Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Mobile-review.com Електрична зубна щітка Braun Oral-B Genius 9000 (8000)

  1. Live-фотографії Комплект поставки
  2. Підключаємо смартфон і налаштовуємо щітку під себе
  3. Враження й висновки
  4. Посилання по темі

  Live-фотографії

  Комплект поставки

  • Акумуляторна електрична зубна щітка Oral-B Genius 9000
  • 4 насадки:
   Cross Action: щетинки, розташовані під кутом 16º, оточують кожен зуб, дбайливо видаляючи до 100% більше нальоту навіть з важкодоступних місць;
   Sensitive з більш м'якими щетинками для дбайливого чищення чутливих ділянок порожнини рота;
   3D White з поліруючої чашкою в центрі щіткового поля для відновлення природної білизни зубів;
   Насадка FlossAction (1 шт.) Для ретельного видалення нальоту між зубами.
  • Зарядний пристрій
  • дорожній футляр
  • Контейнер для зберігання насадок
  • Тримач для смартфона

  Якийсь час назад Braun показав першу зубну щітку з синхронізацією зі смартфоном, спочатку вона вміла рахувати, скільки хвилин ви чистите зуби, і зберігати локально дані про те, як ви їх чистили. За минулі роки зубні щітки Oral-B обзавелися безліччю додаткових функцій, сьогодні це як дуже прості моделі, так і щітки, що володіють дуже великим набором функцій, які можуть стати корисними в повсякденному житті. Здоров'я ясен і зубів безпосередньо залежить не тільки від якості зубної пасти, але також і від того, як ви чистите зуби. Як каже мій стоматолог, багато людей на п'ятому десятку так і не навчилися правильно чистити зуби або просто лінуються це робити. Давайте перевіримо, наскільки правильно чистите зуби ви, для цього вам достатньо відповісти на просте запитання: як довго ви цим займаєтеся? Якщо ви чистите зуби звичайної, простої щіткою, то вам знадобиться на це 2-3 хвилини, якщо у вас електрична зубна щітка, то досить буде близько двох хвилин. Згадали, скільки часу на цей процес йде у вас? Відповідайте чесно самі собі, не варто лукавити.

  Відповідайте чесно самі собі, не варто лукавити

  Мені треба себе змушувати чистити зуби ці кілька хвилин, скажемо чесно, процес не самий захоплюючий, але необхідний. Приблизно десять років тому придбав одну з перших електричних зубних щіток від Braun, серії Professional. Звикав до неї довго і болісно, ​​це приблизно так само, як перейти з механічною бритви на електричну, потрібні час і бажання. Але в підсумку освоїв електричну щітку і став комбінувати звичайні щітки з нею. Наприклад, якщо звичайною щіткою я з легкістю чистив м'який зубний наліт, то твердий піддавався тільки електричної. Та й ясна стали помітно міцніше. Але до такої щітці потрібно звикати, саме подразнюючу в тому, що з дитинства ми вивчили, що щіткою треба активно водити уздовж зубів, ритмічними рухами рухатися уздовж них. З електричної щіткою не потрібно ніяких рухів, головка рухається сама, вам залишається тільки проводити щіткою уздовж зубів і ясен. Перший час це дуже незручно, рука сама намагається водити зі звичною амплітудою, що створює незручності.

  У електричних зубних щіток змінні насадки, ви можете вибрати жорсткість, форму і призначення такої насадки. Наприклад, в комплекті з Genius йдуть чотири щітки:

  • Cross Action: щетинки, розташовані під кутом 16º, оточують кожен зуб, дбайливо видаляючи до 100% більше нальоту навіть з важкодоступних місць;
  • Sensitive з більш м'якими щетинками для дбайливого чищення чутливих ділянок порожнини рота;
  • 3D White з поліруючої чашкою в центрі щіткового поля для відновлення природної білизни зубів;
  • FlossAction для ретельного видалення нальоту між зубами.

  Також як і в звичайних щітках Oral-B серії Professional, сині щетинки в міру використання знебарвлюються, коли вони наполовину вицвітають, насадку потрібно міняти. Не знаю, як ви, але я люблю такі дрібні технологічні вигадки, які просто полегшують життя і не змушують думати, коли і що ви зробили зі своєю зубною щіткою.

  Не знаю, як ви, але я люблю такі дрібні технологічні вигадки, які просто полегшують життя і не змушують думати, коли і що ви зробили зі своєю зубною щіткою

  Нас з дитинства вчили ще одному: зубна щітка - предмет індивідуальної гігієни, і того не вибити з нашої свідомості. Щітки, подібні описуваної, можуть використовуватися всією сім'єю, в комплекті є контейнер, де можна зберігати насадки і міняти їх у міру потреби і залежно від того, хто користується цією щіткою. Важливе застереження, давати дітям описувану зубну щітку не можна, вона призначена тільки для дорослих. Для дітей створюються свої моделі, стоматологи рекомендують вкрай обережно підходити до чищення зубів у дітей, у них тонше емаль, відповідно, зубні щітки мають менші обороти, м'якше щетинки. Причому моделі, що синхронізуються зі смартфоном і навчальні, точніше, привчають до того, як правильно чистити зуби, є у всіх виробників, як у Braun, так і у Philips, а також інших компаній.

  Причому моделі, що синхронізуються зі смартфоном і навчальні, точніше, привчають до того, як правильно чистити зуби, є у всіх виробників, як у Braun, так і у Philips, а також інших компаній

  Але для дорослих ви можете використовувати одну щітку з різними насадками для різних членів сім'ї. З іншого боку, це властиво німцям, а ось російські люди купують собі кожен по щітці і користуються ними окремо. В цьому випадку можна просто не знімати насадку і зберігати її на щітці, тут все як вам буде зручно. У додатку на смартфоні можна вказати, коли встановлена ​​насадка, тоді вже додаток нагадає вам про необхідність зміни вчасно.

  У додатку на смартфоні можна вказати, коли встановлена ​​насадка, тоді вже додаток нагадає вам про необхідність зміни вчасно

  Отже, відмінність Genius від інших щіток з приставкою Pro полягає в дещо іншому комплекті поставки, у вас є футляр, який грає роль зарядного пристрою. У нього поміщається зубна щітка, а також дві насадки. Футляр з матового пластика, перший час він дуже приємний, але потім на ньому залишаються патьоки від зубної пасти, і його доводиться чистити вологою ганчірочкою, звичайно ж, зовні. У футлярі є отвори уздовж бічної сторони, так що навіть мокра щітка висихає, ніякої затхлості або неприємних запахів не виникає, навіть якщо на щетинках залишилися частинки їжі, що, втім, малоймовірно.

  У футлярі є отвори уздовж бічної сторони, так що навіть мокра щітка висихає, ніякої затхлості або неприємних запахів не виникає, навіть якщо на щетинках залишилися частинки їжі, що, втім, малоймовірно

  У футлярі є USB-роз'єм, ви можете використовувати його як зовнішній акумулятор для зарядки телефону або чогось іншого, але ця функція явно не буде затребувана, вона виглядає занадто дивно. Інша справа, що цей акумулятор дозволяє не тягати за собою невеликий кабель, ви завжди точно знаєте, що не залишитеся з непрацюючою щіткою. Та й перевозити в валізі щітку зручніше в такому футлярі, хоча він досить великий. Повний час зарядки акумулятора в футлярі - близько 8 годин.

  Повний час зарядки акумулятора в футлярі - близько 8 годин

  У щітці NiMH-акумулятор, ємність його мені невідома, але вистачає його приблизно на 48 хвилин роботи. На рукоятці є трисекційний індикатор, який показує заряд і час роботи. Якщо порахувати, що ви чистите зуби двічі на день по дві хвилини, то вийде, що заряду вистачить майже на два тижні, у мене приблизно так і йдуть справи.

  В принципі, щітку можна сміливо використовувати і без смартфона, так, у вас на рукоятці є індикатори режимів чистки, всього їх шість: «Щоденне чищення», «Професійне чищення», «Чутливий», «Догляд за яснами», «Відбілювання», «Чистка мови». Послідовно натисканням ви переключаєтеся між ними. Таймер щітки налаштований на чистку ротової порожнини протягом двох хвилин, умовно рот розділений на чотири частини - зліва і справа вгорі, зліва і справа внизу. Коли ви чистите зуби, після досягнення 30 секунд щітка вібрує, а світловий індикатор починає блимати, прийшла пора перейти до наступної частини ротової порожнини.

  Також в щітку вбудований індикатор тиску, якщо ви надмірно натискаєте, то світлодіод загориться червоним, щітка автоматично знизить обороти. Якщо є синхронізація зі смартфоном, то це буде зазначено у програмі.

  Світловий індикатор можна налаштувати як вам завгодно, є дванадцять квітів підсвічування. Мені подобається зелений, що присутній за замовчуванням.

  Ручка щітки може забруднюватися, наприклад, на неї може потрапляти зубна паста (її тут потрібно не так багато, як колись ви чистите зуби звичайною щіткою, інакше вона розлетиться навколо). Відмити ручку можна під проточною водою, ніяких проблем з цим не виникає. Інша справа, що топити зубну щітку або замочувати в тазику з водою точно не варто.

  З технічних характеристик варто ще зазначити, що щітка може здійснювати до 40 000 пульсуючих рухів або до 8800 зворотно-обертальних в хвилину. Більшість електричних щіток мають меншу потужність, в результаті саме на старших моделях досягається ефект того, що ваші зуби дуже чисті, чомусь весь час хочеться порівняти їх з щойно випав сніжком, що хрумтить під ногами. Це часто незвично, особливо якщо людина не користувалася аналогічними щітками.

  Але саме час поговорити про те, що дає вам підключення до смартфону, тут є свої плюси, які вам можуть сподобатися.

  Підключаємо смартфон і налаштовуємо щітку під себе

  Смартфон для такої щітки - штука незамінна, так як в ньому містяться підказки, як цією щіткою користуватися. Програма доступна як для iOS, так і для Android. По-перше, ви налаштовуєте хмара від Braun під себе, щоб вся ваша інформація зберігалася в одному місці. По-друге, проводите нескладну настройку щітки, наприклад, вибираєте колір підсвічування.

  Але найголовніше, що ви можете вибрати режими чищення зубів, подивитися поради стоматологів, як часто потрібно чистити ті чи інші зони, а на фотографіях вам наочно показують, які насадки потрібно використовувати і як чистити зуби. Ті, хто відвідує ортодонта і має дужки, можуть вибрати відповідні режими, причому на фотографіях також показані дужки, ви відзначаєте, які стоять у вас. Або робите це з вашим лікарем. З плюсів те, що при будь-чищенні зубів ви можете вказати проблемні зони, збільшити або зменшити час їх чищення, все це дуже наочно і просто зробити в додатку.

  Нова фішка - це позиціонування щітки. Ви повинні встановити тримач на дзеркалі, на рівні вашого обличчя. У нього ставите смартфон, і його фронтальна камера ловить ваше обличчя. При чищенні зубів особа не показується, просто демонструється та зона, в якій знаходиться щітка, і це добре. Додатковий бонус - це змінюються новини і ваше розклад на день. Вільною рукою можна гортати екрани, кому-то це може сподобатися.

  За кілька перших днів з цією функцією з'ясував просту штуку, я тримаю щітку правильно. Тобто, мені дана фішка не потрібна, так як вона марна. Другий момент, вам доводиться весь час тримати на дзеркалі держатель для смартфона, вставляти пристрій в нього перед тим, як почати чистити зуби. Це дуже незручно і вимагає особливої ​​дисципліни, якої у мене немає. Дуже швидко закинув це заняття. З іншого боку, якщо у людей немає звички правильно тримати зубну щітку, то ця функція допоможе. На мій погляд, вона дуже цікава в дитячих зубні щітки. У відео добре показано те, що ви бачите на екрані, коли працює ця функція.

  Смартфон в цій зубній щітці - зовсім не п'яте колесо у возі, на ньому містяться підказки, фотографії, плюс він вміє працювати навіть без Bluetooth-з'єднання, наприклад, таймер може включатися, почувши звук працюючої щітки!

  Данина сучасності - це бейджики, які ви отримуєте за свої «досягнення», стільки-то раз правильно почистили зуби, мова і так далі. Можна підключити Twitter, щоб ваша щітка розповідала від вашого імені про ваші досягнення, як на мене, так це перебір.

  Сказавши, що закинув установку телефону на дзеркало, я не згадав, що в ванну я його все-таки беру і з щіткою використовую, просто він лежить на умивальнику. Хоча можна користуватися щіткою і так, вона вібрує і підморгує, коли треба змінити зону (у мене це 30 секунд на одну з чотирьох частин ротової порожнини). І якщо спочатку у мене було враження, що смартфон разом із зубною щіткою - це скоріше пустощі, ніж реальна користь, то тепер такої однозначної оцінки у мене немає.

  І якщо спочатку у мене було враження, що смартфон разом із зубною щіткою - це скоріше пустощі, ніж реальна користь, то тепер такої однозначної оцінки у мене немає

  Враження й висновки

  Варто Genius 9000 в Росії 23 000 рублів (можна знайти щітку за 19-20 тисяч рублів). Це гранична вартість для такого роду пристроїв, але і Genius 9000 - флагман дає максимум можливостей. Якщо ви не обмежені в бюджеті, вирішили, що вам потрібна електрична щітка, і готові перевчитися чистити зуби з її допомогою, то це найкращий вибір. Як варіант, можна розглянути Genius 8000 серії, в ній трохи простіше футляр, менше на одну насадку в комплекті і менше на один режим чищення ротової порожнини. Але також є режим позиціонування щітки і правильності очищення ротової порожнини. В Європі Genius 8000 серії можна знайти в онлайн магазинах за 100 євро (як варіант, на Amazon в UK за 100 фунтів), що становить близько 8 000 рублів з доставкою. Дуже приваблива ціна, яка, до слова сказати, близька до вартості і 9000 серії, в Європі вона коштує порівняти, різниця в 15-20 євро.

  Дуже приваблива ціна, яка, до слова сказати, близька до вартості і 9000 серії, в Європі вона коштує порівняти, різниця в 15-20 євро

  Варіантом може служити Oral-B 6000 серії, в цій щітці теж є Bluetooth, подібні режими чищення, але немає технології позиціонування щітки, а також є невеликий дисплей, який необхідно кріпити до дзеркала, на ньому ви бачите, як чистите зуби, вам показують іконки .

  Варіантом може служити Oral-B 6000 серії, в цій щітці теж є Bluetooth, подібні режими чищення, але немає технології позиціонування щітки, а також є невеликий дисплей, який необхідно кріпити до дзеркала, на ньому ви бачите, як чистите зуби, вам показують іконки

  Що вибрати з точки зору навороченності щіток, вирішувати вам. На мій смак, вони плюс-мінус однакові за кінцевим результатом, я вибираю 8000 або 9000 серію за футляр для подорожей і вбудований в нього акумулятор.

  На ринку безліч електричних зубних щіток, перепробувати всі у мене не було ні сил, ні можливостей, а знайти докладні порівняння колись давно не вийшло. Історично я вибрав Braun, про що не шкодую. Дуже гідні щітки у Philips, у них дещо інша, більш звична форма насадок. Але відсутність Bluetooth-з'єднання, хоча безліч режимів чистки. Вони більш прості, і багато хто вибирає їх саме за це, тим більше що є певна економія на вартості. Варто дивитися в бік Sonicare. Наскільки я знаю, Bluetooth у щіток Philips є тільки в дитячій моделі, у дорослих цю функцію поки не додали.

  Відкритим залишається питання, що вам потрібно - красиві фішки, які урізноманітнюють використання зубної щітки, або все-таки первинна функція. Якщо потрібно просто чистити зуби, то додаткові можливості не потрібні, вони надлишкові. Такі продукти купують ті, хто звик брати найкраще, без оглядки на роздуми, наскільки все, що є в продукті, їм потрібно на практиці. З іншого боку, якщо у вас є проблемні зони, необхідно виставити певний догляд за ними, то така щітка може стати реальною паличкою-виручалочкою, вона простежить, щоб ви не перестаралися, а всі налаштування цих зон і необхідних операцій ви робите самі. Як ви бачите, це сама функціональна щітка з тих, що є на ринку в цьому класі, і вона дуже цікава, але ціна кусається. Втім, для цільової аудиторії це не проблема.

  Втім, для цільової аудиторії це не проблема

  Особливих мінусів в щітці не виявлено, попередній досвід з продукцією Braun виключно позитивний, тому можу радити придивитися до цього пристрою (до чого дожили, зубну щітку можна назвати пристроєм!).

  На мій жаль, мій досвід на ринку зубних щіток впирається виключно в те, чим я користуюся сам, тому порівняти і привести в приклад інші бренди не можу, сподіваюся, що ви поділитеся ними в коментарях, розповісте як про плюси, так і про мінуси. А якщо ви працюєте в компанії, яка виробляє такі «пристрою», то сміливо можете надсилати в редакцію зразки, випробуємо і розповімо, що вони собою представляють.

  Посилання по темі

  Поділитися:

  Ми в соціальних мережах:


  Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

  Давайте перевіримо, наскільки правильно чистите зуби ви, для цього вам достатньо відповісти на просте запитання: як довго ви цим займаєтеся?
  Згадали, скільки часу на цей процес йде у вас?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только