Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати бандаж для вагітної?

  1. / Про вагітність / вагітність / Покупки для вагітних Як вибрати бандаж? Цим питанням...
  2. Показання до застосування:
  3. Види бандажів і їх характеристики:
  4. 3. До-і післяродовий бандаж (комбінований, універсальний).
  5. 4. Післяпологовий бандаж-труси.
  6. 5. Післяпологовий бандаж-стрічка (пояс).

  / Про вагітність / вагітність / Покупки для вагітних


  Як вибрати бандаж
  Як вибрати бандаж? Цим питанням задається кожна вагітна жінка на терміні 20-24 тижні. У цей період починає активно рости маля і майбутній мамі з кожним днем стає все важче «носити» свій животик.

  1. Дородовий бандаж-стрічка (пояс)
  2. Дородовий бандаж-труси
  3. До- і післяпологовий бандаж (комбінований, універсальний)
  4. Післяродовий бандаж-труси
  5. Післяродовий бандаж-стрічка (пояс)

  Що ж таке бандаж?

  Бандаж (франц. Bandage, від bander - зав'язувати) - в медицині пристосування для запобігання розтягуванню черевної стінки (при вагітності, слабкою стінці живота), для підтримки органів черевної порожнини (шлунка, кишечника, нирок і ін.) При їх опущенні, для закриття грижових воріт при грижах черевної стінки. [1]
  Також сучасні бандажі розраховані на зниження почуття втоми, стомлення, вони знімають навантаження з хребта, і дозволяють запобігти болю в попереку. Одним з важливих чинників є те, що бандаж допомагає впоратися з відчуттям важкості, запобігти появі розтяжок і дозволяє полегшити ходьбу.


  Показання до застосування:

  • термін вагітності більше 20 тижнів;
  • активний спосіб життя (жінки, що знаходяться у вертикальному положенні 2-3 години в день і більше, що працюють майбутні мами і ін.);
  • викривлення хребта, болі в попереку і спині або остеохондроз;
  • біль в ногах, варикозна хвороба;
  • схильність до появи розтяжок;
  • слабкі м'язи передньої черевної стінки, тазового дна;
  • багатоплідна вагітність;
  • повторна вагітність;
  • Бандаж необхідний при деяких видах акушерської патології (рубець на матці, загроза переривання вагітності в другому і третьому триместрі, надмірне збільшення розмірів матки, низьке розташування плаценти, зміна передлежання з тазового на головне) [2].

  Протипоказання

  • Плід не зайняв правильне положення до 30 тижнів;
  • Оперативне втручання в області носіння бандажа;
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту (при виразковій і інших хворобах не рекомендується здавлювати кишечник, який під час вагітності і без того піднімається вгору і здавлюється);
  • Деякі види швів в області носіння бандажа;
  • Алергія на матеріал, з якого зроблений бандаж;
  • Шкірні захворювання (екзема, пухлини, ранки, які не дадуть бандажу міцно прилягати до тіла, а бандаж викличе неприємні відчуття);
  • Захворювання нирок, що супроводжуються набряком. [2]

  На що слід звернути увагу

  • При покупці бандажа:

  Такого роду покупку слід здійснювати в спеціалізованих магазинах, аптечних пунктах або в жіночих консультаціях. Там вам допоможуть підібрати розмір і розкажуть про всі види і моделі. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений бандаж, він повинен бути натуральним, так як в ньому ви проведете багато часу. Краще вибирати бандажі з багаторівневими застібками, вони найбільш зручні в застосуванні. Якщо жінка відчуває себе зручно і комфортно в бандажі, то вибір зроблений правильно.
  Але ні в якому разі не варто купувати б \ у бандаж, так як в процесі носіння він міг розтягтися і стати менш функціональним.

  • При використанні бандажа:

  Після того як визначені вид і модель бандажа, перше, що необхідно зробити - це ознайомитися з інструкцією. Практично всі види бандажа необхідно надягати і знімати в горизонтальному положенні. Це потрібно для правильної фіксації матки і внутрішніх органів, а також для поступового приведення в тонус м'язів живота після зняття бандажа.
  Використовувати бандаж можна не більше 3 годин підряд, потім необхідна перерва на 30-60 хвилин.

  Види бандажів і їх характеристики:

  1. Допологовий бандаж-стрічка (пояс).


  Він представлений у вигляді еластичної стрічки або у вигляді пояса з еластичною вставкою, яка облягає живіт зверху, дозволяє ефективно запобігти появі розтяжок. Більшість моделей мають три клапана на липучці для додаткового регулювання розміру.

  Перевагою даної моделі є можливість регулювати облягання за рахунок бічних клапанів, не знімаючи бандаж. Якщо в процесі носіння виявляється, що пояс став більше тиснути на живіт або навпаки розтягнувся, то бічні клапани дозволяють відрегулювати діаметр, що не розстібаючи бандаж [3].

  Одягати бандаж-стрічку можна як лежачи, так і стоячи, тому дана модель вважається однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день.
  Однак такий бандаж слід надягати на великому терміні вагітності (з 5 місяців), так як на ранніх термінах (живіт у вагітних жінок невеликого розміру), фіксація буде недостатньою.


  2. Допологовий бандаж-труси.


  Даний вид бандажа є звичайні труси для вагітних з вшитой в них щільною еластичною стрічкою-поясом. Від ширини стрічки безпосередньо залежить ефект бандажа, тобто чим ширше стрічка, тим він ефективніший. У передній частині даного бандажа є вставка. Вона облягає живіт, але не тисне, що дозволяє носити його до останніх тижнів вагітності.
  До плюсів даного бандажа можна віднести різноманітність форм і моделей. Є економічні варіанти, практичні (що мають нижню застібку, що дозволяє не знімати бандаж при відвідуванні туалету), естетичні моделі (різноманітність колірних рішень, з мереживною обробкою і навіть у вигляді шорт).
  Мінусами є те, що при використанні бандажа замість нижньої білизни його доведеться періодично прати, і звичайно необхідно мати кілька змінних бандажів (або ж слід надягати бандаж поверх іншої білизни). Також необхідно враховувати, що бандаж цього виду слід надягати виключно в горизонтальному положенні, тому, якщо немає нижньої застібки, це дуже ускладнює його експлуатацію поза домом. Ще до недоліків можна віднести той факт, що багато жінок під час вагітності набрякають або можуть набрати зайві кілограми, це призводить в ряді випадків до натирання шкіри або вдавленню швів в області стегон.


  3. До-і післяродовий бандаж (комбінований, універсальний).


  Як зрозуміло з назви, він використовується як до пологів, так і після них. Така функціональність пояснюється конструкцією бандажа - двосторонній ортопедичний пояс на застібці «липучці», де одна сторона ширша за іншу і має жорстку основу. Відповідно вузькою стороною бандаж носять під час вагітності, застібаючи під животом.

  Після пологів бандаж перевертається широкою стороною вперед, тягнучи і фіксуючи живіт. Так само, як і бандаж-стрічка, універсальний бандаж має бічні клапани для регулювання розміру. Жінкам з проблемами в області спини такий бандаж необхідний, так як він дозволяє розвантажити спину і надає додаткову підтримку під час вагітності.
  До одним з головних переваг можна віднести практичність такого виду бандажа, а як наслідок і його економічність. Але не можна не згадати той факт, що в літній час такий бандаж буде чітко видно під одягом. І, так само, як у випадку з бандажем-стрічкою, буде псувати одяг застібкою «липучкою».  4. Післяпологовий бандаж-труси.


  До них можна віднести труси-грація, корсетні бандажні труси і бандаж-бермуди. Вони являють собою труси з стягуючі вставкою в області живота.

  Так само, як і дородові бандажі-труси, деякі моделі мають нижню застібку і бічні застібки для регулювання фіксації передньої черевної порожнини.

  У корсетних бандажах талія вище, ніж у грації, і додатково укріплена кісточками різної довжини, що дозволяє правильно направити тиск до м'язів живота. Бермуди ж, в свою чергу, відповідають естетичним вимогам. Вони подовжені по лінії стегна і доходять майже до колін, приховуючи недоліки фігури.


  5. Післяпологовий бандаж-стрічка (пояс).


  Представлений у вигляді еластичної стрічки шириною від 15 до 30 см. Нерідко такі бандажі призначають жінкам після кесаревого розтину, завдяки утягивающим властивостями. У деяких моделях всередину вшиті кісточки, захищаючи бандаж від деформації під час шкарпетки. Фіксується бандаж застібкою «липучкою».

  Відмінною рисою даного виду є дешевизна. Але, на жаль, стрічки часто «сповзають» під час руху і його доводиться поправляти. При цьому псується зовнішній вигляд, що не менш важливо для жінки.


  На сьогоднішній день вибір як до-, так і післяпологових бандажів великий. На будь-який смак і дохід. Можна знайти саме той вид, в якому жінці буде найзручніше, і ту модель, в якій вона буде відчувати себе привабливою. Але необхідно пам'ятати, що перед такою важливою покупкою слід проконсультуватися з лікарем.
  джерела:
  1. Доброва О.С., "Бандажі і їх застосування". [Довідник для аптечних працівників], М., 1958 р. Велика Радянська Енциклопедія;
  2. Марченко Е. "Як правильно вибрати бандаж", secret-beauty.ru
  3. Кучерявенко О.Ю. "Допологові і післяпологові бандажі", rodi.ru

  22.04.2012
  Мошка777


  Про вагітність / вагітність / Покупки для вагітних Як вибрати бандаж?
  Про вагітність / вагітність / Покупки для вагітних Як вибрати бандаж?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только