Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ремонт батареї ноутбука своїми руками

  1. Ремонт в домашніх умовах
  2. Використання стороннього програмного забезпечення
  3. Ліземо у нутрощі
  4. NiMH
  5. Li-ion
  6. Відеоматеріал

  Багато користувачів комп'ютерних технологій задаються одним питанням: як провести ремонт батареї ноутбука своїми руками? Питання цілком виправданий, оскільки поломка такого компонента робить саме комп'ютерний пристрій марним. Без батареї живлення неможливо включити ноутбук без використання кабелю, що негативно позначається на головному завданні лептопа - мобільності. У сервісному центрі такі роботи обійдуться в чималу вартість, а покупка нового елемента вийде ще дорожче. Сьогодні ми розглянемо найбільш популярні інструкції і розберемося з існуючими причинами поломок і некоректної роботи. до змісту ↑

  Ремонт в домашніх умовах

  В ході експлуатації акумулятор девайса втрачає свою початкову місткість енергії, що прямо пропорційно позначається на тривалості роботи пристрою в автономному режимі. Якщо ваш лептоп працює всього лише годину після повної зарядки або зовсім перестав включатися без використання кабелю, то не варто бігти в перший-ліпший магазин і купувати новий компонент, оскільки деякі випадки дозволяють провести ремонт деталі самостійно в домашніх умовах.

  Як відремонтувати акумулятор для ноутбука і з чого взагалі варто почати? Давайте трохи приділимо уваги діагностиці.

  до змісту ↑

  Використання стороннього програмного забезпечення

  Якщо батарея стала дуже швидко розряджатися, то спершу слід провести калібрування цього компонента. Найзручніший і надійний спосіб - це використання стороннього програмного забезпечення від будь-якого з виробників:

  • Якщо ви є щасливим володарем лептопа від виробника Lenovo, то для вас існує утиліта Energy Management.
  • Для володарів Acer - Care Center.

  Важливо! Детальну інформацію про програму можна дізнатися в інтернеті, вказавши модель свого пристрою.

  Суть в тому, що вам буде потрібно просто запустити утиліту через функціональний режим, в якому ваш акумулятор розрядиться і зарядиться знову.

  Важливо! Запам'ятайте, що під час калібрування не рекомендується відключати блок живлення і припиняти подачу електроенергії, а також користуватися лептопом в своїх цілях.

  Сам процес займає десь три-чотири години. Деякі проблеми можуть бути усунені за допомогою такої калібрування, і колишня працездатність батареї відразу ж повернеться. Якщо ж ці процедури вам не принесли бажаного результату, то рекомендуємо ознайомитися з іншими способами.

  Якщо ж ці процедури вам не принесли бажаного результату, то рекомендуємо ознайомитися з іншими способами

  до змісту ↑

  Ліземо у нутрощі

  Як полагодити акумулятор ноутбука? Можна спробувати втрутитися в конструкцію девайса, якщо калібрування не змогла дати вам бажаного результату. Спершу вам потрібно трохи підготуватися і роздобути такі інструменти:

  • Спеціальний макетний ніж.
  • Вимірювальний пристрій. Прекрасно для таких завдань підійде звичайна "цешкі" або будь-який інший мультиметр.
  • Паяльник з параметрами потужності не більше сорока Ватт.
  • Кілька лампочок для автомобіля з параметрами потужності в 21 Ватт.
  • Спеціальний технічний ціанакрілатний клей.

  Як ви могли помітити, батареї для будь-яких моделей ноутбуків не призначені для розбирання, тому вам буде потрібно вдатися до використання макетного ножа або іншого гострого предмета для того, щоб підчепити і розкрити корпус. Далі необхідно слідувати наступним алгоритмом:

  1. Знайдіть шов на поверхні акумулятора і обережно розріжте його. Проводьте дані дії з особливою обережністю, щоб не пошкодити внутрішні компоненти.
  2. Далі визначте, до якого виду належить ваш акумулятор, оскільки ця інформація сильно вплине на хід роботи:
   • У нових моделях найчастіше встановлюють літій-іонні батареї (Li-ion).
   • Якщо ж ваш девайс старше трьох років, то всередині може стояти і нікель-металгідридна батарея (NiMH).

  Наступні дії залежать від типу встановленого акумулятора.

  NiMH

  Як полагодити батарею ноутбука Ni-MH-типу? Вам допоможе наступна докладна інструкція:

  • Визначте точну кількість компонентів харчування всередині корпусу пристрою.
  • Помножте це число на коефіцієнт - 1.2, щоб вибрати номінальну напругу батареї.
  • Скористайтеся паяльником, щоб припаяти автомобільні лампочки до крайніх висновків елементів живлення, які з'єднані послідовно.
  • Скористайтеся мультиметром, встановивши межу вимірювання в двадцять Вольт. Перевірте значення напруги на лампах. Якщо значення параметра відповідають номінальному, то можете переходити до наступного пункту інструкції. Якщо значення менше номінальних, то найкраще встановити на вимірювальному приладі межа в 2 Вольта і перевірити значення напруги на всіх окремих елементів.

  Важливо! Найкраще робити позначки маркером на тих елементах, напруга на яких менше 1.1 Вольта. Якщо ви виявите такі елементи, то їх в майбутньому буде потрібно замінити.

  • Візьміть ще кілька лампочок і приєднайте їх до кожного елементу. Припаяйте дроти і залиште всю конструкцію на 12 годин, щоб батарея повністю розрядилася.
  • Тепер скористайтеся блоком живлення ноутбука і однієї лампи, яка послідовно підключена до елементів живлення акумулятора. Встановіть напруги для кожного компонента до значення в 1.1 Вольт, після цього зробіть повну зарядку акумуляторне пристрій.
  • Розрядіть і зарядіть деталь ще два рази.
  • Тепер склейте корпус і перевірте правильність виконаної роботи, підключивши пристрій живлення до свого лептопу.

  Важливо! Якщо у вас не вийшло досягти бажаного результату, то доведеться вдатися до заміни відразу всіх елементів.

  Li-ion

  Чи можна полагодити акумулятор від ноутбука іншого типу? Давайте детально розглянемо відповідь на це питання.

  Важливо! Робота з такими батареями небезпечна, тому будьте гранично обережні при проведенні маніпуляцій з такими деталями. Переконайтеся, що перед початком робіт батарея була повністю розряджена.

  Для відновлення вам буде потрібно виконати наступне:

  1. Визначте точне число елементів живлення і перемножте отримане число на коефіцієнт - 3.7. Отримане значення є номінальним.
  2. З'єднайте лампочки з крайніми висновками елементів, які з'єднані послідовно. Для з'єднання буде потрібно скористатися паяльником.
  3. Зафіксуйте рівень напруги. Якщо це значення відповідає номінальному, то можете відразу переходити до п'ятого пункту інструкції.
  4. Якщо значення менше номінального, то відпаяти котроллер і всі дотичні елементи, за допомогою вимірювального приладу перевірте значення кожного окремо. Якщо виміряне число менше номінального, то залишайте позначку маркером для подальшої заміни.
  5. Розрядіть всі елементи за допомогою автомобільних лампочок до значення в 3.2 Вольта.
  6. Зберіть батарею і здійсните повну зарядку.

  Якщо всі дії були виконані правильно, то лептоп має запрацювати і без кабелю.

  Важливо! Не будемо випускати з уваги ще одну проблему, коли живлять елементи дуже довго не використовувалися. Якщо ви довго не користувалися батареєю, то на ній знизиться пороговий рівень напруги, при якому активується захисний контролер. В такому випадку компонент не буде заряджатися, а на його висновках вихідна напруга відповідає нульовому значенню.

  до змісту ↑

  Відеоматеріал

  Тепер ви знаєте, як полагодити акумулятор ноутбука самостійно, не звертаючись до сервісного центру. Вдосконалюйте свої знання і отримуйте новий корисний досвід в роботі з електронними приладами!

  Як відремонтувати акумулятор для ноутбука і з чого взагалі варто почати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только