Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як помити кота

  1. Чи треба мити кішок
  2. Дивіться відео: Чи потрібно купати кішку? відповідає ветеринар
  3. Як часто можна мити кішку
  4. Як правильно мити кішку в домашніх умовах
  5. Дивіться відео: Купання кішки. Топ-5 помилок, що здійснюються господарями
  6. Види шампунів для котів
  7. Як мити кішку, якщо вона боїться води
  8. З якого віку можна мити кошенят
  9. Як помити кошеня, що не налякавши його
  10. Дивіться відео: Як викуповувати і висушити кошеня за 5 хвилин
  11. Коли можна мити кішку після стерилізації
  12. Чи можна мити вагітну кішку
  13. Дивіться відео: Гулящие кішки і вагітність. розповідає ветеринар
  14. Чи можна мити кота взимку
  15. Дивіться відео: Мейн-кун купається. руда лапочка

  Чи треба мити кішок і як часто це робити, якщо відповідь дана ствердна. Інформація до роздумів з усіх аспектів питання: як мити кошенят, вагітних кішок, тварин після кастрації. Розкрито секрет: чи відрізняється алгоритм купання кішок довгошерстих, короткошерстих і безволосих.

  Ви можете повністю прослухати цю статтю в нашому подкасті:

  https://strazhchistoty.ru/wp-content/uploads/2018/06/Kak-myt-koshku.mp3

  Чи треба мити кішок

  Думаєте, це у Гамлета були проблеми? Так принц данський всього-то задавався простеньким запитанням, бути чи не бути. Нам би його турботи.

  Для котовладельцев основна життєва дилема - мити чи не мити. Британські вчені (куди ж без них) одностайні: якщо киця короткошерста, то нехай сама проводить гігієнічні процедури .

  Для цього у неї на мові є спеціальні штучки - капілярні сосочки. Так-так, рожевий котячий язичок покритий маленькими ороговевшими виступами, спрямованими вістрями всередину. Схоже на масажну щітку.

  Цими самими «зубчиками» кішка розчісує свою шкурку при щоденному наведенні краси, а також в пориві ніжних почуттів може лизнути вашу руку або щоку і здивувати відчуттям дотику наждачного паперу.

  Навіщо ж кішка забезпечена цим незвичайним мовою? Адже у інших популярних домашніх улюбленців такого немає: собача мова гладкий. Різниця пояснюється різними способами добування їжі.

  У давнину, звичайно. Зараз-то кошлатого господареві будинку, котику або песику (люди тільки уявляють себе господарями), досить підійти до миски з кормом.

  Якщо згадати про котяче розпорядку дня, то третину або половину часу неспання кіт присвячує догляду за собою. Вилизування домашній звір займається не з естетичних або гігієнічних міркувань.

  Це все голос предків , Владно бубонить в котячі вуха: «Будь непомітний для потенційної здобичі». Кішка, на відміну від собаки , Полює методом підкрадання. Наздогнати жертву для мугикаючи проблематично.

  Значить, треба підстерегти майбутнє харчування із засідки: ні зір, ні слух, ні (найголовніше!) Нюх не повинні підказати горобчика або мишці, що поблизу голодний хижак.

  Загалом, древній інстинкт, керівний маленьким кілером, допомагає власникам кішок знайти правильну відповідь на своє питання.

  Короткошерсті вихованці піддаються банної процедурі лише в екстремальних ситуаціях: якщо влізли в бруд, пролили на себе суп або кашу, неакуратно скористалися лотком, вимазалися в фарбі або вдосталь погуляли на вулиці.

  Тут язичок, навіть такий унікальний, безсилий.

  Дивіться відео: Чи потрібно купати кішку? відповідає ветеринар

  Чи треба мити кішку, якщо у вас алергія

  Деяким господарям котів радіти рано, декому не варто поспішати і з захопленням закреслити в списку обов'язкових справ періодичне купання домашнього улюбленця.

  Є дуже вагома причина регулярно влаштовувати кішці банний день, навіть короткошерстої - алергія. Ваша або кого-небудь з домочадців.

  Чи не викликають алергію котів в природі не існує, що б там не говорили заводчики, які прагнуть продати чарівного «гіпоалергенного» кошеня людям.

  Кожен без винятку представник котячого сімейства виробляє глікопротеїн FelD1. Назва це підступне речовина отримала від скорочення латинського найменування домашньої кішки - Felis domesticus.

  Сальні залози тваринного активно працюють, «заряджаючи» небезпечним алергеном все, чим багатий котячий організм . Це - слина, лупа, епітелій, шкірне сало, шерсть, сеча, екскременти.

  Поширена думка, що лисі сфінкси алергії не викликають, всього лише міф. Сфінкс точно так же збагачує інтер'єр продуктами своєї життєдіяльності.

  Знизити кількість алергенів в приміщенні допоможе щотижневе обмивання кішки. При купанні вихованця треба гарненько почистити шию: в цьому місці розташовано безліч сальних залоз, а алергенів найбільше.

  Правда, через пару днів рівень FelD1 знову відновлюється до колишньої кількості. У період між купаннями допомогти можуть антиалергічні серветки (типу Allerpet), якими можна протирати тварина.

  Стерилізація самки або кастрація самця - ще один метод для зниження рівня FelD1, але не для повної його ліквідації. Виключаючи з метаболізму кішки дію статевих гормонів, ми знижуємо вироблення глікопротеїну, потенціруемую ними.

  Що робити, якщо алергія

  Кішку треба обов'язково привчити до індивідуального спального місця, як би вона не рвалася розділити з вами ложе. Вміст лотка треба відразу прибирати, не чекаючи випаровування вологи і висихання твердих частинок.

  Як часто можна мити кішку

  Ми вже з'ясували, що алергікам доводиться мити кішку щотижня, а що робити їх більш щасливим однодумцям, на яких не впливає небезпечний білок FelD1?

  Короткошерстну кішку, як було сказано, можна не мити взагалі, вона сама впорається з гігієною. Але бувають ситуації, коли навіть їй не відкрутитися від миття.

  Якщо ваша волелюбна красуня «гуляє сама по собі», її купання стане одним з обов'язкових пунктів програми. З вулиці мандрівниця може натягніть кліщів і бліх (спеціальні нашийники не завжди допомагають), може вимазатися, досліджуючи околиці.

  Шастати по околицях дачі або приватного будинку дослідницю купають приблизно кожні два місяці.

  А ось красені, обдаровані селекціонерами довгою шерстю, знаходяться в іншій ситуації. Оголошуємо весь список кішечок, яких мити, як це не прикро, необхідно.

  Яких кішок потрібно мити

  Цей список важко назвати повним: ряди чотириногих час від часу поповнюються новими породами (селекціонери не дрімають).

  при регулярному вичісування і перебування «під домашнім арештом» довгошерсту кицю досить купати один раз в три місяці.

  Як правильно мити кішку в домашніх умовах

  Операція «миття кішки» вимагає ретельної підготовки всіх учасників.

  Більшість кішок відноситься до процедури обмивання різко негативно, особливо якщо господар не турбувався приучением кошеня до купання з юного віку.

  Етапи великого шляху (помити кота так, щоб він вас не вбив):

  1. Простежте, щоб улюбленець сходив в туалет (щоб прикра оказія з ним не трапилася під час купання).
  2. Обзаведіться асистентом (купати кота оптимально удвох - хтось повинен тримати його і в разі чого перев'язувати криваві рани).
  3. Розчешіть вихованця (намоклі ковтуни згодом неможливо буде розплутати і доведеться вистригати їх, спотворюючи шубку).
  4. Поставте кота в ванну, попередньо захистивши слив від шерсті ситечком і постеливши на дно рушник.
  5. Полийте волохатого в'язня з душу, уникаючи попадання води у вуха (можна захистити їх ватними тампонами). Важливо: не вмикайте душ занадто сильно, інакше кіт злякається! Струмінь повинна бути тонкою, щоб звук води був ледве чутний.
  6. Мокрого вихованця полийте спеціальним шампунем і намильте його. Не забудьте про хвіст. Щоб вода не потрапила у вуха, можна надіти на кота одноразову банну шапочку (звичайну, для людей).
  7. Ретельно обполосніть кота і сповийте в рушник.

  Деякі власники наполягають на дворазовому намилюванні улюбленця, але це зовсім не обов'язково. Кішці (і господареві) - менше стресу, а шерсть промивається і при однофазному купанні.

  Особливо винахідливі власники ставлять вихованця не в порожню ванну, а в наповнену на 15 - 20 см теплою водою (близько 40 ° С). Спостереження за котом покажуть, який варіант для нього краще.

  У випадку з довгошерстими породами купівельної алгоритм дещо ускладнюється. Спочатку на самі жирні фрагменти котячої шуби (комір, хвіст, за вухами) наноситься знежирюємо паста.

  Паста GOOP Degreaser

  Після змивання пасти тварина спочатку промивається знежирюючим шампунем, а потім - шампунем-текстурайзер. Текстурайзер надає шерсті обсяг.

  Якщо кіт піддається грумингу перед виставкою, після текстурайзер його промивають ще й колоріруются шампунем. Завершальний акорд - нанесення на шерсть бальзаму і його змивання.

  Але якщо нічого з цього ви не хочете робити, досить використовувати тільки пасту і стандартний шампунь для тварин (як ми написали на картинці).

  Потримавши деякий час кота в рушник, можна підсушити розпатлане істота феном, використовуючи холодний режим.

  Якщо кіт фена боїться ще більше, ніж води, потрібно поміняти рушник на сухе і досушити крихітку в запакованому вигляді .

  Після купання вихованець спробує повернути вовни первозданний вигляд і почне гарячково вилизуватися.

  Дивіться відео: Купання кішки. Топ-5 помилок, що здійснюються господарями

  Чи можна мити кішок звичайним шампунем

  Під звичайним шампунем мається на увазі шампунь для людей.

  Для кішок він не годиться: у людини і у кішок різний кислотно-лужний баланс шкіри - pH нашої шкіри = 5,5, у кота pH = 7,5. До складу нашого шампуню у великій кількості входить луг.

  Для тваринного такий шампунь занадто агресивний. «Людський» шампунь змиє з котячої шкіри захисний шар і зробить тварина сприйнятливим до інфекцій і простуд, а ще змусить улюбленця безперервно свербіти.

  Види шампунів для котів

  Лікувальні шампуні служать для позбавлення від бліх. Знищують дорослих особин. Для ліквідації личинок треба почекати, коли вони підростуть і повторити процедуру через 15 - 20 днів. Інші види лікувальних шампунів (від кліщів, позбавляючи) ветеринари вважають неефективними.

  Доглядають шампуні - слабощелочние препарати, які надають шовковистість вовни . Існують шампуні, орієнтовані на певну породу або специфічні особливості вовняного покриву.

  Шампуні для персів перешкоджають утворенню ковтунів, оскільки містять позитивно заряджені частинки. Луска, які настовбурчуються по довжині волоска, розгладжуються, а статичну електрику вовни нівелюється.

  Шампуні для сухого вовни містять речовину, аналогічне його виділяє котячої шкірою себум - секрету сальних залоз. Волога залишається всередині шерстинки.

  Шампуні для жирної вовни регулюють роботу сальних залоз за рахунок антибактеріальних компонентів і екстрактів трав.

  Шампуні для сфінксів живлять їх ніжну шкіру. Звичайні котячі шампуні в разі голих кішок можуть спровокувати дерматит.

  Косметичні шампуні - до них відносяться шампуні колоріруются і відбілюючі. Застосовувати їх варто якомога рідше і лише для котів, які беруть участь у виставках.

  У самому екстремальному випадку, якщо запаси котячої косметики в будинку вичерпалися, можна вимити раптово забруднити улюбленця дитячим шампунем.

  Засоби для вовни

  Засоби для вовни

  Як мити кішку, якщо вона боїться води

  Якщо кішка категорично проти водних процедур, на допомогу прийдуть спеціальні шампуні.

  Сухі шампуні призначені для тварин, які панічно бояться води і для надзвичайних ситуацій: коли занадто холодно або коли привести в порядок улюбленця треба терміново.

  Ці шампуні представляють собою порошок, яким щедро посипається шерсть вихованця. Місцем операції бажано вибрати ванну кімнату.

  Для мінімізації наслідків і оптимізації подальшої прибирання приміщення кота можна помістити в картонну коробку.

  Шампунем обробляється ретельно розчесана шерсть тваринного , При цьому допомога ще однієї людини буде неоціненною. Один тримає котика, інший завдає сухий шампунь.

  Після процедури шампунь вичісується, якщо цього вимагає інструкція на етикетці.

  Користуватися сухим шампунем можна частіше, ніж його рідким аналогом, тобто щотижня. До сухості шкіри склад не призводить.

  Шампуні-спреї використовуються подібно сухим шампунів до двох разів на тиждень.

  Недоліки сухого шампуню:

  • видалення обмеженої кількості бруду;
  • лише часткове знежирення;
  • неможливість повного вичісування кошти;
  • попадання частинок пудри в котячий шлунок при вилизуванні;
  • сліди порошку на домашньому текстилі і меблів.

  Особливі надії на чистячі властивості сухого шампуню покладати не варто: нормальне миття не замінить ніщо.

  Часом кота, що впадає у відчай при вигляді води, все одно доводиться купати. Для початку вихованцеві треба підстригти кігті, а далі все по стандартному алгоритму.

  Не вимагають змивання

  Не вимагають змивання

  З якого віку можна мити кошенят

  Мама кішка стежить за чистотою своєї дітвори, присвячуючи цьому заняттю мало не весь вільний від сну час. Приблизно в двомісячному віці кошенята відправляються в самостійне життя до нових господарів.

  Купати кошеня починають не раніше тримісячного або чотиримісячного віку (після зміни молочних зубів). До цього часу він фізично міцніє і може переносити перепади температур.

  Раннє купання благотворно і в плані привчання тварини до води. Кошеня змириться зі своєю долею і вирішить, що це обов'язкова частина його існування.

  Як помити кошеня, що не налякавши його

  Привчати котика до заходу слід поступово. Перший раз повинен бути щадним.

  Крихітку занурюють в порожній таз і потихеньку підливають в нього воду до рівня живота. У ролі таза можуть виступити кухонна мийка або умивальник.

  Потім в роботу включаються по черзі зоошампунь для кошенят (не для зрілих котів!), Душ на гнучкому шлангу і рушник.

  Після купання ретельно загорнутого малюка потрібно потримати на руках. Зазвичай він заспокоюється і засинає.

  Все, що відбувається вперше, впливає на подальші життєві події. До котам це теж стосується.

  Від першого купання залежить ставлення кошеня до цього виду догляду за ним. Наступні процедури можна організовувати у ванній, наповненій на 10 сантиметрів теплою водою.

  Вуха вихованця захищають тампонами, змазаними рослинним маслом. Можна обійтися і без них, але тоді треба стежити за тим, щоб вода не просочилася в вушну раковину.

  Якщо кошеня піддавався вакцинації або хворів, мити його можна лише через два тижні після цього.

  Ситуації, коли кошеня треба купати обов'язково:

  1. Забруднення шубки (рослинна олія, побутові хімікати).
  2. Після покупки (через 2 - 3 дні, коли оговтається від стресу).
  3. Після знахідки на вулиці (в той же день) - з протипаразитарними шампунями.
  4. За пару днів до виставки з косметичними засобами для шерстки.

  Дивіться відео: Як викуповувати і висушити кошеня за 5 хвилин

  Через скільки днів можна мити кота після кастрації

  Прийнято вважати, що коти піддаються кастрації, а кішки - стерилізації. Насправді кожна з операцій може бути зроблена до тварини будь-якої статі.

  Стерилізація - перев'язка маткових труб у кішки (або видалення матки) і перев'язка насіннєвих проток у кота. Інші статеві органи не піддаються втручанню і зберігають своє функціонування.

  Потомство стерилізовані тварини не принесуть, але спрагу спарювання і здатність здійснити статевий акт збережуть.

  Кастрація - видалення тих органів репродуктивної системи, які відповідають за розмноження. У котів вилучаються яєчка, у кішок - яєчники і матка (або тільки яєчники).

  Видалення всього комплекту (оваріогістеректоміі) краще, це дозволить уникнути гінекологічних захворювань в майбутньому.

  Кастрація припиняє вироблення статевих гормонів і змінює статеву поведінку тварин. Уже ніяких течок, мічення території, пошуків партнерів.

  Так що в більшості випадків і самці, і самки піддаються кастрації.

  Викупати кота краще за пару днів до операції, тому що реабілітаційний період триває два місяці.

  У затягуються ранки не повинна потрапляти вода, щоб уникнути нагноєння. Однак часто трапляється неприємність: мимовільне сечовипускання, коли тварина відходить від наркозу.

  Дозволити йому пахнути все два місяці? Скорочення терміну безводного періоду можливо при гострій необхідності, але все одно купати кастрованого кота можна не раніше тижня після оперативного втручання.

  Мити одужує слід дуже обережно. До закінчення семи днів допустимо лише акуратно, не натискаючи, протерти вологою серветкою забруднені ділянки тіла тварини.

  Нещодавно кастрованого улюбленця миють з мінімальною кількістю вологи, зовсім не так, як здорового. Його не треба поміщати в наповнену ємність і поливати з душу.

  Досить протирати змоченою губкою проблемні місця. Краще обійтися без шампуню, замінивши його відваром ромашки або календули, який не потребує змивання.

  Ніяких посмикувань, розтирань, різких рухів.

  Витирати тварина слід ніжно. Після процедури кота необхідно помістити в тепле місце.

  Якщо оперированная зона забруднилася (потрапили фекалії), очистити забруднені місце можна фізрозчином (аптечний 0,9-процентний натрію хлорид) або солоною теплою водою.

  Потім необхідно просушити проблемну область, щоб запобігти розмноженню бактерій і міграцію їх в рану.

  Якщо чотириногий активно лиже оперувати місце, це може привести до розбіжності швів. Після кастрації спустошену мошонку коту НЕ зашивають, шкіра зростається сама.

  Але котячий мова здатна перешкодити цьому процесу. Тварина торсає рану і, зволожуючи її, наповнює бактеріями. Припинити вилизування операційного поля допоможе спеціальний «елизаветинский комір» із зоомагазину.

  Запобігти зализування рани допоможе і мазь, спеціально для цього призначена. Її запах відверне кота від захоплюючого заняття.

  Ще один варіант порятунку від вилизування ранки - надягання на чотириногого друга підгузників самого маленького розміру з попередньо вирізаної діркою для хвоста.

  Допомога одному

  Коли можна мити кішку після стерилізації

  Стерилізація кішки - операція не дуже затребувана, статева поведінка від перев'язки маткових труб не змінюється.

  Щоб не чути котячі крики в період тічки, власники вдаються до кастрації, яка в народі помилково іменується стерилізацією, якщо мова йде про самку.

  Кастрація кішки - операція порожнинна, більш складна, ніж кастрація кота. Щоб кішка не вилизувала шов, на неї надягають попону, яку знімають через два тижні, одночасно зі зняттям швів.

  Однак за станом рани необхідно спостерігати і промивати її перекисом водню щодня. Дозволено мити кішку через тиждень після видалення швів і огляду ветеринаром.

  Необхідність миття кішки раніше цього терміну:

  1. Засохла кров або сукровиця в області розрізу.
  2. Забруднення продуктами сечовипускання або дефекації.

  Кров в районі шва видаляють перекисом водню, хлоргексидином або спиртом. Для ліквідації запаху сечі втирають в шерсть картопляний крохмаль.

  Результати дефекації змивають теплою водою або фізіологічним розчином. Вологу на шерсті не залишають.

  Якщо необхідно купання кішки через два тижні після стерилізації, стандартний алгоритм зазнає змін. Замість душа користуються кухлем з теплою водою.

  Ванну не наповнюють: поміщають тварина на рушник на дні. Шов викуповувати і висушеного тваринного обробляють зеленкою.

  підмога улюблениці

  підмога улюблениці

  Чи можна мити вагітну кішку

  Вагітність запрограмована природою, це не хвороба. Протипоказань до обмивання вагітних кішок немає, але є кілька нюансів.

  Миття кішечки в цікавому положенні варто реалізовувати тільки в разі гострої необхідності: якщо на шерсті виявилися небезпечні речовини, що загрожують в результаті вилизування потрапити в організм, або якщо кішка сильно забруднилася вуличним брудом або фекаліями.

  Бажано віддати перевагу сухий шампунь, щоб уникнути стресу. Ще краще виготовити сухий шампунь самостійно.

  Так ви убезпечите кішку і її майбутнє потомство від хімічних речовин, які тварина обов'язково перенесе в свій організм, вилизуючи шубку.

  Можна доручити роль миючого речовини крохмалю або дитячої присипки.

  Якщо ж прийнято рішення вимити кішку в воді, все робиться стандартним чином за допомогою шампуню, що підходить для вовни майбутньої мами.

  Якщо вагітність протікає важко, краще відмовитися від гігієнічних процедур.

  Дивіться відео: Гулящие кішки і вагітність. розповідає ветеринар

  Як часто мити сфінкса

  Відносно сфінкса існує думка, що догляд за цією безволосої кішкою не представляє проблем. Однак сфінкса миють ще частіше, ніж звичайну кошлату кішечку: один-два рази на тиждень в теплу пору року.

  Взимку можна влаштувати лисому коту маленьку амністію і мити його тільки раз на місяць. Якщо сфінкс покривається специфічним нальотом на шкірі, варто переглянути його раціон.

  Сфінкси потребують коштів по догляду за голою шкірою. Звичайними котячими шампунями користуватися не можна, так як їх застосування призводить до зайвого виділення жиру, а іноді до дерматиту шкіри.

  Не варто прислухатися до рекомендацій профанів, котрі заявляють, що спеціальний зоошампунь для сфінксів можна замінити дитячим шампунем або жіночими засобами для інтимної гігієни.

  Це, дійсно, щадні препарати м'якої дії, але розроблені вони для людей. Для миття сфінкса треба обзавестися мочалкою або губкою, зрозуміло, індивідуальної.

  привчати сфінкса до банним днях слід з юних днів, починаючи з приміщення кошеня в порожню суху ванну для одного з годувань.

  Частування у ванній формує позитивне ставлення до цього предмету, і кошеня з ентузіазмом починає заплигувати туди сам.

  Коли настає другий етап знайомства з ванною, її наповнюють сорокаградусної водою (сфінкси потребують більш високій температурі води, ніж людина) на 15 сантиметрів.

  Ванна наповнюється заздалегідь, щоб вихованця не злякав звук ллються струменів. Для відволікання уваги кота від дивних дій господаря в воду можна кинути плаваючі іграшки.

  Після купання і ополіскування кота його загортають в махровий рушник, промокаючи вологу. Потім рушник змінюється на сухе і доповнюється пледом.

  Теплолюбного звірка потрібно потримати на руках у «запакованому» вигляді. А ще продаються спеціальні халати для цих тендітних кішок: м'які, затишні.

  Як мити сфінкса

  Чи можна мити кота взимку

  Можна, але без фанатизму. Купання в морози краще виключити з котячої біографії.

  Краще дочекатися теплих днів, адже повністю висушити кота після водних процедур не так-то легко. Неякісно висушений вихованець здатний легко застудитися і відчувати себе погано .

  Наостанок пропонуємо вам подивитися відео з ідеально спокійним мейн-куном в банної шапочці. Він явно збагнув дзен!

  Дивіться відео: Мейн-кун купається. руда лапочка

  На сайті «Страж Чистоти» ви можете прочитати і інші статті про чистоту і здоров'я домашніх вихованців. Для цього пройдіть в рубрику «Чистка».

  Крім того, ми публікуємо відмінні матеріали про прибирання і професійному клінінг.

  Залишайся з нами!

  Кількість переглядів 215

  Навіщо ж кішка забезпечена цим незвичайним мовою?
  Дивіться відео: Чи потрібно купати кішку?
  Дозволити йому пахнути все два місяці?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только