Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Бандаж для вагітних

  1. Правильний бандаж для вагітних. Як вибирати і носити бандаж?
  2. дородовий бандаж
  3. Показання до носіння допологового бандажа під час вагітності
  4. Види дородових бандажів
  5. Як визначити розмір бандажа?
  6. післяродовий бандаж
  7. Протипоказання до носіння післяпологових бандажів
  8. Види післяпологових бандажів

  Якщо вас цікавить питання придбання бандажа для вагітних, ймовірно, ви вже підійшли до 5 місяця вагітності, коли малюк почав активно зростати і штовхатися. Ваш живіт значно округлився, почався активний набір ваги , А значить, з'явилися перші неприємні відчуття в спині .

  У цій статті постараємося розібратися які форми мають бандажі та як правильно їх вибирати.

  Правильний бандаж для вагітних. Як вибирати і носити бандаж?

  Як вибирати і носити бандаж

  Перш ніж придбати бандаж, потрібно обов'язково проконсультуватися зі своїм лікарем акушер-гінекологом. Спеціаліст уточнить термін вагітності і вік майбутньої мами, з'ясує які за рахунком пологи повинні наступити і в якому становищі знаходиться малюк.

  Безумовно, підставою для покупки бандажа може служити відчуття самої жінки. Якщо вона відчуває себе більш захищеною, використовуючи бандаж, то чому б його не надіти. Проте, почути думку вашого лікаря з цього приводу, буде не зайвим.

  Купуючи бандаж, зверніть увагу на загальні правила використання цього виробу.

  • Бандаж повинен бути обов'язково відповідним за розміром, інакше він буде здавлювати живіт, а відповідно і дитини. Крім того "маленький" бандаж порушує процес кровообігу, а цього бути не повинно! Якщо, після надягання бандажа, ви відчуваєте брак кисню, з'являється задишка, а малюк занадто активно ворушиться, бандаж терміново потрібно послабити або зняти.
  • Можливо, перші пару днів ви будете відчувати дискомфорт при носінні бандажа. Найімовірніше, це пов'язано з тим, що ваше тіло пристосовується до нових відчуттів і йому потрібен час. Але якщо після закінчення 2-3 днів дискомфорт не проходить, можна говорити про те, що форма і розмір бандажа підібрані невірно.
  • Носити бандаж можна з перервою кожні 3-4 години. Хвилин 30-40 ви можете походити, або полежати вільно, без фіксації живота, а потім знову звернутися до бандажу. Деякі виробники бандажів розробили такі конструкції, які дозволяють носити їх постійно, знімаючи лише на час сну.
  • Бандаж необхідно носити під час активної ходьби, тривалих піших прогулянок. Якщо ви збираєтеся сісти, або стоячи, готувати їжу, зніміть його.
  • Не всім майбутнім мамам потрібен бандаж, деякі жінки цілком здатні обійтися без нього.

  Сучасні бандажі виконані з матеріалів, що дозволяють шкірі дихати, вони мають анатомічні форми, які повністю повторюють контури жіночого тіла, щоб майбутній мамі було максимально зручно. Бандажі бувають передпологові, післяпологові і комбіновані, які можна використовувати як під час вагітності, так і після її успішного завершення.

  дородовий бандаж

  Виконує функцію підтримки живота, фіксує дитини в правильному положенні, не дає йому перевернутися, після того як малюк зайняв положення вниз голівкою. також, дородовий бандаж запобігає перерозтягнення м'язів і шкіри живота, розслаблює м'язи спини, пом'якшує навантаження на хребет.

  Показання до носіння допологового бандажа під час вагітності

  1. Жінка веде активний спосіб життя, працює повний день, багато ходить, стоїть, їздить на автомобілі.
  2. Вагітна відчуває біль в спині і ногах. Найчастіше такі прояви характерні для викривлення хребта і ознак остеохондрозу. Використання бандажа дозволяє послабити навантаження на хребет і м'язи спини, тим самим полегшити загальний стан вагітної.
  3. Загроза передчасних пологів . Носіння бандажа підтримує передлежачоїчастина плода (головку або таз) і не дає плоду опуститися завчасно. У такій ситуації бандаж може бути рекомендований вагітної вже з 16-18 тижнів.
  4. передлежання плаценти . Бандаж необхідний для того, щоб запобігти передчасне відшарування дитячого місця. Функція бандажа зводиться до того, щоб підтримувати передню черевну стінку таким чином, щоб передлежачої частина плоду не чинила тиску на плаценту, яка в даному випадку знаходиться в небезпечній близькості до виходу з матки.
  5. Багатоплідна вагітність. Зі зрозумілих причин живіт майбутньої мами збільшується більше звичайного, і починає рости з більш раннього терміну. Носіння бандажа не тільки зменшить навантаження на хребет і м'язи спини, але і буде підтримувати шкіру, перешкоджаючи її перерастяжению.
  6. Повторна вагітність. У зв'язку з тим, що стінки матки вже були розтягнуті під час попередньої вагітності, м'язи живота можуть ослабнути, їм знадобиться додаткова підтримка.
  7. Варикозне розширення вен. Бандаж підтримує поважчав живіт, і таким чином, збільшена матка чинить менший тиск на внутрішні органи, в тому числі, на судини і вени.
  8. Фіксація плода в головному передлежанні. Як правило дитина займає стійке положення, яке утримається до початку пологів в проміжку між 28-30 тижнями. Тим не менш, деякі пустуни люблять перекидатися в утробі матері і на більш пізніх термінах. Щоб не дозволити малюкові знову «сісти на попу», його потрібно обмежить в рухах за допомогою бандажа. У такій ситуації лікар акушер-гінеколог може порекомендувати не знімати бандаж навіть під час нічного сну.

  Потрібно відзначити, що використовувати бандаж, як єдиний засіб попереджає утворення розтяжок, безглуздо. Утворень синіх смужок на животі вагітної не залежить від перерастяжения шкіри, а викликане генетичною схильністю, і особливістю шкіри зберігати еластичність. Бандаж може розглядатися лише як додатковий засіб профілактики розтяжок спільно з косметичними засобами і масажами . У будь-якому випадку, якщо жінці "на роду написано", то розтяжки з'являться і виною тому лише спадковість.

  Існує думка, що використання бандажа сприяє слабкості м'язів черевної стінки, і від цього сила родових потуг зменшиться. Насправді, періодичне використання допологового бандажа не може викликати повної атрофії м'язів. Щоб вони залишалися міцними, обов'язково займайтеся спеціальною гімнастикою для вагітних , Причому робити її можна прямо в бандажі.

  Використовувати дородовий бандаж можна до останнього дня вагітності.

  Види дородових бандажів

  Бандаж-трусики

  Такий бандаж зручно використовувати, якщо ви звикли носити одяг красиво облягає ваш животик. Зазвичай в цій моделі, до трусиків для вагітних вшивається щільна еластична тканина, яка природно розтягується в міру збільшення живота. Причому бандаж-трусики може мати пояс, який проходить під животом, або спеціальну вставку, розташовану вище лінії талії, облягаючий живіт.

  У такому варіанті, чим ширше підтримуюча стрічка, тим бандаж ефективніше. У будь-якому випадку і той і інший варіанти дуже зручні, оскільки забезпечують повноцінну підтримку м'язів і шкіри живота. Виробники бандажів враховують смаки майбутніх мам, і намагаються робити подібний аксесуар зручним і функціональним.

  Важливо! У якісних бандажах продумана кожна деталь, як наприклад такий нюанс - компресійна стрічка проходить безпосередньо під животиком і ідеально лягає в зоні прогину спини. Таким чином майбутня мама не помічає надмірного тиску на поперекову область. Крім того, сучасні виробники навчилися робити бандажі, які часто називають "другою шкірою". Вони "дихають", завдяки тому, що виготовлені з мікрофібри, яка пропускає повітря і не затримує тепло. Це означає, що жінці в такому бандажі не жарко, а на шкірі не з'являється роздратування або свербіж.

  Існують бандажі у вигляді шортів, щоб в них було тепліше, в холодну пору року, а також бандажі з мереживними вставками для естетичного задоволення вагітної жінки. Звертайте увагу на те, як застібається, бандаж, для того, щоб вам було зручно знімати його при відвідуванні туалету.

  Важливо, якщо ви зупинили свій вибір на бандажі у вигляді трусиків, в ідеалі купити відразу два вироби, оскільки деякі з таких бандажів надягають безпосередньо на голе, тіло, а значить прати його потрібно буде щодня. Врахуйте також особливості своєї фігури, жінкам схильним до повноти, у міру збільшення маси тіла, така модель може натирати шкіру в зоні складочок. Грамотні виробники враховують цей момент і прагнуть зробити стрічки, які облягають ноги максимально м'якими і еластичними.

  Бандаж-пояс

  Бандаж-пояс може бути двох видів, безпосередньо у вигляді еластичного пояса, або у вигляді еластичної стрічки, яка доповнена вставкою, ніжно обтягує підростаючий живіт.

  Перший варіант - бандаж, у вигляді щільної еластичної стрічки з бічними регулювальними клапанами. Він зручний тим, що при правильно підібраному розмірі, його завжди можна підігнати під власні форми. Також, спеціальні застібки дозволяють підтягувати або розслабляти бандаж, не знімаючи його повністю.

  Бандаж у вигляді еластичного пояса без вставки на животі потрібно надягати, або по верх нижньої білизни, або на брюки або колготи.

  Що стосується бандажа пояса зі спеціальною деталлю в області живота, рекомендуємо зупинитися на ньому докладніше. Справа в тому, що сучасні виробники виробів для вагітних, враховують не тільки анатомічні особливості жіночого тіла, але і чутливість шкіри майбутньої мами. Тому, крім бандажної стрічки, яка щільно підтримує м'язи, еластична тканина повністю покриває животик у міру його зростання. Як правило, саме для цієї деталі використовується мікрофібра, тканину, яка володіє відразу декількома унікальними властивостями.

  • дихає;
  • не викликає свербіння і подразнення при контакті зі шкірою;
  • розтягується настільки, наскільки вимагає збільшення живота;
  • при торканні зі шкірою переймає її температуру і зберігає протягом усього використання, значить в такому бандажі майбутній мамі не жарко і не холодно;
  • важливо і те, що мікрофібра дуже зручна у використанні і зберіганні, легко стирається і зберігає свої властивості не менше 6 років, це означає що такий бандаж знадобиться вагітній жінці і при перовой і при повторних вагітностях;
  • надягати бандаж-пояс з мікрофібри можна на голе тіло!

  Якісний бандаж не тисне, не скачується і не сповзає.

  По-справжньому хороші бандажі містять в своїй конструкції спеціальні еластичні "кісточки", вони можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними. Мета цих м'яких "кісточок" - служити додатковим каркасом, який сприяє правильному розміщенню бандажа. Незважаючи на здавалося б щільну структуру, подібні деталі абсолютно непомітні для вагітної. Жінка може неаслаждаться свободою рухів навіть в таких ситуаціях, коли, їй, наприклад, доводиться по-боргу ходити або годинами сидіти на роботі.

  При виборі бандажа-пояса обов'язково звертайте увагу на склад тканини. Неякісні вироби, стикаючись зі шкірою в місцях, де є застібки-липучки, можуть викликати легкий свербіж живота, або «чіпляти» одяг.

  комбінований бандаж

  Придбати цей виріб вигідно з точки зору економії, оскільки ви отримуєте бандаж, який буде підтримувати живіт під час вагітності , І тягнути його вже після народження малюка. Іноді його конструкція влаштована таким чином, що вам досить перевернути бандаж на іншу сторону і з допологового, він перетвориться в післяпологовий.

  Коли ви використовуєте комбінований бандаж під час вагітності, то його широка сторона підтримує спину, а вузька - живіт. Після пологів, ви навпаки, широкою стороною стягуючі живіт, а вузької - фіксуєте бандаж на спині.

  Перш ніж купити комбінований бандаж виміряйте окружність свого живота на рівні пупка і додати до цієї цифри 4-5 сантиметрів. Ця цифра і буде вашим розміром.

  Майте на увазі, що комбінований бандаж, також, як і бандаж-стрічка, має застібки у вигляді липучок, а значить, може «чіпляти» одяг. Також, це важко сховати під одягом, тому швидше за все, вам доведеться змиритися з тим, що бандаж буде помітний для оточуючих.

  Як визначити розмір бандажа?

  Щоб не помилитися з правильністю розміру, необхідно виміряти дві величини:

  Запам'ятайте ці дві цифри, перш ніж зробити покупку. Не потрібно брати бандаж з прицілом на виріст живота і стегон. Як правило, такий варіант вже передбачений в конструкції кожного виробу.

  розміри бандажів

  Європейський розмір Обсяг стегон Стандартний розмір 42 85 - 90 S 44 90 - 95 S 46 95 -100 M 48 100 -105 M 50 105 - 110 L 52-54 110 - 120 XL

  При покупці бандажа у вигляді трусиків, орієнтуйтеся на розмір, власного білизни для вагітних, до якого потрібно додати 1 розмір.

  Є ще одна маленька хитрість, яку варто пам'ятати майбутній мамі. Якщо в період вагітності, на момент покупки бандажа, ви набрали більше ніж 16 кг, купуйте бандаж на розмір більше.

  Як надягати бандаж?

  Більшість бандажів потрібно надягати лежачи. Безумовно, це не дуже зручно, але саме так досягається його правильна фіксація на животі. Після підйому ви не повинні відчувати ні здавлювання внизу живота, ні відчуття стягування з боків.

  Деякий сучасні виробники одягу і аксесуарів для вагітних, врахували і необхідність зручності, тому деякі бандажі можна надягати стоячи. Уточнюйте цей момент при покупці.

  Після того, як бандаж буде застебнутий, ваша долоня повинна вільно проходити під ним.

  Вибрати і купити правильний дородовий бандаж можна в Маміном Магазині.

  Ми гарантуємо Вам приємне обслуговування. :)

  післяродовий бандаж

  Основне завдання цього виробу - НЕ стягуючий ефект, як помилково вважає більшість породіль, а забезпечення правильного кровообігу в органах малого таза. Жінки думають, що носити післяпологовий бандаж потрібно виключно для швидкого відновлення фігури, і це невірно. Відновлення фігури і утягіванія живота не відбудеться, якщо кровотік в організмі буде порушений.

  післяродовий бандаж якісно підтримує передню черевну стінку, перерозтягнутому після «спустошення» матки. Також забезпечується підтримка м'язів спини, навантаження на які продовжує збільшуватися. Після пологів молода мама «носить» не важкий живіт, а наповнену молоком груди (вага якої може збільшитися до 1 кг на кожну молочну залозу), і новонародженого немовляти, який насправді не дуже-то крихітний і легкий.

  Якщо надіти бандаж буквально в перші дні після пологів, процес відновлення тонусу м'язів і допологової форми живота, може піти швидше. Завдяки щільним матеріалами, з яких зроблені такі бандажі, зменшується період скорочення матки. після кесаревого розтину надягати бандаж з мікрофібри можна вже на другий день після операції.

  Якщо до носіння дородових бандажів не існує ніяких протипоказань, то до післяпологовим бандажів ставлення більш критичне.

  Протипоказання до носіння післяпологових бандажів

  В першу чергу це стосується молодих мам, які пройшли через операцію кесаревого розтину. Справа в тому, що деякі бандажі можгут надавати небажаний тиск на поверхню шва, а відповідно порушувати кровопостачання в області шва. Це перешкоджає його природному загоєнню. Також, стикання неякісної тканини зі швом може викликати його інфікування.

  На другий день після операції кесаревого розтину можна надягати бандаж, виготовлений тільки з мікрофібри!

  Заборона до застосування післяпологових бандажів може торкнутися жінок, які страждають від захворювань шлунково-кишкового тракту, їх мучать запори, зайве газоутворення тощо. При неправильно підібраному розмірі або знову ж, неякісної тканини, післяродовий бандаж здавлює область живота і заважає нормальному відтоку жовчі і роботі кишечника.

  Не варто використовувати післяродовий бандаж і жінкам, які схильні до набряків і мають проблеми з нирками. В даному випадку, бандаж може сприяти затримці рідини в організмі і посилювати перебіг хвороби.

  Тому, купуйте бандажі зі спеціалізованої тканини, яка безпосередньо використовуються в медицині. В якості ідеального варіанту можна рекомендувати всі ту ж мікрофібру. Якщо протипоказань немає, ви можете надягати бандаж з мікроволокна буквально через кілька годин після пологів або на другий день після кесаревого.

  Одягти післяродовий бандаж з більш грубої тканини можна лише тільки після того, як шов повністю зарубцюється.

  Види післяпологових бандажів

  Бандаж-пояс

  Ця модель являє собою досить широку еластичну стрічку, 25-30 см. Він добре тягнеться і допомагає досягати потрібної фіксації завдяки спеціальним багаторівневим застібкам. Він відмінно тягне живіт, але оскільки його конструкція однаково закриває, як живіт, так і частина сідниць, може візуально тягнути і їх.

  Молоді мами, які придбали пишні форми в період вагітності , Цьому дуже раді, на відміну від жінок, що мають худорляву статуру. Вони отримують не тільки плоский живіт, але і плоску попу. Проте, вважається, що такий виріб незамінне, після операції кесаревого розтину , Оскільки воно знижує ризик виникнення післяопераційних гриж і відмінно підтримує м'язи живота, а значить перешкоджає розбіжності рубця.

  Важліво: надягатися такий бандаж відразу после операции кесаревого розтин можна, но после Дозволу лікаря. В ІНШОМУ випадки, породілля різікує нашкодіті природному загоєнню післяопераційного шва . Есл конструкція бандажа не до кінця продумана, він може сповзати вгору в момент нахилів або присідань, а також «бовтатися» в міру природного зменшення живота. Якщо жінка звикла носити одяг в обтяжку, бандаж може бути помітний.

  Бандаж-трусики

  В даному випадку можна говорити про еластичному виробі, яке моделює фігуру. Як правило такий бандаж має щільну стягуючі вставку в області живота. Він не скочується і не сповзає, а також непомітний під одягом, тому дає молодій мамі необхідне почуття впевненості у власній привабливості. Бандаж трусики можна носити і в якості нижньої білизни, що особливо зручно жарким літом.

  Перш ніж купити післяпологовий бандаж у вигляді трусиків, зверніть увагу на його застібки, вам повинно бути зручно регулювати з урахуванням природно зменшуються обсягів, а також знімати бандаж при відвідуванні туалету.

  корсетний бандаж

  В принципі, цей виріб відрізняється від попереднього лише тим, що має завищену талію і еластичні вставки, які дозволяють моделювати фігуру з у четом всіх «проблемних місць». Така модель тягне і живіт, і талію, і навіть сідниці. У молодої мами «промальовувалися» плавні, природні жіночі форми.

  Бандаж-бермуди

  Його відмінність від попередніх полягає в тому, що тиск розподіляється не тільки на живіт і сідниці, але і на верхню частину стегна. По суті, жінка носить еластичні шорти, які доходять до коліна. Завдяки еластичною конструкції, вдається заховати зайві кілограми і прояви целюліту. Бандаж-бермуди підтримує шкіру, запобігаючи виникненню розтяжок.

  Безумовно, покупка бандажа - справа виключно добровільна, і він потрібен далеко не кожній мамі. Зрозуміло, що збільшення маси тіла і відповідно додаткового навантаження на м'язи спини, можуть викликати неприємні відчуття в попереку. Але якщо жінка до вагітності захоплювалася спортом і вела активний спосіб життя, найімовірніше, її м'язи витримають таке навантаження самостійно.

  Вибрати і купити правильний післяродовий бандаж можна в Маміном Магазині.

  Ми гарантуємо вам швидке і приємне обслуговування. :)

  Як вибирати і носити бандаж?
  Як вибирати і носити бандаж?
  Як визначити розмір бандажа?
  Як надягати бандаж?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только