Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Зворушливий лист дочки від мами

  1. мамине лист
  2. Між нами, блондинками
  3. У пологовому будинку
  4. на повноліття
  5. У віршах
  6. Лист дочки від мами в прозі
  7. В майбутнє
  8. несподівана знахідка
  9. Прощальний лист
  10. І на останок

  Часом важко розповісти про найпотаємніше, інтимне. Підібрати потрібні тактовні слова, не образити, не зачепити почуття. Тоді лист висловить все краще, адже буде час як слід обміркувати його.

  мамине лист

  Приклад тому - лист дочки від мами. Мудра жінка не стане вихлюпувати почуття в пориві роздратування, вона зробить запис в щоденнику. Або напише своєю непокірною дочки послання в майбутнє. Але коли спілкуватися можна тільки в листах, вона знайде потрібні слова для свого дорослого дівчинки. Вона просидить всю ніч, щоб скласти їй привітання у віршах.

  Буває, це прощальний лист. Дочка прочитає його, коли мами вже не стане ...

  Між нами, блондинками

  У витонченої косметичці - ароматний конверт з написом: "Лист мами-блондинки дочки-блондинці". У ньому на крейдованому папері з віньєтками каліграфічним почерком написано кілька рядків. Це світська левиця залишила напуття своєї дочки. Почитаємо.

  Почитаємо

  "Мила! Ти вже виросла і стала справжньою красунею. Повір, красу важко утримати. На неї злітається безліч мерзотників і тому я за тебе боюся.

  Коли помирав один мудрець, він сказав своїм дочкам: "Будьте розумними, якщо зможете. Будьте добрими, якщо хочете. Але красивими будьте завжди". Я повністю згодна з цими словами.

  Ти коли-небудь бачила на моїх нігтях зідраний лак? Ти бачила, як я виходжу з себе? Я пишаюся, що ти цього не бачила.

  Краса - це не стільки зовнішнє, скільки внутрішнє якість. Переглянь фільм "Блондинка в законі" і роби як героїня Різ Уізерспун. Етика - це шлях до успіху.

  Твоя мама".

  У пологовому будинку

  Після важких пологів жінка не встає з лікарняного ліжка. Вона змучена і пригнічена. Батько дитини відмовився від нього і запропонував дати грошей на аборт ще кілька місяців тому. Потім стався розрив відносин. Всі думки тільки про те, як жити далі.

  У палату входить санітарка і простягає їй записку. Це від мами. Жінка починає читати і очі її наповнюються сльозами. Яке зворушливий лист дочки від мами!

  "Дівчинка моя!

  Яка ж ти розумниця, народила здоровеньку дочку. Ти скоро вийдеш з неї з пологового будинку. Біль забудеться. Я принесла вам букет троянд, але мені сказали, що квіти породіллям не покладаються. І все смакоту теж не пропустили.

  Все буде чекати вас вдома. Твоя дитяче ліжечко з дачі вже стоїть у твоїй кімнаті, а пеленальний комод я купила новий. Мої подруги назбирали купу дитячих речей та іграшок.

  Рідна! Я навчу тебе всьому: робити ремонт, шити, готувати з нічого "цукерочку". Я сама пройшла через це. Але обіцяй мені одне: ти вийдеш заміж за чоловіка, який на колінах буде вмовляти тебе народити йому дитину. Твоя дочка - це щастя, пам'ятай про це.

  Люблю тебе. Ненька".

  І вже немає і тіні смутку на обличчі молодої жінки. І все життя попереду - багато років. Є мама і дочка. Це не мало. З цим можна почати жити спочатку.

  на повноліття

  Рано вранці, поки ще всі спали, дівчину розбудив запах квітів. На подушці лежав букет із запискою. У цей день їй виповнилося вісімнадцять років.

  Лист не було підписано. Хтось порівнював її шкіру з лілією, очі - з зірками, волосся - з хвилями. Голос уподібнював співу солов'я, сміх - звучанню тисячі дзвіночків. В кінці стояло слово "цілу" вісімнадцять разів.

  Вона не могла більше спати і пішла варити каву. На кухні сиділа мама.

  - Ма, хто у нас був? У мене такий букет! І записка!

  - Принцеса ти моя, - прошепотіла мама. Комок в горлі не дав їй договорити. А вона хотіла сказати, багато чого хотіла сказати. Але замість цього розплакалася.

  Дочка покрутила записку. Як же вона відразу не здогадалася! Таку заголовну "А" пише тільки мама!

  Потім вони пили каву, планували день, жартували і сміялися. Але дочка з тих пір все думала: чи може лист від її хлопця бути настільки ж романтичним, як лист дочки від мами на 18 років?

  У віршах

  Мама була заводієм в сім'ї. Вона постійно влаштовувала маленькі свята, писала пісеньки, вірші. Часто влаштовувала театральні постановки в колі друзів. Деякі тексти потім довго цитували - так влучно вона коментувала події і давала характеристики.

  Але вона писала і особисті листи. Їх не показували друзям - занадто інтимно. Ось один такий лист дочки від мами на 18 років:

  "Дочка, ти виросла велика. Маму вже переросла.

  Скоро тата ти наздоженеш, а він ростом метра два.

  Ось тобі і вісімнадцять. Вихованню кінець.

  Все тепер сама вирішуєш, що там мама і батько!

  Летиш ти вчитися з рідного гнізда.

  Подзвони, коли приїдеш, а ми будемо чекати листи.

  Твої дитячі іграшки приберемо подалі в шафу.

  Може, пізніше знадобляться нам для майбутніх онуків.

  Як відучити - повернешся, заведеш свою сім'ю.

  Життя знову піде спочатку. Як же я тебе люблю! ".

  Вже немає ні мами, ні тата. Вивчившись на інженера зв'язку, не знайшовши роботу за фахом, дочка багато років працює продавцем. І живе в батьківському домі, перечитуючи іноді коробку з листами. У такі хвилини мама ніби стоїть поруч. Як добре, що від неї залишилися ці слова! Вони сповнені любові, а це дає сили жити далі.

  Лист дочки від мами в прозі

  Коли дочка дорослішає, стає дівчиною, кожна мати хоче дати своїй дитині напуття. Як мудро вибирати собі друзів. Як перевірити, чи справжня прийшла любов. Як приймати і відкидати залицяння чоловіків, залишаючись при цьому в хороших відносинах з ними.

  Як важко вчитися, працювати, бути дружиною і вести будинок. А якщо ще й виходжувати хворої дитини - це велике випробування для молодої сім'ї. Як налагодити стосунки зі свекрухою, і чому це треба робити задовго до весілля. Чому треба берегти честь змолоду.

  Коли не залишається часу навчити, переконати, пояснити (сьогодні випускний, завтра іспити, потім вступні в іншому місті, гуртожиток і вечірня робота) - мама сідає за кухонний стіл і пише лист.

  Коли не залишається часу навчити, переконати, пояснити (сьогодні випускний, завтра іспити, потім вступні в іншому місті, гуртожиток і вечірня робота) - мама сідає за кухонний стіл і пише лист

  "Ось і пройшла святкова метушня. Почалася проза дорослому житті. Цей лист теж в прозі, бо я хочу сказати тобі про речі неромантичних і приземлених. Мені це легше зробити письмово.

  Будь ласка, пам'ятай про своїх дітей. Їх ще немає, але в майбутньому щось вони є. Не примушуй їх червоніти за свою матір. Не вбивай їх. Чи не випускай їх в світ, якщо не любиш. Зараз багато різних медичних засобів, я в них розбираюся погано. Але ти впораєшся.

  Не забувай старих друзів. Дзвони і передавай привіти. Викидай старі речі і не виганяй старих тварин.

  Чи не порушуй закони. Не бреши. Не видай. Ніколи нікому не заздри.

  Я люблю тебе".

  Конверта не було, і жінка склала листок вчетверо і підписала: "Лист дочки від мами".

  В майбутнє

  Коли жінка тримає на руках крихітну доньку і годує її груддю - про що тільки не передумає в ці години. Коли фотографує першу посмішку, перший крок, перше плаття - як багато хоче сказати доньці. Не втрачайте ці дорогоцінні слова! Напишіть листа дочки від мами в майбутнє.

  Напишіть листа дочки від мами в майбутнє

  Розкажіть, як чекали її поява в родині. Як тато читав книжки, звертаючись до маминого живота. Як побілів від страху за дитину і кохану, коли лікар оголосив про патологію. Як раділи, коли ультразвук показав норму!

  Як заздалегідь вибирали ім'я. Як вивчали книги з виховання дітей і давали клятву не карати дитину ніколи. Як покарали перший раз і заревів півночі, відчуваючи свою неспроможність як батьки.

  Запишіть все її смішні слівця: "копати" замість купатися, "кх" - киця, "бах" - впало, "неть" - немає. Бегемот був «геменотом», чукча - «Чучкою», рюкзак вона перейменувала в «рюкгузак».

  Це зараз вона дивиться мультики. Мине небагато років, і малятко стане дівчиною. Нехай вона ще мала, але вона виросте. Вийде заміж, і народиться внучка.

  Напишіть дочки, яке це щастя - годувати грудьми. Напишіть, що після пологів теж прийшло відчуття щастя. Прочитає тоді доросла дочка послання з її дитинства і краще зрозуміє і вас, і свою дитину.

  несподівана знахідка

  Під час генерального прибирання в маминій квартирі її дочка вирішила викинути старі документи. А то мати вічно зберігає всі квитанції столітньої давності. У коробці лежав зошит. Виявилося, це мамин щоденник. Це було так несподівано - мама завжди була витриманою, не давала волю емоціям. Навіщо їй ця сентиментальність?

  Навіщо їй ця сентиментальність

  Поки дочка вертіла його в руках і зважувала, чи можна їй почитати щоденник або треба питати дозволу, із зошита випав пожовклий листок. На ньому маминою рукою написано: "Лист дорослої доньки від мами". Жінка сіла на диван і занурилася в читання.

  "Ти пішла гуляти, грюкнувши дверима. Ти впевнена, що нічого немає важливіше дружби і любові. Ти вважаєш свою матір відсталою і нудною. Твоя компанія - це справжні люди, і вони вважають тебе своєю. Твій хлопець - найкрутіший.

  Подивимося через кілька років, хто залишиться з них поряд з тобою в тяжку годину. Хто виживе, хто ні. Який модою ти станеш захоплюватися тоді.

  Я нічого тобі не скажу більше. Ми рідні люди, і це твій вибір. Я можу тільки молитися за тебе. Тому що я щогодини про тебе думаю, турбуюся і накручую себе. Я б віддала життя, якщо могла б тобі допомогти. Але дорослішати тобі доведеться самій.

  Моя ніжна дівчинка, якою дорогою ти пішла! Що ж ти з собою робиш! ".

  До літньої жінки, розбирається на кухні гречку, підійшла молода. Мовчки показала лист і встала на коліна, обіймаючи матір і сховавши обличчя в складках її сукні. Плечі її тряслися. А по обличчю матері котилися сльози, застряє в численних зморшках.

  Прощальний лист

  Іноді на лист неможливо відповісти, тому що людину, який писав його, немає в живих. Деякі так і починаються: "Якщо ти читаєш цей лист, значить, мене вже немає". На порозі смерті відкриваються таємниці, що зберігаються при житті.

  На порозі смерті відкриваються таємниці, що зберігаються при житті

  Лист дочки від мами. З прощенням давніх образ, з напуттям щодо рідних, з розпорядженням особистими речами. І, не дивлячись ні на що, світле й оптимістичне. Неначе вона їхала погостювати в Америку і давала наостанок цінні вказівки.

  Турбота про її старої собаці, прохання передати вибачення сусідці, інші дрібниці - все це робило маму живою.

  Може, так і треба прощатися? Дочка так і не прийняла до кінця її смерть. Це просто неможливо. Вони зустрінуться. Прийде час - і зустрінуться. Обіймуться, наговоряться ... А поки що треба жити.

  І на останок

  Які різні і які однакові листи. Багато емоцій, як у справжніх жінок. Багато нюансів. Дуже багато любові. І зрозуміти їх можуть тільки жінки. Тому що читають серцем. Ось що значить лист дочки від мами.

  джерело

  Ти коли-небудь бачила на моїх нігтях зідраний лак?
  Ти бачила, як я виходжу з себе?
  Ма, хто у нас був?
  Але дочка з тих пір все думала: чи може лист від її хлопця бути настільки ж романтичним, як лист дочки від мами на 18 років?
  Навіщо їй ця сентиментальність?
  Може, так і треба прощатися?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только