Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вивести бліх у кошеняти в домашніх умовах?

  1. Що робити, якщо у кошеняти блохи
  2. Чим обробити кошеня від бліх
  3. Спреї від бліх для кошеняти
  4. Краплі від бліх для кошенят
  5. Шампуні від бліх для кошенят
  6. профілактичні рекомендації

  Коли в будинку з'являються кошенята, для багатьох це є яскравою подією. Однак приємні відчуття і позитивні емоції це ще не все, що має бути випробувати господареві. Досить часто у вихованців виникають різні проблеми, серед яких присутній і поява паразитів. Часто цей веселий клубок вовни стає справжнім притулком для великої кількості бліх. Здавалося б, вивести паразитів у тварини досить просто. Однак до маленьких котенят це не відноситься.

  З першого погляду може здатися, що тут немає ніяких проблем, адже сьогодні існує величезна кількість спеціальних протиблошині засобів для тварин. Однак потрібно розуміти, у кошенят, яким лише 4-5 місяців, імунна система розвинена ще дуже слабо. У цій ситуації звичайні хімічні препарати, призначені для дорослих особин, можуть негативно позначитися на здоров'ї малюка. Взагалі, кошенята такого віку ще повинні жити з мамою, щоб отримувати з її молоком всі необхідні вітаміни. Але часто їх відлучають в такому віці, тому всі виниклі проблеми лягають на плечі господарів.

  Що робити, якщо у кошеняти блохи

  Виявивши паразитів у свого маленького вихованця, не варто це ігнорувати Виявивши паразитів у свого маленького вихованця, не варто це ігнорувати. Потрібно терміново вживати заходів. Природно, для цих цілей рекомендується ретельно вибирати максимально щадні і нетоксичні засоби.

  • Що робити, якщо у новонароджених кошенят блохи. Як можна здогадатися, ці беззахисні істоти потребують максимально щадить обробці. Якщо ви побоюєтеся використовувати взагалі будь-які хімічні препарати, краще звернути увагу на механічне видалення за допомогою вичісування. Тут знадобиться спеціальний гребінець. Вичісувати рекомендується два рази на добу, що дозволить досягти позитивних результатів вже через два тижні.

  Вичісувати рекомендується два рази на добу, що дозволить досягти позитивних результатів вже через два тижні

  (Відео: "Виводимо бліх у маленьких кошенят.")

  • Якщо у місячних кошенят блохи. У цьому віці до того ж вичісування можна додати купання з використанням відповідних шампунів. Сьогодні можна знайти безліч засобів для купання, призначених для кошенят цього віку. При цьому потрібно знати, в такому віці не рекомендується відразу застосовувати рекомендовану норму. Перші два купання повинні бути пробними, де використовується мінімальна кількість шампуню.
  • У 2-місячних кошенят. Хоча це ще досить малий вік, тут вже допускається використання спеціальних шампунів від бліх. Також є можливість застосовувати деякі вид протипаразитних крапель, що наносяться на холку. Тут потрібно розуміти, краплі можна використовувати тільки в тому випадку, якщо кошеня відлучений від кішки. Якщо ж цього ще не сталося, їх щільний контакт неминучий. Кішка може просто злизати засіб. Тому краплі на холку використовуються тільки в тому випадку, якщо кошеня живе у вас один.
  • У кошенят після 2-3 місяців. Тут вже можна підібрати не тільки краплі. Їх можна доповнювати спреями і нашийниками. Також існує інсектицидна пудра, хоча для довгошерстих кошенят її використання буде проблематичним. При цьому потрібно пам'ятати, якщо ви віддаєте перевагу інсектицидною препаратів, вони повинні бути максимально безпечними.

  Чим обробити кошеня від бліх

  Це головне питання, яким задається господар маленького "грудочки радості". Безумовно, кожен намагається швидко позбавити свого улюбленця від паразитів. Однак потрібно розуміти, чим сильніше засіб, тим гірше воно впливає на здоров'я самого вихованця. Тому тут слід постаратися знайти "золоту середину".

  (Відео: "Як вивести бліх у сліпих кошенят без хімії!")

  Спреї від бліх для кошеняти

  Даний спосіб вважається одним з найшвидших і ефективних варіантів боротьби з блохами . Вони починають діяти практично відразу після нанесення. Наноситься спрей проти зростання вовни по всьому тілу. Після обробки потрібно подбати, щоб кошеня не злизував препарат до повного висихання шерсті. Найбільш ефективні і безпечні:

  Фронтлайн Фронтлайн. Це досить ефективний препарат, який дозволяє боротися з різними паразитами. Це універсальний засіб часто застосовується заводчиками. Воно є відносно нешкідливим. Головне - це правильно використовувати засіб і будьте обережні;

  Hartz Hartz. Це ще одне популярне засіб, яким можна обробляти домашніх вихованців. Воно підходить кошенятам віком понад дванадцять тижнів. Відмітна особливість препарату полягає в тривалому залишковому ефекті.

  Beaphar Beaphar. Коли постає питання захисту маленьких кошенят, цей спрей не можна залишати без уваги. Його головною рисою є натуральність. В якості основних діючих компонентів тут виступають рослинні масла. При цьому за своєю ефективністю препарат може зрівнятися з більш "небезпечними" засобами.

  Краплі від бліх для кошенят

  Найбільш зручним способом боротьби з блохами є краплі. Досить розсунути шерсть, і нанести засіб на шкіру вихованця. Зазвичай для цього вибираються місця, з яких тварина не може злизати препарат. Як правило, це загривок. У багатьох виникає питання, з якого віку можна використовувати краплі кошеняті? Тут потрібно розуміти, практично всі краплі є токсичними. Тому, якщо є можливість, краще використовуйте більш безпечні засоби. Якщо немає інших варіантів, краплі можна використовувати у віці 2-3 місяці. Такі кошенята вже не малюки, хоча все ще є підлітками. Найбільш популярні краплі:

  Адвантікс Адвантікс. Цей препарат дозволяє позбутися не тільки від бліх. Він активно бореться з волосоїдів, кліщами, вошами і іншими паразитами. Головною перевагою цих крапель є боротьба з комахами в різних стадіях розвитку. Вже через 12 годин після нанесення препарат починає діяти.

  Чистотіл Чистотіл. Варто відзначити зручну форму випуску даного препарату у вигляді піпеток з дозатором. Краплі можуть випускатися як для кішок, так і для собак. Використовувати їх можна не тільки для лікування. Це прекрасний профілактичний засіб, який забезпечує надійний захист від паразитів. Основними діючими речовинами тут є перметрин і фіпроніл. Вони починають працювати відразу після нанесення крапель на шкіру.

  Краплі Барс Краплі Барс. Це засіб останнім часом отримало величезну популярність. Тут використовуються інноваційні компоненти, які відрізняються високою ефективністю і невеликий токсичністю. Речовини, що входять до складу крапель, доповнюють один одного, підсилюючи свою дію при невеликій концентрації.

  Блохнет Блохнет. Краплі відрізняються тим, що здатні знищувати не тільки дорослих особин. Від цього препарату гинуть личинки і яйця. Завдяки правильному поєднанню сучасних компонентів, фахівцям вдалося вирішити проблему несприйнятливості комах до препаратів. Уваги заслуговує і досить тривалий термін залишкового дії, який становить два місяці.

  Шампуні від бліх для кошенят

  Коли проблема виникає у самих маленьких кошенят, доводиться відмовлятися від використання потужних хімічних препаратів. Тому для малюків можна підібрати шампунь. Це універсальний метод боротьби з блохами та іншими паразитами. Сьогодні ринок пропонує безліч різних шампунів. Деякі з них можна назвати досить ефективними і відносно безпечними:

  Доктор зоо Доктор зоо. Цей інсектицидний шампунь здатний швидко і надовго позбавити вашого вихованця від вошей. Його основу складають високоякісні природні масла і рослинні екстракти. Завдяки цьому його можна використовувати для купання кошенят, яким виповнилося лише два тижні. Крім цього, натуральний шампунь підходить для годуючих або вагітних самок, хворих і ослаблених кошенят. Трав'яні екстракти, що входять до складу шампуню, не просто знищують вже наявних паразитів, але і відлякують нових комах.

  Чистотіл Чистотіл. Це ціла серія шампунів, які зарекомендували себе, як ефективні засоби для боротьби з різними паразитами. Головною діючою речовиною тут є перметрин. Його активність вже встигли оцінити багато любителів домашніх вихованців. Дані шампуні дозволено використовувати в якості профілактичних засобів. Щоб домогтися найкращого результату, виробники рекомендують паралельно з шампунями використовувати нашийник з такою ж назвою.

  Фітоеліта Фітоеліта. Основними діючими компонентами шампуню є лауретсульфат натрію, перметрин, хлористий натрій та інші речовини. Відноситься шампунь до препаратів середньої токсичності, тому не рекомендований хворим і ослабленим тваринам, які годують і вагітним самкам, кошенятам молодше двох місяців.

  профілактичні рекомендації

  Потрібно розуміти, процес лікування кошенят дещо відрізняється від обробки дорослих кішок Потрібно розуміти, процес лікування кошенят дещо відрізняється від обробки дорослих кішок. Тут головна відмінність полягає в тому, що не можна використовувати сильні хімічні препарати, які дозволяють швидко досягти бажаних результатів. Варто запастися терпінням і мати багато часу, щоб вивести паразитів у малюків.

  Звичайно, забезпечити ідеальну захист кошенят від різних паразитів навряд чи вийде. Але в ваших силах зробити так, щоб ризик зараження звести до мінімуму. Таким чином, найефективніший метод боротьби з блохами - це профілактика їх появи. Рекомендується дотримуватися кількох простих правил:

  • підстилку кошеня потрібно прати при температурі не нижче 60 градусів;
  • обмежте контакт кошеня з іншими тваринами, особливо бездомними;
  • підтримуйте чистоту не тільки в місці утримання кошеня, а й в усьому домі;
  • використовуйте протиблошині профілактичні шампуні;
  • застосовуйте краплі, нашийники та інші засоби, призначені для захисту тварини від комах;
  • проводите регулярні огляди кошеняти, адже вивести паразитів на початковій стадії зараження буде набагато простіше;
  • постарайтеся не вигулювати маленьких кошенят в густій ​​траві.

  У багатьох виникає питання, з якого віку можна використовувати краплі кошеняті?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только