Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Паразити в квартирі

  Вирішила написати Вам напевно від бажання виговоритися, від обурення, а, може бути, хто підкаже, як боротися з моєю проблемою.

  Живемо ми на Гайдара, 13, на першому поверсі. З нами живе наш улюблений котик Барсик. Кот чисто домашній, на вулицю гуляти не ходить. Рік тому я помітила, що у нього завелися блохи. Помили кота 2 рази з шампунем від бліх, одягли нашийник - начебто зникли. Коли в зоомагазині шампунь купували, нам сказали, що блохи з підвалу в квартиру потрапляти можуть.

  Два тижні тому я знову помітила на ньому бліх, але при цьому вони його якось і не турбували. Але позбавлятися адже треба - застосували щодо кота тортури водними процедурами. Подзвонила в ДЕЗ-Центр, мені сказали, що за графіком скоро в підвалі обробку від комах проводити будуть. Кілька разів помічала бліх в квартирі: то на руку стрибне, то на поверхню білу, добре видно.

  Помила килими з шампунем від бліх і Дегтярний милом.

  Після того як ми помили кота, пару днів він ходив задоволений, потім стала помічати, що він свербить, далі - гірше.

  Він сидіти не може, по підлозі катається, по шкірі ніби судоми проходять. А потім кричати став, цілий день ходить і кричить так жалібно.

  Розглянути у нього в шерсті бліх складно, підшерсток густий, але присутність цих тварюк знову виявили. Не знаючи вже що робити, посадила кота в пакет, набризгала в пакет дихлофосом без запаху, і зав'язала пакет на шиї у кота, щоб тільки голова нього стирчав. Просиділа так з ним хвилин 10-15. Потім стала мити з шампунем проти паразитів. Коли шерсть намокла, я жахнулася кількістю тварин на моєму котика (і це при тому, що 2 тижні тому його вже мили). Півтори години екзекуції, вибирання бліх вручну, несамовитих Орів кота. Оскільки шерть довга вимити під струменем води неможливо. Коли кіт був уже на межі, я подряпана з ніг до голови, кота довелося відпустити недовибрали всіх особин.

  І що Ви думаєте?

  Коли кіт обсох, всі тварі ожили і забігали по ньому.

  Я вже не знаю, що робити. Але ж все це пішло від сміттєвих баків (про наші баки вже неодноразово писалося на сайті), сміття валяється навколо них, розвелося неміряна кількість щурів. Щури по території пішки ходять не поспішаючи. Одна прям біля під'їзду бігала, прям біля вхідних дверей.

  За дітей адже страшно, я вже не раз бачила дітей, колупають палицею дірку в землі, куди забігла щур. Мене саму в 7 років кусала щур, яка забігла в під'їзд, а ми з подружкою вирішили її зловити. Добре, що все обійшлося, але 40 уколів у живіт, 20 днів в лікарні, мало приємного. А щурів, природно, і блохи супроводжують.

  Мабуть, зараз похолодало, або, може, підвали обробили, ось вони і побігли і знайшли прекрасний будинок в шерсті мого кота. Я вже не знаю, що робити, мені кота шалено шкода, він сьогодні лежить мляво і тремтить. Гладиш його, а він не реагує навіть, тільки муркоче, звичайно вчора такий стрес пережив, тільки блохам все дарма, бігають по ньому.

  Ну невже в нашому маленькому місті не можна порядок навести? Про баки наші вже скільки говорили, наземні, стоять прям у пішохідної доріжки, через дорогу - дитячий майданчик, чи не дезінфікуються, вчасно не вивозяться, сміття постійно валяється навколо.

  Підкажіть хто-небудь, що робити, як котика врятувати? У мене дитина 6 років, а як відомо блохи є переносниками багатьох хвороб.

  На фотографії наш красень, кіт Барсик.

  Якщо ви стали очевидцем якої-небудь події, надсилайте повідомлення, фото і відео на пошту редакції [email protected] , Або через форму додавання новин , А також в нашу групу «ВКонтакте» . Телефон редакції 6-32-14.
  відгуки читачів

  Котуха,

  4 Сентября 2013 10:00

  Краплі є спеціальні. раз в три місяці на холку ... бліх не буде. Запитайте у ветлікарів. Ми теж живемо на першому поверсі і така проблема була.

  Автор,

  4 Сентября 2013 10:11

  Краплі теж капали не допомогло

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:14

  Хм, не тільки щури джерело бліх, а й бездомні коти, плодяться безконтрольно, що живуть у вас в підвалі. А є ще деякі любителі годувати кішок під чужими балконами.

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:19

  Поголіть на час може ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:19

  Така ж ситуація, живемо на першому поверсі, блохи з підвалів до нас мігрують. Кота мили з Дегтярний шампунем, не допомагає в належній мірі. Купили краплі Барс на холку (коштують копійки), десь через добу вже помітили значне поліпшення. Але варто коту вийти на балкон, відразу починає заново свербіти, заходить додому - проходить. Купила ще спрей від бліх, опрацювала весь балкон. Більше начебто не ловили на кота цих тварюк, але все одно напружуюся варто йому зайвий раз почухатися ...

  .

  , 4 Сентября 2013 10:20

  (С)

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:22

  Сміттєві баки тут ні при чому! А блохи в вашому підвалі були і 10 років тому, коли баків і в помині не було. Просто частіше треба обробляти підвали ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:24

  ми живемо в старому місті у нас інші паразити-ТАРГАНИ !!!! і схоже вони в шерсті тварин теж відкладають яйця

  Марсіанка,

  4 Сентября 2013 10:38

  Шановний автор! Доведеться, мабуть, поголити кота, а потім обробити від бліх. Але не тільки його, а й всю квартиру.

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:40 мадам. , 4 Сентября 2013 10:41 Гість, 4 Сентября 2013 10:53

  Нам нашийник від бліх допомагає, ще роблю водичку з лавандовим маслом і маслом чайного дерева (в інеті вичитала) цим спреєм і квартиру і тварина потрібно обробляти. А потім блохи не тільки в підвалі живуть, ви самі на взуття можете принести їх личинок з під'їзду. Почитайте в інеті про бліх, виживаність у цих тварюк колосальна, головне позбутися гнид.

  Гість,

  4 Сентября 2013 10:54

  у нас на гайдара 26 близько 6 під'їзду постійно годують цих кішок. вони розмножуються і тягнуть всю заразу. поруч діти, інші тварини. сморід страшна від тухлих продуктів, що не з'їжджаються ...
  якщо вам так дороги ці тварини, так тягніть їх додому і виховуйте! не потрібна нам ця бруд !!!!

  Гість Я,

  4 Сентября 2013 11:06

  У нас була Токаю ж ситуація коли в'їхали в знімну квартиру на першому поверсі. Я купила в Дені ампули Бутокс 50. Розвела в воді і вимила спочатку кота, а потім і опрацювала всю квартиру, все що можна було протерла і помила, а м'які меблі обприскати. Мені вистачило однієї обробки. Попробуйте.Удачі.

  Ох, і кусючі ж ці блохи,

  4 Сентября 2013 11:11

  Луначарського 1 - та ж проблема - блохи ... тварин немає, страждаємо ми ... недавно підвал обробили ... поки бліх не спостерігаємо))

  Пломбір,

  4 Сентября 2013 11:23

  Від бліх немає кращого засобу чим відвар з полину !! Котика треба опустити в каструльку, щоб струму голова стирчала, її теж полити відваром, оскільки блохи полізуть на верхівку. Відвар повинен бути тепленьким комфортним для животинки, 5-7 хвилин відсидки в відварі буде досить щоб кожен плазун повиздихали. Після миття блохи дооолго часом не будуть навіть намагатися кисой опанувати. Полиновий відвар зовсім безневинно-нешкідливе для коші засіб. Удачі вам!

  блондинка Наталя,

  4 Сентября 2013 11:34

  Котик, справді, красавец !!!
  А ви не пробували боротися радикально не з наслідками, а причиною? Зараз в нашому місті влавствуй корупція, апатія, відсутність реакцій з боку різних органів на те, що відбувається.
  Я б на вашому місці написала скаргу в СЕС в письмовому вигляді, віднесла її туди, зареєструвала і вимагала дій. Якщо не чешуться вони, тоді пісьмішко в адміністрацію ... І т.д., аж до прокуратури. Досить терпіти байдужість і бездіяльність чинуш, боріться !!!

  Гість,

  4 Сентября 2013 11:40 Гість, 4 Сентября 2013 11:43 Гість, 4 Сентября 2013 12:05

  А у нас в під'їзді жителів розвелося, ходять і ходять, як їх вивести не знаю, пдскажіте.

  ʁņонɐdɐu,

  4 Сентября 2013 12:38 Гість, 4 Сентября 2013 12:42

  Кажуть, димова шашка в підвалі всю погань знищує.

  Інгвар,

  4 Сентября 2013 12:45

  У Вашого кота- отруєння фосфороорганических Сполуками !! Почитайте що це в інтернеті!
  Не сама світла думка була-замочити кота в дихлофосом!
  Це дуже небезпечно! І бог знає-звідки ця дурість взагалі пішла!
  Стільки народу вирушило до проотцам через це дихлофосу, як засобу боротьби з натільними паразитами !!!
  Ну що за совковість ?! Ви б ще його в золі викупали!
  Адже є купа безпечних і ефективно коштів !!!
  Є інтернет! Є ВЕТЕРИНАРИЯ !!!
  Ну навіщо ж так мучити тварину?

  Інгвар.

  , 4 Сентября 2013 12:47 Гість, 4 Сентября 2013 12:56

  Допомагають відразу і радикально краплі на холку. Можна в інших місцях теж помазати. А ще допомагала зола, особливо від берези, втирати в шерсть і шкіру.

  Гість,

  4 Сентября 2013 12:59

  Ваш котик в стресі після декількох помивок! Знаю випадки, коли вони від цього навіть вмирали, ослаблені якщо були.

  Гість,

  4 Сентября 2013 13:06

  Хто про що а вошивий про лазню! Так і шановний гість якому заважають добрі люди годують нещасних бездомних кішок! Ви що купили землю під балконом? Це територія общяя всього будинку. А особиста ваша це в квартирі, і надалі 2 метри в березовому гаю! Будьте добрішими! Та не вкусять вас блохи!

  sara581,

  4 Сентября 2013 13:22

  в ветклініці ставлять укол від бліх, нам пропонували, але ставити не стали, так як у кішки в той момент були кошенята.

  Гість,

  4 Сентября 2013 13:24

  Скажіть спасибі бабулькам, які годують бездомних собак і кішок.

  гocть,

  4 Сентября 2013 13:43

  поголитися, всім)) і блохам теж ..)

  Гість,

  4 Сентября 2013 13:46

  вся живність з підвалу йде бо там ідеальні умови для них створені ... волого від того що труби течуть і не жарко тому що підвал .. не дез треба кликати а укашку комашку щоб в підвалах навели порядок а потім вже і дез щоб вивели комах ... у вас хоч блохи а у мене щури і таракни

  Гість,

  4 Сентября 2013 13:59

  Як сантехнік, можу сказати - тварюк цих в підвалах старого міста розвелося невидимо! Причому, що характерно, якщо бачиш в підвалі миски, поставлені добрими бабульками для годування кішок, 90% з підвалу винесеш їх і на собі. Ми вже на заявки без балончика від бліх і не їздимо. Не було раніше такого засилля цих гадів ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 14:09

  Ага, укшку клич не клич. Великий привіт. Те директора посадють, то із заявою про банкротсва в суд треба біжать.
  Всі самі, і тільки так!
  А котейку не труїли дихлофосом, до ветеринара краще сходіть. Ну і підвал обробити спробуйте, поки не з'їли блохи зовсім.

  Гість,

  4 Сентября 2013 14:26

  Згодна з гостем 12:19, треба голити !!! І коту легше і Вам !!! Потім дігтярне мило пару раз, і Масло чайного дерева на холку))) а дихлофос, це звичайно зряяяя (((добре б щоб інтоксикації не було (((бажаю швидкого одужання))) а голять в будь-який ветлікарні, ціни від 500 до 800рублей )))

  Гість,

  4 Сентября 2013 14:35

  Гість, 4 Сентября 2013 15:06
  Саме так, земля ЗАГАЛЬНА! Не створюйте незручностей сусідам, кіт повинен жити вдома, або в саду, або в селі, або в лісі, а не в підвалі! А розкидати корм і розводити антисанітарію - це хуліганство, між іншим!

  Гість,

  4 Сентября 2013 15:44

  Будьте сучасними - купіть краплі на холку Стронгхолд, вони знищують і паразитів, і їх яйця!
  І тварина не стрес, ні уколів, ні дихлофосу ....

  Гість,

  4 Сентября 2013 16:08

  А Ви хоча б раз спробуйте вдихнути повітря біля смітника Гайдара 22 о шостій годині ранку, коли ще основне рух не почалося і в повітрі немає особливого двіжнеія.Вот токо де отримаєте особливе наслажденіе.А як тим хто не встиг закрити вікна в близлежайших поверхах?

  Гість,

  4 Сентября 2013 16:11

  Згодна з Гостем 16:35. Напевно під чиїмось балконом стоїть міцний аромат від випорожнень цих милих кішечок! У нас у сусідки за все одна кішка, а запах на весь поверх! При тому, що вона регулярно за неї прибирає. Живете в багатоповерховому будинку - будьте ласкаві рахуватися з мешканцями, які мають балкони над вашими хобі!

  Гість,

  4 Сентября 2013 17:19

  Пані земляна блоха
  Комаха безкриле, стрибає з місця на метрову висоту, що харчується лише кров'ю теплокровних, серед яких - людина. Різновидів бліх безліч, але найбільш поширені так звані блохи собачі і трав'яні блохи, земляні. Останніх називають ще підвальними або людськими. Земляні блохи стають причиною не тільки сильних расчесов, а й алергії, причому серйозної настільки, що вченими створено навіть «блошиний антиген». Мало того, ці комахи здатні «дарувати» псевдотуберкулез, чуму, висипний тиф. Благо, останні захворювання зараз майже не зустрічаються. Земляні блохи вкрай живучі, спокійно переносять голодування в кілька тижнів (а то і місяців) і не вибагливі по відношенню до вибору чергового господаря. Виявити їх можна в будь-яких затишних куточках: в тріщинах стін і підлоги, під килимами, в меблів. Тривалість життя - до 1,5 років, причому за ці 1,5 року одна блоха виводить 500 собі подібних. Сприятливе середовище - антисанітарія, вологість і тепло. Несприятлива - чистота і сухість.

  Гість,

  4 Сентября 2013 17:39

  Поки читав засвербів чогось ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 18:09 Гість, 4 Сентября 2013 18:22

  Ось ви все кішки, кішки. У нас до того як не було кішок в підвалі були пацюки, ми одягли їй нашийник і нічого, чешітся. Обробку підвалу проводили в тому місяці, так що все від бажання навести порядок в тому місці де живеш, а не звалювати все на тітоньок годуючих кішок. Ви подивіться це ж норма вигулювати своїх собак під вашими ж вікнами і це начебто нормально, а як прибрати за ним ні хто навіть і не думає. А де йому гуляти? БУДИНКИ НА ДИВАНІ !!!!!

  Гість,

  4 Сентября 2013 18:32

  Живете в багатоповерховому будинку - будьте ласкаві рахуватися з мешканцями, які мають балкони над вашими хобі!
  -------------------------------------------------- ----------------------------
  Непогано б вважатися і з тими, хто живе під такими балконами, відомі випадки, коли власники кішок влаштовують з них відхоже місце.

  Гість,

  4 Сентября 2013 18:39

  У нас в будинку теж була така проблема кілька років тому, поки підвал не обробили, так ці блохи і до 4 поверху дострибує ... Виявляється вони можуть стрибати на 40 метрів ... А кота краще підстригти, є у нас в місті спеціальний перукар для тварин. Ми тоді тільки так і позбулися цих тварюк, та ще й після цього до ветеринара місяць котейку возили, тому що з блохами якісь ще й підшкірні волосоїдів і всяка інша зараза переноситься ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 19:16

  Ще не скінчилося ЛІТО зберіть полин і покладіть на підлозі, так завжди робили в селах, під доріжки і підстилку кота. Зробіть запас на зиму.

  Гост.

  , 4 Сентября 2013 19:39

  Дзержинського, 32
  Сантехніки "ломилися" з підвалу - це треба було бачити, як ошпарені!
  На питання: - "Що трапилося?" отримав відповідь: - "Як ви тут живете? Вас ще блохи НЕ зжерли? Більше ми сюди ні кроку!".
  Питання: Це хто з нами (мешканцями) так бореться, уряд або наші слуги - б УКашкі?
  Чи це знову какй-небудь спільний бізнес з реалізації антіблох?
  Ну що-небудь, коли-небудь буде робитися в г.Озерске для простого ЛЮДИНИ?
  Судячи з реакції))) сантехніків - НІ. Сумно.

  Гість,

  4 Сентября 2013 19:45

  ЗАТЕ ТУТ ДУЖЕ бродячих Кошак І ПСІВ ЛЮБЛЯТЬ.

  Гість,

  4 Сентября 2013 19:47

  Виявляється вони можуть стрибати на 40 метрів ... - Щось, мені здається, загнули Ви ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 19:57 Гість, 4 Сентября 2013 20:04 Тетяна, 4 Сентября 2013 20:05

  Так у мене така ж фігня була з кішками, коли жили на першому етаже.Коти будинку сиділи нікуди не виходили і в якийсь момент бах і їх так багато було бліх. Так само мила їх і нашийники одягала, але все одно результати були і вони зникали .Мойте, нашийник одягайте а більше ніяк.

  Гість,

  4 Сентября 2013 20:36

  Порада. Треба наламати полин і скласти в підвал. Буде чисто від паразитів.

  Гість,

  4 Сентября 2013 21:05

  У 15 мкр та ж фігня. Причому ці блішки дострибує до 6 поверху ((((

  Гість,

  4 Сентября 2013 23:02

  Гостю 22-04: вуличні та підвальні кішки не ганяються за щурами, так як жалісливі бабусі привчили їх до дармових макаронів і супчікам.І сидять ці бідолахи вранці і ввечері, чекають бабусь з їжею дармової ... Навіщо за щуром ганятися, вона ж і покусати может.Не тільки люди деградують -кошкі тоже.Всё в занепаді, рівновагу природи нарушено.Знаю будинок на Луначарського, де бабуля мішками сипле голубам крупу чи з п'ятого, чи то з шостого поверху (цей будинок у "скельця" з поштою) Сусіди страждають від голубів, а липи чернёшенькі немов після пожежі, трава близько ерев практично не росте (гуано голубине випалило) Сама страшна, що голуби розносять і бліх і іншу нечисть, сідаючи на підвіконня і балкони.Не бояться навіть фольги, що блищить і шуршіт.Вот вам і блохи на балконах, а в підвалі від кішок Взагалі дивно, що собак не годують бабусі ніколи, А з кішками возятся.Где рівновагу в природі і закон, за яким світ споконвіку існував? Де природний відбір природи? Це ми, які називають себе людьми його порушуємо і Ноєм (хто б все в порядок привів) .Срамотень в 21 столітті ...

  Гість,

  4 Сентября 2013 23:03

  а у нас на карла маркса мурахи на першому поверсі !!! жах шприци не допомагають! слава богу вошей, щурів, тараконов і бліх немає!))

  блондинка наталья

  5 Сентября 2013 7:24

  Гість, 4 Сентября 2013 21:45
  ЗАТЕ ТУТ ДУЖЕ бродячих Кошак І ПСІВ ЛЮБЛЯТЬ.
  ======================================
  Оч. люблять і ратують за притулок !!! Зате все бездомні туди переберуться, і не буде в підвалах бліх !!!

  Гість

  5 Сентября 2013 8:13

  Гість, 4 Сентября 2013 15:06
  Хто про что а вошів про Лазні! Так і шановний гість якому заважають добрі люди годують Нещасний бездомних кішок! Ви що купили землю під балконом? Це територія общяя Всього будинку. А особиста ваша це в квартирі, и надалі 2 метри в березовому гаю! Будьте добрішімі! Та нє Вкуся вас блохи!
  ________________
  Я з вами згодна, а ще згодна на всі 100 з вісловлюванням про екскременті від Домашніх собачок, вігулюваті на дитячих и не дитячих майданчиках у дворах. Так что Перш, чем на небайдужих тітоньок, підгодовують бездомних тварин, "котіті", ви за своими діямі и Вихованця подівіться. А то сміття, де хочемо, там і кидаємо, собак, де хочемо, там і вигулює, не забираючи за ними, а винні тітоньки небайдужі ... краса ...!

  Гість

  5 Сентября 2013 9:29

  Гість 5 Сентября 2013 10:13
  Гість, 4 Сентября 2013 15:06
  територія загальна, безперечно. і землю під балконом ми не купували. але чому, купуючи квартиру, ми також купуємо собі бліх, смердючий запах від зіпсувалася котячої їжі, а також пробудження в 6 ранку від того, що бродячі собаки загризли одного з "подбалконних" кошенят? повірте, я люблю котів, і до сих пір не можу забути бездиханного маляти в пащі цього пса ... але не привчили б їх до ранкової годівлі, не сиділи б вони під нашим балконом не ждали, і весь будинок б з ранку валеріаною НЕ відпоювали ...

  Гість

  5 Сентября 2013 10:25 Гість 5 Сентября 2013 10:13
  Дуже цікава позиція в стилі "сам дурень" 5 Сентября 2013 10:25 Гість 5 Сентября 2013 10:13  Дуже цікава позиція в стилі сам дурень  А ви не думаєте, що жалісливі просто додають бардак в той, який вже є, від їх діяльності цього бардака ще більше А ви не думаєте, що "жалісливі" просто додають бардак в той, який вже є, від їх діяльності цього бардака ще більше? Подивіться, на що схожі місця "годування жалісливими"! Вони за собою "посуд" для годування із залишками гниючої їжі прибрати не можуть, а ви про екскременти! І потім, в результаті годування, доїдають недоїдки голуби, ворони, кішки, собачки, які і паскудять тут же ... Про бліх та іншу заразу вже мовчу. Фразу "почніть з себе" потрібно якраз на себе і приміряти, а не звинувачувати, в тому, що хтось "котить" огульно. Гість 5 Сентября 2013 11:17

  Чого з бабусями то воювати? Коли у нас буде вже притулок для бездомних тварин?

  Гість

  5 Сентября 2013 12:31

  Ну все-коти Начесане, ми накричали і підійшли до фінішної прямої-притулку! Якого ніколи НЕ БУДЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Гість

  5 Сентября 2013 19:00

  Дівчата -волонтери, хоч би ви взялися за справу притулку для тварин, а то який вже рік будівля для нього шукають ... Та який-небудь фонд відкрили, он як люди по ЛОСИК навесні бідкалися, так скинутися збиралися ... І бабусі б підтягнулися для допомоги, які живність то люблять, ннаверно б теж допомогли б під керівництвом ветірінаров з утворенням то.

  Гість

  5 Сентября 2013 22:36

  Голосовать йдемо 8 числа, ось і треба кандидатам завдання підкинути з пріютом.Все мастаки в груди себе бити, а про притулок і не заікаются.Ну, хто сміливіший за всіх і хто візьметься на депутатському посту притулок для тварин організувати? За того і голосувати буду.

  Гість,

  6 Сентября 2013 8:20

  У місті сотні бездомних ДІТЕЙ! А вони про собачок дбають ...

  Гість,

  6 Сентября 2013 18:30

  Кот красивий, шкода його так. Але, схоже, що проблема дійсно в у вас в квартирі, а в підвалі. Замовте в ДЕЗ санобробку, вони навіть вдома її проводять

  Гість,

  6 Сентября 2013 19:11

  Тому віз і нині там

  Гість,

  6 Сентября 2013 20:56

  ще в 15ке мурах багато. підкажіть як від них позбутися.

  Кішка,

  6 Сентября 2013 23:52

  А у мене з підвалу в Заозерному клопи повзуть! І навіть обробка не допомагає. Як літо, так ми всі покусані. Блін раніше з тарганами боролися, а зараз молишся, лучшеб вони були ніж ці тварюки. Говорилося ще тоді "підуть таракани- з'являться блохи і клопи". Ось так і сталося.
  Таргани випромінювання і ультрофиолет боялися, а ці ні.
  На скільки знаю це і в Челябінську і в Ебурге проблема.

  Гість,

  7 Сентября 2013 12:16 Гість, 7 Сентября 2013 14:14 Гість, 7 Сентября 2013 15:46

  У місті сотні бездомних ДІТЕЙ! А вони про собачок печуться ..
  _______________
  А бездомних дітей нехай держава пекет ...

  Гість,

  7 Сентября 2013 15:54

  Якщо підгодовувати бездомних кішок, вони будуть вбивати мишей. щурів заради задоволення. А якщо не годувати, піймавши одну миша. кішка її з'їсть і заспокоїться .... прекрасно розумію про що говорю, в котеджі у мене 6 кішок і їдять вони досхочу, але при цьому мишей ловити не перестали .....

  З Іртяшской,

  8 Сентября 2013 15:47

  Кота потрібно опромінити. Дозу можна розрахувати на масу бліх. Талони на спецхарчування отримати у ветеринара. Весь світ розвиває ядерну медицину, а ми дігтярне мило купуємо. Чи не солідно. Кличку кота Барсик потрібно перейменувати на Радик, щоб після опромінення блохи боялися.

  Гість,

  9 Сентября 2013 17:04

  Бідний кіт! які муки приймає! Особливо, якщо не любить воду! Однозначно- вихід один-голити, потім крапельками лікувати. Я на свого всю відпустку витратила, нікуди не поїхала, тому що лікування 3 рази в день.Ми в ответе за тех, кого приручили.

  Гість,

  9 Сентября 2013 20:55 Гість, 10 Вересня 2013 22:29

  така ж ситуація живемо на першому поверсі блохи ре тільки по кішці по нам стрибають незнаю що робити! Кішка домашня !!! А бліх на НЕ жах скільки !!!! Вона зараз сиди тільки на холодильнику під стелю !!!! На килимі довго не затримується бігає як божевільна !!! А їх тільки виведеш вони знову лізуть !!! Причому в минулому році у нас теж саме було але ми їх швидко вивели!

  Перейти до обговорення на форумі >>

  Увага! Ваші коментарі будуть показані на нашому сайті тільки після їх перевірки модератором.

  І що Ви думаєте?
  Ну невже в нашому маленькому місті не можна порядок навести?
  Підкажіть хто-небудь, що робити, як котика врятувати?
  А ви не пробували боротися радикально не з наслідками, а причиною?
  Ну що за совковість ?
  Ну навіщо ж так мучити тварину?
  Ви що купили землю під балконом?
  А як тим хто не встиг закрити вікна в близлежайших поверхах?
  А де йому гуляти?
  На питання: - "Що трапилося?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только