Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі? - Все про стійкість парфумів, туалетної води - будь-якого парфуму

  1. Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі? Питання стійкості один з найпопулярніших...
  2. Стійкість підробок і оригіналів парфуму
  3. Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?
  4. Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  5. Які стійкі аромати купити?
  6. Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  7. Класифікація духів по стійкості
  8. Стійкість підробок і оригіналів парфуму
  9. Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?
  10. Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  11. Які стійкі аромати купити?
  12. Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  13. Класифікація духів по стійкості
  14. Стійкість підробок і оригіналів парфуму
  15. Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?
  16. Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  17. Які стійкі аромати купити?
  18. Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  19. Класифікація духів по стійкості
  20. Стійкість підробок і оригіналів парфуму
  21. Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?
  22. Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  23. Які стійкі аромати купити?
  24. Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  25. Класифікація духів по стійкості
  26. Стійкість підробок і оригіналів парфуму
  27. Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?
  28. Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  29. Які стійкі аромати купити?

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?

  Питання стійкості один з найпопулярніших у покупців парфумерії. Але для парфумерів це питання не визначальний. Адже не можна назвати повара кращим тільки через те, що він готує самі калорійні страви, так і в парфумерії, кращий парфюмер визначається не виходячи з стійкості аромату.

  Перш ніж вивчати питання стійкості рекомендуємо ознайомитися з відео від Гуру Еліни Арсеньевой:

  Класифікація духів по стійкості

  Стійкість залежить від типів використовуваного парфумерії. Розглянемо основні типи:

  • Духи (Extrait) - найстійкіший і дорогий тип парфумерії. Концентрація ефірних масел від 20% і більше, розчинених в майже чистому спирті (96%). Стійкість близько 6 годин
  • Парфумерна вода (EDP) - найпопулярніший тип парфумерії. Концентрація близько 10%. Стійкість близько 4 годин.
  • Туалетна вода (EDT) - легкий вид парфуму. Концентрація близько 4-5%. Можна користуватися кілька разів на день. Ідеально для літнього часу. Стійкість 2-3 години.
  • Дезодорант (DEO) - Концентрація 1-2%. Стійкість не більше години.
  • Одеколон (EDC) - Менше 1%. Стійкість менше години.

  Стійкість підробок і оригіналів парфуму

  Серед покупців ходить усталений міф, що оригінали відрізняються від підробок стійкістю. Це далеко не так!

  Оригінал відрізняється від підробки в першу чергу звучанням аромату, стійкість тут ні до чого! Це найпопулярніша виверт тих, хто продає підробки.

  Перше, що Ви почуєте про підробку: "Репліка - це такий же аромат, але стійкість у нього 4 години, замість 8 годин як в оригіналу". Це далеко не так! Підробки розкриваються однією єдиною нотою, без початку, інтриги і кульмінації. Вони не змінюються протягом дня, що не можна сказати про якісний оригінальний аромат.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю

  Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?

  1. Тривала струс і зовнішній вплив

  Під час перевезення парфум може перебувати на сонці або переноситися в хородную погоду. А аромати рекомендують зберігати в сухому темному місці і не піддавати їх тривалим струсів. Тому відразу після отримання парфумерії, особливо при відправленнях з Росії, необхідно поставити духи в темне прохолодне місце і дати складу "прийти в форму" 1-2 дня. Особливо в літній і зимовий час, коли перепади температур дуже істотні. Як мінімум, парфуми повинні набрати кімнатну температуру, тільки після цього його можна розпорошувати.

  Ті, хто захоплюється винтажной парфумерією не з чуток, знають про це важливий факт. Є спеціальні холодильники, в які поміщають вантажні аромати на 2-3 тижні, щоб вони набрали потрібну форму.

  2. Хімія Вашої шкіри

  Люди унікальні не тільки зовні: хімічний склад і процеси, які відбуваються всередині кожної людини - унікальні. Це впливає звичайно ж і на нашу шкіру, а саме на температуру, кислотність і жирність.

  У парфумерному світі виділяють 2 види шкіри: "холодна" і "гаряча".

  • З "гарячої шкіри" аромати проявляються яскравіше і багатше, але, чим яскравіше аромат, тим швидше він вивітрюється, а значить стійкість менше. Найчастіше такий тип шкіри у людей, які люблять відкривати вікно і дуже чутливі до задухи в приміщенні.
  • З "холодної шкіри" духи вивітрюються довше, але і розкриваються менш яскраво. Найчастіше такий тип шкіри у людей-мерзляков - їм завжди холодно, вони чутливі до протягів. Це ті люди, які закривають вікна і вимикають кондиціонер.

  Є невелика хитрість у визначенні Вашого типу шкіри. Це дешеві пластикові кільця, які визначають Ваш настрій. Вони влаштовані так, що в залежності від температури Вашої шкіри вони забарвлюються в різні кольори. Чим темніше кільце, тим більше холодна у Вас шкіра.

  3. Навколишнє середовище та зовнішні чинники можуть збільшити або зменшити стійкість аромату

  Сонце, мороз і вологість. Чим агресивніше зовнішнє середовище, тим швидше вивітрюється аромат. Деякі покупці вважають, що взимку аромат вивітрюється повільніше (холод допомагає його стримувати). Це не так. Викликано це тим фактом, що взимку люди одягаються тепліше, при русі виділяється в рази більше тепла, акумулюється під Вашим одягом.

  Зверніть увагу, як розкривається аромат під час дощу, сонце, мороз або просто комфортний хмарний день. Стійкість буде різною.

  4. Різні партії виготовлення аромату

  Особливо, якщо мова йде про натуральні складники, які властиві дорогим парфуму. Однаковим і 99% схожістю аромату будуть володіти аромати тільки з 1 партії.

  Чому це так? Зовнішні умови навколишнього середовища різні. Жасмин, зібраний в 2013 році буде відрізнятися від жасмину в 2016 році, тому як щедрість опадів, середня температура і тисячі інших факторів були абсолютно іншими. Рівне як жасмин, вирощений в диких умовах, буде відрізнятися від жасмину, вирощеного в селекційних умовах.

  Зараз массмаркет парфумерію переводять на штучні замінники ароматичних екстрактів. Так, це призводить до передбачуваності аромату і уніфікованого якості, але, по-думці професійних парфумерів, це призводить до втрати чарівництва і індивідуальності аромату. Тому, купуючи парфуми з натуральних інгредієнтів, будьте готові до того, що сподобався аромат в новому виконанні може розкритися абсолютно інакше на Вашій шкірі, ніж Ваш старий флакон, куплений раніше.

  Потім партія, виготовлена ​​з одного набору інгредієнтів, позначається Батч-кодом. Наступна партія вже може бути проведена з інших інгредієнтів, іншого року і іншої якості. Єдиний спосіб отримати однакову якість - це купити парфум з однієї партії.

  5. Порушено умови зберігання

  На жаль, практично жоден інтернет-магазин не в змозі на 100% проконтролювати умови зберігання товару у постачальника, тому що постачальник гарантує ідеальні умови зберігання лише юридично, договором. Як це відбувається на практиці, не відомо. Магазини перевіряють товар лише при прийманні, за непрямими ознаками: вигоріла упаковка або колір друку. Інших методів перевірки, на жаль, немає.

  Саме тому у нашого магазину є гарантія на повернення для наших клієнтів . Адже для того, щоб пред'явити постачальнику претензію, магазину потрібні юридичні підстави на те, що парфум неякісний. Без речових доказів - це неможливо. Адже перед продажем ми не можемо розкрити упаковку і перевірити його якість, в цьому випадку Ви отримаєте непривабливий товар.

  У разі наявності проблем наш магазин вивчає поведінку постачальника, якщо він вживає заходів, ми продовжуємо співпрацю з ним, якщо постачальник не вирішує проблеми з якістю, співпраця ми припиняємо.

  6. Погіршення якості на виробництві

  Це стосується більшою мірою до массмаркет парфумерії, яку виробляють в першу чергу заради заробітку. Як тільки аромат набирає свою популярність, виробники шукають більш дешеву сировину, скорочуючи собівартість виробництва. Тут, на жаль, рітейлери безсилі, тому що ми лише перепродуємо парфумерію і на виробництво впливати не можемо.

  Єдина дієва міра - це припиняти купувати аромат після зниження його якості. Тільки голосування гаманцем, допомагає виправляти якість будь-якого аромату. Так як немає кращого тонусу для виробника, як зниження продажів. Перед покупкою будь-якого парфуму рекомендуємо вивчати відгуки на парфумерних форумах навіть на аромати, які Ви знаєте "від і до".

  7. Втома від аромату

  Якщо Ви тривалий час користуєтеся одним і тим же ароматом Ваше нюх звикає до нього настільки, що Ви перестаєте його відчувати на собі. В цьому випадку краще припинити користуватися ароматом на 2-3 тижні і повернутися до нього потім. Або попросіть когось із Вашого оточення описати їх відчуття від аромату на Вас.

  Але краще не просити тих, з ким Ви живете в 1 квартирі і бачитеся щодня, тому що у них теж могло виникнути звикання до Вашого аромату.

  Це дуже небезпечно, тому що Ви можете почати переборщувати з кількістю парфуму. Ви не будете відчувати нічого, а навколишні будуть сходити з розуму і можуть навіть прокашлюватися. Рідко хто може в цьому зізнатися, частіше навколишні просто терплять і дивляться скоса.

  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?

  Як Ви зрозуміли, стійкість аромату в повсякденному житті заміряти некоректно, тому що не буває 2-х однакових днів. Якщо Ви хочете порівняти стійкість парфумерії у Вашій колекції, то можна зробити це в такий спосіб:

  • Візьміть чистий листок А4;
  • Нанесіть на кожну смужку назву парфуму;
  • Розпорошите ваші духи на смужку;
  • Зафіксуйте час розпилення на листочку;
  • З певною періодичністю, наприклад, раз в 20 хвилин, проставляйте галочки на смужці до того моменту, поки аромат не згасне повністю;
  • Скільки галочок набрав парфум - помножте на періодичність перевірки. Наприклад, 30 галочок з періодичністю раз в 20 хвилин означає, що стійкість аромату 600 хвилин або 10 годин.

  Які стійкі аромати купити?

  В нашому інтернет-магазині парфумерії Ви можете підібрати парфумерію по стійкості. Дані засновані на голосуванні користувачів найбільшого парфумерного форуму fragrantica.ru .

  Для переходу до каталогу виберіть категорію:

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?

  Питання стійкості один з найпопулярніших у покупців парфумерії. Але для парфумерів це питання не визначальний. Адже не можна назвати повара кращим тільки через те, що він готує самі калорійні страви, так і в парфумерії, кращий парфюмер визначається не виходячи з стійкості аромату.

  Перш ніж вивчати питання стійкості рекомендуємо ознайомитися з відео від Гуру Еліни Арсеньевой:

  Класифікація духів по стійкості

  Стійкість залежить від типів використовуваного парфумерії. Розглянемо основні типи:

  • Духи (Extrait) - найстійкіший і дорогий тип парфумерії. Концентрація ефірних масел від 20% і більше, розчинених в майже чистому спирті (96%). Стійкість близько 6 годин
  • Парфумерна вода (EDP) - найпопулярніший тип парфумерії. Концентрація близько 10%. Стійкість близько 4 годин.
  • Туалетна вода (EDT) - легкий вид парфуму. Концентрація близько 4-5%. Можна користуватися кілька разів на день. Ідеально для літнього часу. Стійкість 2-3 години.
  • Дезодорант (DEO) - Концентрація 1-2%. Стійкість не більше години.
  • Одеколон (EDC) - Менше 1%. Стійкість менше години.

  Стійкість підробок і оригіналів парфуму

  Серед покупців ходить усталений міф, що оригінали відрізняються від підробок стійкістю. Це далеко не так!

  Оригінал відрізняється від підробки в першу чергу звучанням аромату, стійкість тут ні до чого! Це найпопулярніша виверт тих, хто продає підробки.

  Перше, що Ви почуєте про підробку: "Репліка - це такий же аромат, але стійкість у нього 4 години, замість 8 годин як в оригіналу". Це далеко не так! Підробки розкриваються однією єдиною нотою, без початку, інтриги і кульмінації. Вони не змінюються протягом дня, що не можна сказати про якісний оригінальний аромат.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю

  Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?

  1. Тривала струс і зовнішній вплив

  Під час перевезення парфум може перебувати на сонці або переноситися в хородную погоду. А аромати рекомендують зберігати в сухому темному місці і не піддавати їх тривалим струсів. Тому відразу після отримання парфумерії, особливо при відправленнях з Росії, необхідно поставити духи в темне прохолодне місце і дати складу "прийти в форму" 1-2 дня. Особливо в літній і зимовий час, коли перепади температур дуже істотні. Як мінімум, парфуми повинні набрати кімнатну температуру, тільки після цього його можна розпорошувати.

  Ті, хто захоплюється винтажной парфумерією не з чуток, знають про це важливий факт. Є спеціальні холодильники, в які поміщають вантажні аромати на 2-3 тижні, щоб вони набрали потрібну форму.

  2. Хімія Вашої шкіри

  Люди унікальні не тільки зовні: хімічний склад і процеси, які відбуваються всередині кожної людини - унікальні. Це впливає звичайно ж і на нашу шкіру, а саме на температуру, кислотність і жирність.

  У парфумерному світі виділяють 2 види шкіри: "холодна" і "гаряча".

  • З "гарячої шкіри" аромати проявляються яскравіше і багатше, але, чим яскравіше аромат, тим швидше він вивітрюється, а значить стійкість менше. Найчастіше такий тип шкіри у людей, які люблять відкривати вікно і дуже чутливі до задухи в приміщенні.
  • З "холодної шкіри" духи вивітрюються довше, але і розкриваються менш яскраво. Найчастіше такий тип шкіри у людей-мерзляков - їм завжди холодно, вони чутливі до протягів. Це ті люди, які закривають вікна і вимикають кондиціонер.

  Є невелика хитрість у визначенні Вашого типу шкіри. Це дешеві пластикові кільця, які визначають Ваш настрій. Вони влаштовані так, що в залежності від температури Вашої шкіри вони забарвлюються в різні кольори. Чим темніше кільце, тим більше холодна у Вас шкіра.

  3. Навколишнє середовище та зовнішні чинники можуть збільшити або зменшити стійкість аромату

  Сонце, мороз і вологість. Чим агресивніше зовнішнє середовище, тим швидше вивітрюється аромат. Деякі покупці вважають, що взимку аромат вивітрюється повільніше (холод допомагає його стримувати). Це не так. Викликано це тим фактом, що взимку люди одягаються тепліше, при русі виділяється в рази більше тепла, акумулюється під Вашим одягом.

  Зверніть увагу, як розкривається аромат під час дощу, сонце, мороз або просто комфортний хмарний день. Стійкість буде різною.

  4. Різні партії виготовлення аромату

  Особливо, якщо мова йде про натуральні складники, які властиві дорогим парфуму. Однаковим і 99% схожістю аромату будуть володіти аромати тільки з 1 партії.

  Чому це так? Зовнішні умови навколишнього середовища різні. Жасмин, зібраний в 2013 році буде відрізнятися від жасмину в 2016 році, тому як щедрість опадів, середня температура і тисячі інших факторів були абсолютно іншими. Рівне як жасмин, вирощений в диких умовах, буде відрізнятися від жасмину, вирощеного в селекційних умовах.

  Зараз массмаркет парфумерію переводять на штучні замінники ароматичних екстрактів. Так, це призводить до передбачуваності аромату і уніфікованого якості, але, по-думці професійних парфумерів, це призводить до втрати чарівництва і індивідуальності аромату. Тому, купуючи парфуми з натуральних інгредієнтів, будьте готові до того, що сподобався аромат в новому виконанні може розкритися абсолютно інакше на Вашій шкірі, ніж Ваш старий флакон, куплений раніше.

  Потім партія, виготовлена ​​з одного набору інгредієнтів, позначається Батч-кодом. Наступна партія вже може бути проведена з інших інгредієнтів, іншого року і іншої якості. Єдиний спосіб отримати однакову якість - це купити парфум з однієї партії.

  5. Порушено умови зберігання

  На жаль, практично жоден інтернет-магазин не в змозі на 100% проконтролювати умови зберігання товару у постачальника, тому що постачальник гарантує ідеальні умови зберігання лише юридично, договором. Як це відбувається на практиці, не відомо. Магазини перевіряють товар лише при прийманні, за непрямими ознаками: вигоріла упаковка або колір друку. Інших методів перевірки, на жаль, немає.

  Саме тому у нашого магазину є гарантія на повернення для наших клієнтів . Адже для того, щоб пред'явити постачальнику претензію, магазину потрібні юридичні підстави на те, що парфум неякісний. Без речових доказів - це неможливо. Адже перед продажем ми не можемо розкрити упаковку і перевірити його якість, в цьому випадку Ви отримаєте непривабливий товар.

  У разі наявності проблем наш магазин вивчає поведінку постачальника, якщо він вживає заходів, ми продовжуємо співпрацю з ним, якщо постачальник не вирішує проблеми з якістю, співпраця ми припиняємо.

  6. Погіршення якості на виробництві

  Це стосується більшою мірою до массмаркет парфумерії, яку виробляють в першу чергу заради заробітку. Як тільки аромат набирає свою популярність, виробники шукають більш дешеву сировину, скорочуючи собівартість виробництва. Тут, на жаль, рітейлери безсилі, тому що ми лише перепродуємо парфумерію і на виробництво впливати не можемо.

  Єдина дієва міра - це припиняти купувати аромат після зниження його якості. Тільки голосування гаманцем, допомагає виправляти якість будь-якого аромату. Так як немає кращого тонусу для виробника, як зниження продажів. Перед покупкою будь-якого парфуму рекомендуємо вивчати відгуки на парфумерних форумах навіть на аромати, які Ви знаєте "від і до".

  7. Втома від аромату

  Якщо Ви тривалий час користуєтеся одним і тим же ароматом Ваше нюх звикає до нього настільки, що Ви перестаєте його відчувати на собі. В цьому випадку краще припинити користуватися ароматом на 2-3 тижні і повернутися до нього потім. Або попросіть когось із Вашого оточення описати їх відчуття від аромату на Вас.

  Але краще не просити тих, з ким Ви живете в 1 квартирі і бачитеся щодня, тому що у них теж могло виникнути звикання до Вашого аромату.

  Це дуже небезпечно, тому що Ви можете почати переборщувати з кількістю парфуму. Ви не будете відчувати нічого, а навколишні будуть сходити з розуму і можуть навіть прокашлюватися. Рідко хто може в цьому зізнатися, частіше навколишні просто терплять і дивляться скоса.

  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?

  Як Ви зрозуміли, стійкість аромату в повсякденному житті заміряти некоректно, тому що не буває 2-х однакових днів. Якщо Ви хочете порівняти стійкість парфумерії у Вашій колекції, то можна зробити це в такий спосіб:

  • Візьміть чистий листок А4;
  • Нанесіть на кожну смужку назву парфуму;
  • Розпорошите ваші духи на смужку;
  • Зафіксуйте час розпилення на листочку;
  • З певною періодичністю, наприклад, раз в 20 хвилин, проставляйте галочки на смужці до того моменту, поки аромат не згасне повністю;
  • Скільки галочок набрав парфум - помножте на періодичність перевірки. Наприклад, 30 галочок з періодичністю раз в 20 хвилин означає, що стійкість аромату 600 хвилин або 10 годин.

  Які стійкі аромати купити?

  В нашому інтернет-магазині парфумерії Ви можете підібрати парфумерію по стійкості. Дані засновані на голосуванні користувачів найбільшого парфумерного форуму fragrantica.ru .

  Для переходу до каталогу виберіть категорію:

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?

  Питання стійкості один з найпопулярніших у покупців парфумерії. Але для парфумерів це питання не визначальний. Адже не можна назвати повара кращим тільки через те, що він готує самі калорійні страви, так і в парфумерії, кращий парфюмер визначається не виходячи з стійкості аромату.

  Перш ніж вивчати питання стійкості рекомендуємо ознайомитися з відео від Гуру Еліни Арсеньевой:

  Класифікація духів по стійкості

  Стійкість залежить від типів використовуваного парфумерії. Розглянемо основні типи:

  • Духи (Extrait) - найстійкіший і дорогий тип парфумерії. Концентрація ефірних масел від 20% і більше, розчинених в майже чистому спирті (96%). Стійкість близько 6 годин
  • Парфумерна вода (EDP) - найпопулярніший тип парфумерії. Концентрація близько 10%. Стійкість близько 4 годин.
  • Туалетна вода (EDT) - легкий вид парфуму. Концентрація близько 4-5%. Можна користуватися кілька разів на день. Ідеально для літнього часу. Стійкість 2-3 години.
  • Дезодорант (DEO) - Концентрація 1-2%. Стійкість не більше години.
  • Одеколон (EDC) - Менше 1%. Стійкість менше години.

  Стійкість підробок і оригіналів парфуму

  Серед покупців ходить усталений міф, що оригінали відрізняються від підробок стійкістю. Це далеко не так!

  Оригінал відрізняється від підробки в першу чергу звучанням аромату, стійкість тут ні до чого! Це найпопулярніша виверт тих, хто продає підробки.

  Перше, що Ви почуєте про підробку: "Репліка - це такий же аромат, але стійкість у нього 4 години, замість 8 годин як в оригіналу". Це далеко не так! Підробки розкриваються однією єдиною нотою, без початку, інтриги і кульмінації. Вони не змінюються протягом дня, що не можна сказати про якісний оригінальний аромат.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю

  Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?

  1. Тривала струс і зовнішній вплив

  Під час перевезення парфум може перебувати на сонці або переноситися в хородную погоду. А аромати рекомендують зберігати в сухому темному місці і не піддавати їх тривалим струсів. Тому відразу після отримання парфумерії, особливо при відправленнях з Росії, необхідно поставити духи в темне прохолодне місце і дати складу "прийти в форму" 1-2 дня. Особливо в літній і зимовий час, коли перепади температур дуже істотні. Як мінімум, парфуми повинні набрати кімнатну температуру, тільки після цього його можна розпорошувати.

  Ті, хто захоплюється винтажной парфумерією не з чуток, знають про це важливий факт. Є спеціальні холодильники, в які поміщають вантажні аромати на 2-3 тижні, щоб вони набрали потрібну форму.

  2. Хімія Вашої шкіри

  Люди унікальні не тільки зовні: хімічний склад і процеси, які відбуваються всередині кожної людини - унікальні. Це впливає звичайно ж і на нашу шкіру, а саме на температуру, кислотність і жирність.

  У парфумерному світі виділяють 2 види шкіри: "холодна" і "гаряча".

  • З "гарячої шкіри" аромати проявляються яскравіше і багатше, але, чим яскравіше аромат, тим швидше він вивітрюється, а значить стійкість менше. Найчастіше такий тип шкіри у людей, які люблять відкривати вікно і дуже чутливі до задухи в приміщенні.
  • З "холодної шкіри" духи вивітрюються довше, але і розкриваються менш яскраво. Найчастіше такий тип шкіри у людей-мерзляков - їм завжди холодно, вони чутливі до протягів. Це ті люди, які закривають вікна і вимикають кондиціонер.

  Є невелика хитрість у визначенні Вашого типу шкіри. Це дешеві пластикові кільця, які визначають Ваш настрій. Вони влаштовані так, що в залежності від температури Вашої шкіри вони забарвлюються в різні кольори. Чим темніше кільце, тим більше холодна у Вас шкіра.

  3. Навколишнє середовище та зовнішні чинники можуть збільшити або зменшити стійкість аромату

  Сонце, мороз і вологість. Чим агресивніше зовнішнє середовище, тим швидше вивітрюється аромат. Деякі покупці вважають, що взимку аромат вивітрюється повільніше (холод допомагає його стримувати). Це не так. Викликано це тим фактом, що взимку люди одягаються тепліше, при русі виділяється в рази більше тепла, акумулюється під Вашим одягом.

  Зверніть увагу, як розкривається аромат під час дощу, сонце, мороз або просто комфортний хмарний день. Стійкість буде різною.

  4. Різні партії виготовлення аромату

  Особливо, якщо мова йде про натуральні складники, які властиві дорогим парфуму. Однаковим і 99% схожістю аромату будуть володіти аромати тільки з 1 партії.

  Чому це так? Зовнішні умови навколишнього середовища різні. Жасмин, зібраний в 2013 році буде відрізнятися від жасмину в 2016 році, тому як щедрість опадів, середня температура і тисячі інших факторів були абсолютно іншими. Рівне як жасмин, вирощений в диких умовах, буде відрізнятися від жасмину, вирощеного в селекційних умовах.

  Зараз массмаркет парфумерію переводять на штучні замінники ароматичних екстрактів. Так, це призводить до передбачуваності аромату і уніфікованого якості, але, по-думці професійних парфумерів, це призводить до втрати чарівництва і індивідуальності аромату. Тому, купуючи парфуми з натуральних інгредієнтів, будьте готові до того, що сподобався аромат в новому виконанні може розкритися абсолютно інакше на Вашій шкірі, ніж Ваш старий флакон, куплений раніше.

  Потім партія, виготовлена ​​з одного набору інгредієнтів, позначається Батч-кодом. Наступна партія вже може бути проведена з інших інгредієнтів, іншого року і іншої якості. Єдиний спосіб отримати однакову якість - це купити парфум з однієї партії.

  5. Порушено умови зберігання

  На жаль, практично жоден інтернет-магазин не в змозі на 100% проконтролювати умови зберігання товару у постачальника, тому що постачальник гарантує ідеальні умови зберігання лише юридично, договором. Як це відбувається на практиці, не відомо. Магазини перевіряють товар лише при прийманні, за непрямими ознаками: вигоріла упаковка або колір друку. Інших методів перевірки, на жаль, немає.

  Саме тому у нашого магазину є гарантія на повернення для наших клієнтів . Адже для того, щоб пред'явити постачальнику претензію, магазину потрібні юридичні підстави на те, що парфум неякісний. Без речових доказів - це неможливо. Адже перед продажем ми не можемо розкрити упаковку і перевірити його якість, в цьому випадку Ви отримаєте непривабливий товар.

  У разі наявності проблем наш магазин вивчає поведінку постачальника, якщо він вживає заходів, ми продовжуємо співпрацю з ним, якщо постачальник не вирішує проблеми з якістю, співпраця ми припиняємо.

  6. Погіршення якості на виробництві

  Це стосується більшою мірою до массмаркет парфумерії, яку виробляють в першу чергу заради заробітку. Як тільки аромат набирає свою популярність, виробники шукають більш дешеву сировину, скорочуючи собівартість виробництва. Тут, на жаль, рітейлери безсилі, тому що ми лише перепродуємо парфумерію і на виробництво впливати не можемо.

  Єдина дієва міра - це припиняти купувати аромат після зниження його якості. Тільки голосування гаманцем, допомагає виправляти якість будь-якого аромату. Так як немає кращого тонусу для виробника, як зниження продажів. Перед покупкою будь-якого парфуму рекомендуємо вивчати відгуки на парфумерних форумах навіть на аромати, які Ви знаєте "від і до".

  7. Втома від аромату

  Якщо Ви тривалий час користуєтеся одним і тим же ароматом Ваше нюх звикає до нього настільки, що Ви перестаєте його відчувати на собі. В цьому випадку краще припинити користуватися ароматом на 2-3 тижні і повернутися до нього потім. Або попросіть когось із Вашого оточення описати їх відчуття від аромату на Вас.

  Але краще не просити тих, з ким Ви живете в 1 квартирі і бачитеся щодня, тому що у них теж могло виникнути звикання до Вашого аромату.

  Це дуже небезпечно, тому що Ви можете почати переборщувати з кількістю парфуму. Ви не будете відчувати нічого, а навколишні будуть сходити з розуму і можуть навіть прокашлюватися. Рідко хто може в цьому зізнатися, частіше навколишні просто терплять і дивляться скоса.

  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?

  Як Ви зрозуміли, стійкість аромату в повсякденному житті заміряти некоректно, тому що не буває 2-х однакових днів. Якщо Ви хочете порівняти стійкість парфумерії у Вашій колекції, то можна зробити це в такий спосіб:

  • Візьміть чистий листок А4;
  • Нанесіть на кожну смужку назву парфуму;
  • Розпорошите ваші духи на смужку;
  • Зафіксуйте час розпилення на листочку;
  • З певною періодичністю, наприклад, раз в 20 хвилин, проставляйте галочки на смужці до того моменту, поки аромат не згасне повністю;
  • Скільки галочок набрав парфум - помножте на періодичність перевірки. Наприклад, 30 галочок з періодичністю раз в 20 хвилин означає, що стійкість аромату 600 хвилин або 10 годин.

  Які стійкі аромати купити?

  В нашому інтернет-магазині парфумерії Ви можете підібрати парфумерію по стійкості. Дані засновані на голосуванні користувачів найбільшого парфумерного форуму fragrantica.ru .

  Для переходу до каталогу виберіть категорію:

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?

  Питання стійкості один з найпопулярніших у покупців парфумерії. Але для парфумерів це питання не визначальний. Адже не можна назвати повара кращим тільки через те, що він готує самі калорійні страви, так і в парфумерії, кращий парфюмер визначається не виходячи з стійкості аромату.

  Перш ніж вивчати питання стійкості рекомендуємо ознайомитися з відео від Гуру Еліни Арсеньевой:

  Класифікація духів по стійкості

  Стійкість залежить від типів використовуваного парфумерії. Розглянемо основні типи:

  • Духи (Extrait) - найстійкіший і дорогий тип парфумерії. Концентрація ефірних масел від 20% і більше, розчинених в майже чистому спирті (96%). Стійкість близько 6 годин
  • Парфумерна вода (EDP) - найпопулярніший тип парфумерії. Концентрація близько 10%. Стійкість близько 4 годин.
  • Туалетна вода (EDT) - легкий вид парфуму. Концентрація близько 4-5%. Можна користуватися кілька разів на день. Ідеально для літнього часу. Стійкість 2-3 години.
  • Дезодорант (DEO) - Концентрація 1-2%. Стійкість не більше години.
  • Одеколон (EDC) - Менше 1%. Стійкість менше години.

  Стійкість підробок і оригіналів парфуму

  Серед покупців ходить усталений міф, що оригінали відрізняються від підробок стійкістю. Це далеко не так!

  Оригінал відрізняється від підробки в першу чергу звучанням аромату, стійкість тут ні до чого! Це найпопулярніша виверт тих, хто продає підробки.

  Перше, що Ви почуєте про підробку: "Репліка - це такий же аромат, але стійкість у нього 4 години, замість 8 годин як в оригіналу". Це далеко не так! Підробки розкриваються однією єдиною нотою, без початку, інтриги і кульмінації. Вони не змінюються протягом дня, що не можна сказати про якісний оригінальний аромат.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю

  Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?

  1. Тривала струс і зовнішній вплив

  Під час перевезення парфум може перебувати на сонці або переноситися в хородную погоду. А аромати рекомендують зберігати в сухому темному місці і не піддавати їх тривалим струсів. Тому відразу після отримання парфумерії, особливо при відправленнях з Росії, необхідно поставити духи в темне прохолодне місце і дати складу "прийти в форму" 1-2 дня. Особливо в літній і зимовий час, коли перепади температур дуже істотні. Як мінімум, парфуми повинні набрати кімнатну температуру, тільки після цього його можна розпорошувати.

  Ті, хто захоплюється винтажной парфумерією не з чуток, знають про це важливий факт. Є спеціальні холодильники, в які поміщають вантажні аромати на 2-3 тижні, щоб вони набрали потрібну форму.

  2. Хімія Вашої шкіри

  Люди унікальні не тільки зовні: хімічний склад і процеси, які відбуваються всередині кожної людини - унікальні. Це впливає звичайно ж і на нашу шкіру, а саме на температуру, кислотність і жирність.

  У парфумерному світі виділяють 2 види шкіри: "холодна" і "гаряча".

  • З "гарячої шкіри" аромати проявляються яскравіше і багатше, але, чим яскравіше аромат, тим швидше він вивітрюється, а значить стійкість менше. Найчастіше такий тип шкіри у людей, які люблять відкривати вікно і дуже чутливі до задухи в приміщенні.
  • З "холодної шкіри" духи вивітрюються довше, але і розкриваються менш яскраво. Найчастіше такий тип шкіри у людей-мерзляков - їм завжди холодно, вони чутливі до протягів. Це ті люди, які закривають вікна і вимикають кондиціонер.

  Є невелика хитрість у визначенні Вашого типу шкіри. Це дешеві пластикові кільця, які визначають Ваш настрій. Вони влаштовані так, що в залежності від температури Вашої шкіри вони забарвлюються в різні кольори. Чим темніше кільце, тим більше холодна у Вас шкіра.

  3. Навколишнє середовище та зовнішні чинники можуть збільшити або зменшити стійкість аромату

  Сонце, мороз і вологість. Чим агресивніше зовнішнє середовище, тим швидше вивітрюється аромат. Деякі покупці вважають, що взимку аромат вивітрюється повільніше (холод допомагає його стримувати). Це не так. Викликано це тим фактом, що взимку люди одягаються тепліше, при русі виділяється в рази більше тепла, акумулюється під Вашим одягом.

  Зверніть увагу, як розкривається аромат під час дощу, сонце, мороз або просто комфортний хмарний день. Стійкість буде різною.

  4. Різні партії виготовлення аромату

  Особливо, якщо мова йде про натуральні складники, які властиві дорогим парфуму. Однаковим і 99% схожістю аромату будуть володіти аромати тільки з 1 партії.

  Чому це так? Зовнішні умови навколишнього середовища різні. Жасмин, зібраний в 2013 році буде відрізнятися від жасмину в 2016 році, тому як щедрість опадів, середня температура і тисячі інших факторів були абсолютно іншими. Рівне як жасмин, вирощений в диких умовах, буде відрізнятися від жасмину, вирощеного в селекційних умовах.

  Зараз массмаркет парфумерію переводять на штучні замінники ароматичних екстрактів. Так, це призводить до передбачуваності аромату і уніфікованого якості, але, по-думці професійних парфумерів, це призводить до втрати чарівництва і індивідуальності аромату. Тому, купуючи парфуми з натуральних інгредієнтів, будьте готові до того, що сподобався аромат в новому виконанні може розкритися абсолютно інакше на Вашій шкірі, ніж Ваш старий флакон, куплений раніше.

  Потім партія, виготовлена ​​з одного набору інгредієнтів, позначається Батч-кодом. Наступна партія вже може бути проведена з інших інгредієнтів, іншого року і іншої якості. Єдиний спосіб отримати однакову якість - це купити парфум з однієї партії.

  5. Порушено умови зберігання

  На жаль, практично жоден інтернет-магазин не в змозі на 100% проконтролювати умови зберігання товару у постачальника, тому що постачальник гарантує ідеальні умови зберігання лише юридично, договором. Як це відбувається на практиці, не відомо. Магазини перевіряють товар лише при прийманні, за непрямими ознаками: вигоріла упаковка або колір друку. Інших методів перевірки, на жаль, немає.

  Саме тому у нашого магазину є гарантія на повернення для наших клієнтів . Адже для того, щоб пред'явити постачальнику претензію, магазину потрібні юридичні підстави на те, що парфум неякісний. Без речових доказів - це неможливо. Адже перед продажем ми не можемо розкрити упаковку і перевірити його якість, в цьому випадку Ви отримаєте непривабливий товар.

  У разі наявності проблем наш магазин вивчає поведінку постачальника, якщо він вживає заходів, ми продовжуємо співпрацю з ним, якщо постачальник не вирішує проблеми з якістю, співпраця ми припиняємо.

  6. Погіршення якості на виробництві

  Це стосується більшою мірою до массмаркет парфумерії, яку виробляють в першу чергу заради заробітку. Як тільки аромат набирає свою популярність, виробники шукають більш дешеву сировину, скорочуючи собівартість виробництва. Тут, на жаль, рітейлери безсилі, тому що ми лише перепродуємо парфумерію і на виробництво впливати не можемо.

  Єдина дієва міра - це припиняти купувати аромат після зниження його якості. Тільки голосування гаманцем, допомагає виправляти якість будь-якого аромату. Так як немає кращого тонусу для виробника, як зниження продажів. Перед покупкою будь-якого парфуму рекомендуємо вивчати відгуки на парфумерних форумах навіть на аромати, які Ви знаєте "від і до".

  7. Втома від аромату

  Якщо Ви тривалий час користуєтеся одним і тим же ароматом Ваше нюх звикає до нього настільки, що Ви перестаєте його відчувати на собі. В цьому випадку краще припинити користуватися ароматом на 2-3 тижні і повернутися до нього потім. Або попросіть когось із Вашого оточення описати їх відчуття від аромату на Вас.

  Але краще не просити тих, з ким Ви живете в 1 квартирі і бачитеся щодня, тому що у них теж могло виникнути звикання до Вашого аромату.

  Це дуже небезпечно, тому що Ви можете почати переборщувати з кількістю парфуму. Ви не будете відчувати нічого, а навколишні будуть сходити з розуму і можуть навіть прокашлюватися. Рідко хто може в цьому зізнатися, частіше навколишні просто терплять і дивляться скоса.

  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?

  Як Ви зрозуміли, стійкість аромату в повсякденному житті заміряти некоректно, тому що не буває 2-х однакових днів. Якщо Ви хочете порівняти стійкість парфумерії у Вашій колекції, то можна зробити це в такий спосіб:

  • Візьміть чистий листок А4;
  • Нанесіть на кожну смужку назву парфуму;
  • Розпорошите ваші духи на смужку;
  • Зафіксуйте час розпилення на листочку;
  • З певною періодичністю, наприклад, раз в 20 хвилин, проставляйте галочки на смужці до того моменту, поки аромат не згасне повністю;
  • Скільки галочок набрав парфум - помножте на періодичність перевірки. Наприклад, 30 галочок з періодичністю раз в 20 хвилин означає, що стійкість аромату 600 хвилин або 10 годин.

  Які стійкі аромати купити?

  В нашому інтернет-магазині парфумерії Ви можете підібрати парфумерію по стійкості. Дані засновані на голосуванні користувачів найбільшого парфумерного форуму fragrantica.ru .

  Для переходу до каталогу виберіть категорію:

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?

  Питання стійкості один з найпопулярніших у покупців парфумерії. Але для парфумерів це питання не визначальний. Адже не можна назвати повара кращим тільки через те, що він готує самі калорійні страви, так і в парфумерії, кращий парфюмер визначається не виходячи з стійкості аромату.

  Перш ніж вивчати питання стійкості рекомендуємо ознайомитися з відео від Гуру Еліни Арсеньевой:

  Класифікація духів по стійкості

  Стійкість залежить від типів використовуваного парфумерії. Розглянемо основні типи:

  • Духи (Extrait) - найстійкіший і дорогий тип парфумерії. Концентрація ефірних масел від 20% і більше, розчинених в майже чистому спирті (96%). Стійкість близько 6 годин
  • Парфумерна вода (EDP) - найпопулярніший тип парфумерії. Концентрація близько 10%. Стійкість близько 4 годин.
  • Туалетна вода (EDT) - легкий вид парфуму. Концентрація близько 4-5%. Можна користуватися кілька разів на день. Ідеально для літнього часу. Стійкість 2-3 години.
  • Дезодорант (DEO) - Концентрація 1-2%. Стійкість не більше години.
  • Одеколон (EDC) - Менше 1%. Стійкість менше години.

  Стійкість підробок і оригіналів парфуму

  Серед покупців ходить усталений міф, що оригінали відрізняються від підробок стійкістю. Це далеко не так!

  Оригінал відрізняється від підробки в першу чергу звучанням аромату, стійкість тут ні до чого! Це найпопулярніша виверт тих, хто продає підробки.

  Перше, що Ви почуєте про підробку: "Репліка - це такий же аромат, але стійкість у нього 4 години, замість 8 годин як в оригіналу". Це далеко не так! Підробки розкриваються однією єдиною нотою, без початку, інтриги і кульмінації. Вони не змінюються протягом дня, що не можна сказати про якісний оригінальний аромат.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю.

  Не потрібно плутати звучання аромату зі стійкістю

  Від чого ж залежить стійкість оригінального аромату?

  1. Тривала струс і зовнішній вплив

  Під час перевезення парфум може перебувати на сонці або переноситися в хородную погоду. А аромати рекомендують зберігати в сухому темному місці і не піддавати їх тривалим струсів. Тому відразу після отримання парфумерії, особливо при відправленнях з Росії, необхідно поставити духи в темне прохолодне місце і дати складу "прийти в форму" 1-2 дня. Особливо в літній і зимовий час, коли перепади температур дуже істотні. Як мінімум, парфуми повинні набрати кімнатну температуру, тільки після цього його можна розпорошувати.

  Ті, хто захоплюється винтажной парфумерією не з чуток, знають про це важливий факт. Є спеціальні холодильники, в які поміщають вантажні аромати на 2-3 тижні, щоб вони набрали потрібну форму.

  2. Хімія Вашої шкіри

  Люди унікальні не тільки зовні: хімічний склад і процеси, які відбуваються всередині кожної людини - унікальні. Це впливає звичайно ж і на нашу шкіру, а саме на температуру, кислотність і жирність.

  У парфумерному світі виділяють 2 види шкіри: "холодна" і "гаряча".

  • З "гарячої шкіри" аромати проявляються яскравіше і багатше, але, чим яскравіше аромат, тим швидше він вивітрюється, а значить стійкість менше. Найчастіше такий тип шкіри у людей, які люблять відкривати вікно і дуже чутливі до задухи в приміщенні.
  • З "холодної шкіри" духи вивітрюються довше, але і розкриваються менш яскраво. Найчастіше такий тип шкіри у людей-мерзляков - їм завжди холодно, вони чутливі до протягів. Це ті люди, які закривають вікна і вимикають кондиціонер.

  Є невелика хитрість у визначенні Вашого типу шкіри. Це дешеві пластикові кільця, які визначають Ваш настрій. Вони влаштовані так, що в залежності від температури Вашої шкіри вони забарвлюються в різні кольори. Чим темніше кільце, тим більше холодна у Вас шкіра.

  3. Навколишнє середовище та зовнішні чинники можуть збільшити або зменшити стійкість аромату

  Сонце, мороз і вологість. Чим агресивніше зовнішнє середовище, тим швидше вивітрюється аромат. Деякі покупці вважають, що взимку аромат вивітрюється повільніше (холод допомагає його стримувати). Це не так. Викликано це тим фактом, що взимку люди одягаються тепліше, при русі виділяється в рази більше тепла, акумулюється під Вашим одягом.

  Зверніть увагу, як розкривається аромат під час дощу, сонце, мороз або просто комфортний хмарний день. Стійкість буде різною.

  4. Різні партії виготовлення аромату

  Особливо, якщо мова йде про натуральні складники, які властиві дорогим парфуму. Однаковим і 99% схожістю аромату будуть володіти аромати тільки з 1 партії.

  Чому це так? Зовнішні умови навколишнього середовища різні. Жасмин, зібраний в 2013 році буде відрізнятися від жасмину в 2016 році, тому як щедрість опадів, середня температура і тисячі інших факторів були абсолютно іншими. Рівне як жасмин, вирощений в диких умовах, буде відрізнятися від жасмину, вирощеного в селекційних умовах.

  Зараз массмаркет парфумерію переводять на штучні замінники ароматичних екстрактів. Так, це призводить до передбачуваності аромату і уніфікованого якості, але, по-думці професійних парфумерів, це призводить до втрати чарівництва і індивідуальності аромату. Тому, купуючи парфуми з натуральних інгредієнтів, будьте готові до того, що сподобався аромат в новому виконанні може розкритися абсолютно інакше на Вашій шкірі, ніж Ваш старий флакон, куплений раніше.

  Потім партія, виготовлена ​​з одного набору інгредієнтів, позначається Батч-кодом. Наступна партія вже може бути проведена з інших інгредієнтів, іншого року і іншої якості. Єдиний спосіб отримати однакову якість - це купити парфум з однієї партії.

  5. Порушено умови зберігання

  На жаль, практично жоден інтернет-магазин не в змозі на 100% проконтролювати умови зберігання товару у постачальника, тому що постачальник гарантує ідеальні умови зберігання лише юридично, договором. Як це відбувається на практиці, не відомо. Магазини перевіряють товар лише при прийманні, за непрямими ознаками: вигоріла упаковка або колір друку. Інших методів перевірки, на жаль, немає.

  Саме тому у нашого магазину є гарантія на повернення для наших клієнтів . Адже для того, щоб пред'явити постачальнику претензію, магазину потрібні юридичні підстави на те, що парфум неякісний. Без речових доказів - це неможливо. Адже перед продажем ми не можемо розкрити упаковку і перевірити його якість, в цьому випадку Ви отримаєте непривабливий товар.

  У разі наявності проблем наш магазин вивчає поведінку постачальника, якщо він вживає заходів, ми продовжуємо співпрацю з ним, якщо постачальник не вирішує проблеми з якістю, співпраця ми припиняємо.

  6. Погіршення якості на виробництві

  Це стосується більшою мірою до массмаркет парфумерії, яку виробляють в першу чергу заради заробітку. Як тільки аромат набирає свою популярність, виробники шукають більш дешеву сировину, скорочуючи собівартість виробництва. Тут, на жаль, рітейлери безсилі, тому що ми лише перепродуємо парфумерію і на виробництво впливати не можемо.

  Єдина дієва міра - це припиняти купувати аромат після зниження його якості. Тільки голосування гаманцем, допомагає виправляти якість будь-якого аромату. Так як немає кращого тонусу для виробника, як зниження продажів. Перед покупкою будь-якого парфуму рекомендуємо вивчати відгуки на парфумерних форумах навіть на аромати, які Ви знаєте "від і до".

  7. Втома від аромату

  Якщо Ви тривалий час користуєтеся одним і тим же ароматом Ваше нюх звикає до нього настільки, що Ви перестаєте його відчувати на собі. В цьому випадку краще припинити користуватися ароматом на 2-3 тижні і повернутися до нього потім. Або попросіть когось із Вашого оточення описати їх відчуття від аромату на Вас.

  Але краще не просити тих, з ким Ви живете в 1 квартирі і бачитеся щодня, тому що у них теж могло виникнути звикання до Вашого аромату.

  Це дуже небезпечно, тому що Ви можете почати переборщувати з кількістю парфуму. Ви не будете відчувати нічого, а навколишні будуть сходити з розуму і можуть навіть прокашлюватися. Рідко хто може в цьому зізнатися, частіше навколишні просто терплять і дивляться скоса.

  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?

  Як Ви зрозуміли, стійкість аромату в повсякденному житті заміряти некоректно, тому що не буває 2-х однакових днів. Якщо Ви хочете порівняти стійкість парфумерії у Вашій колекції, то можна зробити це в такий спосіб:

  • Візьміть чистий листок А4;
  • Нанесіть на кожну смужку назву парфуму;
  • Розпорошите ваші духи на смужку;
  • Зафіксуйте час розпилення на листочку;
  • З певною періодичністю, наприклад, раз в 20 хвилин, проставляйте галочки на смужці до того моменту, поки аромат не згасне повністю;
  • Скільки галочок набрав парфум - помножте на періодичність перевірки. Наприклад, 30 галочок з періодичністю раз в 20 хвилин означає, що стійкість аромату 600 хвилин або 10 годин.

  Які стійкі аромати купити?

  В нашому інтернет-магазині парфумерії Ви можете підібрати парфумерію по стійкості. Дані засновані на голосуванні користувачів найбільшого парфумерного форуму fragrantica.ru .

  Для переходу до каталогу виберіть категорію:

  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  Які стійкі аромати купити?
  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  Які стійкі аромати купити?
  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  Як визначити стійкість парфумів в домашніх умовах?
  Які стійкі аромати купити?
  Все про стійкість ароматів: Скільки повинен триматися парфум на тілі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только