Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Бізнес ідея № 4362. Скетчбук хенд-мейд - альтернатива культовому щоденника Moleskine

  1. Скетчбук, зроблений своїми руками: альтернатива або акомпанемент Moleskine?
  2. Папір папері ворожнечу: еко-тренд і ремісничий бум
  3. На кого рівнятися у виробництві Скетчбук?
  4. Як відкрити аптеку по франшизі? Франшиза аптеки: варіанти і можливості бізнесу
  5. Флористичне меню: як використовувати загальну любов до фото і квіточок
  6. Новий формат експрес-перукарень «Стрижка SHOP»: все стрижки по 250 рублів
  7. Готовий бізнес: магазини товарів для дому за низькими цінами по франшизі "Home Market"
  8. Колівінг: чому гуртожитку знову стають вигідним бізнесом
  9. Франшиза «Будинок в оренду»: бізнес на подобову оренду котеджів
  Інтернет і ЗМІ

  Все хіпстера знають, що єдиний блокнот для записів, єдиний щоденник «маст хев» це Молексін або Moleskine.

  Всі інші блокноти і блокнотики - це «не тру», їх навіть не можна діставати з сумки - соромно.

  Так, дійсно, Скетчбук по імені Moleskine давно і міцно є культовим товаром, маст хевом «людини в тренді».

  А що ви хочете, якщо молескіні користувалися Хемінгуей та інша творча публіка ХХ століття? Одні «Великі» малювали скетчі (олівцеві начерки) в своїх нелінованими Молексінах для художників, інші в молескіні лінійованої писали чернетки своїх великих романів.

  І тим не менше, з'явився новий тренд, який трохи посунув легендарний Молескин в сторону ... Ім'я цьому молодому і нахабному герою - зроблений вручну (хенд-мейд) блокнот (Скетчбук).

  Ну а в російському ізвод під терміном Скетчбук ми вже давно і міцно розуміємо свіжий дизайнерський бренд під назвою - voodoobooks

  Скетчбук, зроблений своїми руками: альтернатива або акомпанемент Moleskine?

  Поки що в хіпстерской середовищі саморобні «хенд-мейд» Скетчбук, включаючи voodoobooks, є тільки факультативним аксесуаром, по можливості доповнює обов'язковий Moleskine.

  Ситуація зі Скетчбук і Moleskine - (метафорично) як з першим і з другою дитиною в сім'ї. У нас є одна дитина (Moleskine), але ми хочемо завести ще й другого (Скетчбук), а чому б і ні? Два гідних культових блокнота сумку і рюкзак хіпстера НЕ відтягнуть, вважають модники «тудей».

  Чому взагалі виникла така ситуація, що культовий блокнот (якому завжди акомпанував хіба що Айфон в гідному авторське хенд-мейд чохлі), раптом потіснився (теж паперовими) виробами умільців? Чи не тавтологія це - два паперових блокнота в сумці? Ні, не тавтологія.

  Папір папері ворожнечу: еко-тренд і ремісничий бум

  Вся справа в тому, що багато саморобні молескіни або Скетчбук хендмейд - зроблені з «вторинної паперу» а тому законно є еко-товарами.

  На Заході бізнесмени, які виробляють вторсировина або роблять свої товари з вторсировини (рециклінг) мають великі і дуже великі пільги. Звідси логічний висновок: якщо ви затіяли виробництво якихось товарів з паперу, вам просто вигідно «бути в тренді», використовувати рециклінгових картон, тасьми, папір і пластик.

  Те, що на Заході продиктовано політикою законотворців-екологів, не має в общем-то ніякої особливої ​​«стильової забарвлення» і «концептуальної подачі», містить просте раціональне пояснення (по-іншому затівати бізнес молодим стартапам і дрібним підприємцям просто невигідно), у нас поки що копіюється як мода і копіюється лише флагманами «західної моди», так званими «хіпстера».

  Саме цей «перекіс» робить в Росії і країнах СНД все вироби хенд-мейд товаром, що несе величезну смислове навантаження, «багато говорить» про тих, хто його виробляє і тих, хто його купує.

  Проте, вручну прошиті, саморобні Скетчбук - це, скоріше, протягом, тренд, а не легковажне і скороминуче віяння хіпстерской моди.

  Адже головний козир Скетчбук в боротьбі з традиційним молескіні - їх екологічність і «ремісничого». Екологія і ручне виробництво знаходяться у віданні тих, хто пише закони, обов'язкові для бізнесу та виробництва.

  Другий козир (повторимося) - авторське, а не промислове виконання товару. Речі, зроблені вручну, їх лімітовані серії, «речі з душею» завжди будуть вигідно відрізнятися від «штампування», навіть якщо це супер якісна і взагалі недосяжна по дизайну «штампування» - Молескин.

  Тому - освоюйте нове ремесло - авторські, прошиті вручну блокноти для записів - Скетчбук. Якщо ви Художник, навчитеся робити Молекскін своїми руками, освойте новий модний жанр! ..

  На кого рівнятися у виробництві Скетчбук?

  Підглянути ідеї, щоб побачити рівень, клас і придумати тут же свої власні теми для авторських «блокнотів з душею» - ви можете, подивившись роботи студії, що спеціалізується на «зроблених вручну Скетчбук», дизайн-студії під назвою voodoobooks.

  voodoobooks по праву називається першим дуже успішним російським ремісничим брендом.

  Архітектор за освітою - Павло Платонов - батько-засновник voodoobooks - колекціонує авторські скетч-буки з різних країн і міст, зроблені крихітними маловідомими дизайнерськими ательє.

  А ось класичний «культовий» Moleskine купувати для себе Павло Платонов не поспішає ... Хоча Павло і віддає належне якості молескіні, наслідування їм і конкуренцію з ними вважає безглуздою і безглуздою бізнес-ідеєю .. (Чого і вам радить - не намагатися переплюнути Молескин !).

  Головна культуртрегерську (культуроно-просвітня) завдання бізнесу voodoobooks - -отучіть споживача купувати потворні блокноти «з котиками», з «людьми-павуками», «з мафинку» та іншу дешевку з супермаркету, зроблену недоладно, потворно і без поваги до Покупця.

  Бидло-блокноти, які вихована та інтелігентна Павло Платонов стримано називає терміном «кітч», повинні, на його думку, просто зникнути з російського ринку.

  Якщо ви поділяєте естетичні погляди ремісничого цеху voodoobooks і самі вмієте працювати руками - тренд Скетчбук хендмейд чекає вашої ініціативи! Ринок поки майже вільний.

  © www.1000ideas.ru - портал бізнес ідей

  1000 идей в Google+

  >

  >

  >

  >

  >

  >

  >

  >

  >

  >


  30.09.2013

  Як відкрити аптеку по франшизі? Франшиза аптеки: варіанти і можливості бізнесу

  Франшиза аптеки на сьогоднішній день це перспективний варіант розвитку будь-яких мережевих компаній. Однак багато підприємці не знають про те, в чому полягають основні особливості ведення т ...

  Флористичне меню: як використовувати загальну любов до фото і квіточок

  У Лос-Анджелесі працює кав'ярня, відвідувачі якої можуть замовити каву з сиропу троянд або лавандовий пиріг. Концепція меню повністю побудована на інстаграмопрігодних кольорах.

  Новий формат експрес-перукарень «Стрижка SHOP»: все стрижки по 250 рублів

  Швидко, красиво, недорого: власники експрес-перукарень з фіксованою ціною за стрижку просувають на ринку зручну франшизу. Стрижуть в таких салонах всього за 250 рублів.

  Готовий бізнес: магазини товарів для дому за низькими цінами по франшизі "Home Market"

  Магазини товарів для будинку за низькими цінами - це ідеальний бізнес для невеликого міста, який орієнтований на наймасовішу категорію покупців. Франшиза "Home Market" пропонує почати своє ...

  Колівінг: чому гуртожитку знову стають вигідним бізнесом

  Європейські та американські архітектори зосередилися на задоволенні потреб покоління мілленіалов, які не можуть дозволити собі власне житло, але готові жити в гуртожитках.

  Франшиза «Будинок в оренду»: бізнес на подобову оренду котеджів

  Тисячі людей згодні платити за комфортний та якісний відпочинок. Здаючи «бажаючим свята» туристичні бази та котеджі в короткострокову оренду, можна вийти на дохід 100 000-150 000 рублів.

  Скетчбук, зроблений своїми руками: альтернатива або акомпанемент Moleskine?
  Як відкрити аптеку по франшизі?
  А що ви хочете, якщо молескіні користувалися Хемінгуей та інша творча публіка ХХ століття?
  У нас є одна дитина (Moleskine), але ми хочемо завести ще й другого (Скетчбук), а чому б і ні?
  Чому взагалі виникла така ситуація, що культовий блокнот (якому завжди акомпанував хіба що Айфон в гідному авторське хенд-мейд чохлі), раптом потіснився (теж паперовими) виробами умільців?
  Чи не тавтологія це - два паперових блокнота в сумці?
  На кого рівнятися у виробництві Скетчбук?
  Як відкрити аптеку по франшизі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только