Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  «Секрети майстрів»: Блокнот в техніці «скрапбукінг»

  1. У сучасному світі постійно зростає інтерес до нестандартних речей. Замість звичайних магазинних блокнотів,...
  2. «Блокнот будемо робити просто так чи комусь на замовлення?» - запитала я перед початком роботи.
  3. Раніше вирізала по одному, зараз вже беру відразу стопку і легко ріжу. Новачкам, звичайно, таке складно.
  4. листи
  5. - А чому не можна звичайним дироколом?
  6. Обкладинка
  7. Я використовую клей «Момент». Є й інші, але він за якістю найкращий.
  8. Найчастіше - бавовна. І на замовлення, тому що у нас рідко знайдеш таку красу. Подобається американський,...
  9. «Куточки у тканини я стала відрізати зовсім недавно. Тепер вони не виділяються, акуратніше стали »,...
  10. внутрішнє оформлення
  11. оформлення обкладинки
  12. - А буває так, що якась штучка тобі так сильно подобається, що тобі шкода прикріплювати її на блокнот?...
  13. збірка
  14. На моє запитання «Як же в таку красу щось записувати? »Діна, посміхнувшись, відповіла:« Смішно, але...

  У сучасному світі постійно зростає інтерес до нестандартних речей. Замість звичайних магазинних блокнотів, листівок, предметів інтер'єру, прикрас ми купуємо ексклюзивні дизайнерські вироби, зроблені на замовлення. І адже кожен, набуваючи для себе щось незвичайне, замислюється, що міг би зробити це і сам. Але майстер-класи в інтернеті або опис в книжках не можуть зрівнятися з докладною інструкцією реального майстра, який не тільки пояснить, що і як, але і підкаже, як зробити краще, навчить, роз'яснить, відповість на питання. Наш проект «Секрети майстрів» - це можливість побачити всі грані трудомісткого процесу, унікальним результатом якого стає те, що здавалося складним і нереальним для власного виконання. І не тільки побачити, а й спробувати самому.

  Внутрішній світ людини відображає кожна дрібниця: брелок на ключах, колір гудзиків, розмір сумки, шнурки на черевиках, наявність помпона на шапці або, наприклад, щоденник. Мало на світі людей, які ніколи і нічого не записують. А можливо, таких і зовсім не існує. Найважливіше ми записуємо в блокноти й щоденники, які завжди під рукою: на робочому столі, в сумці, або, може, на холодильнику. У одних це маленькі книжечки з квітами і візерунками, у інших - шкіряні, величезні, з залізними заклепками, у третіх - розпатлані, старенькі, де майже не залишилося чистих листочків.

  З безлічі можливих виробів, створених в техніці «скрапбукінг», ми вибрали саме блокнот. А можна було - кулінарну книгу, листівки, обкладинки на паспорт, папки, конверти і багато іншого. Все це вміє робити Діна Золотарьова. Вона і покаже, як своїми руками зробити те, що буде відображати саме ваш внутрішній світ, а не те, що 20 чоловік з 100 купить в будь-якому канцелярському магазині.

  «Блокнот будемо робити просто так чи комусь на замовлення?» - запитала я перед початком роботи.

  «Подарую тобі, ти ж давно хотіла», - посміхнулася Діна.
  Я відразу зраділа. Дійсно, хотіла давно.

  Спочатку Діна приготувала все необхідне - ножиці, канцелярські ножі, тканини, листочки та інші, поки не відомі мені приналежності.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Тканина для майбутнього блокнота вибрали блакитну в горошок.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Листи (звичайна офісний папір) - блакитного і ніжно-рожевого кольорів.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Один з видів картону для обкладинки. Чомусь вибрала той, який важче. Зовні вони майже однакові, відрізняються тільки кольором, але Діна розповіла, що той, який «пивний» (так називається, тому що з нього часто роблять підставки під пиво; складається з безлічі тонких шарів - авт.), - легше. Спресовані по-різному.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Товщину блокнота вибрали близько 80 листів. Для цього рівну кількість рожевих і блакитних аркушів А4 розрізали на чотири листочка форматом А6.

  Раніше вирізала по одному, зараз вже беру відразу стопку і легко ріжу. Новачкам, звичайно, таке складно.
  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  листи

  «Середина блокнота може бути різноманітною. Їх можна як завгодно розкласти по квітам, по-різному розмалювати, відштампувати або зробити різноманітні різьблені краю », - розповідала Діна.

  Ми вирішили, що мій блокнот стане міксом з усього можливого. Краї приблизно двох третин листів ми фігурно обрізали. «На, пробуй», - говорила мені Діна. У неї це виходило швидко, а у мене - повільно, адже потрібно було розрахувати кожен міліметр, щоб візерунок вийшов рівним.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 11 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 12 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  А в кожному - дірочки для стрічок або кілець.

  - А чому не можна звичайним дироколом?

  - У дироколу певні відстані. А нам кожен раз потрібні різні, в залежності від оформлення. Тому у мене ось такий прилад, за допомогою якого я роблю отвори там, де мені потрібно.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Обкладинка

  Обидві обкладинки робимо на 2-3 міліметра більше, ніж внутрішні листи.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  - А вона буде м'яка?

  - Так звісно . Для цього у нас є фліс. Його вирізаємо таким же розміром, як обкладинка, і приклеюємо. Найголовніше - дуже ретельно промазати краю.

  Я використовую клей «Момент». Є й інші, але він за якістю найкращий.
  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Тканина для обкладинки - трохи більше, щоб звернути всередину.

  Найчастіше - бавовна. І на замовлення, тому що у нас рідко знайдеш таку красу. Подобається американський, корейський. А ще я перед використанням крохмалю тканину.
  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.
  «Куточки у тканини я стала відрізати зовсім недавно. Тепер вони не виділяються, акуратніше стали », - поділилася невеликим секретом Діна.
  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 11 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 12 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Тепер - внутрішня частина обкладинки. Вибираємо форзац, відповідний по колірній гамі і стилю.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  внутрішнє оформлення

  Деякі листи ми фігурно вирізали, а деякі залишилися недоторканими. «Їх ми проштампуем», - сказала Діна. - «Так-так, ми! Ти теж будеш ». Це виявилося не так страшно, як вирізання візерунків.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 11 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 12 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Мені дуже хотілося спробувати все-все штампи, і так як блокнот у нас «мікс», Діна була не проти. Деякі з них вона сама спробувала вперше.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Після, поки Діна готувала прикраси для обкладинки, я розклала їх по стопочку і склала так, як мені захотілося.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  оформлення обкладинки

  Тим часом на столі з'явилося таке розмаїття краси, що у мене розбіглися очі - хотілося все і відразу!

  - А буває так, що якась штучка тобі так сильно подобається, що тобі шкода прикріплювати її на блокнот? - запитала я Діну.

  - Мені подобається усе . Я кожен блокнот роблю як для себе, тому і прикраси все теж використовую, немов для себе, - посміялася майстриня.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 11 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Спочатку Діна прикладала і прибирала різні мережива, квіти, вантажні прикраси і гудзики, які називаються «брадси». Поступово образ блокнота був визначений.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  А брадси, як виявилося, використовуються не тільки для прикраси, але і для зміцнення будь-яких матеріалів. Наприклад, тут, за допомогою все тієї ж циганської голки, ми прикріпили для краси:

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  І точно така ж гудзик - додатково притримує вінтажну клітку.

  А внутрішню частину обкладинок ми заклеює вже обраним форзаці.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  В обкладинках - такі ж отвори для зшивання. «Я завжди хочу, щоб все було акуратно, без єдиної ниточки», - зазначає Діна, акуратно відрізаючи ледь помітні оку недоліки.

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Дірочки оформляються люверсами, і виріб вже взагалі складно відрізнити від того, що ми спокійно могли б взяти в магазинах. Якби таке було там звичайним явищем ...

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  збірка

  Тепер - сама завершальна стадія: складання всіх готових складових нашого блокнота. Для цього ми зупинилися на стрічках. У цьому випадку, коли листи будуть списані, їх можна замінити на нові, а обкладинку залишити.

  1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  На всю роботу у нас пішло три години. І якщо врахувати, що Діна - майстер, я б витратила на такий блокнотик, впевнена, більше половини дня.

  Фото: Ольга Рагузіна 1 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 2 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 3 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 4 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 5 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 6 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 7 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 8 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 9 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 10 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Фото: Ольга Рагузіна 11 Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.
  На моє запитання «Як же в таку красу щось записувати? »Діна, посміхнувшись, відповіла:« Смішно, але свого блокнота у мене немає. Напевно, теж шкода псувати. Весь час хочу зробити щось і для себе, але так і не вийшло досі. Замовлення записую на холодильнику, все важливе - на листочках ».

  Всім клієнтам Діна упаковує вироби в фірмові пакети. Тепер у мене теж є такий:

  Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок. Ремонт, будівництво, оздоблювальні роботи. Як побудувати і облаштувати будинок.

  Всі роботи Діни можна подивитися тут . Будь-яка дрібниця може стати прекрасним подарунком для себе і своїх коханих.

  Ольга Рагузіна 2014-02-20 8:00 20 лютого 2014«Блокнот будемо робити просто так чи комусь на замовлення?
  «Блокнот будемо робити просто так чи комусь на замовлення?
  А чому не можна звичайним дироколом?
  А вона буде м'яка?
  А буває так, що якась штучка тобі так сильно подобається, що тобі шкода прикріплювати її на блокнот?
  На моє запитання «Як же в таку красу щось записувати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только