Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як виводити бліх у цуценят: засоби для обробки цуценя

  1. Чому не виходить позбутися від бліх назавжди
  2. Яким чином у цуценяти можуть з'явитися блохи
  3. В чому полягає небезпека
  4. Як виводити бліх у цуценят і вік цуценя
  5. Методи захисту від бліх вагітної собаки, а значить, і цуценят
  6. Як вивести бліх у цуценяти 1 місяця
  7. Засоби від бліх для цуценят 2 місяці
  8. Нашийники від бліх
  9. Усуваємо бліх в навколишньому просторі
  10. Корисне відео

  Поширеною проблемою для більшості господарів домашніх вихованців є боротьба з блохами, яких тварина може підхопити під час прогулянки Поширеною проблемою для більшості господарів домашніх вихованців є боротьба з блохами, яких тварина може підхопити під час прогулянки.

  Ні в якому разі не можна ігнорувати поява комах, т. К. Вони можуть завдати шкоди тварині. Найголовнішим симптомом появи їх у цуценят є часте чухання і збуджений стан. Вихованець в такому випадку потребує комплексної терапії.

  Чому не виходить позбутися від бліх назавжди

  Немає необхідності обговорювати нюанси паразитології, але головні моменти відзначити варто. Блошиний рід існує понад 40 мільйонів років, і ці паразити дуже добре пристосовані до виживання. У селах і містах найчастіше мешкає вигляд звичайної блохи, який є найбільш пристосованою для виживання категорією.

  Довідка. Блохи вважаються еволюціонували комахами, які скинули крила, і їх тіло набуло ще більшої обтічність, завдяки чому цей паразит став більш швидко і непомітно пересуватися.

  Блошиний рід харчується тільки кров'ю. На собаці може мешкати близько 150 бліх. Доросла особина живе приблизно два роки, відкладати при цьому по кілька сотень яєць за пару місяців, і 90% її потомства успішно виживає.

  Яким чином у цуценяти можуть з'явитися блохи

  У перший час господарі повинні постаратися уберегти малюка від паразитів, адже він повністю знаходиться під їх наглядом. Але, у міру дорослішання, контролювати улюбленця стає проблематично і вони можуть з'явитися наступними способами:

  1. Зазвичай радять уникати прогулянок з собакою через високу траву. Це цілком справедлива рекомендація, адже у високій траві він цілком може отримати пару кліщів і кілька бліх.
  2. Блохи могли мешкати в житло і до того моменту, коли з'явився він. Тому щеня для них просто нове джерело їжі.
  3. Якщо мама цуценя була вже заражена, то з найбільшою ймовірністю у потомства виявляться паразити.
  4. У купленого цуценя можуть бути яйця паразитів. Кусати вихованця вони почнуть через три або чотири тижні, а через кілька місяців їх чисельність збільшиться.
  5. Від інших тварин, з якими контактує, він також може отримати неприємний подарунок.

  В чому полягає небезпека

  Паразити - справжня проблема для вихованця, до такого він явно не був готовий. З перших днів життя собаку атакують сотні їх, тварина чухається і скиглить. Кожен господар буде переживати за своє цуценя, і шукати способи позбавлення його від паразитів. Крім болю і свербіння, блохи доставляють такі проблеми:

  1. Разом з укусом передають вихованцеві збудники різних хвороб. Імунітет у цуценяти ще не досить міцний, тому мало сил для протистояння хворобі.
  2. Сильний алерген міститься в блошиний слині і цуценята бурхливо на нього реагують.
  3. Через укуси паразитів у тварини може виникнути анемія або втрата ваги.

  Як виводити бліх у цуценят і вік цуценя

  Спосіб виведення бліх залежить від віку вихованця. Якщо собака молодше ч етирех тижнів, то не рекомендується застосовувати серйозні препарати. Коли маленькому другу виповниться місяць, тоді можна буде використовувати деякі засоби. Особливо багатий вибір засобів існує для собак старшого віку.

  Тому необхідно чітко розрізняти методи для обробки собаки одного і двох місяців. Також потрібно брати до уваги те, що мама. Якщо вона доглядає за щеням, то коло дозволених препаратів звужується. Наприклад, в цьому випадку варто відмовитися від крапель на холку , Адже мати просто сліжет їх зі свого цуценя, а це загрожує отруєнням.

  Методи захисту від бліх вагітної собаки, а значить, і цуценят

  Профілактика - це кращий засіб захисту від бліх для цуценят. Настійно рекомендується вивести бліх у мами до того моменту, коли цуценята з'являться на світло, а також обробити приміщення. Також рекомендується купити собаці нашийник від бліх .

  У період вагітності рекомендується уважно спостерігати за майбутньою мамою. Якщо у неї з'явилися симптоми появи паразитів, то потрібно дослідити її шерсть. Якщо не допустити появи бліх у мами, то не доведеться виводити їх і у цуценят. У період вагітності рекомендується уважно спостерігати за майбутньою мамою

  Як вивести бліх у цуценяти 1 місяця

  Якщо паразити не встигли сильно розплодитись, то їх можна знищувати механічним методом. Застосовувати засоби, якщо тварині ще не виповнився місяць, не рекомендується. Якщо ж бліх багато, то допускається спробувати більш ефективні засоби.

  Вивести блохи у цуценяти 1 місяць можна наступним чином:

  1. Взяти густий гребінець і не поспішаючи розчісувати маленького друга. Паразити залишаться на гребінці, після чого знищуються. Плюс цього способу в тому, що витрати необхідні лише на гребінець і ніяких хімічних засобів не застосовується. До мінусів можна віднести витрати за часом, т. К. Процедуру потрібно проводити близько години.
  2. Можна приготувати відвар полину, остудити до прийнятної температури і опустити вихованця по шию. Потрібно діяти гранично акуратно, стежити, щоб відвар не потрапив у вуха і очі. Собаку потрібно потримати хвилин 10 в теплому відварі, після цього витерти і вичесати паразитів.
  3. При купанні можна застосувати дігтярне мило. Вражаючим фактором є пінка цього мила. Потрібно нанести пінку на тварину і залишити на п'ятнадцять хвилин, після чого промити водою. Необхідно подбати, щоб маленькому другу було комфортно, і були відсутні протяги.
  4. Виробник пропонує використовувати засіб «Фронтлайн спрей» навіть якщо цуценяті ще не виповнився місяць. Потрібну кількість натискань зазначено в інструкції до препарату і залежить від ваги вихованця і довжини його шерсті.

  Засоби від бліх для цуценят 2 місяці

  1. Якщо бліх занадто багато, то можна використовувати шампунь від бліх для цуценят доктор Zoo . Він не містить токсини і велика кількість хімії, зате є природні компоненти. Засіб необхідно змити через п'ять хвилин після нанесення.
  2. Препарат «Фронтлайн спот він» захищає як від бліх, так і від кліщів. Рекомендується наносити на холку, якщо цуценяті виповнилося два місяці, а його вага не менше двох кілограм.
  3. Краплі від бліх для цуценят «Stronghold» дозволено застосовувати, якщо улюбленцеві виповнилося шість тижнів. Цей препарат забезпечує захист, як від бліх, так і від кліщів, а також гельмінтів.
  4. «Адвокат» - це препарат від бліх, дозволений до застосування з 7-тижневого віку. Щоб досягти найкращого ефекту, необхідно нанести засіб на шкіру між лопатками.

  Важливо. Всі кошти від бліх потрібно застосовувати тільки за показаннями, строго по інструкції. Для дуже молодих тварин не підійде будь-який засіб. Якщо цуценяті ще не виповнилося і два місяці, то обробку від паразитів настійно рекомендується проводити під наглядом ветеринарного лікаря!

  Нашийники від бліх

  Нашийники від паразитів допомагають досягти тривалого ефекту, тому багато власників собак вважають за краще саме їх:

  1. До складу нашийника «Beafar» входить тетрахлорвінфос і його можна надягати вихованцям, яким вже виповнилося півтора місяця.
  2. нашийник «HartZ» можна надягати цуценяті того ж віку. Протівопаразітное ефект зберігається протягом шести місяців.
  3. нашийник «Rolf Club» містить перметрин і фіпроніл. Його можна носити цуценяті, якому виповнилося два місяці.

  Усуваємо бліх в навколишньому просторі

  Навіть найефективніший препарат не принесе користі, якщо разом з його застосуванням не провести обробку приміщення. Якщо в будинку знаходяться і інші тварини, крім цуценя, то виводити паразитів слід і у них. Для обробки приміщення використовують різні спреї та інші спеціальні препарати, проводять вологе прибирання. Особливо ретельно потрібно обробити спальне місце цуценя.

  Корисне відео

  Про те, як обробити цуценят від бліх на відео нижче:

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только