Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як своїми руками в домашніх умовах зшити простирадло на гумці

  1. Як зшити своїми руками
  2. Дитяча простирадло на гумці
  3. Як зшити овальну простирадло на гумці
  4. Як зшити круглу простирадло на гумці
  5. Як зшити простирадло на гумці на матрац розміром 160 × 200 см
  6. Европростиня на гумці на матрац шириною 200 см
  7. Відео з уроками майстер-класу

  Рейтинг: 5/5 (1) Рейтинг: 5/5 (1)  Сучасні ліжка укомплектовані матрацами різних розмірів, що мають достатню висоту

  Сучасні ліжка укомплектовані матрацами різних розмірів, що мають достатню висоту. Через що стандартні простирадла заправляти незручно, а наявні в продажу простирадла на гумці частіше не відповідають потрібному розміру. Багато жінок замислюються, як зшити натяжну простирадло за розмірами матраца. Вони добре тримають форму, щільно обтягують матрац і не сповзають під час сну. Розглянемо, як самої зшити натяжну простирадло на гумці з покроковою інструкцією і відеоуроками.

  Як зшити своїми руками

  Для пошиття натяжна простирадла використовуються ті ж тканини, що і для постільної білизни: бязь, сатин, ситець. Для малюків краще підбирати натуральну бавовняну тканину. При виборі тканин обов'язково необхідно враховувати усадку. Всі натуральні тканини потрібно декатіровать: намочити в гарячій воді, висушити і відпрасувати.

  Для того щоб навчитися шити любою натяжну простирадло, необхідно заміряти ширину, довжину і висоту матраца. До довжині і ширині тканини додається від 30 до 50 см тканини на облягання днища і кулиску. Все залежить від висоти матраца. Якщо для матраца висотою 90 см досить 15 - 20 см тканини на підгин, то для висоти понад 160 см краще залишати 30 - 50 см. Викрійку для простирадла на гумці можна зробити самій відразу на відрізку тканини, з якої будете шити. Не забувайте обробляти краю оверлоком для домашнього шиття або машинною строчкою "зигзаг".

  Дитяча простирадло на гумці

  Для пошиття дитячої простирадла в ліжечко знімаємо мірки з матраца. Готовий виріб буде мати розміри 120 × 60 см. Висота матраца 20 см. На підгин для гумки додається ще 7 см. Вам знадобиться приблизно 2 метри тканини і гумка такої ж довжини. Викрійку можна виробляти прямо на тканини.

  Як бачите, зшити простирадло досить просто. З цим завданням впорається навіть починаюча швачка. Спробуйте -сшіть наволочку- і підодіяльник - вийде чудовий комплект дитячої білизни. А захистити вашого малюка від жорстких бокових частин допоможуть -бортікі в кроватку-, зшити які теж можна своїми руками з поєднаних за кольором тканин.

  Як зшити овальну простирадло на гумці

  Приступимо до викрійці простирадла для дитячого ліжечка розміром 125 × 75 см і заввишки матраца 8 см. Для цього необхідно викроїти сам овал і обтачку. Припуск на шви і усадку візьмемо 5 см.

  Для овалу необхідний відрізок тканини 130 × 80 см.

  • Складаємо тканину навпіл лицьовою стороною і відміряє 40 см по короткій стороні і 130 см по довгій стороні.
  • Ще раз складаємо тканину навпіл і закруглюємо кути так, щоб діаметр був не меншим 40 см. Для цього від краю кута відміряє по 24 см в обидві сторони.
  • Зрізаємо кути. Перша деталь готова.

  Тепер вирізаємо обтачку - смугу тканини шириною 20 см і довжиною, рівній периметру нашої першої деталі: 130 + 80 + 130 + 80 = 420 см.

  • Нарізаємо потрібну кількість смуг.
  • Складаємо смуги лицьовими сторонами і зшиваємо деталі, залишаючи припуск 0,5 см. Цим припуском робимо білизняний шов.
  • Обрізаємо зайві нитки.

  Обрізаємо зайві нитки

  Приступаємо до наступного етапу - пришиваємо готову обтачку до першої деталі.

  • Складаємо їх лицем до лиця і починаємо пришивати обтачку від початку краю зрізу по всьому периметру.
  • Обробляємо всі зрізи оверлочних швом.

  Робимо кулиску для гумки.

  • Підвертаємо край обтачки на 0,5 см і ще на 1 см.
  • Прошиваємо на машинці кулиску, залишаючи отвір 1 см для того, щоб втягнути гумку. Довжина гумки дорівнює половині периметра обтачкі.
  • За допомогою шпильки простягаємо гумку в кулиску і рівномірно її розподіляємо.

  Для ліжечка овальної форми можна зшити ковдру бонбон , Яке стане родзинкою в інтер'єрі дитячої кімнати.

  Як зшити круглу простирадло на гумці

  Аналогічно овальної простирадлі шиється кругла. Необхідно викроїти коло, з огляду на розмір матраца + 1 см на шов. Окремо викроюється обтачка, рівна периметру кола + 2 см на шов сточування в кільце + 1 см на припуск на шов приточування до круглої деталі + подгибка на кулиску (3 - 4 см). Висота обтачкі дорівнює висоті матраца.

  Як зшити простирадло на гумці на матрац розміром 160 × 200 см

  1. Попередньо декатіруем тканину.
  2. Викрійку виробляємо прямо на відрізку тканини. Т. к. Ширина простирадла буде 160 см, а довжина - 200 см, додаємо з усіх боків по 35 см.
  3. Складаємо отриманий прямокутник два рази навпіл.
  4. Відзначаємо від краю кута квадрат 35 см і вирізаємо. В результаті отримуємо прямокутник з вирізаними кутами.
  5. Краї кожного вирізаного квадрата складаємо лицьовою стороною і прошиває. Вивертаємо куточки.
  6. Далі можна зробити підгин і в отриману тканинну трубку протягнути резинку, не забуваючи залишити отвір для проходження гумки. А можна вставити гумову стрічку тільки в куточки, розтягнути і прострочити.

  А можна вставити гумову стрічку тільки в куточки, розтягнути і прострочити

  Европростиня на гумці на матрац шириною 200 см

  Евроматрас має розміри 200 × 200 см. Стандартна ж ширина бязі і ситцю 220 см. Для того щоб самій правильно зшити простирадло євро на гумці на матрац шириною 200 см, як не крути, доведеться нарощувати тканину по одній стороні. Нарощувати додаткові 70 см по ширині простирадла краще у верхній частині, тоді стикувальний шов буде майже не помітний під подушками.

  Додаємо з кожного боку по ширині 20 см (висота матраца) і 15 см (на підгин). Виходить, що для пошиття европростині знадобиться відріз тканини 290 × 290 см (220 + 40 + 30).

  1. Далі складаємо тканину двічі навпіл і вирізаємо кути 35 × 35 см.
  2. Складаємо кути лицьовою стороною і прошиває по вивороту.
  3. Робимо подвійний підгин по всьому краю простирадла для гумки.

  Робимо подвійний підгин по всьому краю простирадла для гумки

  Так як евроматрас досить широкий. можна, можливо зшити кілька подушок потрібного вам кольору і розміру, на створення яких не буде потрібно багато зусиль.

  Відео з уроками майстер-класу

  • Докладний видеоурок побудови викрійки і пошиття натяжна простирадла для дитячого ліжечка 120 × 60 см. Для цього вам знадобиться відрізок тканини 150 × 90 см і 1,5 м гумки.
  • Як зшити натяжну простирадло на гумці на матрац 200 × 160 і висотою 20 см, дивіться в даному відео. Буде потрібно відріз тканини 2,2 × 2,7 м. Гумка кріпиться до куточків простирадла.
  • Відеоурок по пошиттю круглої простирадла в дитяче ліжечко. Як вирізати рівне коло, яким способом пошити обтачку і зробити кулиску, дивіться у відеоролику.

  Своїми руками можна створювати дивовижні речі. За допомогою -переделкі зі старих речей-можна створити цікаві ідеї. Сьогодні ми дізналися, як просто зшити натяжну простирадло своїми руками для дітей і дорослих. І для шиття необов'язково купувати нову тканину, можна зшити простирадло з залежавшегося комплекту білизни. Сподіваємося, що наші поради будуть для вас корисними.

  Оцініть статтю

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только