Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Мама тижня: Ірина Корункова (блог "Stilouette")

  1. Статті для ознайомлення з блогом Ірини Корунковой

  Сьогодні в гостях у рубрики мама Тижня стиліст, автор блогу Stilouette , Мама і красива жінка Ірина Корункова. Після розмови з нею на Світ моди дивишся ясними очима, вивчаєш свій цветотип біля дзеркала, а руки тягнуться влаштувати генеральне примірку.

  Після розмови з нею на Світ моди дивишся ясними очима, вивчаєш свій цветотип біля дзеркала, а руки тягнуться влаштувати генеральне примірку

  Блоги Мам (Алла і Юлія): Доброго дня, Ірина, дуже раді бачити вас у нас в гостях. Ви персональний стиліст, блогер і мама двох російсько-німецьких хлопчиків. А що ще нам важливо про вас знати? 🙂

  Ірина: Я працюю стилістом ось уже 5 років. Консультую онлайн, зустрічаюся з клієнтами особисто, іноді влаштовую зустрічі за чашкою кави в кафе. Мені цікаво спілкуватися з людьми, вони надихають на нові пости в блозі, відкривають для мене нові світи.

  Я живу в Німеччині вже 12 років. Комфортно себе почуваю в подорожах, люблю спостерігати за людьми, порівнювати менталітети, манеру одягатися, ходжу на модні виставки. За вдачею я, тим не менш інтроверт, тому дуже люблю свій будинок і бути з родиною.

  У стилі не люблю епатувати, тому віддаю перевагу базові речі, прості поєднання в одязі і лаконічні лінії, але дуже люблю колір.

  Алла і Юлія: Як народилася ідея допомагати жінкам знайти свій стиль?

  Ірина: Все почалося з того, що я шукала свій особистий стиль. Як і багато мам, я загубилася після народження першої дитини. Мені не подобалося те, що я бачила в дзеркалі. Я не могла зрозуміти, що саме тепер моє? Що відображає мене, моє внутрішнє стан? В якому одязі я буду відчувати себе на своєму місці і в гармонії з собою.

  Так я пішла вчитися. Спочатку для себе, потім на курси для стилістів, і вчуся до сих пір. Наприклад, влітку я займалася на курсах лондонського коледжу моди.

  Стиліст - така професія, в якій не можна зупинятися на досягнутому. Своїми думками, знаннями і пошуками я почала ділитися в блозі. Я шукаю себе досі, вже не так сліпо, звичайно. Мені вже зрозуміло, хто я і що мені йде, але свої «фішки» я до сих пір виглядаю в магазинах. Шукаю речі, з якими у мене буде любов з першого погляду.

  І мені важливо ділитися цим з іншими. Показувати своїм прикладом, що стиль - пошук, знання, яке веде до себе. Що стилю вчаться, і це цікавий і захоплюючий шлях.

  Алла і Юлія: Якби у мене запитали про Францію, то в голові виникає образ жінки в берете, розстебнутому пальто прямого крою і довгому шарфі. Чи є у вас три пункти, щоб описати жінку Німеччини? Як в Німеччині йдуть справи зі стилем (у порівнянні зі стилем в Росії)?

  Ірина: У Німеччині зі стилем все набагато простіше. Тут цінується зручність і комфорт, тому найчастіше жінки біжать по Франкфурту у взутті на низькому ходу або, максимум, на зручному каблуці. Люблять балетки, кеди. Часто носять джинси, брюки чінос, тонкі светри і сорочки, футболки і жакети. Улюблені марки: Massimo Dutti, Marc'O Polo.

  В цілому переважає класика з натуральним стилем, смарт кежуал або стиль препп (стиль студентів американських коледжів, така злегка розслаблена, зручна, але благородна класика: брюки чінос, сорочки, жакети, черевики на шнурівці, балетки, морський стиль). Це лише загальний опис стилю, але є тут і стильні бабусі в хутрі, і представники різних класів суспільства, у яких є своя «уніформа», по якій вони і дізнаються своїх.

  Алла і Юлія: Ви періодично прилітаєте на Батьківщину, Розкажіть про місця в Москві, без яких не обходиться жоден приїзд до рідного міста?

  Ірина: Я люблю сад «Ермітаж». Подобається, як за останні роки облагородили парки: парк ім. Горького, Музеон. Якщо потрапляю, то йду на виставки Олександра Васильєва, гуляю на Патріарших, там такий маленький Париж. Люблю район Університету, згадуються студентські роки. 🙂

  Дуже подобаються фестивалі, наприклад, від Seasons, Veter, Lambada Market. По роботі і для себе заглядаю в магазини російських дизайнерів. Мені подобається спостерігати за тим, що сьогодні відбувається в цій сфері: багато нового, цікавого, зустрічаю речі, щось нішеве, що я потім точно не побачу на вулицях в Німеччині.

  Алла і Юлія: «Дорослих» стилістів багато, але про школу стилю для дітей ми вперше прочитали у вас. Розкажіть, будь ласка, про цей проект. Про що він і для кого?

  Ірина: В процесі роботи з клієнтами, я зрозуміла, наші складності з одягом і пошуком себе йдуть з дитинства. А стиль легше закладати саме в дитинстві. Якщо у батьків виходить розвинути смак, то дитина використовує отримані знання інтуїтивно, про таких потім і кажуть «у нього вроджене почуття стилю».

  Як з мовами, напевно. Чим раніше заговориш іноземною мовою, тим менше акцент, тим вільніше володіння. Теж зі стилем. Чим раніше ми почнемо експериментувати, ніж раніше нам дають свободу вибору і можливість поєднувати речі, не наполягають, а м'яко нас направляють, тим більше шансів вирости в стильного дорослого.

  Я нагадую батькам, що діти копіюють, тому і нам потрібно підтягуватися, бути прикладом для своїх дітей. Тому ми з моєю подругою Іриною Іоффе придумали школу стилю для дітей та батьків.

  Ірина - художник і відповідає за творчу і художню частину, адже в розвитку смаку творчість відіграє далеко не останню роль. Ми ведемо профіль в Інстаграме, де ділимося ідеями по дитячому стилю і занять з дітьми. Раз на два тижні на пошту батькам приходять статті та вправи по темам мистецтва, стилю, моди .

  ми створили дитячий курс , Де знайомимо дітей і мам з історією моди, із знаменитими художниками. Уроки розбавлені великою кількістю прикладів, які цікаві дітям. Цікавими практичними завданнями і корисною інформацією для мам за стилем, кольором, шопінгу і світу мистецтва.

  Цікавими практичними завданнями і корисною інформацією для мам за стилем, кольором, шопінгу і світу мистецтва

  Алла і Юлія: Поділіться, будь ласка, універсальним секретом для читачок як підібрати собі відповідний наряд.

  Ірина: Успіх підбору наряду для образу залежить від знання свого типу фігури, стильового напрямку і квітів. Якщо речі сидять на нас добре, підкреслюють гідності, відтіняють тон шкіри і колір волосся, то навіть найпростіші образи будуть виглядати вдало.

  При виборі речей також варто враховувати, куди ви прямуєте, який там буде дрес-код, як одягнені інші і яке враження ви хочете зробити.

  Алла і Юлія: Де ви черпаєте натхнення?

  Ірина: Натхнення - це зустрічі з новими людьми і з клієнтами. Подорожі, коментарі до моїх статей і читання цікавих модних блогів. Перегляд трендів, курси по стилю, на які я ходжу. Навіть читання художньої літератури та перегляд фільмів надихають мене на новий пост.

  Алла і Юлія: Як вам вдається поєднувати бізнес і материнство? Що в цьому найскладніше, на ваш погляд?

  Ірина: Найскладніше справлятися з почуттям провини, яке властиво, думаю, багатьом мамам. Думки, що ти недодали дітям щось, тому що багато працюєш. Але я намагаюся не працювати у вихідні і коли діти вдома після дитячого саду. Працюю, коли вони в саду або вже сплять. Рятує тільки чітке планування справ і мультітаскінга.

  Алла і Юлія: Ви починали вести свій блог в ЖЖ? Як прийшли перші читачі? І як потім трансформувалися ваші відносини з блогом, сайтом та соціальними мережами? Як ви просуваєте ваш проект зараз?

  Ірина: Так, я починала з жж. Перші читачі знайомилися з моїми особистими нотатками. Я писала про свої пошуки стилю і навчанні, і за рекомендаціями і сарафанне радіо до мене зверталися люди.

  Сьогодні активність і популярність ЖЖ знижується, хоча все одно туди приходить кілька тисяч відвідувачів щодня. В основному пишу для сайту, просуваю його. Почала активно писати в Інстаграме, і ми з Іриною запустили клуб Stilouette на Фейсбуці.

  Алла і Юлія: Як ви любите проводити час з сім'єю?

  Ірина: Ми любимо подорожувати по містах. Любимо і мегаполіси, і старовинні маленькі європейські міста. Я знаходжу цікаві виставки, музеї, які зацікавлять і дітей теж. Ми гуляємо в парках або просто разом читаємо книги на дивані. 🙂

  Алла і Юлія: З ким би з нині або раніше живуть особистостей ви зустрілися і яке питання задали?

  Ірина: Із задоволенням зустрінуся з Гаранс Дорі. Мені імпонує її стиль, почуття гумору, методика роботи і ведення бізнесу. Я б хотіла дізнатися, як в 40 років виглядати так чарівно, зберігати динаміку, бажання рухатися вперед до нових висот і не здаватися, якщо щось не виходить.

  Алла і Юлія: Маленький бліц:
  Якщо відпочинок з сім'єю, то -
  Улюблений колір - це
  Ваш найсміливіший вчинок - це

  Ірина: Відповіді:

  - у Нью Йорку
  - синій
  - почати свою справу

  Алла і Юлія: Ваші побажання читачкам.

  Ірина: Хочу побажати читачкам приділяти час для занять собою, час розібратися в своїх перевагах. Прислухайтеся до себе, познайомтеся з собою, як ви знайомитеся з іншими. Розпитайте себе що ви любите, або любили робити? Які хобі ви закинули і хочете знову вписати в свій календар, який стиль і які стильні особистості вас завжди приваблювали.

  Станьте цікавіше для себе та інших завдяки новим захопленням, хобі, подорожей. І чим цікавіше ви, тим цікавіше ваш стиль, тим більше вам захочеться розповісти про себе вашим одягом.

  Статті для ознайомлення з блогом Ірини Корунковой

  Архетипи і стилі в одязі

  Типаж, стиль і голос

  З Іриною Корунковой розмовляли Алла Грін і Юлія Лісіцина.

  Фотографії з особистого архіву Ірини Корунковой.

  А що ще нам важливо про вас знати?
  Алла і Юлія: Як народилася ідея допомагати жінкам знайти свій стиль?
  Я не могла зрозуміти, що саме тепер моє?
  Що відображає мене, моє внутрішнє стан?
  Чи є у вас три пункти, щоб описати жінку Німеччини?
  Як в Німеччині йдуть справи зі стилем (у порівнянні зі стилем в Росії)?
  Алла і Юлія: Ви періодично прилітаєте на Батьківщину, Розкажіть про місця в Москві, без яких не обходиться жоден приїзд до рідного міста?
  Про що він і для кого?
  Алла і Юлія: Де ви черпаєте натхнення?
  Алла і Юлія: Як вам вдається поєднувати бізнес і материнство?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только