Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Аврора: «Люди заледащіли елементарно стежити за собою»

  Телеведуча Аврора 10 років пропрацювала на Муз-ТВ і вже стала асоціюватися з музичними шоу, а потім раптом вирішила змінити поле діяльності Телеведуча Аврора 10 років пропрацювала на Муз-ТВ і вже стала асоціюватися з музичними шоу, а потім раптом вирішила змінити поле діяльності. Тепер вона спеціалізується на телепроектах, присвячених перетворенню втомлених, незадоволених собою жінок в життєрадісних красунь. У новому сезоні на телеканалі «Домашній» ведуча представила свою нову передачу «Краса на замовлення». «Я дійсно вірю в те, що кожну жінку можна зробити красивою і щасливою», - любить повторювати Аврора і доводить ці слова на ділі.

  Бліц-опитування «Клео»:
  - Дружіть ви з Інтернетом?
  - З приводу дружби не знаю, але користуюся багато - читаю, відповідаю, веду. (Сміється).
  - Що для вас недозволена розкіш?
  - Час людей, яких я дуже люблю і ціную - його у них мало, і я дуже радію таким моментам.
  - C ким із тварин себе асоціюєте?
  - Смішне питання, не знаю ...
  - У вас було прізвисько в дитинстві?
  - Було якесь в дитинстві, здається. Не пам'ятаю.
  - Що вас заводить?
  - Красиві люди. (Посміхається).
  - Ви сова чи жайворонок?
  - Не знаю. Я люблю рано вставати, але і люблю поспати довше. Мені здається, що по суті своїй я жайворонок - я люблю ранок. Але в Москві доводиться дуже рано вставати і доводиться бути совою. Робота така.

  Аврора, підкажіть, як фахівець, з чого варто починати перетворення, що в першу чергу потрібно міняти в собі, щоб поглянути на себе іншими очима, зміцнити бажання вдосконалюватися?

  Якщо людина дійсно хоче, то зміни треба починати - точка. А з чого - це питання інше. Звичайно, складно знайти нового чоловіка, якщо зі старим розійшлися, складно знайти нову роботу, якщо зі старою не склалося, а ось піти підстригтися - це може кожен. Та й зовнішні зміни найпомітніше. Тому внутрішній настрій найкраще починати міняти з зовнішності. Я щиро вважаю, що будь-яку жінку, та й чоловіка, можна зробити, якщо не красивими - краса це все-таки пропорції особи, правильні лінії - то доглянутими.

  Коли у людини акуратні нігті, доглянуте волосся, грамотний макіяж , Стильно підібраний одяг - це прекрасно.

  Питання напрошується сам собою: а як ви ставитеся до пластичної хірургії?

  Скажімо так - позитивно, якщо в ній є реальна необхідність. Наприклад, наслідки якоїсь травми або дефект від природи, який людині заважає жити, і його можна виправити. Тому як є недосконалість, які деякі люди - особливо з творчих професій - роблять своєю фішкою. Це, наприклад, може бути ніс з горбинкою. І це чудово. А бувають такі речі, як грижі під очима - і це потрібно видаляти. І чим швидше, тим краще! А ось закачування ботокса по всіх усюдах, а особливо видалення жиру - ліпосакція - це просто жахливо. Я проти холодильника на обличчі. Я вважаю, що люди просто заледащіли елементарно стежити за собою і хоч якось обмежувати себе в їжі! А адже це нездорово, і наслідки можуть бути ще гірше, ніж причина.

  Загалом, ви за природність і розумний підхід?

  Взагалі так. Хоча деякі речі, які можуть бути фішкою в юності - наприклад, щербинка на зубах - з віком стають дисбалансом, кидаються в очі і навіть спотворюють вигляд. Зуби - це моя окрема тема. Я вважаю, що потрібно за ними доглядати, вони повинні бути рівними, чистими, білими.

  Аврора, ви часто експериментуєте з образами Аврора, ви часто експериментуєте з образами. Ви знову змінили колір волосся - у вас тепер яскраві рожеві пасма. Як зважилися на такі кардинальні зміни?

  Почати треба з того, що в рожевий я вже колись фарбувалася. З приводу волосся я раджуся зі своїм другом-стилістом. Він мене фарбує і стриже вже багато років. Він завжди в тренді. Його частіше можна знайти в Лондоні - тому, до речі, зараз ходжу нестриженого, а дуже вже хочеться трохи оновити зачіску. (Посміхається). Так ось в двохтисячних, коли я вже пішла з «Муза» і стала працювати на Першому каналі - вела «Золотий грамофон», він, повернувшись в черговий раз з Лондона зі свіжими, ультранових ідеями, показав мені тюбик з рожевою фарбою і запропонував спробувати. І я, звичайно, погодилася!

  І ось, приходжу я така гарна - з рожевими кінцями волосся - гример і продюсери бачать мене, німа сцена. Так можна було в той час тільки на MTV і «Музі» покрасуватися, а це все-таки Перший канал!

  І чим справа кінчилася? Довелося терміново перефарбовуватися?

  Ні, обійшлося ... Гример попросила мене зібрати волосся в хвостик, рожеві прядки сховалися і не кидалися в очі. Так я і працювала весь сезон з хвостиком. А зараз, вже маючи розуміння, що в середині знімального процесу зовнішність не змінюють, насилу дочекалася закінчення зйомок першого періоду «Краси» і побігла фарбуватися.

  - Який ваш психологічний вік?
  - Відчуваю себе по-різному - залежить від стану. А вік я свій знаю, і він такий, який є. Я не розумію проблем з приводу віку.
  - Чи є у вас талісман?
  - Ні.
  - Як ви знімаєте стрес?
  - Баня - найкращий антистрес. (Сміється).
  - Яка мелодія стоїть у вас на мобільному?
  - Стандартна.
  - Ваш улюблений афоризм?
  - «Фортуна любить сміливих» - подобається ще зі школи, коли ми розучили англійське прислів'я.

  Нещодавно ви з вашими колегами Тутті Ларсен і Оленою Усанової взяли участь в кулінарному поєдинку. Що ви готували і хто виявився кращим кухарів?

  Ну, почнемо з того, що ні змагалися не ми, а справжні шеф-кухарі, а ми лише допомагали їм. Готували різні страви спільно з шеф-кухарем Мішелем Шёве, шеф-кондитером Хідекі Морікава і шеф-пекарем Ніколя Пангу. Я працювала в парі з Ніколя - дуже милий дядечко, який готує приголомшливі пироги і пиріжки, а також пече хліб. Можу сказати, що все-таки кулінарія не мій коник, і я в черговий раз переконалася, що кращі кухарі - це все-таки чоловіки. В той день з'їла аж кілька порожніх, шматок пирога, спробувала приголомшливі голубці і цукерки за рецептом Хідекі. Справжнє свято живота.

  А як же фігура?

  Ну, це рідкісний день, виняток. Насправді я не їм так багато солодкого за раз. Я навчилася отримувати задоволення від обмеженої кількості чогось дуже смачного або солодкого. Це дуже приємно, коли відчуваєш легкість і легку радість в організмі. Не уявляю собі, як можна з'їсти цілий торт або величезну порцію чогось ще - це ненормально, це шкідливо. Я проти дієт - будь-яких, я за розумне обмеження в їжі, за виховання свого шлунка. Не можна постійно переїдати, а потім сидіти на дієті - це величезний стрес для організму, який поступово садить здоров'я. Багато людей не розуміють, що таке дієта. Дієта - це не стиль життя. Іноді чую: «Я сиджу на білковій дієті». Так цієї білкової дієтою можна так собі нашкодити, що потім не розплутаєш.

  Дієтологи прописують не тільки дієти, скільки здоровий режим харчування для конкретної людини, виходячи з його конкретної ситуації. Взагалі дієти - це нескінченно тема і дуже спірне питання.

  Згодна, давайте змінимо тему Згодна, давайте змінимо тему. Розкажіть про вашу сім'ю. Дочка ви теж назвали Авророю. Цікаво, а як вас вдома чоловік називає - Аврора-старша і Аврора-молодша?

  Ні, мене ж по паспорту звуть Ірина. Аврора будинку тільки одна - це наша дочка. І вона велика оригіналка - вона дуже часто називає мене не мама чи Ірина, а офіційно по імені та прізвища - Ірина Юдіна, особливо, коли щось хоче особливо підкреслити і звернути на що-небудь мою увагу. Це дуже забавно звучить, наші друзі і знайомі дуже розчулюють. А чоловік ... А як мене називає чоловік - не скажу, по-різному. (Сміється).

  Як проводите час з сім'єю? Чи є у вас якісь сформовані сімейні традиції?

  Ми нормальна сім'я. Коли можемо будинку повалятися, коли в гості сходити, коли гості приходять до нас. Олексій може нас порадувати сніданком-обідом-вечерею. Він добре готує, хоча робити це виходить рідко. А взагалі дуже любимо кіно - і ходити в кіно, і вдома дивитися. Скоро зима, і будемо з Авророю ходити кататися на ковзанах - це ми дуже любимо. На осінніх канікулах вже підтвердилася поїздка до Швейцарії на кілька днів. Наш відпочинок тепер тісно пов'язаний з канікулами в школі.

  А як підтримуєте романтику у відносинах з чоловіком?

  А вона у нас не пропадає, тому ми її поки не підтримуємо - не знаю, що відповісти. (Посміхається). Насправді, якщо люди один одного люблять, то природно робити якісь подарунки, кудись вибиратися удвох - просто повечеряти або пообідати. Ми, правда, більше любимо куди-небудь вибратися на 2-3 дні - недавно повернулися з Риги, провели там чудові вихідні.

  Ще у нас з Олексієм вже, можна сказати, традиція їздити на відпочинок тільки удвох в кінці січня абикуди в теплі країни. Дуже любимо Балі, Мальдіви. На Балі вже були багато разів. Там, наприклад, масаж коштує 10 доларів півтори години. (Сміється). Де ви ще такий знайдете?

  Аврора, не за горами наш головний і улюблене свято - Новий Рік. Як будете святкувати, уже щось запланували?

  Святкувати будемо традиційно вдома, в Москві. В колі сім'ї. У цю ніч я не працюю. це домашнє свято . Іноді, буває, приходить моя мама або мама Олексія в гості, або кілька друзів. Але це завжди дуже близькі друзі. Я дуже люблю пост-новорічні дні в Москві - рідкісні моменти тиші, спокою, відсутність пробок. У цей час можна стільки всього зробити, багато де побувати, стількох друзів відвідати. Чудовий час - чарівне!

  Чудовий час - чарівне

  Що для вас недозволена розкіш?
  C ким із тварин себе асоціюєте?
  У вас було прізвисько в дитинстві?
  Що вас заводить?
  Ви сова чи жайворонок?
  Аврора, підкажіть, як фахівець, з чого варто починати перетворення, що в першу чергу потрібно міняти в собі, щоб поглянути на себе іншими очима, зміцнити бажання вдосконалюватися?
  Питання напрошується сам собою: а як ви ставитеся до пластичної хірургії?
  Загалом, ви за природність і розумний підхід?
  Як зважилися на такі кардинальні зміни?
  І чим справа кінчилася?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только