Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Новорічні листівки своїми руками - 15 простих і красивих ідей

  1. Як зробити новорічні листівки своїми руками
  2. Кращі новорічні та різдвяні книжки для дітей
  3. Листівка «Різдвяний гостролист»
  4. Листівка «Різнокольорова новорічна ялинка»
  5. Листівка «Привітання Діда Мороза»
  6. Листівка «Різдвяна ялинка в стилі" ретро "»
  7. Різдвяна листівка «Пташка»
  8. Листівка «Різдвяний олень»
  9. Як зробити листівку з новорічною кулею
  10. Листівка «Новорічна ялинка»
  11. Новорічна листівка «Дід Мороз»
  12. Листівка «Різдвяні вітання»
  13. Листівка «Ялинка з гудзиками»
  14. Листівка «Найтепліші різдвяні побажання»
  15. Листівка «Повстяний Дід Мороз»
  16. Листівка «Червононосий олень»
  17. Кращі новорічні та різдвяні книжки для дітей

  Ми з вами продовжуємо готуватися до нового року . Що ще добре зробити заздалегідь? Звичайно ж, листівки, адже щоб ваші рідні та друзі отримали їх вчасно, листи потрібно відправити заздалегідь. Ми пропонуємо вам 15 ідей новорічних листівок, які ви без праці зробите своїми руками. У минулому році, в рамках акції Новорічний паровозик, ми з вами побували на станції Откриткіно , Де нас чекали тематичні статті минулих років.

  , Де нас чекали тематичні статті минулих років

  Як зробити новорічні листівки своїми руками

  Новорічна листівка «Сніговик»

  Новорічна листівка «Сніговик»

  Кращі новорічні та різдвяні книжки для дітей

  З білого паперу виріжте широку смужку з фігурним краєм. Це буде сніговий пагорб. Приклейте його до нижньої частини листівки. Прикріпіть білі акрилові букви в центр заздалегідь виготовлених снеговичков.

  Листівка «Різдвяний гостролист»

  Листівка «Різдвяний гостролист»

  Прикрасьте складений аркуш цупкого бежевій паперу гудзиками, вирізаними з зеленої папери листям і швейної рядком по краю. Підпишіть листівку від руки. Щоб листочки блищали, покрийте зелену папір клеєм, дайте висохнути і після цього вирізуйте листочки.

  Листівка «Різнокольорова новорічна ялинка»

  Листівка «Різнокольорова новорічна ялинка»

  Створіть цю милу новорічну композицію на вашій листівці за допомогою паперу для скапбукінга. Складіть навпіл аркуш білого паперу розміром 24 см на 14 см. Виріжте смужку з хвилястим краєм шириною 6 см з паперу для скрапбукінгу блакитного або бірюзового кольору. Приклейте її до верхньої частини листівки. Виріжте по 4-6 трикутників із зеленої і блакитний папери (див. Фото).

  Прикріпіть трикутники до листівки в три ряди. Залиште вільне місце праворуч у другому ряду для великої ялинки. На вільне місце приклейте гарячим клеєм невеликий сучок. Це буде стовбур ялинки. Виріжте великий трикутник з паперу з малюнком. Приклейте його до листівки за допомогою пінної подушечки. Так у вас вийде тривимірна ялинка.

  Прикрасьте ялинку стразами. На верхівку прикріпіть блискучу зірку.

  Листівка «Привітання Діда Мороза»

  Листівка «Привітання Діда Мороза»

  Основою для цієї листівки буде служити папір з малюнком. Виріжте елементи особи Діда Мороза з паперу різних кольорів. Склейте їх. Рожевим крейдою підфарбуйте Дідові Морозу щоки. Приклейте особа до листівки з щільного паперу. Листівку наклейте на складену папір з малюнком більшого розміру, так щоб малюнок виглядав як окантовка в правій і нижній частині листівки. Напишіть привітання.

  Листівка «Різдвяна ялинка в стилі" ретро "»

  Листівка «Різдвяна ялинка в стилі ретро »

  Прострочіть краю різдвяної ялинки, зробленої з щільного паперу, на швейній машинці. Прикрасьте ялинку сніжинками. Для більш простої версії листівки проклейте ялинку додатковим шаром щільного паперу, щоб отримати об'ємне зображення.

  Різдвяна листівка «Пташка»

  Різдвяна листівка «Пташка»

  Ці чарівні святкові птиці обов'язково принесуть вам удачу в наступаючому 2015 році. З щільного паперу червоного і зеленого кольору виріжте контур птиці. За допомогою діркопробивача зробіть помпони для шапочки з білого паперу і очі з чорного паперу. Виріжте ковпачки з червоною і зеленою паперу, смужку «хутра» з білого паперу і крила з паперу з малюнком. Складіть навпіл аркуш білого паперу.

  Олівцем намалюйте лапки на лицьовій стороні кожної листівки. Обведіть лапки чорної ручкою. Виріжте дзьоб з чорного паперу. Закріпіть дзьоб широким кінцем до зворотної сторони тіла пташки. Приклейте птицю до листівки. До шапочці приклейте хутро і помпон. Тимчасово відкладіть шапочку в сторону. Пристрочите крило до тіла птиці. Пришийте птицю до листівки і наклейте шапочку.

  Листівка «Різдвяний олень»

  Листівка «Різдвяний олень»

  Порадуйте друзів і близьких цієї яскравої і веселою листівкою. Поверніть аркуш паперу з малюнком навпіл по довгій стороні. За допомогою трафаретного машини виріжте потрібні фігурки. Наклейте їх на листівку. Прикрасьте листівку тривимірними наклейками або складіть з вирізаних букв короткий привітання.

  Як зробити листівку з новорічною кулею

  Як зробити листівку з новорічною кулею

  Проста у виконанні, але стильна листівка. Складіть навпіл аркуш паперу рожевого (або будь-якого іншого) кольору. За лінійці прокреслите чорну лінію у верхній половині листівки (див. Фото). З яскравого паперу з малюнком виріжте ялинкову кульку. Приклейте його в правий нижній кут листівки. З білого картону виріжте невелику трапецію - кріплення кулі - і приклейте її до верхівки кулі.

  Прикрасьте «нитку» кулі стразами. Вкладіть листівку в конверт із забавним малюнком.

  Листівка «Новорічна ялинка»

  Листівка «Новорічна ялинка»

  Створіть тривимірну новорічну ялинку з гофрованого паперу з малюнком. Складіть навпіл аркуш цупкого коричневого паперу. Пристрочите до лицьовій стороні листівки прямокутник кремового кольору трохи меншого розміру. Вийшла заготівля листівки. Накладіть один на одного п'ять смужок паперу з різним малюнком.

  Зробіть декоративний край по довгій стороні кожної смужки. Поверніть смужки гармошкою так, щоб між згинами вийшло однакову відстань. Наклейте смужки один під одним у формі ялинки. Виріжте зірку і прикріпіть її до верхівки ялинки. Прикрасьте блискітками.

  Новорічна листівка «Дід Мороз»

  Новорічна листівка «Дід Мороз»

  Ваші близькі будуть щасливі отримати в Новий рік листівку з сюрпризом. Поверніть аркуш червоного паперу так, щоб вийшов кишеню. Прикріпіть до листівки смужки білого паперу з фігурним краєм (див. Фото). Щоб виготовити пояс, приклейте смужку чорного паперу до нижньої частини листівки і виріжте квадрат з блискучого паперу. Закріпіть квадрат на білому смужці.

  Покладіть сюрприз всередину листівки. Двічі оберніть сувору нитку навколо верхнього клапана, закріпивши її крапелькою клею із зворотного боку клапана. Протягніть нитку через ярличок «Від Діда Мороза» і зав'яжіть нитку бантиком.

  Листівка «Різдвяні вітання»

  Листівка «Різдвяні вітання»

  Ця листівка дуже проста у виконанні. Крім того, її легко виготовити в великій кількості примірників. За допомогою трафарету виріжте сніжинки різної форми. Підпишіть листівку, прикрасьте стрічкою. У нижній частині листівки приклейте смужку паперу з фігурним краєм і смужку паперу з малюнком. Створити унікальний дизайн кожної листівки вам допоможуть сніжинки різної форми і папір з різним малюнком.

  Листівка «Ялинка з гудзиками»

  Листівка «Ялинка з гудзиками»

  Прикрасьте просту листівку в лічені хвилини. Виріжте з паперу з малюнком половину новорічної ялинки. «Розвісьте» на ялинці іграшки-гудзики відповідного кольору, насаджуючи їх на крапельку клею. На верхівку ялинки прикріпіть наклейку в формі зірки.

  Листівка «Найтепліші різдвяні побажання»

  Листівка «Найтепліші різдвяні побажання»

  Яскраві рукавиці в ряд - головна прикраса цієї новорічної листівки. У нижній частині листівки прикріпіть смужку паперу з малюнком і стрічку. Напишіть свої найтепліші різдвяні побажання. У двох крайніх рукавицях виконайте отвори, просмикніть по шнурку і зав'яжіть бантиками. Решта рукавиці приклейте до листівки клеєм.

  Порада: Щоб бантики трималися надійно, їх потрібно закріпити крапелькою клею, завдавши її посередині шнурка.

  Листівка «Повстяний Дід Мороз»

  Листівка «Повстяний Дід Мороз»

  Цей кумедний повстяний Дід Мороз - прекрасний спосіб привітати близьких з Новим роком. Виріжте бороду і шапку зі смужок повсті червоного, зеленого, темно-сірого і білого кольору. Виріжте коло діаметром 13 см з паперу кремового кольору і приклейте до кола такого ж розміру, вирізаного з паперу білого кольору. На звороті білого кола ви напишете вітання.

  Починаючи з бороди, приклейте до білого колі повстяні заготовки. Наклейте вуса, рот, щоки і очі. Виріжте смужки довжиною 13 см з червоного, зеленого і рожевого повсті. Сплетіть смужки в кіски і прикріпіть до шапки Діда Мороза. До верхньої частини шапки прикріпіть вирізану з повсті гілочку різдвяного гостролиста.

  Листівка «Червононосий олень»

  Листівка «Червононосий олень»

  На цій простій і елегантною листівці зображений популярний різдвяний персонаж - оленятко Рудольф. Виріжте його по трафарету з темно-зеленою паперу. Складіть навпіл аркуш світло-зеленої паперу розміром 24 на 14 см. Нанесіть клей на середину трьох круглих ажурних серветок і приклейте їх до листівки. З «книжкової» паперу виріжте коло і приклейте в центр верхньої серветки.

  Прикріпіть фігурку Рудольфа до листівки, зробіть йому червоний ніс - гурток з червоного паперу. Надайте конверту для листівки вінтажний вид: вставте всередину конверта вкладиш з паперу для скрапбукінгу з малюнком «під старовину».

  Порада: Щоб білі серветки набули вигляду «під старовину», потріть їх вологими чайними пакетиками.

  Кращі новорічні та різдвяні книжки для дітей

  Ми сподіваємося, що ці ідеї надихнули вас на творчість, і ви в найближчому майбутньому зможете зробити новорічні листівки своїми руками, процес створення яких захопить і вас, і ваших дітей, а кінцевий результат порадує тих, хто отримає зроблені вами новорічні листівки.

  Переклад статті Homemade Christmas Cards з англійської підготувала Олена Суха

  Що ще добре зробити заздалегідь?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только