Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Способи та методи боротьби з блохами, ефективне знищення

  Як виглядають блохи
  Як виглядають блохи  Слід відразу усвідомити, що блохи - це комахи, які є паразитами на шкірному і волосяному покриві, що живуть поруч з вами тварин Слід відразу усвідомити, що блохи - це комахи, які є паразитами на шкірному і волосяному покриві, що живуть поруч з вами тварин. Вони звикли смоктати кров кроликів, кішок, собак і щурів. Однак, найстрашніше, що ці дрібні істоти здатні завдати шкоди безпосередньо людині. За допомогою спеціального колючо-смокче апарату, блоха проколює непомітне отвір на поверхні шкіри свого господаря і насичується його кров'ю.

  Ознаками, за якими ви можете розпізнати комахи, є гладке тіло, яке має вузьку фактуру і кілька приплюснуто з боків. Варто також звернути увагу на щетинки і маленькі шипи, які розташовуються по всьому тілу і служать для того, щоб блоха мала можливість пересуватися і утримуватися на шерсті своєї жертви. Голова і груди комахи вкрита так званими зубчастими гребенями або ктендіямі. Що стосується розміру дорослої особини, то він коливається від 1 до 5 міліметрів. А самки, які встигли насититися, іноді досягають 10 міліметрів в довжину.

  Голова блохи оснащена спеціальними антенами, які при непотрібності ховаються в Усикова ями, а коли комахи виходять на полювання, то знову з'являються з метою виявити найбільш вразливе місце. Свої стрибки блоха здійснює за допомогою трьох пар досить сильних лап, які розташовані на череві. Сенсорний орган, який знаходиться на задній частині тіла, призначений для миттєвого уловлювання коливань повітря в навколишньому середовищі.

  На сьогоднішній день налічується близько 1000 видів цих комах. Цікавим є також той факт, що представники цього сімейства часто позбавлені органів зору або мають найпростіші її прояви. Вивчення життєдіяльності бліх і особливостей їх організму можливо тільки за допомогою мікроскопа. Найбільше зібрання примірників знаходиться в Британському музеї. Воно було зібрано в Трінг вченими Н.Ротшілдом і К.Джорданом.

  Де живуть блохи  Дуже велика кількість видів бліх обумовлюється відповідними кліматичними умовами Де живуть блохи
  Дуже велика кількість видів бліх обумовлюється відповідними кліматичними умовами. Поширена думка, згідно з яким чисельність бліх змінюється в залежності від пори року. Коли настає холодний період, чисельність рідко зменшується, і, навпаки, - з приходом тепла комахи активно розмножуються. Особливо активними в цьому плані видаються спекотні місяці літа.

  Найбільшу ж небезпеку становят блохи, які живуть в квартирі і здатні заподіяти їм шкоду. Блохи часто селяться у нір гризунів. Що ж стосується житлових приміщень, то найбільш часто вони зустрічаються в дрібних тріщинах на підлозі, під покривалами і в запилених місцях, куди не здатний проникнути людина.

  Примітним є той факт, що за все життя самка блохи здатна відкласти близько 400 яєць.

  Боротьба з блохами
  Боротьбу з цим нещастям варто почати з ряду спеціальних заходів, які здатні припинити процес розмноження і знешкодити вже народилися особин. Якщо в будинку є тварини, то необхідно обробити їх шерсть спеціальними засобами. Спеціально для цих цілей в зооаптеках продаються шампуні і різноманітні препарати. Дуже хороший помічник у цій справі - піретрум, яким ветеринари наполегливо рекомендують обробляти шерсть кішок і собак. Знищення бліх в місті Москва -з цією проблемою стикаються нерідко як заводчики домашніх вихованців, так і громадяни не мають їх, в силу обставин і близького сусідства господарів з домашніми жівотнимі.Ім же можна обробити і всі можливі місця скупчення шкідників безпосередньо в житло. До народних засобів відносять замітання підлоги віником з полину. Також активно застосовується блошиний нашийник.

  Спосіб життя бліх  Дорослі особини відрізняються від багатьох інших комах досить активним способом життя, який відзначається періодичними поселеннями на тілі жертви, щоб отримати підживлення для подальшої життєдіяльності Спосіб життя бліх
  Дорослі особини відрізняються від багатьох інших комах досить активним способом життя, який відзначається періодичними поселеннями на тілі жертви, щоб отримати підживлення для подальшої життєдіяльності.

  Варто зауважити, що блохи наситившись, найчастіше за все залишають об'єкт і шукають собі нового господаря, що робить цих комах потенційними переносниками різноманітних захворювань. Блохам досить насититися раз на добу, проте якщо цей процес з якихось причин переривається, то вони змушені шукати інше джерело підживлення. Якщо ж немає можливості знайти джерело отримання їжі, то без їжі блоха може протриматися протягом тижня, а то і місяці. Що стосується господаря, то ці паразити досить невибагливі. Особи, які мешкають на кішках, без особливого збентеження можуть вживати кров собаки або людини. Однак справедливо буде зауважити, що блохи, які живуть на рукокрилих, ніколи не перестрибнуть на ссавців.

  Поведінка і виявлення бліх
  Блохи досить активні і дуже добре відчувають наближення небезпеки завдяки сенсорним органам, які вловлюють найменші здригання повітря. Саме тому блоху практично неможливо знешкодити голими руками. Велика ймовірність того, що вона перебереться на іншого господаря і продовжить насичуватися вже його кров'ю. Не слід також забувати, що більшість бліх знаходяться не на самій тварині, а в його оточенні, що ускладнює процес боротьби зі шкідником.

  Купуючи в зооаптеке препарат для винищення паразитів, не забудьте поцікавитися рівнем їх токсичності для тваринного і уточніть період його дії.

  Як відомо, легше запобігти, ніж потім вилікувати. У цьому вам допоможуть спеціальні нашийники для тварин, що насичують інсектицидами.

  Скільки живуть блохи
  Оптимальний температурний режим для розвитку блохи становить 18 - 27 градусів, а найбільш підходяща вологість - 70 - 100%. В таких умовах блоха виростає за 20 - 49 днів.

  Якщо ж вологість опускається нижче 60%, то личинка припиняє процес розвитку, а в воді вони і зовсім гинуть.

  Цікаво, що якщо умови навколишнього середовища не можна назвати сприятливими, то значно тривалим може виявитися той період, коли блоха залишається закупореній в кокон.

  Основна частина бліх - це тимчасові паразити, які використовують домашніх тварин і людини лише для того, щоб насититися з метою продовження своєї життєдіяльності.

  розмноження бліх
  Повний метаморфоз - ось як відбувається розвиток бліх. Це означає, що спочатку з яйця, яке вилуплюються доросла особина, з'являється личинка. Потім ця личинка перетворюється на лялечку. Личинки не стає більше небезпеки і не здатні заподіяти шкоду. Це лише переходить стадію, кінцева мета якої - доросла комаха, яке в науковому світі отримало назву імаго. Саме ці останні підтримують свою життєдіяльність, харчуючись кров'ю тварин і людей.

  Доросла ж блоха виробляє яйця, які мають суху поверхню, і зазвичай, падають в гніздо комахи або на підлогу. Личинки, які через деякий час з'являються з яєць, білуваті на колір і не мають ніг і органів зору. Їх можна спостерігати в тріщинах покриттів або в килимах. Якщо ж їх безпосередній носій мешкає в підвалі, то увагу варто звернути, насамперед, на купи сміття та різного господарського непотребу.

  Личинки бліх, які загрожують кішки, собаки і людині іноді селяться на зелених газонах. Там вони мають можливість отримувати підживлення з соку рослин. Також, вони, таким чином, захищаються від згубного впливу сонячних променів. Дуже часто жертвами бліх страждають власники ферм, на яких розводять свиней.

  Період розвитку яйця коливається від декількох днів до декількох тижнів в залежності від умов навколишнього середовища. Життєвий цикл личинки складає приблизно дві-чотири тижні. Коли закінчується цей період, личинка приступає до спорудження павутинного кокона, який і стає її притулком до того часу, поки не настане час переродження в доросле блоху, здатну добувати собі їжу самостійно. У закупореній стані комаха може перебувати до декількох місяців. Дуже часто буває таке, що навіть імаго не бажає вилазити з захисного кокона і робить це тільки тоді, коли відчуває потенційну жертву.

  Шкода людині від бліх
  Основним поштовхом до вивчення бліх став той факт, що вони здатні переносити чуму.

  А в нинішніх умовах причина, яка змушує з особливою увагою розглядати цю проблему - заподіяні блохами незручності людям і домашнім тваринам. Це може навіть призвести до справжньої хвороби. Лякає і той факт, що блохи іноді є проміжними переносниками деяких видів хробаків, здатних серйозно порушити функціонування деяких органів людини і привести до втрати значної кількості корисних речовин. Напевно, ніхто не зрадіє, почувши, що блохи переносять смертельно небезпечні інфекції.

  Іноді в приміщенні, населеному тваринами бліх розлучається так багато, що люди просто не здатні витримати їх нашестя. Цей факт може досить сильно вплинути на нервову систему господарів будинку. Крім того, можлива реакція, яка з'являється на шкірі. Дуже часто місце укусу запалюється і утворюється припухлість. Причиною свербежу та неприємного відчуття є слина блохи, впорснути під шкіру під час укусу. Не позаздриш тим людям, у яких укуси бліх викликають страшну алергію. Не дарма для подолання її наслідків вчені винайшли спеціальний антиген.

  Бувають випадки, коли запліднена самка поселяється під шкірою господаря. Як приклад можна позначити піщану блоху, через яку на тілі часто з'являються ранки і виразки, розташовані на гноїння. Присмоктуються блохи не обмежуються поодинокими проявами, а схильні до утворення цілих колоній на головах птахів або котячих вухах.

  Ще один небезпечний паразит - тиквовідного ціп'як використовує блоху в якості проміжного господаря і цілком може при нагоді переселитися в організм людини і призводити до розвитку гельмінтозу.

  Не менш небезпечною хворобою, яку можуть поширити блохи, є ендемічний висипний тиф, потенційними жертвами якого стають жителі портових міст.

  Цікаво, що дорослі блохи, заражені певною інфекцією, залишають поза передачею її своїм нащадкам, проте самі здатні все життя залишатися носіями небезпечних захворювань.

  Туляремія, еризипелоїду, псевдотуберкулез, бруцельоз, мелиоидоз, пастерельоз, сибірська виразка - це ще не повний перелік тих хвороб, якими можуть обдарувати людину блохи.

  Якщо вам не вдається позбутися від бліх самостійно, то наша компанія пропонує морити бліх тільки сучасними методами і за допомогою високоефективних препаратів , Які пройшли сертифікацію за стандартами ISO 9001.За консультаціями і викликом фахівців можете звернутися за тел.: + 7 (495) 508-24-86 та +7 (967) 243-97-06

  Наші дезінфектори застосовує тільки сучасні методи, обладнання, боротьба з блохами в регіоні Москва виробляється генератором холодного і гарячого туманів - на сьогоднішній день найефективніший спосіб обробки і найголовніша задача служб дезінфекційного профіля.Пріменяемие препарати (4 класу) мінімального за опасності.Гарантіруем, на контрактній основі повне винищення бліх з існуючими нормами і правилами СанПіН 3.5.2.1376-03, де б вони перебували: в будинках, в приміщенні громадського харчування, магазинах, складах, в побутових приміщеннях, в квартіре.Недорого, без запаху і в повній конфіденціальності.Виезди фахівців виробляються як в Москві, так і в Московській області.

  Доплата за виїзд в Московську область і суміжні регіони залежить від умов певного заказа.Стоімость враховується від факторів: віддаленість від МКАД, транспортні витрати та інші параметри. Детальнішу інформацію про вартість Ви зможете отримати у наших фахівців за контактними телефонами або скориставшись послугою зворотного зв'язку.

  Найбільш часті напрямки націлені на знищення бліх в Московській області: Пушкіно, Долгопрудний, Химки, Щелково, Фрязіно, Митищі, Корольов, Ивантеевка, Домодєдово, Люберці, Котельники, Томіліно, Дзержинський, Красково, Малаховка, Жуковський, Литкаріно, Раменське, Залізничний, Реутов , Балашиха, Лобня, Красногорськ, Нахабіно, Одинцово, Троїцьк, Щербинка, Московський, Клімовськ, Чільне, Подольск, Фрязіно, Зеленоград, Барвиха, Щербинка, Електросталь, Електровугілля, Ногінськ і ін.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только