливості створення одягу з мотивів

  Багато умільці вважають створення одягу з мотивів одним з найскладніших процесів, так як необхідно не тільки зв'язати потрібне число елементів, але ще і правильно, акуратно їх з'єднати по викрійці, а потім заховати безліч хвостиків. Відзначимо основні нюанси, які необхідно враховувати при в'язанні подібних виробів.

  1. Фрагменти можуть бути різними за формою і складності виконання: круглі, квадратні, трикутні, найпростіші або хитромудрі, що вимагають певних навичок у в'язанні гачком. Крім цього, в одній моделі можуть поєднуватися відразу кілька мотивів, за такі роботи зазвичай беруться досить досвідчені майстрині.
  2. В'язання мотиву починають від центру, продовжують роботу по колу. Важливо, щоб елементи вийшли симетричними, однакового розміру і об'єму, інакше виріб після складання вийде нерівним і некрасивим.
  3. Існує кілька способів з'єднання мотивів між собою. Найбільш популярний метод збирання можна побачити на фото нижче.
  4. Аналогічним способом можна створити свою викрійку і зв'язати виріб з будь-якого вподобаного мотиву. Для цього схему відповідного розміру необхідно нанести на папір, зв'язати зразок елемента, виміряти його і вирахувати необхідну кількість.
  5. Для початківців рукодільниць найкраще вибирати прості квадратні мотиви, так як їх простіше всього з'єднати між собою.
  6. Вибір пряжі і номера гачка для таких моделей залежать від того, для якого часу року буде в'язатися річ. Якщо воно призначається для літа, то варто віддати перевагу натуральній тонкої нитці і гачка з невеликим діаметром. Якщо задумана щільна тепла річ, то підійде пряжа товстіший з натуральних і синтетичних матеріалів.

  Жіноча кофточка з квадратних мотивів

  Легка кофточка, створена з квадратних мотивів , Буде актуальна для нежарких літніх днів або прохолодних вечорів. Її можна носити як самостійний предмет одягу або в якості туніки поверх сукні, сарафана, топа.

  Для її виготовлення будуть потрібні матеріали: Для її виготовлення будуть потрібні матеріали:

  Оптимальна буде пряжа з бавовни або льону, так як виріб, виконаний з таких матеріалів, буде дуже комфортно в шкарпетці, а також на тривалий час збереже хороший зовнішній вигляд .

  Буде потрібно зв'язати 58 квадратних мотивів за схемою, наведеною нижче.


  Буде потрібно зв'язати 58 квадратних мотивів за схемою, наведеною нижче

  Мотив в'яжеться ниткою бежевого кольору, останній ряд виконується білим кольором. Таке поєднання дозволить зробити акцент на красивих елементах, хоча можна виконати виріб і в одному кольорі.

  Готові мотиви з'єднуються за наведеною схемою, зробити це можна, акуратно зшиваючи їх між собою за допомогою голки і нитки, або гачком.

  Горловина, рукави і низ вироби обв'язуються по третій схемі на фото.

  Ніжна кофточка з мотивів

  Пропонуємо ще один варіант кофти, пов'язаної з квадратних мотивів гачком. Така модель може послужити альтернативою базової блузці або топу.


  Підготуємо матеріали:

  • бавовняна пряжа білого кольору - 300г;
  • гачок №1,5.

  Схема збірки мотивів і спосіб їх з'єднання між собою представлені на фото нижче.

  У цьому випадку буде потрібно зв'язати мотиви за трьома схемами: 66 елементів за схемою А, 2 елементи за схемою Б, 10 - за схемою В.

  З'єднуються мотиви по ходу роботи гачком. краї готового виробу обв'язуються поруч «черепашки».

  Кофта з круглих мотивів

  Цікаво виглядає виріб, пов'язане з круглих мотивів. Елементи в'яжуться за досить простою схемою, їх зможе виконати навіть починаюча майстриня. Так як зробити їх потрібно досить багато, потрібно запастися терпінням і старанністю.

  Для неї потрібні:

  • 100 г бавовняної пряжі (500 м / 100 г);
  • Гачок №1,5.

  Схема основного мотиву представлена ​​нижче. Необхідно зв'язати 200 таких елементів.


  Розташовуватися мотиви будуть так само, як і у виробах, описаних вище.

  Елементи можна акуратно зшити голкою і ниткою, або з'єднати гачком.

  Низ, рукава і горловина вироби обв'язуються стовпчиками з піко або стовпчиками без накиду.

  Підбірка відео з в'язання кофт з мотивів

  В'язання кофт з мотивів - творчий, цікавий і досить трудомісткий процес. Пропонуємо переглянути добірку відео на цю тему, за допомогою яких можна простежити всі етапи роботи і почерпнути ідеї для натхнення.

  2.
  2

  3.
  3
  Розмір туніки: 46.
  Вам буде потрібно: гачок № 1,2 200 г пряжа "Yarn Art VIOLET" (100% бавовни, 282 м / 50 г) чорного кольору; по 90 г пряжа "Yarn Art BRIGHT" (80% поліаміду, 20% поліестеру, 340 м / 90 г) оранжевого і салатового кольору.
  Основні візерунки: візерунок гачком за схемою 1; "Сітка" за схемою 2.
  Виконання. Розташування деталей спереду і на спинці, спрямування їх в'язання вказані на Рис. 1 і Рис. 2.
  Перед. Почати роботу з нижньої деталі.
  Нижня деталь: виконати тасьму по сх. 1а) на висоту 45 рап. і в'язати візерунком по сх. 1 (9 рап. В ширину), чергуючи в кожному ряду колір пряжі (чорний, помаранчевий, салатовий) відповідно до цієї ж схеми, по фото або за власним бажанням.
  Пров'язавши в висоту2 рап. А та 1 рап. В, роботу закінчити.
  Середня деталь: в'язати гачком пряжею "Yarn Art VIOLET" чорного кольору від набірного краю нижньої деталі від низу до верху "сіткою" по сх. 2 (45 рап. В ширину) .Через 8 см від початку деталі для вирізу під ажурні планки залишити середні 25 рап. і в'язати тільки бічні по 10 рап. ще на висоту 42 см.
  Ажурна планка: виконати тасьму по сх. 1а) на висоту 45 рап. і в'язати гачком візерунком по сх. 1 (9 рап. В ширину), чергуючи в кожному ряду колір пряжі (чорний, помаранчевий, салатовий) відповідно до цієї ж схеми, по фото або за власним бажанням. Пров'язавши в висоту 1 рап. і 3 р., зменшити ширину деталі на 2,5 рап. (= 6,5 рап.).
  Другу ажурну планку в'язати аналогічно, але зменшення ширини деталі зробити в дзеркальному відображенні.
  Спинка. Почати роботу з нижньої деталі.
  Нижня деталь: в'язати аналогічно нижньої деталі переду.
  Середня деталь: в'язати пряжею "Yarn Art VIOLET" чорного кольору від набірного краю нижньої деталі від низу до верху "сіткою" по сх. 2 (45 рап. В ширину).
  Через 10 см від початку деталі для вирізу під ажурну вставку залишити середні 31 рап. і в'язати тільки бічні по 7 рап. ще на висоту 28 см. Потім зімкнути полотно, діставшись між бічними сторонами ланцюжок з 93 в. п. і продовжити в'язання рівним полотном тим же візерунком.
  Пров'язавши ще 4 см виконати скорочення петель для глибокого вирізу під верхню ажурну деталь, дотримуючись схемою 3 або по викрійці в натуральну величину.
  Ажурна вставка складається з 4-х однакових деталей, виконаних гачком наступним чином : Зв'язати тасьму по схемі 1а) на висоту 15 рап. і в'язати візерунком по сх. 1 (3 рап. В ширину), чергуючи в кожному ряду колір пряжі (чорний, помаранчевий, салатовий) відповідно до цієї ж схеми, по фото або за власним бажанням.
  Верхня ажурна деталь: виконати тасьму по сх. 1а) на висоту 25 рап. і в'язати візерунком по сх. 1 (5 рап. В ширину), чергуючи в кожному ряду колір пряжі (чорний, помаранчевий, салатовий) відповідно до цієї ж схеми, по фото або за власним бажанням. Обв'язати пряжею "Yarn Art VIOLET" чорного кольору візерунком за схемою 4.
  Збірка туніки: обв'язати бічні сторони ажурних планок переду і 4-х деталей ажурною вставки спинки пряжею "Yarn Art VIOLET" чорного кольору 2-мя р. ст. б / н.
  Пришити планки, зшити деталі ажурною вставки і вшити їх в виріз на спинці, пришити верхню ажурну деталь спинки.
  Виконати плечові шви. бічні сторони переду і спинки обробити за допомогою голки Обметочніе швом пряжею в 2 нитки (по 1 нитки оранжевого і салатового кольору), одночасно виконавши бокові шви висотою 22 см (див. Рис. 1 і Рис. 2).
  Обв'язати нижній край виробу і внутрішні сторони ажурних планок пряжею "Yarn Art VIOLET" чорного кольору 1-им р. ст / н, поєднуючи планки під час обв'язки в 4-х точках, залишаючи розріз глибиною 12 см (див. Рис. 1).

  В'язати одяг набагато складніше, ніж які-небудь дрібні вироби або предмети для інтер'єру. Тут потрібно креслити викрійки, дотримуватися розміри, ретельно стежити за візерунком і, що найважче для більшості майстринь, розпускати невдалі ділянки і перев'язувати їх.

  Однак існують деякі моделі, які можна назвати досить простими. Наприклад, ажурна НЕ приталена кофта, зв'язати яку можна гачком.

  Як працювати з мотивами

  Складання полотен з окремо пов'язаних мотивів вважається однією з найважчих технік в в'язанні. У виготовленні фрагментів гачком основна складність полягає в акуратному виконанні їх центральній частині, а також у правильному з'єднанні. Також слід так розподілити пряжу, щоб її вистачило на весь виріб. Окремої згадки заслуговує фінальний етап роботи: забивання кінців нитки. Для цього потрібно чимало терпіння і терпіння майстрині, так як тут немає ніякої творчої складової, і цей нудний процес потрібно просто перетерпіти.

  Пов'язуючи мотиви, можна створювати абсолютно різні кофти гачком (зі схемами проблем виникнути не повинно, так як їх у великій кількості пропонують багато журналів).

  Фрагменти бувають декількох рівнів складності: від елементарних, що складаються з 3-5 рядів, до надзвичайно складних, які включають багато рядів і потребують поглибленого знання прийомів в'язання гачком. У цій статті буде розглянуто принцип виготовлення ажурною зі схемами, фотографіями і описом основних етапів.

  Також буде описано в'язання річної із застосуванням цільного узору «ананаси» і сітки.

  Кофточка-туніка з квадратних фрагментів

  Модель, яка зображена на наступній фотографії, відмінно підходить і для спекотних літніх днів, і для прохолодних морських вечорів. Модель, яка зображена на наступній фотографії, відмінно підходить і для спекотних літніх днів, і для прохолодних морських вечорів

  Оптимальним матеріалом для її виготовлення стане 100% бавовна або льон. В крайньому випадку, зміст штучних волокон (акрил, поліамід, нейлон, мікрофібра) не повинно перевищувати 30%. Ці компоненти не дають одязі «дихати», вона стає спекотною, навіть якщо є отвори. Крім того, ці матеріали можуть здешевити зовнішній вигляд кофти гачком. Зі схемами, які наведені на малюнку, робота стає значно простіше.
  Оптимальним матеріалом для її виготовлення стане 100% бавовна або льон

  Тут зображений принцип виконання фрагмента, обв'язки для горловини і нижнього краю вироби, а також схема розташування мотивів. Виходячи з того, що фрагменти мають квадратну форму, з них надзвичайно просто складати полотна.

  Значення розподілу кольорів

  При першому погляді на кофточку здається, що вона виготовлена ​​з бежевих мотивів круглої форми, з'єднання виконані білою сіткою, а проміжки заповнені маленькими білими фрагментами. Насправді такий ефект досягнутий правильним розподілом кольорів пряжі. Весь мотив пов'язаний бежевій ниткою, а останній ряд - білої. Такий прийом часто використовують, щоб підкреслити красу мотиву і в'язати скатертини, покривала і ажурні кофти гачком. Зі схемами шестикутних і трикутних фрагментів ця гра кольору також застосовується.

  Обв'язку горловини, рукавів і низу вироби краще виконати тим же кольором пряжі, яким пов'язаний останній ряд мотиву (в даному випадку, білим). Таким чином, кофточка отримує завершений зовнішній вигляд, своєрідне обрамлення.

  Як з'єднати мотиви

  Коли готовий перший фрагмент, потрібно його виміряти і накреслити схему з'єднань. Кількість фрагментів залежить від Щоб визначити, скільки потрібно квадратів, слід обхват грудей поділити навпіл, і це число розділити на ширину мотиву. В даному випадку, чотири мотиву становлять один горизонтальний ряд деталі переду і спинки кофти гачком. Зі схемами, що містять меншу кількість рядів, мотивів потрібно буде в'язати більше.

  Висоту деталей (довжину вироби) дуже просто регулювати, варто тільки додати або прибрати ряд фрагментів.

  Думки багатьох майстринь поділяються з приводу того, коли слід з'єднувати мотиви: в процесі в'язання останнього ряду або зшивати голкою повністю готові фрагменти. Правильної відповіді тут немає, так як кожен метод хороший по-своєму. Перший дозволяє швидко і акуратно скласти цілісне полотно, другий підходить початківцям в'язальниця, які бояться допустити помилку (адже для її виправлення не доведеться розпускати останні ряди кількох фрагментів, досить тільки розпороти шов).

  Важлива рада: прати або обдавати паром літні кофти гачком зі схемами візерунків з мотивів можна тільки тоді, коли елементи з'єднані і готова обв'язування. В іншому випадку, можна зафіксувати спотворену форму мотиву, а виправити це дуже складно.

  Красиві кофти гачком зі схемами цілісних візерунків

  Цільними називають візерунки, які в'яжуться прямими і зворотніми (або круговими) рядами від початку до кінця деталі. Такий вид роботи трохи простіше описаного вище, але також вимагає уваги і посидючості. Багато подібних візерунки використовують, щоб в'язати гачком, зі схемами, що не містять ажурні отвори.

  На фотографії на початку статті зображена річна кофточка , Її форма з розмірами і схема візерунка наведені далі.
  На фотографії на початку статті зображена  річна кофточка  , Її форма з розмірами і схема візерунка наведені далі

  Деталі переду і спинки в'яжуть одним рівним полотном, його ширина становить 9 раппортов. Перший і третій ряди «ананасів» включають 8 цілих раппортов і дві половинки, розташовані біля планки, а в другому ряду всі елементи цілі. Це розташування обумовлено шаховим розташуванням «ананасів».

  Формування пройм і скосів

  Для зручності вив'язування скосу горловини, оката рукавів і пройм, розробники схеми пропонують перейти до в'язання сітки.
  Для зручності вив'язування скосу горловини, оката рукавів і пройм, розробники схеми пропонують перейти до в'язання сітки При зменшенні осередків полотно стає вже. Осередок можна скоротити, чи не пров'язуючи її або переходячи до вершини за допомогою приєднувальних стовпчиків.

  Обв'язка виконується, коли деталі кофтинки повністю готові і зшиті.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только