Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як позбутися від бліх з будинку

  1. Як позбутися від бліх у приміщенні При появі бліх в квартирі будь-який господар мріє швидше позбутися...
  2. Як боротися з блохами в будинку
  3. Як позбутися від бліх у квартирі самостійно
  4. Порядок обробки будинку що б позбутися від бліх
  5. Чому варто довірити порятунок від бліх у вашій квартирі нам?

  Як позбутися від бліх у приміщенні

  При появі бліх в квартирі будь-який господар мріє швидше позбутися від такого шкідливого і небезпечного паразита. Наша компанія «Санітарний день» є найкращим помічником у вирішенні подібних проблем, адже ми є профільними фахівцями, основне завдання яких - якісно обробити ваше приміщення від будь-якого типу комах. У тому числі ми допоможемо вам позбавитися від бліх в будинку, квартирі і будь-якому іншому типі приміщення. Процедура дезінсекції проводитися згідно всім санітарним вимогам, тому ми гарантуємо швидке позбавлення від бліх - одного з найнебезпечніших і поширених паразитів в квартирі.

  Звідки з'являються блохи в будинку і як з ними боротися

  Таке комаха як блоха з'явилася сотні років назад, з тих пір вони пристосувалися до життя в людський середовищі і успішно розмножуються в різних приміщеннях. Пристосовність бліх дозволяє виживати їм в найскладніших умовах, тому не дивуйтеся, якщо після самостійних спроб позбутися від бліх народними засобами результату не буде.

  У вашому будинку перебувати домашня тварина? Вихованець часто гуляє по вулиці, але регулярно живе в будинку разом з вами? У цьому випадку ймовірність що вам доведеться рано чи пізно позбавлятися від бліх висока. Практично 100%, що тварина в якийсь момент принесе в будинок бліх. У вашому будинку перебувати домашня тварина

  Живете на нижньому поверсі? У підвалі практично будь-якого багатоквартирного будинку знаходиться багато бліх, які при недотриманні гігієни проберуться до вас в квартиру.

  Шкода блохи в основному помітний при великих кількостях особин, даний паразит не тільки боляче кусається, але і здатний стати переносником страшних хвороб. На тілі можуть з'явитися сліди укусів і навіть сильні почервоніння. Не затягуйте з знищенням бліх - потрібно позбутися від них якомога швидше, поки зараження не велика. Або займіться заходами по знищенню бліх самостійно, або тут же зверніться до професіоналів.

  Як боротися з блохами в будинку

  За практикою, найпростіший, а часто і економічний спосіб позбутися від бліх у приватному будинку - це викликати професійну службу дезінсекції. Наша компанія «Санітарний день» - найкращий помічник у боротьбі з блохами. Самостійна боротьба з блохами часто закінчується невдачею, тому часто залишається єдиний ефективний спосіб - виклик служби СЕС. Наша компанія активно працює в сфері дезінсекції в Санкт-Петербурзі і найближчих районах області, ми займаємося якісної обробкою від будь-яких шкідників. Працюємо в даній сфері кілька років, пропонуючи можливість обробити ваш об'єкт на всій території СПб і Ленінградської області. В особливо запущених випадках ми проводимо обробку холодним туманом .

  Якщо у вашому будинку з'явилися блохи - то боротьба з ними процедура обов'язкова, чи не знайдеться такої людини, яка б побажав жити в квартирі з настирливим і небезпечних комах. Блох складно зловити, вона швидко рухається і відкладає яйця протягом усього життя. Якщо ви затягнете з обробкою, і не позбудетеся від бліх швидко - то отримаєте личинки і надалі повноцінних бліх у великій кількості. Ці комахи поширюватися по всьому приміщенню, поселятися в вашу меблі, підлогове покриття і важкодоступні місця, звідки вивести їх буде вкрай проблематично.

  Наші співробітники успішно виконали безліч процедур дезінсекції, тому компанія «Санітарний день» з усією відповідальністю зобов'язується позбавити ваш будинок від бліх з 100% гарантією. При необхідності ми можемо обробити від бліх в Пітері і інші об'єкти, наприклад: підвали, громадські місця, ресторани і т. Д. Ми також працюємо з будь-якими розмірами приміщення, є чималий досвід знищення бліх у великих приватних будинках і навіть підприємствах.

  Як позбутися від бліх у квартирі самостійно

  Існує безліч інсектицидних засобів, які допомагають позбутися від бліх у квартирі Існує безліч інсектицидних засобів, які допомагають позбутися від бліх у квартирі. Але не всі вони ефективні. На результативність обробки впливає безліч факторів, зокрема тип приміщення, ступінь зараження блохами, обраний засіб, і спосіб нанесення. Багато засобів створені спеціально проти бліх, тому дають хороший результативний ефект. Самостійно провести дезінсекцію квартири і позбутися від бліх можливо, але ви повинні мати уявлення про процедуру або хоча б мінімальний досвід.

  По своїй натурі блоха живуча комаха, тому не факт, що ви позбудетеся від усіх паразитів після однієї обробки. Також в залежності від способу харчування блоха може не піддаватися певним засобам знищення, у неї може виробитися імунітет до певних хімічних отрут. Обов'язково враховуйте той факт, що комаха живе виключно в квартирі і на тварину, не потрібно обробляти себе подібними засобами. Весь упор робиться виключно на квартиру і місця, де сплять ваші домашні тварини (килимки, підстилки).

  Порядок обробки будинку що б позбутися від бліх


  Процедури по дезінсекції квартири за участю професійних співробітників СЕС проводяться в кілька етапів. Дотримання порядку і техніки роботи дозволить повністю позбутися від бліх з будинку, тому ми даємо гарантію на свої роботи протягом 90 днів. Процедури по дезінсекції квартири за участю професійних співробітників СЕС проводяться в кілька етапів

  • Етап 1: підготовка приміщення до обробки. Господар будинку повинен заховати всі продукти харчування, іграшки, посуд та інші особисті речі. Попадання на них инсектицидного кошти вкрай не рекомендується. Обов'язково подбайте про те, що приміщення покинули діти і домашні тварини.
  • Етап 2: дезінсекція приміщення. Фахівці СЕС розводять спеціальний розчин, який розпорошується по квартирі пульверизатором. Професійні засоби ви не купите в побутових магазинах, сенсу розписувати їх немає. Якщо ви вирішили самостійно позбавитися від бліх, при виборі засобу для знищення бліх в магазині дивіться концентрацію і витрата. За практикою, на упаковці витрата завжди занижують -внімательно підійдіть до вибору кошти і реально оціните необхідну кількість - обробку потрібно робити одним разом. В цілому, все инсектецидов продаються в господарських магазинах схожі. Перед обробкою квартири від бліх, ознайомтеся з інструкцією і технікою безпеки роботи з купленим засобом. Далі відбувається обробка стін і підлоги, важкодоступних ділянок. Наявність швидкодіючих ефективних препаратів дозволяє професіоналам позбутися від бліх через кілька хвилин після розпилення, при самостійній обробці - виходите з інструкції обраного засоби для знищення бліх. У фахівців при обробці невеликої 1-кімнатної квартири процес займе максимум 15 хвилин, 3-хкомнатную квартиру обробляють за півгодини - годину.
  • Етап 3: прибирання приміщення. Насамперед потрібно дати інсектицидний засіб кілька хвилин для вбирання. Після можна добре провітрити приміщення. Наступне завдання - за допомогою гумових рукавичок надійно змити засіб на підлозі і стінах, не рекомендується прати засіб з плінтусів або важкодоступних місць, інакше личинки бліх продовжать жити. По-хорошому, даний етап також проводиться співробітниками СЕС, адже самому можна недостатньо очистити приміщення від шкідливого розчину.

  Чому варто довірити порятунок від бліх у вашій квартирі нам?

  Наша компанія є одним з лідерів в області  дезінсекції в Санкт-Петербурзі Наша компанія є одним з лідерів в області дезінсекції в Санкт-Петербурзі . Ми дорожимо своєю репутацією і намагаємося працювати тільки якісно і на позитивний результат. Обробка від бліх необхідна процедура, ризикувати своїм здоров'ям і чистотою квартири ніхто не бажає. Ми впевнені в якості своєї роботи, адже використовуємо тільки передове обладнання європейського виробництва і якісні хімічні засоби, які показують кращу ефективність та нешкідливі для людини.

  При обробці квартири від бліх ми враховуємо той фактор, що паразит може залишити личинки і яйця - наша робота дозволяє гарантовано позбутися і від них. Личинки зазвичай знаходяться на тварин і ворсових покриттях, тому позбавлення від них також необхідно. Обов'язково підбирається спеціальний препарат, який гарантує знищення личинок і яєць бліх.

  Ми не нав'язуємо додаткові послуги, і у нас можна замовити комплекс робіт зі знищення бліх в квартирі або будинку як «під ключ» так і тільки безпосередньо обробку реактивами - це може бути розумно, якщо ви хочете заощадити.

  Але ми готові зробити і весь комплекс супутніх обробці будинку або квартири робіт: наприклад, зняття покриття для підлоги, перенесення меблів, прибирання та підготовку приміщення. Ціна на послугу також прямо залежить від розміру вашої квартири і необхідності супутніх робіт. Ми виїжджаємо в усі райони Санкт-Петербурга, передмістя та найближчі райони Ленінградської області.

  У вашому будинку перебувати домашня тварина?
  Вихованець часто гуляє по вулиці, але регулярно живе в будинку разом з вами?
  Живете на нижньому поверсі?
  Чому варто довірити порятунок від бліх у вашій квартирі нам?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только