Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Акварельні техніки: 12 способів малювати разом з дітьми

  1. Кращі дитячі книжки
  2. 1. Crayon resistance effect - прояви воскового мілка
  3. 2. Salt - сіль по мокрій акварелі
  4. 3. Blotting - вибілювання фарби.
  5. 4. Pressing - продавлювання
  6. 5. Splatter and spray - розбризкування
  7. 6. Masking tape - малювання за допомогою малярного скотча
  8. 7. Foam painting - малювання піною
  9. 8. Alcohol and citric acid - алкоголь і лимонна кислота
  10. 9. Stamping - штампування
  11. 10. Plastic cling wrap - харчова плівка
  12. 11. Blowing - роздування
  13. 12. Light table - світловий стіл
  14. Кращі книги для батьків

  Ідей для творчості багато не буває, а якщо в творчому процесі беруть участь і діти - погодьтеся, він часто стає не тільки творчим, але і дослідницьким. З простими техніками використання акварелі, які з нового боку покажуть нам властивості деяких звичайних предметів, знайомить нас сьогодні в гостьовому пості Анастасія Борисова, автор блогу English4.me - Англійська для мене і моєї сім'ї . Блог Анастасії не тільки про мову, а й про творчість, так що сьогодні ми йдемо на екскурсію в творчі комори і вивчаємо прості акварельні техніки і прийоми.

  Блог Анастасії не тільки про мову, а й про творчість, так що сьогодні ми йдемо на екскурсію в творчі комори і вивчаємо прості акварельні техніки і прийоми

  Як багато творчих і всебічно розвинених мам тут, на Блоги Мам ! І цікаві знахідки чекають нас на кожному кроці. Багато мам, бачачи після будь-яких занять неймовірний результат роботи свого 2-4 річну дитину - нехай і не завжди такий, як замислювалося - вигукують: «Як оригінально і просто! Де цьому навчають? »Усім хочеться Стати трошки чарівницею для своїх дітей.

  Мені довелося глибоко зануритися в тему творчості на кілька місяців, поки створювалися майстер-класи для проекту A Craft a Day. І, звичайно, з малюком ми не все техніки освоїли. Щось йому ще не зрозуміло, що щось не цікаво. Сьогодні я хочу поділитися кількома прикладними прийомами роботи з аквареллю. Використовуючи їх, можна отримати дивовижні і несподівані ефекти, навіть влаштувати фізичну лабораторію, якщо мама досить підкована в питанні. Безумовно, якісь «фішки» вам відомі. Але, можливо, ви знайдете для себе щось нове і надихаюче на художні подвиги.

  Ось і я, користуючись найпростішими прийомами, я за 15 хвилин намалювала зимовий ландшафт, який чоловік порахував гідним виставити на продаж. 🙂

  🙂

  Кращі дитячі книжки

  Нестандартне використання матеріалів і різноманітність створюваних ефектів дають дитині відчуття «Я можу!», А мамі, яка все життя думала, що не вміє малювати, дозволяють подолати «Я не вмію».

  Акварель - штука текуча і неслухняна. Ми будемо використовувати саме ці її не завжди зручні властивості, створюючи «шедеври» в основному «по-мокрому».

  1. Crayon resistance effect - прояви воскового мілка

  Це, мабуть, найпоширеніша техніка. Восковим дрібному або свічкою наноситься малюнок або напис на аркуш паперу, а зверху фарбується аквареллю. Використовуючи білий крейда або свічку, можна робити секретні записки або привітання; жовтий крейда створює ефект світіння; яскраві блакитні, зелені та рожеві під темною аквареллю - неоновий ефект. Можна також поєднувати цю техніку з натиранням. Під лист кладемо фактурну підкладку (все, що знайдеться будинку) і зверху натираємо плоскою стороною крейди. Якщо робити це акуратно, а підкласти листочки або якийсь рельєфний об'єкт, виходять відмінні відбитки.

  2. Salt - сіль по мокрій акварелі

  Посипавши на ще вологий фарбує лист сіль, можна домогтися цікавих ефектів. Середньо-велика сіль при висиханні залишає «сніжинки» на синьому. На зеленому тлі вийде напівпрозора листя. Дрібна сіль-екстра засихає практично намертво. Так можна додати фактури дорозі, каменю, створити галактику.

  3. Blotting - вибілювання фарби.

  Видаляючи сухою серветкою з листа надлишок води і шар фарби, можна намалювати зимові їли, вкриті снігом, або піну морську. Бліда місяць або сонце вийдуть, якщо обернути паперовою серветкою тубус від туалетного паперу і промокнути акварельне небо. Навіть уже висохлий малюнок можна підправити, окропивши його водою і акуратно потерши потрібне місце.

  Якщо зім'яти серветку, і докласти її до блакитного неба, по вийдуть дуже натуральні хмари.

  Якщо зім'яти серветку, і докласти її до блакитного неба, по вийдуть дуже натуральні хмари

  Зім'ята серветка дозволяє отримати також цікаву текстуру. Текстерно листи можна потім з успіхом використовувати при створенні колажів.

  Текстерно листи можна потім з успіхом використовувати при створенні колажів

  4. Pressing - продавлювання

  На малюнку вище видно чіткий напис темними буквами (I ...). Вона зроблена на мокрій акварелі кінчиком кисті (фарба як би стікається в продавлені улоговинки). Таким чином можна підписувати малюнок або додавати деталі. За тим же принципом діє приміщення листа мокрою акварелі з фактурним об'єктом на ній під прес. Найкраще, звичайно, листя так друкувати. Але навіть з пір'я і гілки ялинки виходить непогана декоративна картинка.

  5. Splatter and spray - розбризкування

  Зубна щітка плюс акварель допоможуть зробити дощик, сніг, листопад, зобразити вітер. Цікаво просто бризкати різними фарбами на сухий лист. Зволожений лист дасть зовсім інший ефект. Можна буде поспостерігати, як крапельки розпливаються, зливаючись один з одним в химерний орнамент.

  Розбризкувати можна навколо трафарету, або навпаки всередині нього. Забезпечено незмінно оригінальний результат. Тільки не забудьте застелити газетами робочий простір, фарба розлітається далеко.

  6. Masking tape - малювання за допомогою малярного скотча

  Я з подивом виявила, що вищезгаданий скотч відмінно по кілька разів відклеюється від паперу, а значить його ми і використовуємо як основу для трафарету. Його можна рвати руками на нерівні смужки і малювати ліс.

  Відмінно виходять будь-які геометричні композиції. У товщину скотча можна навіть вирізати щось більш детальне, як, наприклад, будиночки на першому фото. Головне - цей трафарет не потрібно додатково кріпити і притримувати, і ймовірність попадання під нього фарби не велика, якщо краю добре пригладити.

  Крім того, дуже рекомендую закріплювати скотчем аркуш по периметру перед початком малювання. Так він не «бігає» по столу, а малюнок відразу виходить в акуратній рамці.

  Так він не «бігає» по столу, а малюнок відразу виходить в акуратній рамці

  7. Foam painting - малювання піною

  Веселий і красива текстура в одному флаконі. У ємності потрібно змішати воду, трохи рідкого мила і багато-багато фарби. Вручаємо дитині трубочку і дозволяємо видувати бульбашки. Як тільки виростає висока шапка, прикладаємо до неї папір. Дитину при цьому краще зовсім роздягнути, щоб потім простіше відмити було.

  8. Alcohol and citric acid - алкоголь і лимонна кислота

  Обидві рідини як би «розсовують» і «виїдають» фарбу. Крапля спирту дає ефект «риб'яче око» (fish eye), при цьому його летючість може створити ще додаткові ареоли навколо цього очі, схожі на гало навколо сонця. Дуже незвично.

  Лимонний сік добре розходиться по свіжій акварелі, а на підсохлу вже ніяк не впливає. Він сам досить сильно розтікається, тому важливо не перестаратися. В ідеальному варіанті виходять ось такі «волохаті» плями. Їх після висихання можна перетворити в монстриков або ще кого-небудь, додавши руки, ніжки, очі.

  9. Stamping - штампування

  На мій смак, зі штампами краще працювати фарбами погуще - гуашшю, акрилом. Використовувати можна все, що під рукою, а також вирізати штампики з картоплі, друкувати овочі на зрізі та ін. Акварель добре підходить для створення текстур. Беремо серветку, занурюємо у фарбу і залишаємо сліди, цілком схожі на камені, наприклад.

  10. Plastic cling wrap - харчова плівка

  Ви знали, що плівка теж вміє малювати? Досить постелити її на мокру акварель і посувати. Виходять крижані кристали або іншого роду абстракції.

  Якщо зробити одне велике рівне «віконце», обрамлене зморшками, то після висихання фарби ви побачите, скажімо, озеро, або полином. На фото навіть начебто троянда вийшла.

  11. Blowing - роздування

  Ще один прийом малювання трубочкою. І знову потрібно дути, але тепер як можна сильніше, ганяючи крапельку фарби по лісту.В результаті у вас вийдуть хитромудрі дерева або просто смішні диваки, або, можливо, волосся для попередньо намальованого персонажа.

  Якщо хочете, можна дозволити фарбі самостійно текти, куди їй заманеться. Просто переверніть лист вертикально, а потім пофантазуйте з дитиною, на це це схоже.

  12. Light table - світловий стіл

  Або вікно, простіше кажучи. 🙂 Ця техніка не для малюків, зате мама зможе створити галерею дитячих портретів при бажанні. Всі родичі будуть на рік вперед забезпечені подарунками. У дитинстві всі, думаю, «зводили» картинки, прикладаючи оригінал з білим аркушем до вікна. А якщо взяти фото? В фото-редакторах потрібно домогтися того, щоб залишилося 2 кольори - чорний і білий (функція posterize).

  Далі є кілька варіантів дій. Можна зафарбувати все білі місця восковим дрібному або свічкою, а потім пройтися аквареллю. Виходить цікаво, але не дуже чисто, тому що відстежити, де крейда пройшовся, досить складно.

  Можна просто олівцем обвести всі білі плями, а потім акуратно інше залити фарбою. Це не так довго і не так складно, як здається. Просто трішки терпіння і акуратності, і у вас за дитячий денний сон 3-4 портрета.

  Якщо вирішите ставити справу на потік, то в хобі-маркетах краще придбати складом, що резервує рідина для акварельного паперу. Її пензлем наносимо на біле, зверху проходимся аквареллю, а потім знімаємо резерв, як плівку з листа. Швидко, чисто, оригінально.

  Швидко, чисто, оригінально

  Кращі книги для батьків

  Творіть із задоволенням!

  Автор: Анастасія Борисова

  Читайте також:

  Де цьому навчають?
  А якщо взяти фото?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только