Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як виглядає платтяна воша, ніж вона харчується і як розмножується?

  1. Що являє собою воша Білизна?
  2. розмноження вошей
  3. Відмінність вошей від інших паразитів
  4. Чим харчуються воші?
  5. Як зрозуміти, що на тілі завелися воші?

  Платтяна воша - різновид головних паразитів, якій вдалося еволюціонувати в комаха, пристосоване до життя в одязі і на тілі людини Платтяна воша - різновид головних паразитів, якій вдалося еволюціонувати в комаха, пристосоване до життя в одязі і на тілі людини. Одежні воші недарма називаються саме так: їх лапки не здатні прикріплятися до волосся людини. Проживання в складках одягу, в швах і в кишенях - звичний спосіб життя паразита.

  Чому платтяна вшак мігрувала з волосся людини? Предмети гардеробу надали паразитам більше можливостей для виживання: під одягом зберігається більше тепла і достатньо їжі. Про те, які види вошей бувають і як від них позбавитися, читайте тут .

  Що являє собою воша Білизна?

  Зовні платтяну воша важко відрізнити від головного: довжина тільця до 4 мм, прозорий або сіро-жовтуватий окрас, подовжене черевце Зовні платтяну воша важко відрізнити від головного: довжина тільця до 4 мм, прозорий або сіро-жовтуватий окрас, подовжене черевце. Природа не нагородила платтяної паразита крилами, що обмежило його переміщення між людьми. Статевозріла особина, наситившись кров'ю, стає схожа на блоху. Але відмінність між цими двома видами паразитів полягає в тому, що блоха здатна стрибати, а воша - тільки повзати. Роздувшись від випитої крові, повільні воші розповзаються від укушених місць.

  розмноження вошей

  Воші розмножуються за допомогою гнид (0,5-міліметрових яєць еліпсоїдної форми). За допомогою виробляється секрету гниди надійно закріплюються на тканини: відірвати їх від одягу досить важко. Напівпрозорий забарвлення гнид ускладнює їх візуальне виявлення. Про те, як виглядають гниди, читайте тут .

  Період дозрівання яйця закінчується виходом так званої «німфи», яку після першої линьки прийнято називати «личинкою».

  На цьому етапі воша одежна неповне перетворення закінчує і переходить до наступного етапу розвитку На цьому етапі воша одежна неповне перетворення закінчує і переходить до наступного етапу розвитку. Кінцева мета розвитку - доросла воша одежна перетворення якої триває всього 18-23 дня.

  Відмінність личинки платтяна воші від дорослої комахи складається в розмірі. Потомство шкідників дозріває в три періоди, протягом яких вони скидають зовнішні покриви тричі. На цьому воша одежна повне перетворення і закінчує. Довжина личинок коливається від 0,5 до 2 мм в залежності від стадії розвитку.

  Відмінність вошей від інших паразитів

  Якщо є підозра, що завелися платтяні воші як виявити їх і не сплутати з клопами або блохами? Візуально воша значно відрізняється від інших паразитів: клопи більший і темніше, кліщі мають 8 лапок проти 6 лапок у вошей. Платтяні паразити не вміють майстерно стрибати, як блохи. І, звичайно, не вміють літати, так як шкідники не наділені крилами.

  Чим харчуються воші?

  Єдине джерело їжі паразитів - кров. Без тепла людського тіла або близькості до нього паразити обходитися не можуть. Цим вони і відрізняються від інших шкідників. Цікаво, що головні і платтяні воші ніколи не співіснують і не зустрічаються один з одним: кожен вид живе на власній території. Але вченим вдалося схрестити представників цих видів і навіть отримати життєздатне потомство. Личинки, отримані в ході експерименту, відносяться до головних вошам, як до головного виду.

  Натільні воші селяться в складках, швах і оборках вовняних і бавовняних тканин, вибираючись звідти тільки для насичення кров'ю Натільні воші селяться в складках, швах і оборках вовняних і бавовняних тканин, вибираючись звідти тільки для насичення кров'ю. Шовкова, синтетична і сатинова тканина не приваблює паразитів. Шкідники потребують регулярного насиченні - не менше 3 разів на добу. Тому комахи змушені часто вибиратися з швів на поверхню тіла людини, вважаючи за краще неохайних і брудних людей.

  Людина, який рідко миється і не переодягають одяг хоча б 2 рази в тиждень - потенційна жертва паразитуючих комах. Скільки живе вшак без людини? Шкідник здатний прожити без крові всього 4 дні. Досить не носити заражену одяг всього 4 дні, щоб її мешканці загинули від голоду. Існує ще один спосіб винищення платтяних вошей.

  Прийнятна температура для життєдіяльності паразитів від +30 до +33 градусів, а при температурі нижче +15 їх активність завмирає. При якій температурі вмирають воші? Мороз нижче 13 і спеку вище 60 вбиває паразитів, що дозволяє провести ліквідацію паразитів доступними і нехімічними засобами. Прання одягу в гарячій воді або зберігання речей на морозі - відповідь на питання платтяна воша як позбутися.

  Як зрозуміти, що на тілі завелися воші?

  На відміну від клопів, у вошей відсутня порожнистий хоботок для проколу шкіри і відсмоктування крові. Відсутній орган платтяна воша замінює головою, яку цілком занурює в тіло. В цьому і криється головна небезпека для людини. Значний прокол провокує розвиток алергії, невгамовного свербіння і плямистості шкіри. Множинні укуси призводять до появи виразок і фурункулів і до небезпечного захворювання, відомому в минулому під назвою «висипний тиф».

  Якщо в одязі оселилася платтяна воша симптоми її появи помітні відразу по розташуванню слідів від укусів Якщо в одязі оселилася платтяна воша симптоми її появи помітні відразу по розташуванню слідів від укусів. Покусана поперек, боки, шия, стегна і пахви з сідницями - вірна ознака появи непроханих гостей. Укуси в цих частинах тіла довго не гояться і сильно сверблять. Особливо сприйнятливі до укусів комах люди можуть навіть відзначити підвищення температури і страждати від нудоти і розлади.

  Заражена людина з перших днів страждає саме від нездужань і свербіння, до пори не розуміючи, що в його одязі завелися платтяні воші Як позбутися від них? Виявлення платтяних паразитів вимагає негайних дій з боку хворого. Можна провести виведення вошей найпростішим способом - високою або низькою температурою. Комах слід негайно знищити, щоб уникнути розвитку гнійного фурункульозу і більш страшних хвороб.

  Профілактика появи натільних вошей проста. Особливо, якщо мова йде про охайна людина, який регулярно приймає душ і змінює білизну.

  Головне - уникати контактів із зараженими людьми, а тим більше, приміряти чужий одяг.

  Нічліжки, табори біженців, громадські сауни, військові окопи і намети - джерела зараження натільними вошами. По суті, будь-яке місце з високою щільністю людей може спровокувати появу вошей в одязі, але частіше паразити з'являються внаслідок спільного користування предметами гардероба.

  Що являє собою воша Білизна?
  Як зрозуміти, що на тілі завелися воші?
  Чому платтяна вшак мігрувала з волосся людини?
  Що являє собою воша Білизна?
  Чим харчуються воші?
  Скільки живе вшак без людини?
  При якій температурі вмирають воші?
  Як зрозуміти, що на тілі завелися воші?
  Заражена людина з перших днів страждає саме від нездужань і свербіння, до пори не розуміючи, що в його одязі завелися платтяні воші Як позбутися від них?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только