Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що являють собою білі блохи у собак: як від них позбутися?

  1. Як виглядають блохи?
  2. У чому небезпека бліх?
  3. Як визначити наявність бліх?
  4. Що робити, якщо завелися блохи?
  5. готові засоби
  6. Народні засоби
  7. профілактика

  Собаки часто страждають від бліх Собаки часто страждають від бліх. Від появи цих дрібних шкідників не застраховане жодне тварина. Звичайно, сьогодні існує безліч різних препаратів проти паразитів. Але блохи досить пристосовані до навколишнього середовища. Так що вивести їх непросто. Які симптоми свідчать про зараження, як позбутися від бліх у собаки, які кошти краще для цього використовувати, готові заводські або фабричні - про все це розповість стаття.

  Як виглядають блохи?

  Те, як виглядає блоха у собаки, залежить від її різновиду Те, як виглядає блоха у собаки, залежить від її різновиду. А видів цих паразитів дуже багато. Існують котячі і собачі блохи. Перші є більш поширеними і мешкають не тільки на кішках, а й на інших тварин. Іноді турбують навіть людини. Точно визначити приналежність до тієї чи іншої групи можливо лише під мікроскопом.

  Але в принципі їх легко відрізнити від інших комах (наприклад, вошей) неозброєним оком. Так, деякі заводчики скаржаться, що з'явилися білі блохи у собак на шерсті. Але це скоріше воші. Блохи темно-коричневого кольору. Вони мають розмір від 2 до 3 мм. Тельці блискуче, плоске і трохи довгасте. Але в принципі їх легко відрізнити від інших комах (наприклад, вошей) неозброєним оком Задні лапки довші, ніж передні. Саме завдяки їм комаха має можливість стрибати на велику відстань. Стрибок перевищує довжину їх тільця приблизно в 150 разів. Крил такі паразити не мають.

  Вони легко пересуваються в шерсті тварин. Блохи харчуються кров'ю. Після того, як самка насичується, вона починає відкладати яйця. Через деякий час виводяться нові особини. Ось як виглядають яйця бліх у собаки: дрібні білі крупинки, які схожі на сіль.

  У чому небезпека бліх?

  Важливо знати, як позбавити собаку від бліх, адже ці комахи можуть завдати непоправної шкоди домашньому вихованцеві Важливо знати, як позбавити собаку від бліх, адже ці комахи можуть завдати непоправної шкоди домашньому вихованцеві. Паразити є переносниками небезпечних вірусних і інфекційних хвороб, личинок гельмінтів. Нерідко після появи бліх чотирилапими одного починають турбувати і глисти. Також подивіться статтю: Види глистів у собак і їх небезпека для тварини і людини .

  Розмножуються блохи досить швидко. І якщо вчасно не зайнятися виведенням, їх може наплодити стільки, що вихованець почне страждати від виснаження. Адже паразити будуть постійно висмоктувати кров. Розмножуються блохи досить швидко До того ж яйця бліх можуть поширюватися по всьому будинку. Тоді лікування буде дуже важким. Шкідники будуть знову і знову вражати тварину. Вивести їх з квартири вкрай складно. Але при правильних діях - цілком реально. Тому потрібно вчасно виявляти наявність паразитів і знати, як боротися з блохами у собак самостійно.

  Як визначити наявність бліх?

  Багатьох власників цікавить питання, як визначити - чи є у собаки блохи в домашніх умовах.

  Найважливіше - уважно оглядати тварину, якщо є підозра на зараження.

  Також не зашкодить і регулярний огляд після прогулянок. Так є шанс запобігти поширенню паразитів.

  Нижче наведені способи того, як дізнатися що у собаки блохи завелися:

  Ось як дізнатися - чи є у собаки блохи: поспостерігати за поведінкою тварини. Як правило, уражені особини ведуть себе таким чином:

  1. Стають неспокійними, збудженими.
  2. Вихованець постійно чеше і викусивает в тому місці, де вкусила блоха.
  3. Пошкодження шкірних покривів. Вони стають припухлими, почервонілими.
  4. У місцях укусу випадає шерсть.
  5. Іноді розвивається алергічна реакція.

  Якщо виникли наведені вище симптоми, потрібно вирішити, як визначити бліх у собаки самостійно. Для цього слід оглянути шерсть і шкірні покриви тварини. Якщо випадок запущений, відразу буде видно комах-шкідників.

  Часто паразити живуть в тих місцях, де шкіра ніжна і тонка. Тому під час огляду акцент треба робити на:

  Таким чином, симптоми бліх у собаки уважному і турботливому хазяїнові помітні відразу ж після зараження.

  Що робити, якщо завелися блохи?

  Якщо за всіма ознаками вихованець заражений, боротьба з блохами у собак повинна бути почата негайно.

  Чим раніше буде вжито заходів, тим швидше і краще буде результат Чим раніше буде вжито заходів, тим швидше і краще буде результат. Розмножуються паразити з колосальною швидкістю. Вже через тиждень тварина почне сильно страждати від постійного свербіння. До того ж, якщо бліх трохи, позбутися від них набагато простіше.

  Якщо виявлені у собаки блохи - що робити в першу чергу? Для початку варто підібрати хороший засіб. Сьогодні існує безліч різних препаратів і пристосувань: краплі, таблетки, нашийники та інше. Якщо виявлені у собаки блохи - що робити в першу чергу Перш ніж віддати перевагу конкретному методу, варто проконсультуватися з фахівцем. А краще звернутися у ветеринарну лікарню. Там досвідчений доктор підбере лікування бліх у собаки, яка буде найбільш підходящим.

  Визначившись з препаратом, потрібно приступати до лікування. Головне - діяти згідно з інструкцією. Адже ігнорування навіть дрібного правила може обернутися поганими наслідками, спровокувати появу нових бліх. Нерідко господарі скаржаться: «у прокапали собаки знайшла блоху, засіб не дало обіцяного ефекту». Насправді виявляється, що причина не в поганому препараті, а в тому, що не було дотримано правила використання.

  готові засоби

  Асортимент препаратів і пристосувань, що дозволяють позбутися від бліх, досить широкий і різноманітний Асортимент препаратів і пристосувань, що дозволяють позбутися від бліх, досить широкий і різноманітний. Сьогодні на ринку представлено безліч марок вітчизняної і зарубіжної продукції. Так що кожен господар може без особливих труднощів підібрати більш відповідний варіант для свого домашнього вихованця.

  На питання, як знищити бліх у собаки, продавець порекомендує собаківникові наступне:

  1. Відлякують краплі. У застосуванні це засіб дуже просте і ефективне. Надає довготривалу дію. Краплі наносять на шерсть в область холки. Після цього купати улюбленця деякий час не можна. З найбільш відомих і затребуваних марок варто назвати Фронтлайн, Барс, Стронгхолд, Адвантікс, Серко. Вартість імпортних засобів варіюється від 300 до 700 рублів. А ось вітчизняні препарати реально купити за 35 рублів. До них відноситься Барс. Якщо в квартирі багато домашніх тварин, крапельки використовувати не рекомендується: другий вихованець може злизати їх з вовни свого товариша.
  2. Протиблошині нашийники. Вони забезпечують повну відсутність бліх. Однак паразитів не вбивають. Надають лише відлякує ефект. З недоліків треба назвати те, що речовина, яким просякнутий нашийник, є токсичним. А значить, воно надає несприятливий вплив на собачий організм. Для цуценят, ослаблених особин, вагітних самок застосовувати подібні засоби не рекомендується. Середня ціна на нашийник коливається в межах від 200 до 700 рублів. На один сезон зазвичай потрібно близько 2-3 таких пристосувань. Найбільшим попитом серед марками є Beaphar, Kiltix, Hartz, Больфо.
  3. Таблетки. Даний засіб не можна назвати найефективнішим. Використовують його вкрай рідко. З найбільш відомих протиблошині таблеток варто виділити марки Comfortis, Sentinel, Capstar. Таблетки не дають гарантії повного позбавлення від бліх, а також здатні завдати чималої шкоди здоров'ю чотирилапими одному. Тому замислюючись над тим, чим лікувати блохи у собаки, краще віддати перевагу іншим, безпечнішим і ефективного засобу.
  4. Шампуні. Мабуть, це самий популярний сьогодні спосіб позбавлення собаки від бліх, вошей і інших паразитів. Більшість власників домашніх тварин віддає перевагу шампуням. Хоча вони вважаються найменш ефективними. Результат від даного засобу триває близько тижня. Процедуру через деякий час слід повторювати. Шампуні можуть викликати побічні ефекти. Наприклад, озноб, блювоту. Популярні на даний момент такі марки: Doctor Zoo, Леонардо, Delix, Біфар і Містер Бруно. Важливо пам'ятати: повністю видалити бліх за допомогою шампуню, навіть самого якісного і ефективного, нереально. Тому його потрібно використовувати в комплексі з іншими засобами.
  5. Спреї проти бліх. Працюють вони за тією ж схемою, що краплі. Однак мають одну перевагу: спрей завдяки розпорошення покриває все тіло собаки, а не окремі ділянки. Для домашніх тварин спреї не несуть небезпеки. Правда, часом викликають побічні дії. Наприклад, задишку, озноб, блювоту. Наносити такий засіб слід на вулиці. Після цього необхідно стежити за тим, щоб улюбленець не облизував речовина. З затребуваних марок варто назвати Чистотіл, Барс, Фронтлайн, Hartz.

  Народні засоби

  Замислюючись над тим, як видалити бліх у собаки, деякі господарі побоюються використовувати фабричні, синтетичні речовини Замислюючись над тим, як видалити бліх у собаки, деякі господарі побоюються використовувати фабричні, синтетичні речовини. Тому віддають перевагу народним методам. Треба зауважити, що народні засоби є досить ефективними. Але тільки, якщо це не запущений випадок.

  Проти бліх досить дієвими є полин, евкаліпт, пижмо і соснові тирсу. З цих рослин готують настої, відвари. У них собак купають або обробляють шерсть. Використовують як одну конкретну траву, так і в комплексі. Також корисно висушені рослини класти під підстилку тварині, в тих місцях, де собака любить відпочивати.

  Народні рецепти не тільки безпечні, а ще й доступні Народні рецепти не тільки безпечні, а ще й доступні. Інгредієнти продаються в будь-якій аптеці, на ринку. А ось з готовими, спеціальними препаратами часом виникають проблеми. Щоб за допомогою народних методів позбутися від шкідливих комах, потрібно використовувати їх регулярно. Багато ветеринари радять: перш ніж вдаватися до готовим, хімічних засобів, має сенс спробувати провести домашні процедури.

  профілактика

  Щоб уникнути зараження шкідливими комахами, варто проводити профілактичні заходи Щоб уникнути зараження шкідливими комахами, варто проводити профілактичні заходи. Головне, виконувати їх вчасно. Тоді чотирилапими один буде в безпеці. Важливо забезпечити улюбленцю сприятливі умови. Підтримувати місце в чистоті. Регулярно прати підстилку, обробляти місце змісту за допомогою спеціальних препаратів. При цьому важливо дотримуватися систематичності і акуратності. Під час прогулянки не допускати контакту з дворовими тваринами.

  Таким чином, блохи є справжньою проблемою для багатьох собаководів. Тварини сильно страждають від наявності цих паразитів. До того ж є ризик зараження інфекційними та вірусними недугами. Таким чином, блохи є справжньою проблемою для багатьох собаководів Тому кожен власник повинен вміти визначати наявність бліх і знати алгоритм дій по позбавленню від цих шкідників. Існують готові, фабричні препарати і народні засоби. Що вибрати, краще проконсультуватися з хорошим ветеринаром. Адже багато що залежить від того, наскільки ситуація запущена, і від індивідуальних особливостей собаки. Читайте статтю: Які зустрічаються кліщі у собак: як вони виглядають?

  Як виглядають блохи?
  У чому небезпека бліх?
  Як визначити наявність бліх?
  Що робити, якщо завелися блохи?
  Як виглядають блохи?
  У чому небезпека бліх?
  Як визначити наявність бліх?
  Що робити, якщо завелися блохи?
  Якщо виявлені у собаки блохи - що робити в першу чергу?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только