Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вітаміни для вагітних, які краще: Ельовіт, Прегнавит, Алфавіт, Вітрум Пренатал Форте, Комплевіт Мама, Центрум Матерна, Мульти-табс Пренаталь, Фемібіон, Амвей, Емфетал, Прегнакеа / Mama66.ru

  1. Чи можна приймати вітаміни вагітним?
  2. Набір вітамінів для вагітних
  3. Вітаміни при плануванні вагітності
  4. Вітаміни в 1 триместрі вагітності
  5. Вітаміни у 2 триместрі вагітності
  6. Вітаміни в 3 триместрі вагітності
  7. Які вітаміни краще?

  Вагітність - особливий стан жінки. У цей період вона просто зобов'язана стежити за собою, за своїм здоров'ям, за тим, що вона є і п'є, які препарати приймає. Крім того, в цей період змінюються і потреби жінки, адже її організм повинен забезпечувати поживними речовинами, вітамінами і киснем не тільки себе, але і не народженого ще дитини. У цій статті мова піде про комплексні вітаміни для вагітних, доцільності їх прийому і складності вибору.

  Чи можна приймати вітаміни вагітним?

  Пити чи не пити вітаміни для вагітних - питання складне і до цих пір викликає багато суперечок. З одного боку, спосіб життя середньостатистичної жінки на сьогоднішній день, на жаль, не має до здорового збалансованого харчування. Це означає, що вона, за визначенням, отримує менше вітамінів і мінеральних речовин, ніж це необхідного.

  А адже це згубно позначається і на стані організму жінки, що вже говорити про дитину. З іншого боку, надлишок вітамінів може бути для обох не менш шкідливий, ніж їх недолік.

  Крім того, потреба кожної конкретної жінки в тому чи іншому вітаміні дуже індивідуальна, і залежить від маси факторів, в тому числі від раціону жінки, стану її здоров'я, способу життя і навіть від пори року. А вітамінні комплекси складені таким чином, щоб при будь-якому розкладі задовольнити потреби жінки в будь-якому стані, в будь-який сезон. Природно, що зі складом при такому підході трапляються перегини.

  Так чи потрібно пити вітаміни під час вагітності? Відповісти на це питання однозначно складно. Хтось є затятим шанувальником прийому вітамінів і на стадії планування зачаття, і на протязі всієї вагітності. Інші вважають, що прийом вітамінів може викликати серйозні патології, а значить, приймати їх категорично не можна. На чиєму ж боці правда?

  Як завжди, вона десь посередині. Якщо справа відбувається влітку, а вагітна правильно і різноманітно харчується, вживає багато фруктів і овочів, то додатковий комплекс вітамінів для вагітних їй, швидше за все, не потрібен. Можливо, знадобитися окремо пропити якісь вітаміни, але це повинен визначати лікар. Якщо ж і до вагітності у неї були всі ознаки авітамінозу, а справа відбувається взимку, то без полівітамінів не обійтися.

  У підсумку виходить, що, як і різні ліки, вітамінні комплекси для вагітних необхідно приймати не просто так, а тільки після консультації з лікарем. Ну і, мабуть, найважливіший теза, який варто запам'ятати жінкам: найкраще отримувати вітаміни з їжі. Звичайно, в продуктах корисних речовин набагато менше, ніж в таблетках. Однак і засвоюється більшість натуральних вітамінів в рази краще, а значить, і добову норму набрати ними легше.

  Набір вітамінів для вагітних

  Перш ніж розбиратися з тим, які вітамінні комплекси краще, потрібно зрозуміти скільки і яких вітамінів необхідно вагітній жінці. З огляду на, що в її організмі розвивається ще один, нехай і маленький, але вже людина, потреба у вітамінах у неї збільшується.

  Норма вітамінів при вагітності або набір вітамінів для вагітних, складені також без урахування індивідуальних особливостей, однак на них все-таки можна орієнтуватися, щоб зрозуміти, які вітаміни для вагітних краще.

  В середньому добова норма вітамінів для вагітних збільшується на 15-20%. Однак, потрібно розуміти, що норми вітамінів розрізняються по триместрах. Адже в різні періоди розвитку дитини, йому необхідні різні вітаміни та мікроелементи.

  Вітаміни при плануванні вагітності

  Деякі фахівці і дуже багато жінок вважають, що вітамінні комплекси для вагітних необхідно починати приймати ще на стадії планування вагітності. Однак в цьому питанні теж варто розібратися більш детально. Перш за все, коли ми тільки плануємо вагітність, потреба у вітамінах ще не збільшена, а значить, якщо і пити вітаміни, то вже точно не для вагітних, адже надлишок вітамінів впливає на організм не менш згубно, ніж їх недолік.

  Чи варто взагалі приймати вітаміни для підготовки до вагітності? Відповідь на це питання також індивідуальний і вимагає консультації з лікарем. Зрештою, якщо вже ви вирішили усвідомлено готуватися до вагітності, то без візиту до лікаря ви навряд чи обійдетеся. Ось і треба запитати у нього, які вітаміни вам краще пити перед вагітністю.

  Ось і треба запитати у нього, які вітаміни вам краще пити перед вагітністю

  У більшості випадків у жінок в цей період спостерігається дефіцит таких речовин, як йод і фолієва кислота. Саме їх і має сенс пропити на етапі планування. Якщо ж є загальні ознаки авітамінозу, то лікар може призначити звичайний полівітамінний комплекс для нормалізації стану.

  Вітаміни в 1 триместрі вагітності

  Які вітаміни найбільш важливі для вагітних на ранніх термінах? Зазвичай у відповідь на це питання називають все ту ж фолієву кислоту, а також вітаміни А і Е. Спробуємо розібратися докладніше, чому саме ці вітаміни так необхідні, і скільки їх потрібно.

  Почнемо мабуть, з вітаміну Е, адже саме про нього зазвичай йдуть найзапекліші суперечки. Доза вітаміну Е при вагітності - 15 мг. Він регулює вироблення жіночих статевих гормонів, нормалізує менструальний цикл - це все ще до зачаття. На ранніх термінах він бере участь у формуванні плаценти, а також охороняє від викидня.

  Як ви пам'ятаєте, краще за все отримувати вітаміни з їжею. Вітамін Е міститься в рослинних оліях, в тому числі в соняшниковій, кукурудзяній, обліпихи і так далі. Чи не менше цього вітаміну міститься в салаті, томатах, шипшині, зелені петрушки, шпинаті і горосі. Деяка кількість вітаміну Е міститься в м'ясі, яйцях і молоці. Більш докладно про це вітаміні, його вплив на організм і ризики, пов'язані з його прийомом, читайте в статті, повністю присвяченій вітаміну Е при вагітності →

  Тепер перейдемо до фолієвої кислоти. Друга назва фолієвої кислоти - вітамін B9. Його прийом також починають місяці за три до планованого зачаття, а закінчують в кінці першого триместру. Вибір дозування повинен здійснювати лікар, залежно від стану конкретної жінки. В середньому вона становить 0,4 до 0,8 мг на добу.

  Фолієва кислота сприяє бурхливому поділу клітин, що позитивно позначається на розвитку плідного яйця на ранніх стадіях. Крім того, вона сприяє вірною передачі генетичної інформації, як і вітамін Е, бере участь у формуванні плаценти, «страхує» від викидня і завмерлої вагітності. Не останню роль фолієва кислота грає в синтезі гемоглобіну, і при її нестачі може розвинутися анемія. Подібний стан згубно позначається на дитині, адже саме гемоглобін переносить по тілу матері і плоду кисень.

  Це що стосується в основному організму матері. Але і в розвитку плода вітамін В9 бере найактивнішу участь. Зокрема, дуже важливо отримувати його в перші 4 тижні вагітності. Саме в цей час закладається нервова трубка, а з неї потім з неї розвивається головний мозок. Якщо ж фолієвої кислоти буде недостатньо, то можуть виникнути різні пороки розвитку головного мозку, в тому числі нервові грижі.

  Вітамін В9 міститься в печінці тварин, шпинаті, спаржі, сочевиці, брюссельській капусті, бобах і в борошні грубого помелу. Однак з їжі він засвоюється дуже погано, не більше 50%. Саме тому його прописують майже всім вагітним.

  Але не варто починати приймати фолієву кислоту самостійно. Пам'ятайте, що дозування повинен призначати лікар.

  Вітамін А приймають в перші 2 місяці вагітності, а також в останні 2 місяці. У другому триместрі приймати його немає необхідності. У 1 триместрі вагітності вітамін А необхідно приймати не більше ніж 2500 МО на добу. До вагітності ця цифра в два рази більше - 5000 МО. Перевищення дозування небезпечно тим, що викликає розвиток у плода вади серця, порушення розвитку нервової системою.

  При цьому і недолік вітаміну А може стати фатальним, адже він бере участь у розвитку скелета, зору та нервової системи.

  Вітамін А міститься в риб'ячому жирі, печінці тварин, обліписі, горобині, абрикосах, шипшині, моркви, персиках, селері і шпинаті. Зверніть увагу, що вітамін А відноситься до жиророзчинних, тобто для його засвоєння вживати всі ці продукти необхідно вживати в поєднанні з жирами.

  Вітаміни у 2 триместрі вагітності

  У 2 триместрі вагітності необхідні наступні вітаміни і мікроелементи: йод, кальцій і залізо.

  Йод вагітним зазвичай призначають ще в першому триместрі. Однак особливе значення він має саме в другому. Єдиним протипоказанням для прийому препаратів з вмістом йоду можуть стати деякі захворювання щитовидної залози. Його добова доза становить 250 мг на добу.

  Йод бере активну участь в синтезі гормонів щитовидної залози, а вони в свою чергу беруть участь у формуванні скелета дитини, а також в його розумовому розвитку.

  Нестача йоду у вагітних жінок викликає порушення обміну речовин, а саме його уповільнення. Внаслідок цього майбутні мами починають повніти, у них з'являється слабкість.

  Йод найпростіше отримати з морепродуктів і морської або йодованої солі. Однак варто пам'ятати, що йод руйнується від температурних впливів, а значить, після термічної обробки кількість йоду в продуктах різко знижується.

  Добова доза кальцію для вагітних складає 1500 мг на добу. А вже про те, чому кальцій необхідний в другій половині вагітності, і зовсім немає сенсу говорити, це відомо всім: кальцій потрібен для формування кісток. Крім того, він бере участь у формуванні ендокринної системи і нирок.

  Однак передозування препаратором кальцію не призведе ні до чого хорошого, адже він має властивості накопичуватися в плаценті.

  Кальцій міститься в основному в кисломолочних продуктах. При цьому тваринні жири ускладнюють засвоєння кальцію, так що перевагу варто віддавати нежирним продуктам. Є кальцій і в рослинній їжі, зокрема в брокколі, білокачанну капусту, кольрабі тощо. Шоколад, кава і газована вода знижують засвоєння кальцію.

  Так як кальцій дуже погано засвоюється з їжі, рекомендується все-таки приймати вітаміни з кальцієм для вагітних. Найкращими вважаються препарати третього покоління, такі, як Кальцемин. Крім кальцію в ці препарати входять вітамін Д, цинк, марганець, бор, мідь і магній, які сприяють засвоєнню кальцію.

  Не менш важливо для вагітної жінки в другому триместрі залізо. В середньому добова доза 30-60 мг. У деяких випадках ця кількість може бути більше: якщо спочатку запас заліза у жінки був знижений.

  Залізо необхідно, перш за все, для профілактики анемії. Адже воно входить до складу гемоглобіну, який, як ми вже з'ясували, переносить кисень по організму матері і дитини. Крім того, залізо задіяно в синтезі білка, який бере участь в утворенні м'язової тканини. Недолік заліза може призвести до підвищеного тонусу матки.

  Якщо у жінки є ризик невиношування, то у неї обов'язково перевіряють рівень вмісту заліза в крові. У нормі він становить 15.

  Залізо міститься в м'ясі, особливо багато його в телятині, індичатині, заячиною, свинині та яловичині. Є залізо і в рослинній їжі, але звідти воно засвоюється значно гірше.

  Вітаміни в 3 триместрі вагітності

  У третьому триместрі найбільш актуальні такі вітаміни, як А, С, Д і залізо. Про залозі і вітаміні А ми вже писали вище. Тому зараз мова піде про вітаміни С і Д.

  Вітамін С особливо важливий саме в цей період, хоча в деяких випадках його можуть прописати і в період планування, наприклад, якщо жінка курить. Доза вітаміну С під час вагітності становить 90-100 мг.

  Доза вітаміну С під час вагітності становить 90-100 мг

  Вітамін С надає сильний вплив на імунітет, але має цікаву особливість: при надлишку цього вітаміну в крові жінки, плацента починає сприймати його як ворожий елемент і фільтрувати. Тобто, чим більше споживання вітаміну С, тим менше його отримує дитина.

  Відомо, що вітамін С міститься в цитрусових, однак вони провокують розвиток алергії, тому вагітним їх вживати не рекомендують. Набагато доцільніше вживати в їжу картоплю, зелень, солодкий перець, смородину, моркву, капусту. При взаємодії з повітрям вітамін С руйнується.

  Вітамін Д необхідний для розвитку кісток. Тому в третьому триместрі його призначають для профілактики рахіту у малюка. Норма споживання вітаміну Д на добу - 400 МО.

  В їжі вітамін Д зустрічається в дуже малих кількостях, так що говорити про це просто не має сенсу. Зате він легко синтезується в організмі людини під впливом сонячних променів. Тобто в літню пору замість прийому окремих препаратів, потрібно просто частіше бувати на сонці.

  Які вітаміни краще?

  Прийом вітамінів під час вагітності зовсім не є обов'язковим, однак, якщо ви все-таки вирішили їх приймати або їх вам прописав лікар, то ви опинитеся перед складною проблемою: як вибрати вітаміни при вагітності?

  Справа в тому, що зараз дуже багато різних виробників вітамінних комплексів взагалі, і полівітамінів для вагітних зокрема. Майже всі вони по своєму гарні, і як же визначити, які вітаміни приймати під час вагітності?

  В інтернеті зараз безліч рейтингів вітамінів для вагітних, проводяться опитування і іншими шляхами визначаються кращі вітаміни. Однак об'єктивних критерію всього 2:

  1. Зміст вітамінів і мікроелементів в конкретному комплексі, а майже у всіх комплексах воно різне.
  2. Індивідуальна реакція організму на конкретні препарати.

  Список вітамінів для вагітних досить великий, і розібратися у всьому цьому розмаїтті дуже складно. Для полегшення цього процесу ми хочемо привести порівняльну таблицю вітамінів для вагітних.

  Нікотинамід (вітамін РР) 20 мг

  Вітаміни Вітаміни Ельовіт Матерна Вітрум Пренатал Форте Компливит Мама Алфавіт Мамине здоров'я Прегнавит (капсули) Мульти-табс Перинатал Вітамін А 3600 МО 5000 МО 2500 МО 1650 МО 1650 МО 3000 ME 2666 МО Вітамін D3 500 МО 400 МО 400 МО 250 МО 250 МО 200 ME 200 МО вітамін Е 15 мг 30 мг 30 мг 20 мг 12 мг 10 мг 10 мг вітамін С 100 мг 100 мг 120 мг 100 мг 50 мг 75 мг 90 мг Фолієва кислота (вітамін B9) 800 мкг 1 мг 800 мкг 400 мкг 300 мкг 750 мкг 400 мкг Вітамін В1 1,6 мг 3 мг 3 мг 2 мг 1,2 мг 1,5 мг 2,1 мг Вітамін В2 1,8 мг 3,4 мг 3,4 мг 2 мг 1 мг 2,5 мг 2,4 мг Вітамін В6 2,6 мг 10 мг 10 мг 5 мг 2 мг 5 мг 3 мг Вітамін В12 4 мкг 12 мкг 12 мкг 5 мкг 3 мкг 5 мкг 2 кг Нікотинамід 19 мг 20 мг 20 мг 20 мг 19 мг 15 мг 27 мг Біотин 200 мкг 30 мкг 30 мкг 30 мкг Кальцію пантотенат (вітамін В5) 10 мг 10 мг 10 мг 10 мг 5 мг 10 мг 9 мг Бетакаротен 2500 МО Мікроелементи Мікроелементи Ельовіт Матерна Вітрум Пренатал Форте Компливит Мама Алфавіт Мамине здоров'я Прегнавит (капсули) Мульти-табс Перинатал Кальцій 125 мг 250 мг 200 мг 25 мг 250 мг 250 мг 160 мг Магній 100 мг 25 мг 25 мг 25 мг 50 мг 75 мг Фосфор 125 мг 19 мг 125 мг Залізо 60 мг 60 мг 60 мг 10 мг 20 мг 30 мг 14 мг Цинк 7,5 мг 25 мг 25 мг 10 мг 12 мг 15 мг Мідь 1 мг 2 мг 2 мг 2 мг 1 мг 2 мг Марганець 1 мг 5 мг 5 мг 2,5 мг 1 мг 2,5 мг Йод 150 мкг 150 м г 150 мкг 150 мкг Молібден 25 мкг 25 мкг 25 мкг Хром 25 мкг 25 мкг 25 мкг 50 мкг Селен 20 мкг 40 мкг 50 мкг Таурин (амінокислота) 50 мг


  У багатьох виникає питання, покладені вагітним безкоштовні вітаміни? Вітаміни дійсно покладені, особливо, якщо у жінки є до цього свідчення. Однак варто розуміти, що безкоштовно вам дадуть цілком конкретні вітаміни і можливості вибирати у вас не буде. Пам'ятаючи про те, що багато жінок не люблять працювати з таблицями і числами, нижче ми розглянемо найпоширеніші вітамінні комплекси і наведемо до них короткий опис.

  Вітаміни для вагітних Прегнавит: на сьогоднішній день це, мабуть, найпопулярніший комплекс у вагітних жінок в нашій країні. Однак в ньому відсутня йод і частина мікроелементів. Зупиняючи свій вибір на ньому, важливо враховувати цей момент.

  Вітаміни для вагітних Ельовіт: цей вітамінний комплекс має підвищений вміст магнію, тому його часто призначають жінкам із загрозою викидня. Однак до складу комплексу не входить такий мікроелемент, як йод.

  Вітаміни для вагітних Алфавіт: комплекс відрізняється тим, що різні вітаміни і елементи в ньому рознесені в різні таблетки, пофарбовані в певні кольори. Це дозволяє розділити за часом прийом речовин, які конфліктують між собою. Крім того, це ж дозволяє просто відмовитися від однієї з таблеток при наявності алергії. Комплекс вітамінів для вагітних містить йод, що явно є його плюсом.

  Вітаміни для вагітних Вітрум Пренатал Форте: ЦІ вітаміни для вагітних містять залізо в необхідніх кількостях. Тому комплекс дуже корисний для жінок, Які страждають на анемію. Не менш важлива наявність в складі вітамінів фолієвої кислоти, і таких важливих мікроелементів, як йод і антиоксиданти (селен, марганець, молібден).

  Вітаміни для вагітних Комплевіт Мама: в комплексі вміст йоду, вітаміну А, Д і вітамінів В6 і В12 для вагітних значно нижче в порівнянні з іншими вітамінами. З одного боку - це можна вважати мінусом комплексу. З іншого - цей комплекс підійде тим, хто впевнений, що отримує всі ці вітаміни з їжею.

  Вітаміни для вагітних Центрум Матерна: один з небагатьох комплексів, який містить в собі фолієву кислоту і йод, проте в нього входить підвищений вміст вітамінів А і В, а значить, без консультації з лікарем його приймати не варто. Не варто зупиняти свій вибір на цих вітамінах і тим, хто має схильність до алергії.

  Вітаміни для вагітних Мульти-табс Пренаталь: комплекс можна вважати базовим, відповідним для нормально, без патологій протікає вагітності.

  Вітаміни для вагітних Фемібіон: це новітній комплекс вітамінів, до складу яких входить особлива, легко засвоюється форма фолієвої кислоти. У його складі немає заліза і вітаміну А, так як перше далеко не з кожним вітаміном буде засвоюватися. А вітамін А надто небезпечний при передозуванні, і для призначення препарату з його змістом, на думку європейських медиків, повинні бути додаткові підстави.

  Вітаміни для вагітних Амвей: Ці вітаміни викликають величезну кількість суперечок: хтось відчуває повне захоплення від вживання цих вітамінів, кого-то бентежить те, що вони продаються не в аптеці, а людьми без медичної освіти. Має сенс ознайомитися з усіма сертифікатами, складом і так далі, і на цій підставі прийняти рішення. Зручність вітамінів від Амвей в тому, що практично всі вітаміни в них рознесені в різні таблетки, і жінка може підбирати індивідуальний склад.

  Вітаміни для вагітних Емфетал: вітаміни на російському ринку нові, а тому викликають багато питань. Багато жінок побоюються купувати щось нове, і віддають перевагу старим і перевіреним засобам.

  Вітаміни для вагітних Прегнакеа: теж нові і недорогі вітаміни. Відгуки про них поки дуже спірні і неоднозначні. У цих вітамінах містяться практично всі необхідні вітаміни і мікроелементи, в тому числі фолієва кислота, йод і залізо.

  У висновку хочеться ще раз сказати, що найкраще постаратися збалансувати своє харчування таким чином, щоб прийом вітамінів просто не знадобився. Однак якщо нестача вітамінів вас все-таки турбує, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

  Не забувайте про те, що ви завжди можете зіткнутися з індивідуальною непереносимістю тих чи інших вітамінів. Зазвичай це виражається в слабкості, нудоти і інших подібних відчуттях. У цьому випадку від прийому вітамінів краще відмовитися і попросити лікаря призначити вам новий препарат. Приблизно 2 \ 3 всіх негативних відгуків про будь-яких вітамінах припадає саме на випадки індивідуальної непереносимості.

  Крім того, не забувайте, що синтетичні вітаміни сильно збільшують навантаження на печінку. Тому рекомендують пити вітаміни курсами: пропити 1 місяць, зробити перерву на 1-2 тижні, і тільки потім відновлювати прийом вітамінів. Будьте здорові!

  Радимо почитати: Гестаційний діабет у вагітних: чим він небезпечний, і які жінки потрапляють в групу ризику

  Чи можна приймати вітаміни вагітним?
  Чи можна приймати вітаміни вагітним?
  Так чи потрібно пити вітаміни під час вагітності?
  На чиєму ж боці правда?
  Чи варто взагалі приймати вітаміни для підготовки до вагітності?
  Які вітаміни краще?
  Майже всі вони по своєму гарні, і як же визначити, які вітаміни приймати під час вагітності?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только