Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як відбілити білу сорочку?

  1. Як відбілити білу сорочку в домашніх умовах?
  2. Як відіпрати білу сорочку або блузку, якщо вона пофарбувалася?
  3. Як і чим відіпрати пахви і комір білої сорочки від жовтих плям?
  4. Відбілювання нашатирним спиртом
  5. відбілювання марганцівкою
  6. Як відіпрати марганцівку з білого одягу?
  7. відбілювання білизною
  8. Лимонна кислота для відбілювання білих речей
  9. Як відбілити сорочку содою
  10. Відбілювання за типом тканини
  11. Як відбілити бавовняну сорочку
  12. Як відбілити лляну сорочку
  13. Як відбілити шовкову сорочку
  14. Як відбілити синтетичну сорочку
  15. Відбілювачі для сорочок
  16. Особливості відбілювання білої сорочки

  Білі речі - саме уособлення чистоти і свіжості. Однак, найчастіше, ми бачимо картину, як жінка в магазині морщиться, хитає головою і відкладає білу сорочку в сторону. Наша настороженість при покупці білих речей зрозуміла - з часом вони стають сірими або жовтіють, а кожне посаджене пляма вивести без сліду непросто. Так як відбілити білу сорочку в домашніх умовах і повернути їй колишню привабливість? Давайте розбиратися.

  Як відбілити білу сорочку в домашніх умовах?

  Ви, як і будь-яка господиня, напевно не раз ставили собі питання «Як прати білі сорочки?». Відбілити сорочку, як і відіпрати білу блузку, можна вдома, не вдаючись до послуг хімчистки. Якщо поява катастрофічного плями застало вас зненацька або ви виявили, що сорочка пожовкла, не поспішайте бігти за відбілювачем. Озирніться навколо. Швидше за все, те, що вам потрібно, щоб відіпрати білі речі, знаходиться під рукою.

  Як відіпрати білу сорочку або блузку, якщо вона пофарбувалася?

  Для початку дамо кілька порад, які допоможуть уникнути питання про те, як випрати і відбілити сорочку, якщо вона забарвилася.

  Нові кольорові речі, особливо бавовняні, сильно линяють, тобто сильно віддають колір: намагайтеся такі речі прати окремо не тільки від білих, але і речей інших квітів.
  Білі речі завжди періть окремо від кольорових. Повірте, це убезпечить їх від фарбування на 100%.
  Навіть невелика кольорова вставка на білій сорочці, блузці або футболці може пофарбувати білу тканину. Тому таку річ слід пару раз випрати вручну і подивитися, інтенсивно чи йде колір з цієї частини. Якщо не дуже, можна прати з іншими білими речами; якщо сильно, повторіть процедуру ручного прання кілька разів.
  Чим вище температура води, тим імовірніше білі речі забарвляться. Для нових речей вибирайте температуру не вище 30 градусів.

  Отже, важливі правила прання білих речей засвоєні. Тепер відповімо на сам питання, як же відіпрати вже забарвлену білу сорочку або блузку? Розповімо вам про 6 основних способи прання за допомогою:

  нашатирного спирту;
  марганцівки;
  білизни;
  лимонної кислоти;
  соди;
  відбілювачів.

  Кожен метод прання розглянемо докладніше нижче.

  Як і чим відіпрати пахви і комір білої сорочки від жовтих плям?

  Комір, пахви і манжети - найбільш уразливі частини білої сорочки. Відбілити білий комір сорочки можна так:

  Засоби для виведення плям і сучасні відбілювачі чудово впораються з проблемою плям на комірі білої сорочки. Наступні дії застосування та техніці безпеки!
  Забруднення на комірі очищаються господарським милом. Щедро натріть їм білу сорочку і залиште на 2-3 години. Після цього виперіть одяг звичайним способом. Від бруду не залишиться і сліду.
  При невеликих забрудненнях на комірі білої сорочки допоможе тальк. Посипте цим порошком вологу сорочку і залиште на ніч. Вранці тканину буде сліпуче білої.
  Засаленість з коміра видаляється сумішшю 1 ст. л. солі і 3 ст. л. нашатирного спирту перемішані з 1/3 склянки води.
  Оцет також здатний очистити комір сорочки. Змочіть комір одягу оцтом і залиште на 30 хвилин. Після цього виперіть, як звичайно.

  Відбілювання нашатирним спиртом

  Відбілювання сорочок нашатирем - метод, відомий вже жоден десяток років. У зв'язці з перекисом водню ефект особливо вражає:

  На 5 л гарячої води додається 1 ст. л. нашатирю і 3 ст. л. перекису. Білу тканину попередньо перуть в звичайному режимі. Річ поміщається в розчин на 1,5-2 години.


  Одяг прополіскують теплою, а потім холодною водою.

  Практично аналогічний спосіб, але складається тільки з 1 компонента - нашатирного спирту. У 5 л води розбавте 4-5 ст. л. нашатирного спирту. Замочіть в розчині білу тканину на 2-3 години. Після замочування виперіть одяг і прополощіть 2-3 рази в прохолодній воді.

  Якщо запах нашатирю ви не переносите, спробуйте використовувати перекис водню в поєднанні з содою. Буде потрібно 2 л теплої води (40-60 ° C) і 1 ч. Л. перекису водню. Суміш перемішується. Відбілити сорочку від пожовтіння можна за допомогою цього розчину з додаванням 1 ч. Л. соди. Щоб колір речі залишився рівномірним, помішуйте річ в процесі замочування. Досить 15-20 хвилин. У цьому способі відбілювання перекис водню можна замінити таблетками гидроперита (аналог перекису). На 10 л води буде потрібно 9 таблеток.

  відбілювання марганцівкою

  Невеликий стратегічний запас марганцівки ідеально відбілити білі сорочки. Для приготування розчину потрібно:

  5 л гарячої води;
  200 г прального порошку ;
  трохи кристаликів марганцівки (вода повинна стати світло-рожевого кольору).

  Попередньо відіпрати від звичайних забруднень тканину, помістіть в суміш і щільно накрийте ємність кришкою. Залиште замоченную в розчині сорочку до охолодження суміші до кімнатної температури. Ретельно прополощіть одяг.

  Як відіпрати марганцівку з білого одягу?

  Може трапитися і так, що марганцівка (вона ж перманганат калію) не очиститься білий одяг, а навпаки - забруднить. Таке може статися при сильній концентрації розчину. В такому випадку ми вже будемо ламати голову над тим, як відіпрати марганцівку з білого одягу, а не як очистити тканину за допомогою перманганату калію. Найдієвішим засобом для видалення марганцівки з тканини вважається лимонна кислота, причому вона здатна видалити навіть старі плями. На намочений теплою водою пляма перманганату калію посипають порошком лимонної кислоти і залишають постояти. Через 30 хвилин кислоту змивають, при необхідності повторюють процедуру, кожні 10 хвилин спостерігаючи за тканиною.

  відбілювання білизною

  Білизна - відбілювач, який має в складі хлор. Перед застосуванням білизни для відбілювання сорочки подбайте про запобіжні заходи:

  Приберіть із зони досяжності речі, які зіпсуються при попаданні крапель білизни.
  Не допускайте контакту дітей з білизною.
  Слідкуйте за тим, щоб відбілювач не потрапив в очі і на чутливі ділянки шкіри.
  Використовуйте захисні рукавички.

  Білизна додається до порошку в теплу воду. Досить 2-3 ст. л. на 5 л води. Замочування триває 20-30 хвилин в залежності від ступеня забруднення. Одяг прополіскується у великій кількості холодної води.

  Лимонна кислота для відбілювання білих речей

  Лимонна кислота - незамінна речовина в будинку. Завдяки їй господині позбавляються від накипу, темних кіл від квіткових горщиків на підвіконнях, вапняних відкладень на сантехніці.

  Щоб відбілити білу сорочку лимонною кислотою, додайте 2-3 ч. Л. речовини при пранні в порошок. Лимонна кислота непогано справляється і з трудновиводімиє плямами. Для цього забруднену область сорочки змочують водою, а поверх насипають лимонну кислоту . Пляма зникне через 15-30 хвилин.

  Пляма зникне через 15-30 хвилин

  Як відбілити сорочку содою

  Не менш популярний засіб для відбілювання білого одягу - сода. Вона безпечна для організму, тому за допомогою соди відбілюють навіть дитячі речі. Способів чотири:

  Додавання 2-3 ст. л. соди до звичайного порошку в пральну машину.
  Замочування білого одягу в розчині з 5 л теплої води, 1/3 склянки соди і 2 ст. л. нашатирного спирту. Залиште речі в отриманої суміші на 1-2 години. Якщо біла сорочка пожовкла, то допоможе півгодинне кип'ятіння в цій же суміші. Після застосування розчину, одяг прополіскується і стирається порошком в звичайному режимі.
  Відбілювання дитячих речей відбувається за тією ж схемою, що і в способі №2, але без додавання нашатирю. Період замочування при цьому збільшується до 3-4 годин.
  Відбілити білу сорочку від плями допоможе сода, гашене оцтом. Суміш наноситься на забруднення, після чого сорочка застіривать.

  Відбілювання за типом тканини

  Перш ніж вибілювати сорочку, зверніть увагу на тип тканини і особливості поводження з ним. Перераховані вище способи відбілювання в домашніх умовах не універсальні.

  Як відбілити бавовняну сорочку

  Відбілити білу сорочку з бавовни можна одним з трьох способів:

  Для бавовняної тканини підходить кип'ятіння. В емальовану ємність наливається вода і додається пральний порошок. Кип'ятити треба 30 хвилин, періодично помішуючи одяг для рівномірного відбілювання.
  Якщо світла річ з бавовни пожовкла, її відбілюють господарським милом (72%). Річ рясно намилюється і складається в поліетиленовий пакет. Зауважте його так, щоб він не пропускав повітря, і залиште на добу. Сполосніть одяг.
  Чисту світлу бавовняний одяг позбавить від сірості розчин нашатирю і перекису водню. На 1 кг білих речей потрібно по 1 ст. л. кожного розчину. Замочіть білизна на 30 хвилин, після чого сполосніть в прохолодній воді.

  Як відбілити лляну сорочку

  Лляні сорочки відбілити нескладно. Цей тип тканини доставляє найменше клопоту. Способи відбілювання:

  Одяг поміщається в оцтовий розчин (7%) на 2-3 години. Потім речі стираються з порошком і ополіскуються.
  Мильна вода з нашатирним спиртом відбілити лляну сорочку від жовтизни. Нашатир пом'якшить воду, усуваючи негативний вплив на речі магнієвими солями.
  Білосніжний колір льняної тканини додасть скипидар. Для відбілювання замочіть одяг в розчині води і 5 ст. л. скипидару. Замочування триває 12 годин.
  При регулярній необхідності відбілювання лляних предметів одягу, господині роблять розчин з 5 л води і 0,5 кг соди. Суміш настоюється добу, проціджують, розливається в банки і застосовується, коли це потрібно.
  Щоб лляна тканина не застіривать до сірого кольору, додайте в порошок 2 ст. л. кухонної солі.

  кухонної солі

  Як відбілити шовкову сорочку

  Перед відбілюванням шовкові речі потребують дбайливого прання. Вибілювати блузку з шовку слід обережно, щоб не пошкодити ніжні нитки. Способи відбілювання:

  Жовті плями від потовиділення на блузці отбеливаются спиртом. Потріть проблемні області речі 2-3 рази.
  Сліпучу білизну шовкової тканини надають розчином з вмістом 6 л теплої води (30-40 ° C), по 1 ст. л. прального порошку, перекису водню і нашатирю, а також 4 ст. л. солі. Замочіть одяг із шовку на 1-2 години, а потім прополощіть у прохолодній воді.
  Повернути колишню яскравість білої шовковій сорочці допоможе відбілююча суміш з соку 2-3 лимонів на 1 л води. У цьому розчині речі замочуються на 12 годин.

  Як відбілити синтетичну сорочку

  Відбілювачі з хлором непередбачувано впливають на синтетику: річ може пожовтіти або втратити естетичний вигляд. Відбілити білу синтетичну сорочку можна іншими способами:

  Змішайте 300 г солі з 5 л теплої води. Помістіть предмети одягу, які необхідно відбілити, в ємність і замочуйте 2-3 години. Після цього виперіть речі з порошком і прополощіть.
  Від жовтих плям на синтетиці рятує господарське мило (72%). Одяг замочується в холодній воді на 2-3 години, після чого натирається милом до отримання піни. Біла тканина залишається ще на годину в гарячій воді, при цьому мило не змивається. Через годину річ вистіривается, і процедура повторюється ще раз.
  Плями також видаляються за допомогою аспірину. Буде потрібно 2 таблетки, розм'якшені в воді. Кашку наносять на плями за 2-3 години до прання.

  Кашку наносять на плями за 2-3 години до прання

  Відбілювачі для сорочок

  Застосовуйте відбілювачі відповідно до інструкції на упаковці! Щоб відбілити білу сорочку відбілювачем, потрібно правильно підібрати засіб. Якими бувають отбеливателями і які особливості їх застосування?

  Відбілювачі з хлором - агресивне, але результативне засіб. Вони застосовуються для щільних тканин і негативно впливають на ніжний шовк або шифон.
  Кисневі відбілювачі - гіпоалергенні засіб, що використовується для відбілювання дитячих сорочок. Відбілювачі не псують структуру речі, не руйнують і не деформують тканину. Використовувати відбілювачі з киснем рекомендується в прохолодній воді.
  Оптичні відбілювачі - засіб, не надає впливу на саму тканину. Відбілювання відбувається за рахунок виникнення тонкої оптичної плівки на сорочці, яка і дає бажану білизну.

  Особливості відбілювання білої сорочки

  Дотримуйтесь правил прання білих речей, щоб вони зберегли сліпучий колір на довгий час:

  Світлі тканини стираються окремо від інших речей.
  Одяг з льону та бавовни стирається окремо від синтетичних тканин.
  При довгому зберіганні білі сорочки жовтіють. Не тримайте їх в такому стані. В'їдаються плями випрати важче.
  При пранні білих предметів одягу з кольоровими вставками і вишивками рекомендується додавати до порошку кухонну сіль, щоб колір не випрані і не зіпсував тканину.
  Відбілювання истончает структуру тканини. Вибілювати білі предмети одягу слід раз в 3-4 прання.

  Якщо біла сорочка посіріла, придбала жовтуватий відтінок або ви зіпсували річ вином, соусом та іншими сложновиводімимі плямами, скористайтеся одним із запропонованих способів відбілювання. При застосуванні агресивних засобів подумайте про засоби захисту. Захистіть руки рукавичками і обмежте доступ дітей до речовин.

  Як відбілити білу сорочку в домашніх умовах?
  Як відіпрати білу сорочку або блузку, якщо вона пофарбувалася?
  Як і чим відіпрати пахви і комір білої сорочки від жовтих плям?
  Так як відбілити білу сорочку в домашніх умовах і повернути їй колишню привабливість?
  Як відбілити білу сорочку в домашніх умовах?
  Ви, як і будь-яка господиня, напевно не раз ставили собі питання «Як прати білі сорочки?
  Як відіпрати білу сорочку або блузку, якщо вона пофарбувалася?
  Тепер відповімо на сам питання, як же відіпрати вже забарвлену білу сорочку або блузку?
  Як і чим відіпрати пахви і комір білої сорочки від жовтих плям?
  Як відіпрати марганцівку з білого одягу?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только