Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кращі приватні дитячі садки Москви

  Приватний сад може бути прекрасним: невеликі групи, хороші заняття, домашня їжа. Головне - правильно вибрати.

  У таких садах найчастіше перевага віддається відразу декількох мов, а освоювати знання допомагають професійні викладачі-носії тієї чи іншої мови і до того ж фахівці у своїй вузькій області (малювання, танці, музика та ін.). Звичайно ж, діти займаються не тільки іноземними мовами, а й творчістю, спортом, театром.

  Контакти

  Контакти

  Плавання, карате і столярну справу, балет, гімнастика і вокал - і заняття англійською або ще одним з восьми мов, - все це можливо в приватному дитячому садку «Чарівний замок».

  У цьому дитячому садку ніколи не буває нудно. Спілкування і навчання англійською мовою і програма підготовки до школи на російській мові, мистецтво, хореографія, лікувальна фізкультура і музика, викладачі найвищого рівня - гарантія того, що всі таланти вашої дитини можуть бути розкриті і підтримані.

  Для школярів ЧАРІВНИЙ ЗАМОК пропонує англійську групу подовженого дня - спілкування англійською і здача міжнародних іспитів. Заняття проходять з носіями мови, які пройшли спеціальну програму підготовки MAGICCASTLETeacherTrainings. Багато дітей говорять не тільки російською та англійською, а й на іспанською, французькою, китайською або німецькою - немає нічого неможливого, тут вивчають 8 мов!

  І, звичайно, найвеселіше і активний час - англійська літній табір в Москві і на морі (туди їдуть діти від 7 до 12 років)! Тут і театр, і спорт, і творчість, і пригоди. Важлива частина програми - поїздки, екскурсії, зустрічі з цікавими людьми, культурні свята різних країн і радість кожен день!

  У Чудо-садок діти ніколи не нудьгують, гармонійно і різнобічно розвиваються.

  Починаючи з молодших груп з дітьми проводяться комплексні заняття: малювання, ліплення, конструювання, англійська мова, розвиток мови, логопедична гімнастика, етикет, математика, читання, російська мова, Монтессорі, літературна веселка, басейн, фізкультура, логоритміка, теорії розв'язання винахідницьких завдань, музика, театральне майстерність, проектна діяльність, шахи, конструювання залізниці і багато іншого.

  Головне завдання цієї установи - зберегти унікальність і самоцінність дошкільного дитинства як важливого етапу в загальному розвитку людини і створити сприятливе соціальне середовище розвитку кожної дитини відповідно до його віковими та індивідуальними особливостями і схильностями.

  Для кожної вікової групи прописаний свій індивідуальний навчальний план.

  Повноформатні групи повного дня для дітей від 2 до 7 років, Повноформатні групи повного дня для дітей від 2 до 7 років,

  Крупа короткочасного перебування для дітей від 1,5 років, Крупа короткочасного перебування для дітей від 1,5 років,

  Група «Мать и дитя» - заняття для малюків з мамою від 1 року Група «Мать и дитя» - заняття для малюків з мамою від 1 року.

  При необхідності, індивідуальний супровід дитини тріадою фахівців - логопедом, нейропсихологом і дефектологом.

  Екологічно чиста територія. Сосновий парк в 1,5 Га, де розташовані різновікові майданчики для гри, спорту та відпочинку.

  Безпека.

  Вхід на територію - строго за перепустками. Цілодобово ведеться відеоспостереження, діти завжди знаходяться під наглядом вихователя і ніколи не залишаються одні.

  Сформована команда висококваліфікованих фахівців: вихователів, логопедів, психологів, педагогів додаткової освіти, медиків.

  Смачне і корисне щоденне меню для дітей

  Всі страви готуються кухарями саду безпосередньо перед прийомом їжі з високоякісних продуктів.

  Навіть після груп короткочасного перебування вихованці Чудо-Садика починають набагато випереджати своїх однолітків - у них добре розвинений інтелект, комунікативні навички, вони вміють вчитися, спілкуватися і відчувають себе вільно і впевнено.

  Контакти

  У цьому саду діти від року і до школи можуть не тільки розвивати свої пізнавальні здібності і збільшувати коефіцієнти IQ, але вчаться чути свої внутрішні запити; розуміти, навіщо потрібні знання; тягнутися до нових відкриттів і досліджень, тобто розвивати свій EQ - емоційний інтелект. Сад розташований в центрі Москви, на території нового житлового комплексу «Італійський квартал». Навчання тут ведеться за авторською білінгвальної програмою, що включає заняття з носієм англійської мови, тому діти вільно говорять російською і англійською. Протягом дня вихователі знаходять час для самих різних видів діяльності - від веселої ранкової гімнастики до теплого «емоморя», де діти вчаться промовляти свої емоції.

  В саду затишно, в групах всі ресурси для творчості знаходяться у вільному доступі дитини, всі іграшки і матеріали можна чіпати і з усім можна грати - вільно, цікаво, легко. До кожної дитини вихователі та психологи знаходять свій підхід. Вони дають можливість кожному проявляти свій потенціал і використовують міждисциплінарний підхід в навчанні, практико-орієнтовану спрямованість занять, пропонують дослідження, проекти, казкотерапія і арт-терапію.

  У всіх, хто працює з дітьми в саду, є педагогічну або психологічну освіту, вихователі постійно проходять навчання і тренінги, радіють життю разом з дітьми.

  «Малюки від року до 4 років можуть займатися в студіях раннього розвитку: для дітей цього віку є індивідуальні та групові програми.

  Сад працює з 8 ранку до 8 вечора, що зручно для батьків, які закінчують роботу пізніше звичайного часу. Весь час, що діти знаходяться в саду, вони відчувають себе в безпеці, а батьки можуть не турбуватися: у «Piccolo School» є охорона і система відеоспостереження, дитячий майданчик на території, що охороняється, ранкові огляди медсестрою, нечисленні групи до 10 осіб, в кожній групі по 2 вихователя.

  Контакти

  У дитячому садку «Школа Співробітництва» діти занурюються в англомовне середовище з 2,5 років. Навчання і спілкування відбувається англійською мовою. Викладачі з Британії, США та Канади супроводжують дітей протягом усього дня.

  В саду розроблено унікальне основне розклад - 20 предметів і 30 занять на тиждень. Щотижня з кожною дитиною працюють
  15 кваліфікованих викладачів по заздалегідь спланованою програмою.

  Спектр додаткових занять, включених у вартість, дуже великий:
  Спектр додаткових занять, включених у вартість, дуже великий:  логічна математика,  конструювання,  екперіментаріум,  художня творчість,  шахи,  плавання,  Футбол,  волейбол,  баскетбол,  музика,  хореографія,  робототехніка логічна математика,
  конструювання,
  екперіментаріум,
  художня творчість,
  шахи,
  плавання,
  Футбол,
  волейбол,
  баскетбол,
  музика,
  хореографія,
  робототехніка.

  Гуртки побудовані за модульним принципом, кожні два місяці можна змінювати набір гуртків за бажанням сім'ї.

  Також велика увага приділяється здоровьесбереженія:
  - медичний супровід і спостереження здійснюється кваліфікованим педіатром протягом усього перебування дитини в дитячому садку,
  - п'ятиразове дієтичне харчування розроблено провідним дієтологом Росії,
  - є заняття в басейні з тренером по грудничкового плавання.

  Система безпеки розроблена спеціально для дитячого саду. Ведеться постійне відеоспостереження, також будівля і територія саду контролюються співробітниками охорони. В саду є зона театру, зона усамітнення; Монтессорі-розвиток і кімната для батьків обладнані в кожній групі.

  Контакти

  Заміський приватний дитячий сад для дітей від півтора до 7 років розташований на північному заході Москви, в 9 км від МКАД на Новоризькому шосе, всього в 25 хвилинах їзди від Садового кільця по Звенигородці. Однозначну плюс - тут діти цілий день перебувають на свіжому повітрі. Сад розташовується в центрі інфраструктурної зони селища преміум-класу "Микільська слобода", в чотирьох котеджах площею 300 кв. м кожен, на території, що охороняється і обгородженій території з власної лісовою зоною, ігровими та спортивними майданчиками та ставком з золотими рибками, тенісними кортами. Недалеко є кінноспортивний комплекс і каток.

  Навчання двомовне. Заняття англійською мовою проводять педагоги-носії мови з США і Великобританії за комунікативною методикою з використанням освітньої програми Кембриджського Університету Cambridge Primary. Це дозволяє дітям відразу після саду їхати на навчання в міжнародні та національні приватні школи США і Великобританії без втрати року на адаптацію і вивчення англійської. Крім мови тут займаються також музикою і музичною літературою, хореографією, світової художньої культурою, математикою і навіть шахами. З цього року в «гусеня» відкрилася і початкова школа, в якій другою мовою йде китайський.

  Контакти

  Італійський дитячий сад, куди, щоправда, ходять в основному російськомовні діти, але вихователі (половина з них - носії) говорять виключно на італійському. «Італо Кальвіно» займає крило музичної школи, у нього чималенька територія. Невеликі групи - не більше 15 осіб - для дітей 2-3 і 4-5 років. Взимку можна відвідувати каток, на власній території є стадіон і майданчик. Увага приділяється також російської та англійської мов, танців, карате, діє мистецький, театральний гурток.

  В основі програми лежить мікс систем Монтессорі і Штайнера. Є свої мінуси (наприклад, пластиковий посуд), але в цілому «Італо Кальвіно» користується великою популярністю.

  Також при «Італо Кальвіно» в сусідньому районі є школа, ліцей і лінгвістичні курси для дорослих.

  Контакти

  Перший в Москві трілінгвальний дитячий сад, розділений на дві будівлі, знаходиться в самому серці Арбата. Тут носії мов і російськомовні вихователі займаються з дітьми різними дисциплінами французькою, англійською, іспанською (в планах) і російською. Є групи для дітей 1-7 років з різними умовами перебування: від окремих занять і знаходження з мамою до груп повного дня.

  Ptit Cref має філії в різних районах Москви і в інших містах. Акцент зроблений на ігрову форму занять, в групі - максимум 12 чоловік. В саду є багато розвиваючих гуртків: образотворчого мистецтва, театр, хіп-хоп, шахи, гімнастика, цирк та інше. Причому на заняття у вечірній час можна прийти, навіть якщо дитина не відвідує саме ця філія Ptit Cref. Протягом року діти вивчають кілька великих тим, наприклад, науку, а потім влаштовують свято.

  Контакти

  У 2010 році видання Forbes Life включило «Наші Діти - Наша Школа» в список кращих садів Москви. Центр як і раніше відповідає всім високим стандартам, а також створює комфортну обстановку, в якій розкривається кожна дитина. Знайти себе діти можуть в масі напрямків: від уроків рукоділля та живопису до танців, йоги і ушу.

  Але головна особливість центру - заняття англійською мовою, побудовані на Британської програмі академічного навчання і канадської методикою соціального розвитку. Уроки йдуть в трьох вікових групах (не більше 15 дітей у кожній). Запитати педагоги встигають всіх: на п'ятьох хлопців у центрі доводиться один викладач.

  А для тих, хто хоче займатися тільки англійською, по суботах відкритий клуб для дітей з хорошим рівнем мови (10: 00-12: 00), а також студія для новачків (10: 00-14: 00).

  Так, і не переживайте з приводу акценту або неправильна вимова у дитини. Кожен третій педагог в центрі є носієм мови.

  Основна мета - гармонійний розвиток особистості кожного вихованця і розкриття його творчих здібностей. Особлива увага тут приділяється музичних занять за особливою методикою - орф-педагогіці і еврітміі, малювання, ліплення, рукоділля, домашньої праці, словом, всього того, що розвиває дрібну моторику рук і розширює можливості дітей. Іграшки найчастіше в вальдорфських садах малюки і батьки роблять самі з натуральних матеріалів.

  Безперечні плюси - створення довірчих відносин між вихователями і вихованцями, повага до внутрішнього світу малюка, комфортна обстановка і стимулювання фантазії. Однак в групах вальдорфської системи в буквальному сенсі накладена заборона на ранню інтелектуалізацію. Іншими словами, дитину не готуватимуть до школи, вчити його писати, рахувати та інших навичок спеціально. Варто також відзначити наявність різновікових груп.

  Контакти

  Один з яскравих прикладів вальдорфської педагогіки. Тут є кілька різновікових груп повного дня і малюки, які залишаються тільки до обіду. А щоб перебування в садку нагадувало сімейне життя, діти втягуються в прибирання, займаються рукоділлям, домашніми справами, в тому числі приготуванням їжі. Обов'язкові моменти - прогулянки в лісі, робота на грядках, посадка квітів і не тільки.

  Сад знаходиться на зеленій обгородженій території, дитини тут не позбавлятимуть нагляду, але нададуть йому можливості для своїх дослідів. Від вихованця тут нічого не вимагатимуть, його завдання - рости і розвиватися природним шляхом. До речі, вихователів тут називають садівницею. В «Шляхи зерна» є також одна з кращих приватних вальдорфських шкіл Москви.

  Мета цієї методики - допомогти дітям вирости вільними, самостійними, добрими і відповідальними особистостями без зрівняння їх під одну гребінку. Система Монтессорі привчає дітей з малих років до чіткого усвідомлення своїх кордонів, можливостей і обов'язків. У таких приватних садах діє різновікових принцип навчання за системою 0-3 роки, 3-6 років, потім - школа.

  Обстановка чітко розділяється по зонам активності: рух і розвиток дрібної моторики, творча і музична зони, зона роботи з водними і сипучими матеріалами, а також мовна зона. Всі меблі, а також іграшки, одяг, розвиваючі матеріали - зроблені під зріст дитини і під розмір його рук, все знаходиться на рівні його очей, щоб він сам міг обслуговувати себе і вибирати той рід занять, який йому цікавий і необхідний в певний момент. «Допоможи мені зробити це самому» - мабуть, так звучить девіз цієї педагогічної системи.

  Варто відзначити, що найважливіше при виборі цього саду - рівень підготовки викладача (вихователя) і його контакт з дитиною. Від нього залежить 90% ефективності цієї методики. У Москві, на жаль, працює дуже мало сертифікованих викладачів з міжнародним дипломом. Отже, рівень цін тут вище середнього у порівнянні з іншими приватними садами Москви (від 40 000 до 75 000 рублів на місяць).

  Контакти

  Це єдина Монтессорі школа в Москві для дітей від 6 до 9 років, а також сад з різними групами для малюків від 0 до 3 і від 3 до 6 років, де працюють тільки викладачі з міжнародним дипломом. Тут дитина вчиться самостійності, організованості і спілкується з носіями англійської мови. У приміщеннях зроблений упор на екологічність матеріалів, простір ділиться на тематичні зони, з вікон відкривається панорамний вид на ліс. Монтессорі-посібники представлені в єдиному екземплярі, щоб діти вчилися домовлятися один з одним і працювати самостійно в колективі.

  Можна вибрати найбільш підходящий режим роботи: весь день, ГПД або півдня. Обладнати широкий простір установи, а також спілкуватися з дітьми за всіма правилами Марії Монтессорі допомагала міжнародний консультант, автор бестселерів про дитячу психологію Сьюзан Стівенсон.

  Такі сади допомагають дитині краще пізнати основи культури і релігії, а також навчитися з дитинства підтримувати і поважати традиції.

  Контакти

  Цей садочок приймає дітей від півтора до 7 років, групи діляться по віковим групам: «Тапузікі», «Мандарини», «Клемантина», «Ешколіти», «Тапузім».

  Колективи невеликі - до 12 осіб. Вихователі спираються відразу на кілька педагогічних систем, в тому числі вальдорфскую і Монтессорі. Від кожної з них в «Тапузе» було вибрано все найкраще. Заняття тривають годину-півтора, причому за формулою «наука через гру», акцент зроблений на музичні уроки і танці, англійська мова, іврит, театр. Гуртків чимало, відвідувати їх можна в ЕКЦ.

  Щоб потрапити в «Тапуз», потрібно пройти співбесіду у директора. І незважаючи на те, що дитячий сад - світський, тут дотримуються єврейські свята. Є кілька режимів відвідування, тому легко підібрати оптимальний.

  Контакти

  Сад позиціонується як православний, програма орієнтована на всебічний розвиток, освоєння соціокультурних цінностей і духовно-моральне виховання.

  Діти 3-7 років отримують світську освіту, але при цьому в садку неухильно дотримуються церковні свята. Примітно, що в «Знаку» музичні заняття побудовані на використанні фольклору. Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії, у саду є власна обгороджена майданчик. Можна зробити вибір між групою повного дня і короткочасного перебування, міні-садком.

  При Центрі освіти є і студії для самих маленьких - від року. Щоб познайомитися з особливостями цього саду, потрібно записатися на співбесіду.

  Є також ряд приватних садів, які мотивують дітей на успіх, причому це не просто сади, а практично освітні установи. Там вирощують юні таланти, дітей індиго і маленьких геніїв.

  Контакти

  У рейтингу кращих приватних шкіл світу він займає 5 місце. В залежності від побажань батьків і дитини можливо денне відвідування дошкільного відділення або повний пансіон. Програма навчання мотивує на досягнення успіху, для цього використовуються найбільш ефективні педагогічні розробки. Акцент зроблений на інтерактивній формі піднесення матеріалу.

  Класичний пансіон приймає дітей 2,5-6,5 років за результатами співбесіди. Незважаючи на високу ціну відвідування для ряду вихованців, в тому числі для обдарованих дітей, можливо безкоштовне навчання. При пансіоні є клуб раннього розвитку для малюків до двох років.

  Контакти

  Це сад, що працює за системою FastTrackKids, заснованої на постійній зміні діяльності. Освітня програма включає вивчення англійської та французької мов, підготовку до школи, навчання основам етикету, художньо-естетичний блок - хореографія, сценічне мистецтво, постановка спектаклів, відвідування театрів та багато іншого. А блок фізкультури представлений фітнесом, гімнастикою, йогою.

  У «Світ чудес» приймають дітей старше двох років, в літні місяці сад подорожує по Європі. Тут є групи повного дня, для самих маленьких є варіант короткочасного перебування або групи спільного перебування з батьками.

  У таких садах організовуються зовсім маленькі групи, а для дітей передбачено всебічний розвиток, без особливого акценту на який-небудь напрямок. Як правило, ці садки перебувають в житлових будинках і квартирах.

  Контакти

  Нечисленні групи - всього 6-8 чоловік - працюють тут повний день. У цьому дитячому садку створюють доброзичливу атмосферу, орієнтуючи дітей на всебічний розвиток із застосуванням ігрових методик.

  Упор зроблений і на зміцнення здоров'я, англійська мова, хореографію та інші цікаві заняття. Тут є три групи навчання: "Перспектива" (від 4 років), "Школа радості" (від 2 років), "Театральні ясла" (від 1,5 років).

  Контакти

  Приватний сад, розташований в лісопарковій зоні. Розміщується в дачному котеджі, на території є клумби, хвойні дерева і свій доброзичливий пес. Влітку дитячий сад працює в форматі табору.

  Діти постійно гуляють на свіжому повітрі. Особливу увагу приділено плануванню приміщень - в будинку є ігрова зона, їдальня, спальня, навчальний клас. Кожен сезон в «Семи гномів» влаштовують веселі свята, і батьки приймають в них участь нарівні з дітьми. «Сім гномів» можуть відвідувати діти 2-7 років. Є кілька режимів перебування, в тому числі ясла для дітей від 1,5 до 3 років.

  Контакти

  Знаходиться в лісовій зоні, в Балашисі. У центрі створена комфортна обстановка, на території, що охороняється є хвойні і декоративні дерева, альтанка, СПА-комплекс з сауною і басейном. Спортивні та музичні заняття проводяться в актовому залі. Є кілька режимів відвідування, включаючи повний пансіон, укорочений день і навіть разові відвідування. У переліку занять - ритміка, розвиток мови, логіка, театральний гурток, образотворче мистецтво, підготовка до школи, для самих маленьких - рухливі ігри, казки, пальчикова гімнастика. А щоб оздоровити дитину в літні місяці, можна стати гостем дачі «Лукомор'я», можлива організація супроводу вихованців від будинку і до саду і навпаки.

  Контакти

  Записавшись в цей сад, діти потрапляють в чарівні будиночки Дитинства, яких в Москві всього п'ять. Всі вони знаходяться в парковій зоні Ботанічного саду на півночі Москви і мають власні ігрові майданчики. Приватний сад відрізняє використання натуральних матеріалів в обробці, кілька форм відвідування, навчання англійській мові по системно-образному методу.

  Будиночки «Дитячого посольства» працюють до 21:00, тому батьки зможуть без проблем залишати малюків до вечора, адже тут їм забезпечать не тільки догляд і турботу, а й різноманітне дозвілля. Розвиваючих занять дуже багато - йога, китайську мову, живопис, пластичний театр, бойові мистецтва, іпотерапія та інші. Як і в вальдорфських дитячих садах, в «Дитячому посольстві» працюють не вихователі, а садівниці.

  м ВДНГ, Велика Марфінская, 1, 2

  Приватний сад, орієнтований передусім на збереження і підтримання здоров'я дитини. Як можна здогадатися з назви дошкільного навчального закладу, тут все засновано на методиці доктора Комаровського.

  У приміщеннях підтримується оптимальна температура, в меню присутні безпечні, схвалені фахівцями страви, а більшість ігор і занять проводяться на свіжому повітрі. Прогулянки організовуються в будь-який час року, дитина не полишений сам на себе, пріоритет віддається навчальним і розвивають занять з досвідченими педагогами. У «Комарик» приймають дітей старше 1,2 років.

  В саду є і літній табір, надається послуга вихідного дня, можна відвідувати групу в пробному режимі - для тих, хто сумнівається.

  Щоб не Пропустити Нічого Корисна и цікавого про дитячі розваги, розвитку и психології, підпісуйтесь на наш канал в Telegram . Всього 1-2 поста в день.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только