Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Дігтярне мило від бліх, вошей і гнид: способи застосування та відгуки, чи допомагає?

  1. Перед застосуванням препарату
  2. Втомилися боротися зі шкідниками?
  3. Склад і властивості дігтярне мила
  4. Застосування дігтярне мила проти вошей, гнид і бліх
  5. Дія дігтярне мила на паразитів
  6. способи застосування
  7. ефективність
  8. Чи допомагає дігтярне мило проти паразитів?
  9. Запобіжні заходи
  10. Відгуки

  Дігтярне мило, незважаючи на незначний вміст в ньому дьогтю, є ефективним антисептиком натурального походження.

  Дігтярне мило, незважаючи на незначний вміст в ньому дьогтю, є ефективним антисептиком натурального походження

  Його використання здатне допомогти при отриманні опіків, обморожень, серйозних травм і глибоких ран, а також при лікуванні багатьох дерматологічних захворювань, якщо є ризик вторинного інфікування і виникнення вогнищ гнійних запалень.

  Однак, багатьом людям дігтярне мило відомо як засіб, що дозволяє позбавлятися від багатьох поширених видів паразитів, здатних завестися у людини.

  Раніше ми розповідали про властивості зеленого мила проти комах.

  Перед застосуванням препарату

  Зовні засіб нагадує кубик звичайного господарського мила, але воно має специфічний і різким запахом, через якого його доводиться зберігати в закритих контейнерах.

  Концентрація березового дьогтю зазвичай не перевищує 10%, але цього показника цілком достатньо, щоб дігтярне мило ефективно виконувати свої основні функції.

  Втомилися боротися зі шкідниками?

  На дачі або в квартирі завелися таргани, миші або інші шкідники? З ними потрібно боротися! Вони є переносниками серйозних хвороб: сальмонельозу, сказу.

  Багато дачники стикаються шкідниками, які знищують врожай і ушкоджують рослини.

  У таких випадках наші читачі рекомендують використовувати новітній винахід - відлякувач Pest Reject .

  Він має такі властивості:

  • Позбавляє від комарів, тараканок, гризунів, мурах, клопів
  • Безпечний для дітей і домашніх тварин
  • Працює від мережі, не потрібно підзарядка
  • Немає ефекту звикання у шкідників
  • Велика площа дії приладу

  Детальніше читайте про це тут >>

  Склад і властивості дігтярне мила

  Основним речовиною, що забезпечує ефективність даного виду мила, є натуральний березовий дьоготь; до складу також входять луги, солі, фенол і лимонна кислота.

  Його застосування дозволяє досягти наступних позитивних результатів:

  1. Усунення підвищеної жирності шкіри, нормалізація водного балансу.
  2. Зміцнення волосяного покриву, позбавлення від лупи.
  3. Усунення грибкових утворень.
  4. Позбавлення від сверблячки, яким супроводжується псоріаз.
  5. Позбавлення від пролежнів.
  6. Лікування молочниці.
  7. Усунення різних різновидів паразитів.

  Застосування дігтярне мила проти вошей, гнид і бліх

  Для позбавлення від паразитів допускається застосовувати рідке дігтярне мило і його тверду форму, але для ефективності цих заходів обов'язково дотримання наступних правил:

  1. Нанесене засіб повинен залишатися на волоссі не менше 30 хвилин, в іншому випадку є ймовірність, що частина паразитів виживе.
  2. Після проведення процедури необхідно розчесати волосся, для цих цілей рекомендується використовувати спеціальний антіпаразітіческіе гребінь. З його допомогою можна усунути не тільки мертвих статевозрілих особин, але і залишилися гнид.
  3. Після застосування дігтярне мила слід ретельно промити голову зі звичайним шампунем, це дозволить позбутися від залишків запаху і специфічного запаху, який багато людей вважають неприємним.
  4. Від застосування дігтярне мила слід відмовитися при схильності до алергічної реакції, оскільки воно здатне спровокувати виникнення гострої форми.
  5. Тривалість курсу становить 2 тижні, що пов'язано з відсутністю згубного впливу на гниди. Навіть при регулярному вичісування є ймовірність їх збереження в волоссі, що призведе до появи нового покоління паразитів, яке повинно бути знищено до початку активного розмноження.

  ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

  Попрощайся з шкідниками НАЗАВЖДИ! .... В боротьбі з гризунами та комахами допоможе екологічно безпечний прилад, який відлякує гризунів і комах ....

  Дія дігтярне мила на паразитів

  Дігтярне мило демонструє хороші результати при позбавленні від паразитів завдяки наступного впливу на них:

  1. Березовий дьоготь робить основний вплив, провокуючи комплексні збої в процесах функціонування центральної нервової системи паразитів. Це призводить до паралічу і їх скоро загибелі. Додатково він забезпечує антисептичну обробку окремих ділянок і стимулює процес загоєння ранок, які залишаються після укусів вошей або бліх.
  2. Лимонна кислота дозволяє надавати відлякують вплив на тих, хто вижив паразитів.
  3. Луг і фенол дозволяють знищувати вошей, завдаючи їм смертельні опіки. Тіло бліх захищено міцним панциром, тому на них ці компоненти не надають згубного впливу. Однак вони ефективно відлякують бліх, які прагнуть моментально покинути оброблену ділянку.
  4. Солі виконують допоміжні функції, підтримуючи водно-лужний баланс шкірного покриву і пом'якшуючи дію дігтярне мила.

  способи застосування

  Існує кілька способів застосування дігтярне мила проти вошей або бліх, найбільш поширений варіант виглядає наступним чином: Існує кілька способів застосування дігтярне мила проти вошей або бліх, найбільш поширений варіант виглядає наступним чином:

  1. Попередньо потрібно зволожити волосся за допомогою теплої води.
  2. Волосся намилюються за допомогою даного засобу, цього етапу слід приділити особливу увагу, не пропускаючи ніякі ділянки.
  3. Дігтярне мило має залишатися на волоссі не менше 7-10 хвилин.
  4. Голову слід ретельно промити, змив з нього всю піну.
  5. Мокре волосся піддаються розчісування, під час якого будуть усунені мертві паразити і їхні яйця.
  6. Голову слід вимити ще раз, використавши при цьому звичайний шампунь.

  Альтернативна методика застосування дігтярне мила проти паразитів описана нижче:

  1. Волосся також повинні бути попередньо зволожені, наносити засіб найкраще на чисту голову.
  2. Волосся обробляються Дегтярний милом, після чого голову слід ретельно укутати рушником.
  3. Необхідно почекати годину: цього часу буде достатньо для загибелі всіх наявних паразитів.
  4. Далі схема є стандартною: потрібно розчесати волосся і ще раз помити голову, але вже звичайним способом.

  Застосовувати дігтярне мило рекомендується не менше 2 разів на тиждень, тривалість курсу становить 2 тижні. Якщо після зазначеного терміну паразити не будуть виявлені, то використання кошти можна припинити.

  На сьогоднішній день існує багато лікувальних шампунів на основі березового дьогтю, вони мають такий же принципом дії, що і дігтярне мило, але в їх склад входять додаткові компоненти, що дозволяють комплексно поліпшити стан волосяного і шкірного покриву голови.

  ефективність

  Компоненти, що входять до складу дігтярне мила, гарантують позбавлення від паразитів, якщо народний засіб від бліх застосовується у відповідності з усіма встановленими правилами.

  Однак, воно не забезпечує ніякого захисту від повторної появи бліх або вошей: запах кошти незабаром повністю вивітрюється, після чого паразити здатні з'явитися знову.

  Чи допомагає дігтярне мило проти паразитів?

  Дігтярне мило є одним з найбільш ефективних засобів проти паразитів, позбавлення від них сприяє його високі показники лужності. У ряді випадків воно дозволяє відмовитися від використання спеціальних препаратів або шампунів, які коштують набагато дорожче.

  Запобіжні заходи

  З огляду на високу лужність дігтярне мила, слід дотримуватися запобіжних заходів, які дозволяють зробити процедуру обробки максимально безпечні.

  Основні правила наведені нижче:

  1. Потрібно стежити, щоб засіб не потрапляло на поверхню слизових оболонок, оскільки це викличе їх роздратування.
  2. Слід купувати тільки дігтярне мило, випущене відомими виробниками, які стежать за якістю виробництво. Для здійснення правильного вибору рекомендується ознайомитися з відгуками людей, які вже користувалися даними засобом, або проконсультуватися у фахівців.
  3. Категорично заборонено спільне застосування дігтярне мила і будь-якими засобами, що містять кислотні компоненти, оскільки це призведе до небезпечної для здоров'я реакції.
  4. При використанні дігтярне мила може спостерігатися пересихання і подальше лущення шкірного покриву. У такому випадку рекомендується розводити мило у воді, яка потім буде застосовуватися для обробки волосся.
  5. Під час використання дігтярне мила можна застосовувати і засоби для ароматерапії, що дозволяє не відчувати специфічний неприємний запах.
  6. Різь в очах і виділення сліз є основною ознакою, що від застосування дігтярне мила слід відмовитися і вибрати інший засіб для позбавлення від паразитів.
  7. При схильності до алергічної реакції краще відмовитися від застосування дігтярне мила або хоча б попередньо протестувати його, завдавши невелику кількість на шкіру внутрішніх сторін кистей. При відсутності протягом 30 хвилин будь-яких негативних проявів дігтярне мило допускається наносити на голову.

  Відгуки

  Багато людей вже випробовували ефективність дігтярне мила на собі, нижче наведені деякі їх думки про даному засобі:

  1. Катерина: «З вошами ми вперше зіткнулися, коли дитина принесла цих паразитів зі школи. На жаль, синові дігтярне мило протипоказано, оскільки він алергік, тому довелося купувати в аптеці спеціальний шампунь від вошей . Однак вошами встиг заразитися і мій чоловік, йому дігтярне мило допомогло позбутися від них після проходження повного двотижневого курсу. У мене паразитів виявлено не було, але милом я все-таки скористалася в профілактичних цілях ».
  2. Володимир: «З блохами і вошами у членів сім'ї я, на щастя, жодного разу не стикався. Однак з можливостями дігтярне мила я дуже добре знайомий, оскільки у мене живе кішка і дві великі собаки, які весь теплий сезон проводять на дачі. Природно, у них майже щороку з'являються блохи, незважаючи на використання спеціальних засобів захисту. При виявленні паразитів завжди користуюся Дегтярний милом, блохи зникають моментально ».
  3. Ксенія: «Воші у мене були всього один раз в житті, позбутися від них вдалося за допомогою дігтярне мила. Тривалість лікування довше, ніж при використанні сучасних препаратів, але результатом я все одно залишилася задоволена. Вже після цього дізналася про інші корисні властивості цього засобу, тому дігтярне мило ще неодноразово здобувала для догляду за собою, а з недавніх пір навчилося готувати його в домашніх умовах ».

  Незважаючи на появу великої кількості високоефективних антіпаразітіческіе препаратів, дігтярне мило залишається затребуваним засіб для боротьби з блохами або вошами. Цьому сприяє відсутність побічних ефектів, цінова доступність і цілий ряд позитивних властивостей.

  Перед застосуванням слід переконатися у відсутності протипоказань, а в процесі обробки дотримуватися заходів безпеки і попередження, тоді процедури забезпечать тільки позитивний результат.

  Втомилися боротися зі шкідниками?
  На дачі або в квартирі завелися таргани, миші або інші шкідники?
  Чи допомагає дігтярне мило проти паразитів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только