Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вітаміни для вагітних - які краще? Полівітаміни для вагітних з мікроелементами

  1. Коли жінка почала приймати вітаміни для вагітних?
  2. Які вітаміни для вагітних краще?

  Під час вагітності кожній жінці необхідно посилене збалансоване харчування і велика кількість вітамінів Під час вагітності кожній жінці необхідно посилене збалансоване харчування і велика кількість вітамінів. Деякі мами вважають, що прийом полівітамінів під час вагітності абсолютно не потрібен, що досить хорошого правильного харчування . Найчастіше це помилкове судження, як показує практика.
  Навіть при самому посиленому харчуванні ви не отримаєте достатньої концентрації багатьох вітамінів і мінералів у вашому організмі, тому необхідний додаткових вітамінів для вагітних.

  Друге помилкове судження, про те, що прийняття полівітамінів впливає на плід і в подальшому у дитини будуть прогресуючі алергічні реакції. Це абсолютна генетична спадковість, якщо мама або родичі мають проблеми зі здоров'ям з алергічною складової, то дитина також не захищений від подібної спадковості. Причому ця спадковість може проявлятися через кілька поколінь.
  Прийом полівітамінів дозволить забезпечити вашої дитини всіма необхідними речовинами і мінералами. Адже здоров'я малюка - це першочергове завдання майбутніх і справжніх мам.

  Коли жінка почала приймати вітаміни для вагітних?

  Думки лікарів розділилися з точки зору початку прийому вітамінів і мінералів під час вагітності. Деякі доктора стверджують, що полівітаміни необхідно приймати тільки в другому і третьому триместрах вагітності. А в першому триместрі плід ще занадто малий і йому потрібно зовсім небагато. Інші стверджують, що прийом полівітамінів повинен відбуватися з перших днів зачаття, оскільки саме в перші 12 тижнів вагітності формуються всі основні органи і системи плоду. Складно визначити, хто правий.

  У прийомі вітамінів з зачаття є свої переваги. По-перше, це дозволить вашому організму справитися з токсикозом і гормональними змінами, які найчастіше виникають у перші місяці вагітності. По-друге, майбутнім мамам, які працюють в першій половині вагітності, вітаміни допоможуть впоратися з додатковими навантаженнями.

  З іншого боку, передозування вітамінів і мінералів може несприятливо позначитися на самопочутті і здоров'я. Тому влітку, коли багато свіжих овочів, фруктів і ягід, може бути недоцільно приймати вітаміни додатково в першому триместрі вагітності.

  У будь-якому випадку, слід проконсультуватися зі своїм лікарем з цього питання.

  Які вітаміни для вагітних краще?

  Які ж полівітаміни і вітамінно-мінеральні комплекси краще приймати під час вагітності Які ж полівітаміни і вітамінно-мінеральні комплекси краще приймати під час вагітності? Лікарі зазвичай призначають такі препарати, як Прегнавіт, Ельовіт, Вітрум Пренатал, Йодомарин, Магне В6, препарати містять залізо та інші. Такі полівітаміни, як Прегнавіт і Ельовіт - це комплексні вітаміни з повною концентрацією мінералів і вітамінів. Йодомарин, Магне В6 і залізовмісні препарати призначають індивідуально залежно від показань.

  Давайте розберемося, які вітаміни краще.

  Мабуть, «Ельовіт Пронаталь» і «Вітрум Пренатал» є найпопулярнішими вітамінно-мінеральними комплексами серед майбутніх мам. Це обумовлено їх ефективністю і ціною - середньої на ринку полівітамінів. Обидва цих комплексу за складом відповідають рекомендованим лікарями для вагітних нормам вітамінів. Є ще «Вітрум Пренатал Форте», в ньому міститься йод, але немає фолієвої кислоти (а в звичайному Вітрум для вагітних - навпаки, немає йоду, але багато фолієвої кислоти).
  Недоліком Елевіта і Вітрум можна вважати великі розміри таблеток. Багатьом жінкам незручно їх ковтати.

  На російському ринку також є багато полівітамінів для вагітних інших марок. Напевно багатьох відомі полівітаміни вітчизняного виробництва «Компливит Мама». Коштують вони недорого, дешевше багатьох імпортних аналогів. Однак їх ціна відбивається і на якості.

  У полівітаміни «Компливит Мама» немає йоду. Це можна вважати плюсом, якщо у жінки надлишок йоду в організмі. Однак такі випадки вкрай рідкісні, і більшості жінок додаткове надходження йоду під час вагітності необхідно.

  Багато жінок при прийомі Комлівіта відзначають у себе нудоту, а іноді навіть блювоту. Це свідчить про те, що даний препарат їм не підходить. Реакція з нудотою і блювотою може з'явитися і на інші вітамінно-мінеральні комплекси! Тому якщо ви виявили, що вас нудить після прийому полівітамінів, то вам слід підібрати інші вітаміни для вагітних.

  Також в Компливит міститься велика кількість вітаміну А у вигляді ретинолу ацетату - 567.5 мкг (1650 МО). Нічого хорошого в цьому немає, оскільки під час вагітності вітамін А в такому вигляді краще не вживати зовсім - він володіє тератогенного впливом на плід, що розвивається, особливо на ранніх термінах вагітності. Простіше кажучи, здатний викликати пороки в розвитку. Безумовно, організму майбутньої матері і плоду потрібно вітамін А, але його краще вживати не у вигляді ретинолу ацетату, а у вигляді бета-каротину - це так званий про- вітамін А. Він не викликає пороки розвитку у плода і абсолютно безпечний. Справа в тому, що при споживанні бета-каротину неможливо отримати передозування вітаміну А. Вітамін А з бета-каротину виробляється в організмі тільки в потрібних кількостях, а невикористаний бета-каротин виводиться з організму без будь-якої шкоди.

  Який звідси випливає висновок? Правильно, краще вибирати полівітаміни для вагітних без ретинолу ацетату - з бета-каротином. З вітчизняних полівітамінів цій умові відповідає «Алфавіт - Мамине здоров'я». Відмітна особливість Алфавіту від інших полівітамінів полягає в тому, що його прийом ділиться на три таблетки в день, а не одну. Все несумісні один з одним вітаміни і мінерали рознесені по різних таблеткам. У першій таблетці міститься залізо та інші вітаміни і мінерали, які сприяють засвоєнню заліза. Крім того, тут є також таурин - дуже корисна органічна кислота. Друга таблетка містить антиоксиданти
  І нарешті третя таблетка Алфавіту містить кальцій і речовини, які допомагають йому засвоюватися. Таблетки можна приймати в будь-якому порядку. Наприклад, на сніданок випити таблетку з залізом, в обід - з антиоксидантами, а за вечерею - з кальцієм.
  Такий поділ вітамінів і мінералів дуже добре впливає на їх засвоєння! А значить, майбутня мама отримає всі необхідні вітаміни і мінерали в оптимальній кількості.
  Речовини-антагоністи не заважатимуть один одному засвоюватися. Адже вже давно відомо, що наприклад кальцій і залізо «воюють» між собою і заважають засвоєнню один одного.

  З вітчизняних полівітамінів Алфавіт найкраще підходить вагітним жінкам і не має аналогів. Але його вартість досить висока. Крім того, для працюючих жінок може бути складно кожен день приймати по три таблетки в кожен з прийомів їжі.

  Майбутнім мамам, які страждають на залізодефіцитну анемію, потрібно звернути увагу на препарати, що містять залізо, так як саме достатню кількість цього компонента в організмі вбереже вашого малюка від кисневого голодування в утробі матері, буде сприяти правильному розвитку серця та інших органів. Брак заліза в організмі матері і анемія може привести до серцевої недостатності, в подальшому у дитини. Тому якщо лікар прописав вам прийом залізовмісних препаратів, слід виконувати припис.

  Поповнити вміст в організмі заліза при вагітності можна, поєднуючи препарати заліза і продукти харчування, такі як гранат або гранатовий сік, морська капуста, яловича печінка, буряк і сік буряка, печена картопля з шкіркою, гречана каша, а також різні сухофрукти (інжир, курага, чорнослив) і горіхи (особливо волоські). Слід пам'ятати, що одночасно приймати препарати заліза, кальцію і магнію не можна, так як вони погано засвоюються в такій комбінації. Не приймайте в їжу протягом двох годин після прийому магнію або заліза молоко і молочні продукти.

  Для профілактики ускладнень під час вагітності лікарі рекомендують приймати фолієву кислоту у великих кількостях. Фолієва кислота при вагітності не викликає гіпервітамінозу і позитивно впливає на плід.

  Йодомарин і інші препарати йоду важливі для відновлення запасів йоду в організмі. Йод при вагітності необхідний для щитовидної залози, розвитку мозку і кісток малюка. Багато йоду міститься в морській капусті і рибі.

  Обов'язково зверніть увагу на вміст в організмі кальцію. Так як недолік кальцію може привести до недостатнього розвитку плода, а також руйнування зубів у вагітних, погіршення структури волосся. Якість зубів дитини теж дуже сильно залежить від того, чи отримувала мама під час вагітності достатньо кальцію. Адже і молочні, і корінні зубки дитини закладаються вже в утробі, а після народження лише зростають.

  Вагітним жінкам часто виписують Магне В6 - поєднання важливого мікроелемента магнію і вітаміну В6. Цей полівітаміни допомагає організму матері впоратися з навантаженнями, зменшує спазми в області живота, ніг, запобігає передчасні пологи, зберігаючи вагітність.

  Легкої вагітності та здоров'я вам і вашій майбутній дитині!

  Сподобалася стаття?Натисни +1!

  Додати статтю "Полівітаміни для вагітних - чи потрібні вони насправді?" в закладки:

  загрузка ...

  Коли жінка почала приймати вітаміни для вагітних?
  Які вітаміни для вагітних краще?
  Коли жінка почала приймати вітаміни для вагітних?
  Які вітаміни для вагітних краще?
  Які ж полівітаміни і вітамінно-мінеральні комплекси краще приймати під час вагітності?
  Який звідси випливає висновок?
  Сподобалася стаття?
  Додати статтю "Полівітаміни для вагітних - чи потрібні вони насправді?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только