Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Друк банерів в Спб. Виготовлення рекламного банера

  1. Повнокольоровий друк банерів Головні переваги: велика площа рекламного поля (банер може бути практично...
  2. Широкоформатний друк на банері
  3. Що пропонуємо ми?
  4. Дозвіл друку 360dpi. (Друк для використання на вулиці або тимчасова)
  5. Дозвіл друку 720dpi. (Друк інтер'єрного якості)
  6. Дозвіл друку 1440dpi. (Друк фотографічної якості)
  7. постпечатная обробка
  8. Друк банера ціна
  9. КУПИТИ (ЗАМОВИТИ) ДРУК БАНЕРІВ - якість друку:
  10. ДРУК БАННЕРА- У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ?:
  11. РЕКЛАМНІ БАНЕРИ - ВИГОТОВЛЕННЯ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ
  12. РЕКЛАМНІ БАНЕРИ, ТЕРМІНОВО І ДЕШЕВО З МОНТАЖЕМ - РЕАЛЬНО?
  13. ЧОМУ ЗАМОВЛЯТИ БАННЕР ТРЕБА В НАШІЙ КОМПАНІЇ?
  14. БАННЕР з рамою - ЗАМОВИТИ ВИРОБНИЦТВО
  15. ВІД РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ БАНЕРА, ДО МОНТАЖУ

  Повнокольоровий друк банерів

  Головні переваги:

  велика площа рекламного поля (банер може бути практично будь-якого розміру)

  високоякісне зображення

  тривалий термін служби

  невисока ціна.

  Виготовлення рекламного банера

  Виготовляють з особливою банерній тканині, що складається з високоміцної поліефірної сітки і двостороннього пластичного вінілового покриття.

  Банерна тканина не схильна до корозії, стійка до впливу вологи і сонячних променів, тому зображення на банерах досить довговічні і спокійно витримують експлуатацію в декількох рекламних кампаніях.

  Широкоформатний друк на банері

  Друк здійснюється на спеціальних широкоформатних принтерах із застосуванням сольвентних і екосольвентний чорнила, які, власне, і гарантують яскравість, барвистість і довговічність зображень.

  Вважається, що для вуличних банерів, які оглядаються з дальньої відстані, цілком достатньо невисокого дозволу друку (360 dpi). Чим ближче банер розташований до аудиторії, тим вище повинна бути дозвіл зображення, інакше друк виявився будуть помітні навіть неозброєному оку. Не випадково до інтер'єрної друку на банері пред'являються максимальні вимоги щодо якості: висока роздільна здатність (720-1440 dpi) і виняткова точність передачі кольору.

  Надруковані банери обрізають, постачають люверсами (або накочуються на основу) і додатково ламінують - для захисту від механічних пошкоджень і агресивного впливу навколишнього середовища.

  Термін служби якісно виготовленого банера, в залежності від призначення і умов експлуатації, становить 2-3 роки.

  Що пропонуємо ми?

  Друк в нашій компанії проводиться на широкоформатному екосольвентний плоттере RolandXJ-640, який забезпечує високоточне Шестикольорова друк фотографічної якості з роздільною здатністю до 1440 dpi. Відмітна особливість стійкість зображення до агресивних впливів зовнішнього середовища.

  У нас демократичні ціни на друк банерів і стислі терміни виготовлення; при наявності готового макету ми виконаємо роботу за 1-2 дня.

  Зробимо постдрукарського обробку і монтаж банера.

  Дозвіл друку 360dpi. (Друк для використання на вулиці або тимчасова)

  матеріал

  до 20 м²

  від 21 до 100 м²

  від 100 до 300 м² банер Frontlit 440г. 330 280 230 Плівка самокл., Глянц. / Мат. / Прозрач. Папір постерна Oce Outdoor 130г., Матова. Папір постерна (світлова) 130г., Матова 400 350 300

  Дозвіл друку 720dpi. (Друк інтер'єрного якості)

  Матеріал до 20 м² від 21 до 100 м² від 100 до 300 м² Плівка самокл., Глянц. / Мат. / Прозрач. 350 300 250 Папір постерна Oce Outdoor 130г., Матова. Плівка самокл., Транслюцентного 650 600 550 Плівка One Way Vision, перфорована тисячу 950 900 Папір постерна (світлова) 130г., Матова 450 400 350

  Backlit без клею (для світлових коробів )

  900 850 800

  Дозвіл друку 1440dpi. (Друк фотографічної якості)

  Матеріал до 20 м² від 21 до 100 м² від 100 до 300 м² Плівка самокл., Глянц. / Мат. / Прозрач. 400 350 300 Папір постерна Oce Outdoor 130г., Матова Плівка самокл., Транслюцентного 700 650 600 Плівка One Way Vision, перфорована 1100 1050 1000 Папір постерна (світлова) 130г., Матова 500 450 400 Backlit без клею (для світлових коробів) 1100 1050 1000 Полотно Штучний, Art-Canvas 215 WP, 230г. 1200 1150 1100 Полотно натуральний, JM Botticelli, 340г. 2000 1950 1900 Тканина синтетична Art-Fabric, 110г. 1000 950 900 Шовк штучний Art-Silk 110WP, 130г. 1200 1150 1100

  постпечатная обробка

  Контурна порізка зображення (велика) 150 руб. / М.кв. Контурна порізка зображення (дрібна) 50 руб. - шт. Ламінація холодна / тепла 150 руб. / М.кв. Накатка на основу 150 руб. / М.кв. Установка люверсів 10 руб. / Шт. Кишені 15 руб. / П.м. Склеювання / зварювання банера (в нахлест) 15 руб. / П.м.

  • Мінімальний обсяг замовлення - 1 м.кв.
  • Матеріали і обробка входять у вартість

  Вартість друку банера - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ


  Один з найбільш часто замовляються видів широкоформатного друкованої продукції в Санкт-Петербурзі - це, безсумнівно, банер. Адже це ефективний спосіб ознайомити велику кількість людей з рекламною інформацією. Розглянемо докладно, що це таке, які є різновиди і особливості застосування. Що таке банер? По суті, банер - це великогабаритний плакат, що несе ту чи іншу інформацію. Це ключовий вид зовнішньої реклами в СПБ, який застосовується повсюдно і має досить естетичний зовнішній вигляд. Розміри вироби можуть бути абсолютно різні - від невеликих плакатів до величезних полотен на всю стіну будівлі. При цьому матеріал не боїться вітру, тому нерідко використовується для розміщення великогабаритних розтяжок з рекламною інформацією.

  Друк банера ціна

  Вартість за кв.м 360 DPI 720 DPI 1440 DPI від 50 кв.м Банер стандарт (510 грам) 350 рублів 470 рублів 590 рублів знижка 20% Банерна сітка (320 грам) 370 рублів 470 рублів - знижка 20% Транслюмінесцентний банер

  - 670 рублів 850 рублів знижка 15% Банер двосторонній (660 грам) 850 рублів 1100 рублів - знижка 15%

  • Щільність матеріалу: 510 грам
  • У вартість входить обробка: обрізка, проварка + люверси
  • Вартість вказана для файлів-макетів не потребують доопрацювання
  • Ширина без проварки для зовнішніх - 320 см
  • Ширина без проварки для інтер'єрних - 150 см


  Щільність матеріалу: 510 грам  У вартість входить обробка: обрізка, проварка + люверси  Вартість вказана для файлів-макетів не потребують доопрацювання  Ширина без проварки для зовнішніх - 320 см  Ширина без проварки для інтер'єрних - 150 см

  КУПИТИ (ЗАМОВИТИ) ДРУК БАНЕРІВ - якість друку:


  Нанести зображення на банер в домашніх умовах неможливо. Тому подібні послуги замовляються виключно в великих поліграфіях СПБ, оснащених відповідним обладнанням.
  Для друку застосовується таке широкоформатне обладнання, як принтери та плотери. Вони здатні не тільки нанести зображення, але і вирізати його за вказаною контуру. При цьому для кожного виду матеріалу застосовується свій вид обладнання, що підходить під конкретну мету і завдання. Саме від використовуваної техніки і формується вартість друку. Другий фактор - безпосередньо собівартість використовуваного для нанесення матеріалу. Якість безпосередньо впливає на привабливість, помітність, детальність зображення на банері або афіші. Чим менше точок буде нанесено на матеріал в процесі виготовлення реклами, тим менше деталізованої, чіткої і соковитою буде картинка. Ми пропонуємо нашим клієнтам друк в трьох різних режимах для порівняння:


  Чи не світлова рекламна вивіска, яка виготовляється методом нанесення зображення повнокольоровим друком на вінілі, або плівкою, що самоклеїться пвх. З точки зору рекламного носія є найкращим матеріалом для практичного використання: її можна повісити як на вулиці, так і в інтер'єрі-натягувати, скручувати, перегинати на відміну від паперу і самоклейки. Часто називають армованим вінілом, оскільки вона складається з вінілового покриття і полімерної основи з сітки. Сьогодні в Санкт - Петербурзі (спб) виготовлення не обходиться без використання з різними властивостями і товщиною полотна. Армована сітка в основі створює стійкість до розриву і деформації, а вінілова поверхню полотна - довговічність і зносостійкість. При виробництві банерної розтяжки в спб велике значення має можливість нанесення на вініл великих розмірів. При виробництві тканини можуть бути зварені або склеєні з декількох частин, а використання люверсів дозволить закріпити отриманий результат практично скрізь. Зображення картинки надрукованому в РПК «Сітіграфіка» (СПб), зберігається на термін до трьох років. Деякі види при широкоформатного друку , Виробляються з ламінуванням або лаковим покриттям, що істотно підвищує їх стійкість до дії агресивного зовнішнього середовища і атмосферних опадів.

  ДРУК БАННЕРА- У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ?:


  Такий інструмент дозволяє легко і ефективно ознайомити з продукцією або послугою велика кількість людей в СПБ. Більшість великих компаній регулярно замовляють і розміщують банера для ознайомлення з їхньою продукцією та новими пропозиціями. Також подібним родом зовнішньої реклами користуються і приватні особи. За допомогою банера можна ефективно повідомити про продаж або оренду нерухомості. Сучасні технології дозволяють створювати спеціальні транслюцентних банери, які дають простір для фантазії. Така тканина здатна пропускати світло і дає можливість створення «світиться» реклами. За допомогою внутрішнього підсвічування можна зробити світлове оформлення, а затемнені ділянки дозволять зробити акцент на тій інформації, яка повинна привернути увагу потенційного клієнта в першу чергу.

  Такий інструмент дозволяє легко і ефективно ознайомити з продукцією або послугою велика кількість людей в СПБ

  • Дешевизна і практичність матеріалу
  • Різноманітна щільність матеріалу, для ваших потреб
  • Створення дизайну за 15 хвилин, можливість розробки в присутності клієнта
  • Можливість оформити замовлення під ключ (дизайн, виготовлення, монтаж)
  • Виїзд фахівець для оцінки вартості і вимірів
  • При замовленні від 10000 рублів - доставка БЕЗКОШТОВНО

  РЕКЛАМНІ БАНЕРИ - ВИГОТОВЛЕННЯ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ


  Вуличні рекламні полотна виготовляються із застосуванням невеликим дозволом, зазвичай 100-120 точок, тому що саме зображення дуже велике за розміром, і розглядати його з цієї причини зможуть тільки з далекої відстані але при цьому ми надаємо послугу замовити рекламний банер оперативної печаткою (термінової) недорого в спб. При необхідності оформлення інтер'єру оптимальне рішення робити дозвіл від 150 - 200 точок, для отримання якісного зображення. До виробництва і виготовлення пред'являють особливі вимоги по міцності використовуваного матеріалу в зв'язку з тим, що розтяжки відчувають гігантські вітрові навантаження як носії зовнішньої реклами . Для вітряних місць часто застосовують широкоформатний реклама на сітці, яка знімає вітрове навантаження і забезпечує безпеку експлуатації на будь-яких висотах розміщення. При обробки можливо домогтися готового вінілу практично будь-якого розміру і конфігурації.

  РЕКЛАМНІ БАНЕРИ, ТЕРМІНОВО І ДЕШЕВО З МОНТАЖЕМ - РЕАЛЬНО?

  Вище ми розповіли тільки найосновніші аспекти по виробництву такого виду зовнішньої реклами Вище ми розповіли тільки найосновніші аспекти по виробництву такого виду зовнішньої реклами. Але звичайні люди мало що в цьому розуміють. Тому наші співробітники завжди готові пояснити все те, що ви не знаєте або не розумієте. А взагалі людина починає з того, що хоче знайти де виготовити в спб а можливо і замовити відразу монтаж і розробку дизайну. Він відразу ж відвідує величезну всесвітню павутину - інтернет. І ми знаходимося в перших цифрах списку. Подібна вінілова розтяжка це хороший, виграшний спосіб недорогої реклами. Можливо ви тільки зараз вирішили відкрити свій новий магазин, надати нові послуги, але Ваш капітал є недостатнім, щоб зробити світлову рекламу, тому банер - це вигідний вихід із ситуації. І зовсім не треба засмучуватися, що це дешевий вихід, зовсім не так, якщо Ви замовте у нас дизайн зовнішньої реклами. І наші фахівці зроблять так, щоб Ваша вивіска виглядала максимально дорого і залучала потрібних клієнтів. Ви можете замовити подібну вивіску будь-якого розміру, і можете використовувати в будь-яких своїх цілях. Наприклад сьогодні ми все частіше стали стикатися з тим, що банерну тканину з нанесенням рекламного малюнка і логотипу з необхідною інформацією натягують на ангари. Тим самим домагаючись того, щоб клієнта було видно з супутника. Тому Ваші сміливі ідеї і наші сили по відтворенню цих ідей, і Ви станете відомі на весь світ завдяки такому недорогому виробу.


  ЧОМУ ЗАМОВЛЯТИ БАННЕР ТРЕБА В НАШІЙ КОМПАНІЇ?

  • Відповідальний підхід до роботи
  • невисока вартість
  • Близько 7 років досвіду у виробництві зовнішньої реклами
  • Дотримання всіх термінів
  • Працюємо по всій Росії
  • Ви не тільки отримуєте рекламу, а й рекомендації по розміщенню
  • Величезні знижки при постійних замовлення і великих обсягах

  Ми готові взяти на себе всі клопоти щодо забезпечення Вас працює рекламою і виготовити вінілове Ми готові взяти на себе всі клопоти щодо забезпечення Вас працює рекламою і виготовити вінілове  полотно будь-якого розміру, конфігурації полотно будь-якого розміру, конфігурації. При це ми можемо зробити це терміново (оперативно) і при цьому недорого і в деяких випадках відверто дешево. Від розробки дизайну будь-якої складності до виготовлення від стандартоного якості (360 DPI) до інтер'єрного 1440 DPI, не роблячи при цьому зайвих швів і проварок, так як ширина нашої друкарської машини 320 см. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін, як в Санкт-Петербурзі , так і по всій Росії. Наша компанія стала активно розвиватися в цьому напрямку, завдяки тому, що ми співпрацюємо з постачальниками банерній тканині для широкоформатного реклами, які, в свою чергу, постачають нам матеріал виключно високої якості. Наші компаньйони готові привезти нам матеріал в будь-який час доби. Завдяки такій оперативній роботі ми можемо друкувати на тканині значно швидше і цілодобово. Ми давно працюємо з таким видом виготовлення зовнішньої реклами, і маємо величезний досвід у виборі товщини матеріалу, і з легкістю визначимо якість без спеціальної апаратури. Для нанесення зображення ми стали використовувати нові верстати, які ми закупили в Німеччині. Використовуються спеціальні фарби, щоб наш клієнт отримав необхідний фірмовий колір своєї компанії. Завдяки новому обладнанню ми добиваємося виключно безперечного якості отриманого зображення на матеріалі. У разі якщо розміри замовлення перевищують можливості принтера, то ми і з цієї ситуації знайшли вихід. Для таких випадків у нас є спеціальний прилад, який споює краю один з одним. Тобто ми його вчинками на декількох шматках і при цьому з'єднуємо їх мало помітним швів. Цей шов ніяк не впливає на загальну картинку і не заважає безпосередній розтяжки під час монтажу, якщо звичайно працюють професійні робітники. А, враховуючи, що наша компанія поставила себе як Рекламно-виробнича компанія повного циклу, то крім друку ми пропонуємо і монтаж банерів будь-якої складності.

  БАННЕР з рамою - ЗАМОВИТИ ВИРОБНИЦТВО


  Друк банерів в Санкт-Петербурзі - один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами. Серед чинників, завдяки яким попит на них не спадає, звичайно, залишається тривалий термін експлуатації, низька ціна і оперативність виготовлення. Все це разом робить банери результативним і доступним шляхом донесення інформації до споживачів. До всього цього додається зручність монтажу - банерну тканину можна повісити в будь-якому необхідному місці - будь то фасад будівлі, огорожа або будь-яка інша конструкція. Зображення наноситься на матеріал за допомогою повнокольорового широкоформатного друку, інформація і малюнок на протязі довгого часу залишається яскравим і впадає в очі з будь-якої відстані.
  Складаються банери з вінілу і ПВХ, а тому стійкі до різних погодних умов і різного роду впливам. Мінімальна щільність полотен 440 г / м2, бувають і більш якісні з щільністю більше 600 г / м2. По периметру загортається, створюючи ущільнений край, на якому розташовуються люверси - отвори у вигляді металевих кілець. За допомогою них банер кріпиться до потрібної конструкції.
  Всі моменти про вид банерній тканині та додаткової обробки компанія «Сітіграфіка» обговорює індивідуально з кожним клієнтом, відштовхуючись від місця кріплення і дизайну. Наші професійні дизайнери здатні створити креативну зовнішню рекламу в короткі терміни, а ціни залишаються найдоступнішими в місті.

  ВІД РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ БАНЕРА, ДО МОНТАЖУ


  Готовий банер може бути розміщений в СПБ декількома способами. Невеликі плакати кріпляться на стіни підручними засобами або розтягуються на спеціальному «павука» -штатіве, натягує і фіксує тканину в вертикальному положенні. Якщо ж реклама кріпиться на фасаді будівель, то тут необхідна грамотна розтяжка полотна. Не повинно бути провисань і складок. Для того щоб можна було розтягнути тканину, в самому полотні робляться спеціальні отвори (люверси), в які і протягується мотузки. Кількість люверсів визначається в залежності від розмірів полотна. Їх може визначити як замовник сам, так і попросити фахівця, щоб він вибрав оптимальну кількість для правильного натягу тканини. Звичайно, краще віддати цю задачу в руки фахівця - тоді ви будете впевнені, що при розміщенні банера не виникне проблем. Також якщо передбачається кріплення на нерівній поверхні, може бути, не знадобитися робити отвори, а продумати так звані «кишені», за рахунок яких і буде здійснюватися кріплення тканини. Наші фахівці здійснюють монтаж рекламного баннерного полотна не тільки в Санкт-Петербурзі, але і в області, а також в інших регіонах Росії: Виборзький, Калінінський, Кіровський, Колпинский, Красногвардійський, Красносельський, Кронштадтський, Курортний, Московський, Невський, Петроградський, Петродворцовий, Приморський, Пушкінський, Фрунзенський, Центральний, так само можливий виїзд в Лен. Область і в інші міста Росії.

  ЧОМУ ЗАМОВЛЯТИ БАННЕР ТРЕБА В НАШІЙ КОМПАНІЇ?
  Що пропонуємо ми?
  Що таке банер?
  ДРУК БАННЕРА- У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ?
  РЕКЛАМНІ БАНЕРИ, ТЕРМІНОВО І ДЕШЕВО З МОНТАЖЕМ - РЕАЛЬНО?
  ЧОМУ ЗАМОВЛЯТИ БАННЕР ТРЕБА В НАШІЙ КОМПАНІЇ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только