Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Мобільні оператори Німеччини в порівнянні

  1. O2
  2. Контракт без терміну дії (O2o)
  3. Контракт з мінімальним терміном ув'язнення (O2 Blue 100 - найдешевший)
  4. передоплата
  5. Додаткові послуги
  6. Підсумки по O2
  7. Vodafone
  8. контрактні пакети
  9. для телефонів
  10. для смартфонів
  11. передоплата
  12. Ціни на закордон
  13. Разом з Vodafone
  14. T-Mobile
  15. контрактні тарифи
  16. передоплата
  17. Ціни на закордон
  18. Підсумки по T-Mobile
  19. BASE (e-plus)
  20. передоплата
  21. Ціни на закордон
  22. Підсумки по BASE
  23. висновок

  Приїжджаючи до Німеччини, вам однозначно знадобиться німецька сім-карта для дзвінків всередині країни, які ви будете здійснювати згодом частіше і частіше. Коштують послуги німецьких операторів в порівнянні з вітчизняними розцінками дуже дорого, тому до вибору потрібно підходити з розумом.

  У даній статті ми розглянемо чотири лідируючих німецьких оператора стільникового зв'язку: O2, Vodafone, T-Mobile. Раніше був ще оператор BASE (e-plus) +, але він був викуплений O2.

  Оновлення: зазначені нижче ціни були актуальні на момент написання статті. Сьогодні в Німеччині існують десятки лоукост-операторів і сотні тарифів, які неможливо перерахувати в форматі статті. Детальніше про те, як вибрати мобільного оператора в Німеччині , Я розповідаю в новій статті.

  O2

  O2

  Коли я вчився в Халле, O2 підносили як «студентського оператора» і стільниковий зв'язок з найкращими умовами, і що нею користується якщо не кожен, то двоє з трьох.

  Як виявилося згодом, це не зовсім так: при опитуваннях населення в Мюнхені більшість взагалі не знає, який у них оператор, а інші порівну розділилися між усіма чотирма вищезгаданими «акулами» бізнесу і дисконтними мережами.

  Отже, на момент написання статті O2 пропонує три варіанти послуг, що надаються: контракт без мінімального терміну дії, контракт з мінімальним терміном і передоплата. Для кожного з цих варіантів періодично проводяться шкільно-студентські акції (звідси і розмови про «Молодіжна» O2). Але якщо знижок немає, то розцінки такі:

  Контракт без терміну дії (O2o)

  При оплаті одноразового платежу за укладення контракту в розмірі 29,99 євро ви отримаєте тариф, в якому дзвінки і смс стоять 15 центів на будь-які номери.

  Особливість: якщо рахунок за цей місяць перевищить 50 євро (сюди включаються тільки дзвінки всередині країни), то спрацює «подушка безпеки». Це буде означати, що до кінця місяця ви зможете розмовляти усередині країни безкоштовно.

  Контракт з мінімальним терміном ув'язнення (O2 Blue 100 - найдешевший)

  Одноразовий платіж за укладення контракту в цьому випадку складе 29,99 євро, щомісячні платежі - 22,50 євро. Ви отримаєте необмежено багато СМС на всі номери всередині країни, безкоштовні розмови в мережі О2, мобільний інтернет, який досить швидко працює, поки трафік не перевищить 300 Мегабайт. Потім швидкість опустилася до 64 кбіт в секунду. В інші мережі дзвінки коштують 29 центів / хвилина, при цьому включено 100 безкоштовних хвилин. Мінімальний термін дії контракту - 2 роки (24 місяці).

  Примітка. O2 Blue пропонується також в варіанті без мінімального терміну дії контракту, але в цьому в пакет не включені необмежені СМС.

  передоплата

  Сім-карта коштує 14,99 євро, ціни як в тарифі O2о: 15 центів на всі номери.

  За поповнення на 15 євро дається безліміт на дзвінки всередині мережі, при поповненні на 20 - безліміт на дзвінки всередині мережі та на міські номери, на 30 - до всього цього безлімітні СМС всередині мережі.

  Додаткові послуги

  Для нас, іноземців, особливо актуальна послуга Global Friends, яка дозволяє дзвонити на 5 номерів (2 мобільних і 3 міських) по 10 центів за хвилину. Вартість послуги - одноразовий платіж у розмірі 5 євро, всі п'ять номерів вносяться безкоштовно.

  Підсумки по O2

  Як ми бачимо, найкращі умови O2 пропонує контрактникам. Втім, це й не дивно. Якби у O2 була монополія, то безлімітні дзвінки всередині мережі коштували б того, щоб платити 22,50 євро щомісяця. Але, на жаль (чи на щастя) це не зовсім так. З іншого боку, тариф O2o ні до чого не зобов'язує і має однакові розцінки як на всередині мережі, так і за її межами, тому підходить за будь-яких обставин.

  До речі, за даними газети CHIP, O2 має найслабшою зоною покриття, з чим я охоче погоджуся: в моєму інституті стіни зроблені з товстого декоративного бетону, і в деяких аудиторіях на першому поверсі геть перестає ловити зв'язок, хоча у людей з Vodafone таких проблем не виникає.

  Vodafone

  Vodafone

  контрактні пакети

  Vodafone вирішив розділити свої тарифи на дві групи: для тих, хто хоче дзвонити і для тих, хто хоче користуватися інтернетом. Що ж, ми з вами розглянемо обидва варіанти.

  для телефонів

  Середній за вартістю тариф - SuperFlat. Він пропонує необмежені дзвінки всередині мережі Vodafone і на міські номери. Коштує такий тариф 24,95 євро на місяць протягом перших двох років, після цього - 29,95 євро.

  Дзвінки в інші мережі коштують 29 центів / хвилина, СМС - 19 центів усередині Німеччини, 30 центів - всередині мережі Vodafone в інших країнах.

  Тариф передбачає мінімальний термін укладання контракту на 2 роки.

  для смартфонів

  SuperFlat Internet Spezial, який пропонують як середній варіант, являє собою трохи покращений SuperFlat. З пакета був прибраний безліміт на міські номери, зате додано 200 мегабайт швидкого інтернету і потім необмежено багато інтернету повільніше.

  СМС в усі мережі безкоштовні (нічого не нагадує?), А до безлімітів всередині мережі Vodafone додається безліміт в ще одну мережу на ваш вибір.

  Коштує це «задоволення» 29,95 євро. Мінімальний термін укладання контракту також 2 роки.

  передоплата

  Свої пропозиції з передоплатою Vodafone назвав CallYa. КоллЙа варто або 19,95 євро, або 9,95 євро одноразово.

  У першому випадку за обов'язкові 9,99 євро на місяць вам підключать інтернет на умовах SuperFlat Internet Spezial, дзвінки в усі мережі коштуватимуть всього 9 центів, а СМС включені в 9,99 євро за інтернет.

  У другому ж випадку вам не доведеться платити в місяць більше, ніж ви можете наговорити - щомісячного обов'язкового платежу тариф не передбачає. Дзвінки коштують 5 центів усередині мережі і 15 центів в інші (за хвилину).

  СМС в усі мережі обійдуться в 19 центів за хвилину.

  Ціни на закордон

  Варто віддати Vodafone належне, СМС у нього дешевше, ніж в будь-якій іншій мережі. У 30 центів обійдеться вам одне повідомлення в будь-який куточок світу. Для любителів є можливість відправляти і ММС (79 центів).

  Ціни ж на дзвінки в Європу сильно завищені: з 7 до 18 години з понеділка по п'ятницю дзвінок вийде вам в 98 центів за хвилину; трохи дешевше коштують дзвінки в решту часу: «всього» 69 центів.

  Спеціальні тарифні пропозиції є тільки для Туреччини.

  Разом з Vodafone

  Мабуть, дорожче нікуди: за цим параметром з Vodafone може змагатися хіба що T-Mobile. В принципі, червоно-білий оператор, у якого МТС краде бере натхнення, не зробив нічого нового і пропонує тарифи О2, тільки менш вигідні і зовсім небагато дорожче.

  Загалом, якщо вас не кличуть Мухаммед Абдул, а ваша сім'я і семеро дітей не чекають вас десь на берегах Туреччини, то Vodafone навряд чи зможе дати вам щось незвичайне. Хоча, справедливості заради, у Vodafone найбільша зона покриття та один з найбільших вибір смартфонів з сімлоком.

  T-Mobile

  T-Mobile

  Німецький державний провайдер і цим все сказано. На момент написання статті я нічого про нього не знав, але все одно ставився скептично. Подивимося, виправдався мій скепсис ...

  контрактні тарифи

  Вибір їх вкрай величезний, тому я б зупинився на тих, які аналогічні тарифам О2 або Vodafone. Візьмемо О2 за еталон, оскільки його опис найбільш достовірне.

  SuperFlat Internet Spezial від Vodafone знайшов себе в акційному 4-fach Flat від T-Mobile. За акційну ціну в 29,95 євро клієнт отримує безкоштовні СМС в усі мережі (і для чогось на міські номери), необмежені дзвінки всередині мережі та ще одну мережу на вибір (:). В інші мережі хвилина буде коштувати 29 центів. Також надається безлімітний інтернет, але, на відміну від перерахованих вище операторів, швидкість не падає по закінченню певного кількості мегабайт.

  Решту тарифів багато, і вони різні, але все є варіації на 4-fach Flat. Дешевші цін, ніж в О2 (при тих же умови), тут не водяться.

  передоплата

  Слава Богу, на сторінці з вибором тарифів по передоплаті T-Mobile не запропонував мільйон варіантів. Їх всього два: Xtra Card і Xtra Nonstop.

  Перший тариф теж не вимагає ніяких щомісячних платежів (мабуть, ідея щомісячних платежів в тарифах по передоплаті - особливість Vodafone). Але і цей план не без дивацтв: незалежно від того, скільки ви говорите всередині мережі та з міськими номерами, розмова коштує 29 центів. За 29 ж центів в день ви отримаєте 100 безкоштовних СМС всередині мережі та на міські номери. За 99 центів в день ви отримаєте безлімітний інтернет.

  Другий тариф не вимагає щомісячних платежів, дзвінки і СМС всередині мережі коштують по 5 центів; дзвінки в інші мережі - 15 центів, а СМС - 19. Умови отримання мобільного інтернету ті ж, що і в тарифі вище.

  Ціни на закордон

  При необхідності, за ціну в 4,95 євро / місяць (для порівняння - 5 євро одноразово в О2), ви підключите послугу, яка дозволить дзвонити в решту Європи за 48 центів на мобільні і за 19 центів на міські номери.

  Підсумки по T-Mobile

  Найдорожчий оператор. Навіть не знаю, що в ньому виділити хорошого. Хіба що у всіх містах ви знайдете телефонні будки з їх логотипом, поруч з якими (за умови купленого пакету) ви можете користуватися бездротовим інтернетом.

  За якістю зв'язку T-Mobile трохи поступається Vodafone.

  BASE (e-plus)

  BASE (e-plus)

  Оновлення: e-plus мережу разом з її потужностями була викуплена O2 (Telefonica) в 2014-му році і перестала існувати як окрема фірма. Інформація нижче - історія.

  Найдешевша мережу з існуючих. Основна фішка - вільний вибір необхідних «флетів» (безлімітних послуг). Ось деякі з них: необмежені дзвінки всередині мережі - 10 євро, 15 євро - гігабайт швидкого мобільного інтернету, 50 євро - необмежені безкоштовні дзвінки в усі мережі.

  Виходить, у BASE немає своїх тарифів. Замість цього вони надають користувачеві самому зібрати найбільш вигідний. Такий собі конструктор.

  передоплата

  BASE пропонує тільки один тариф: за 5 євро на місяць (ага, не тільки Vodafone вимагає щомісячний платіж в тарифах по передоплаті) ви отримаєте повний безліміт всередині мережі BASE та e-plus +. СМС в усі і дзвінки в усі залишилися мережі коштують 19 центів.

  Ціни на закордон

  Ціни на дзвінки за кордон, однак, не порівняти з цінами Global Friends від О2. Хвилина розмови з будь-якою європейською країною стоїть 39 центів за хвилину, не рахуючи 75 центів за підключення. Країни, що не входять ні в Європу, ні в ті, де діють спеціальні пропозиції від BASE, «стоять» 1,79 євро за хвилину.

  СМС в усі країни стоять 39 центів.

  Підсумки по BASE

  Ця мережа практично впритул наближена до дисконтними стільниковим операторам (про які йтиметься в наступний раз). Підкуповує вартість послуг, але, як це трапляється з усім дешевим, попитом ця мережа не особливо користується. До того ж, якщо BASE, то тільки контракт - їх пропозицію по передоплаті не спокуситися, мабуть, нікого.

  висновок

  Звичайно, в питаннях вибору чого-небудь, будь то футболка, велосипед або оператор мобільного зв'язку, не можна бути однозначним. Тим ні менш, я б дав кілька рекомендацій тим, хто вагається з вибором.

  Найдешевші ціни у О2 і BASE, але, вибираючи між цими двома, у О2 більше зона покриття та трохи краще якість зв'язку (грунтуючись на думці газети CHIP. Я користувався і тим, і іншим - різниці ніякої. - прим. Автора).

  Вибираючи між тарифами О2, ви має чітко розуміти, чи потрібен вам інтернет. Якщо потрібен, то правильний вибір - O2 Blue 100. Якщо немає, придивіться до пропозицій по передоплаті або до O2o, так як, дивлячись на всі тарифи ринку стільникового зв'язку, у О2 найцікавіші пропозиції. Особисто я користуюся на даний момент O2o, але буду переходити на Blue 100, тому можу його сміливо рекомендувати. Середній рахунок за умови дзвінків по кілька хвилин на день - 30 євро.

  Питання: а чиїми послугами стільникового зв'язку в Німеччині користуєтеся ви?

  Нічого не нагадує?
  Питання: а чиїми послугами стільникового зв'язку в Німеччині користуєтеся ви?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только