Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Шипрові аромати | Avon представникам

  1. Шипрові аромати | Avon представникам Шипрові аромати - безумовні лідери серед дорого звучать ароматів....
  2. Шипрові аромати | Avon представникам

  Шипрові аромати | Avon представникам

  Шипрові аромати - безумовні лідери серед дорого звучать ароматів. За красою і виразності, вишуканості - врят який інший аромат зрівняється з шипровим. Він змушує вас тримати спину прямою, а взуття начищеної, він змінює вас зсередини і прикрашає зовні. Шипр може бути повсякденним, але не може бути недбалим ...

  Аромати, що входять в сімейство шипрових, відрізняються наявністю зелених і деревних нот з чітко висловленої гірчинкою. Саме цей гіркуватий і одночасно свіжий запах в певній мірі присутній в ароматах цієї группи.Оні пробуджують спогади про зігрітому сонцем ліс, повному запашних трав і квітів, тінистих гаях, в яких стовбури сосен покриті темно-зеленим мохом. Шипрова складова використовується в основному для створення жіночих композицій. Традиційні інгредієнти доповнені квітковими, фруктовими запахами, а також нотами шкіри. Шипрові аромати пробуджують чуттєвість і освіжають, як легкий вітерець. Таке поєднання подобається багатьом жінкам, особливо з рішучим і сильним характером.

  Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о. Кіпр), випущені в 1917 році Франсуа Коті. "Шипр" великого Франсуа Коті ( "Francois Coty Chypre") - це революційний для свого часу парфум. Слово "Chypre" тут вживається в значенні "острів Кіпр" і це не випадково. У складі аромату домінуючою нотою був дубовий мох, який практично в промислових обсягах заготовляють в той час саме на острові Кіпр. Давно доведено, що перші шипровие аромати виготовлялися на Кіпрі в XII столітті нашої ери - в основному зі смоли лабданума і місцевих ароматних трав і квітів.

  Успіх аромату Francois Coty Chypre привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху,  лабданума  , Бергамоту і  пачулі Успіх аромату "Francois Coty Chypre" привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху, лабданума , Бергамоту і пачулі . Стриманість шипрово аромату відчувається в початковій цитрусової ноті завдяки присутності бергамота. Легкість аромату надають наявність мшиста нот. Глибину композиції надають наявність пачулі, для посилення землистий нот. Крім двох основних складових (як уже говорилося - дубовий мох і бергамот) до складу композиції можуть входити пачулі , ладанник , А також квіткові, деревні і фруктові аромати. Безумовно, класичний шипровий аромат - це чіткий запах землистий з деревними нотками і свіжим цитрусом. "Чистих" Шипр дуже мало, частіше зустрічаються духи шипрових ароматів з квітковими, фруктовими, зеленими, альдегідними нотами. Шипрова основа в більшості випадків використовується в жіночій парфюмеріі.но в даний час спектр ароматів цієї групи настільки широкий, що для неї розроблена певна класифікація.

  Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay. Проте, основоположником традиції створення шипрових ароматів все одно вважається Франсуа Коті, оскільки саме Coty Chypre чекав небачений раніше комерційний успіх.

  що з себе представляють шипровие аромати?

  Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав .
  В наші дні використання в парфумерних композиціях натурального екстракту дубового моху обмежена, і парфумери намагаються використовувати в своїх творіннях його синтетичні замінники, а також - гальбанум.

  Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп! Вирощується в Туреччині, Ірані та Сирії. Володіє дуже цікавим запахом, який являє собою суміш бальзамних, пряно-зелених і лісових відтінків і нагадує аромат соснових голок. Запах дуже сильний, тому досить невеликої кількості есенції, щоб отримати «основу» для, в першу чергу, чоловічої парфумерії.

  Лабданум Лабданум. Густий чагарник висотою до 3 метрів з ланцетоподібними листям, знизу покритими білим пухом. Одночасно підвищує настрій і «приземляються». Заспокоює нервову систему, допомагає заснути, але в той же час є афродизіаком.

  Пачулі Пачулі. Ефірна олія пачулі має абсолютно неповторним і дуже стійким ароматом - чуттєвим, глибоким, з помітними терпкими і гіркими нотками. Який прийшов зі строкатої Індії і широко застосовується з давніх часів для ароматизації приміщень і предметів одягу, аромамасло пачулі ніби увібрало в себе екзотичний шарм цієї незбагненно барвистою країни. Його можна порівняти з хорошим вином: воно розкриває всю повноту землистого, теплого і важкого аромату тільки з часом, поступово покращуючи свої якості. З ароматом пачулі протягом сотень років пов'язують діловий успіх, кар'єрне зростання, стабільність і процвітання. Вважається, що це аромамасло здатне притягувати удачу і багатство: багато хто вірить, що крапля пачулі, нанесена на гаманець, здатна поліпшити матеріальне становище. Це найбільш древня еротичне масло, яке не тільки грає роль афродізіака, але і здатне налагоджувати гормональний баланс і відновлювати ендокринну систему.

  В цілому, шипровие аромати гарні своєю стриманістю і відсутністю розбещеності - створюваний такими ароматами імідж дуже пристойний, аристократичний, з почуттям власної гідності ...

  Шипрові аромати для жінок - елегантні, класичні, трохи строгі, але на диво жіночні, побудовані на контрасті свіжості цитрусів, теплої ніжності квітів і терпкості деревних відтінків.

  Сімейство шипрових ароматів можна класифікувати на:

  безпосередньо шипровие: класичні аромати з нотами дерева, зелені і моху. Вона сама нечисленна. Chypre Coty, Chanel pour Monsieur.


  деревно-шипровий, в основному, для представників сильної статі. Будується на шипрових компонентах з додаванням тонких відтінків бергамоту, сандалу і коріандру. Підходить для впевнених в собі і благородних чоловіків.

  квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції. Жіночі - з пряними нотками мускусу, імбиру, з квітковими відтінками гіацинта, троянди, жасмину, ірису, іланг-ілангу - позиціонуються як еротичні парфуми з чистим і стриманим запахом. У базі часто присутні пачулі. (Clinique Aromatics Elixir, Trussardi Donna Fresh Trussardi) До ароматів цієї підгрупи можна сміливо віднести знамениту в радянські часи «Червону Москву» квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції від фабрики Нова Зоря. Вона є символом радянської епохи. Історія цих духів починається ще в 1913 році, коли французький парфумер Брокар створив для дружини імператора Олександра III Марії Федорівни букет з воскових квітів. Особливість цього подарунка полягала в тому, що кожна квітка мав свій власний запах, який не відрізнявся від оригіналу, а коли аромати зливалися воєдино, то виходив гармонійний, зачаровує один аромат. Духи з цим запахом отримали назву «Улюблений букет імператриці». Марія Федорівна схвалила парфум, і він миттєво став найбажанішою здобиччю для всіх жінок. Після революції новий керівник парфумерної фабрики, соратник Брокара Агуст Мішель, не захотів знімати з виробництва духи, але при цьому розумів, що парфум з такою назвою не буде «жити» в новій державі, і дав йому іншу назву - «Червона Москва», при цьому зберігши первісний аромат. Верхні ноти: бергамот, апельсиновий колір, коріандр. Середні ноти: жасмин, Непалу, троянда. Базові ноти: ірис, боби Тонка, ваніль.

  шипровие квітково-альдегідні, шипровим основа збагачена нотами ромашки, білої троянди, липового цвіту, гвоздики, ірису, жасмину, конвалії, туберози. Багаті сонячні аромати, що нагадують пишне літо. Такими є Hermes Caleche, Trussardi, Paloma Picasso.

  шипровие фруктові - аромати на основі моху і цитрусових з додаванням фруктових нот, зокрема персика, абрикоса, сливи та інших екзотичних фруктів, в результаті чого аромат набуває деяку ваговитість. Першим фруктовим шипром прийнято вважати Guerlain Mitsuoko. Можна спробувати також Chanel Cristalle. Шипрові фруктові - ніжні композиції, які змушують радіти життю. (Dior MISS DIOR CHERIE, Gucci Gucci Rush, Dior Miss Dior)

  шипровие з ароматом зелені - освіжаючі легкі аромати, що огортає запахами свіжоскошеної трави і вологою молодого листя. Це найбільш легкі з Шипр. Для них характерні відтінки зелені або різних трав. Одним з перших Шипр став аромат Chanel 19.

  CHANEL №19 CHANEL №19. Це легендарні жіночі парфуми, які були випущені в 1970 році спеціально для ще більш легендарної мадемуазель Коко Шанель. Число «19» для назви вибрано неспроста - воно означає дату народження французького модельєра. Над парфумерної композицією Chanel №19 працював Анрі Робер разом із самою Габріель Шанель, яка від початку до кінця контролювала процес створення аромату. Хоча традиційно Chanel №19 класифікується як квітково-зелений аромат, в різних концентраціях він звучить зовсім по-різному. І якщо подивитися на піраміду аромату, то ми побачимо всі характерні для шипра ноти: Верхні ноти: гіацинт, бергамот, гальбанум, неролі. Середні ноти корінь ірису, конвалія, троянда, жасмин, ірис. Базові ноти: дубовий мох, білий кедр, сандалове дерево, ветивер.

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед».

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед»

  шкіряно-шипровие - включають в себе як жіночі, так і чоловічі композиції. Шкіряні, деготние і тютюнові ноти роблять їх димними по відчуттю Сухуватий запах шкіри з відтінками тютюну і берези створює атмосферу любові і легкого флірту. Їх часто використовують в чоловічих композиціях, наприклад, John Varvatos Vintage.

  "Сучасні шипри" - в основі яких не міститься дубовий мох. Як приклад можна привести Gucci by Gucci. За загальним враженням такі аромати є дуже красиві шипровие композиції, але звучать більш бархатисто і м'яко, ніж традиційні ..

  Отже, шипровие аромати - це сильні, красиві і дуже глибокі аромати, неймовірно красиво поєднують в собі важкі земляні ноти з легкістю і свіжістю цитруса. Це класика парфумерної індустрії, яку вважають за краще упевнені в собі люди, які вміють домагатися свого.

  Приклади ароматів з шипровими нотами в каталозі AVON

  Джерела: http://lambre.by/ http://mylitta.ru http://elleparfum.ru http://womanadvice.ru http://fless.ru http://true-lady.ru http: / /kaknam.com

  Шипрові аромати | Avon представникам

  Шипрові аромати - безумовні лідери серед дорого звучать ароматів. За красою і виразності, вишуканості - врят який інший аромат зрівняється з шипровим. Він змушує вас тримати спину прямою, а взуття начищеної, він змінює вас зсередини і прикрашає зовні. Шипр може бути повсякденним, але не може бути недбалим ...

  Аромати, що входять в сімейство шипрових, відрізняються наявністю зелених і деревних нот з чітко висловленої гірчинкою. Саме цей гіркуватий і одночасно свіжий запах в певній мірі присутній в ароматах цієї группи.Оні пробуджують спогади про зігрітому сонцем ліс, повному запашних трав і квітів, тінистих гаях, в яких стовбури сосен покриті темно-зеленим мохом. Шипрова складова використовується в основному для створення жіночих композицій. Традиційні інгредієнти доповнені квітковими, фруктовими запахами, а також нотами шкіри. Шипрові аромати пробуджують чуттєвість і освіжають, як легкий вітерець. Таке поєднання подобається багатьом жінкам, особливо з рішучим і сильним характером.

  Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о. Кіпр), випущені в 1917 році Франсуа Коті. "Шипр" великого Франсуа Коті ( "Francois Coty Chypre") - це революційний для свого часу парфум. Слово "Chypre" тут вживається в значенні "острів Кіпр" і це не випадково. У складі аромату домінуючою нотою був дубовий мох, який практично в промислових обсягах заготовляють в той час саме на острові Кіпр. Давно доведено, що перші шипровие аромати виготовлялися на Кіпрі в XII столітті нашої ери - в основному зі смоли лабданума і місцевих ароматних трав і квітів.

  Успіх аромату Francois Coty Chypre привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху,  лабданума  , Бергамоту і  пачулі Успіх аромату "Francois Coty Chypre" привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху, лабданума , Бергамоту і пачулі . Стриманість шипрово аромату відчувається в початковій цитрусової ноті завдяки присутності бергамота. Легкість аромату надають наявність мшиста нот. Глибину композиції надають наявність пачулі, для посилення землистий нот. Крім двох основних складових (як уже говорилося - дубовий мох і бергамот) до складу композиції можуть входити пачулі , ладанник , А також квіткові, деревні і фруктові аромати. Безумовно, класичний шипровий аромат - це чіткий запах землистий з деревними нотками і свіжим цитрусом. "Чистих" Шипр дуже мало, частіше зустрічаються духи шипрових ароматів з квітковими, фруктовими, зеленими, альдегідними нотами. Шипрова основа в більшості випадків використовується в жіночій парфюмеріі.но в даний час спектр ароматів цієї групи настільки широкий, що для неї розроблена певна класифікація.

  Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay. Проте, основоположником традиції створення шипрових ароматів все одно вважається Франсуа Коті, оскільки саме Coty Chypre чекав небачений раніше комерційний успіх.

  що з себе представляють шипровие аромати?

  Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав .
  В наші дні використання в парфумерних композиціях натурального екстракту дубового моху обмежена, і парфумери намагаються використовувати в своїх творіннях його синтетичні замінники, а також - гальбанум.

  Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп! Вирощується в Туреччині, Ірані та Сирії. Володіє дуже цікавим запахом, який являє собою суміш бальзамних, пряно-зелених і лісових відтінків і нагадує аромат соснових голок. Запах дуже сильний, тому досить невеликої кількості есенції, щоб отримати «основу» для, в першу чергу, чоловічої парфумерії.

  Лабданум Лабданум. Густий чагарник висотою до 3 метрів з ланцетоподібними листям, знизу покритими білим пухом. Одночасно підвищує настрій і «приземляються». Заспокоює нервову систему, допомагає заснути, але в той же час є афродизіаком.

  Пачулі Пачулі. Ефірна олія пачулі має абсолютно неповторним і дуже стійким ароматом - чуттєвим, глибоким, з помітними терпкими і гіркими нотками. Який прийшов зі строкатої Індії і широко застосовується з давніх часів для ароматизації приміщень і предметів одягу, аромамасло пачулі ніби увібрало в себе екзотичний шарм цієї незбагненно барвистою країни. Його можна порівняти з хорошим вином: воно розкриває всю повноту землистого, теплого і важкого аромату тільки з часом, поступово покращуючи свої якості. З ароматом пачулі протягом сотень років пов'язують діловий успіх, кар'єрне зростання, стабільність і процвітання. Вважається, що це аромамасло здатне притягувати удачу і багатство: багато хто вірить, що крапля пачулі, нанесена на гаманець, здатна поліпшити матеріальне становище. Це найбільш древня еротичне масло, яке не тільки грає роль афродізіака, але і здатне налагоджувати гормональний баланс і відновлювати ендокринну систему.

  В цілому, шипровие аромати гарні своєю стриманістю і відсутністю розбещеності - створюваний такими ароматами імідж дуже пристойний, аристократичний, з почуттям власної гідності ...

  Шипрові аромати для жінок - елегантні, класичні, трохи строгі, але на диво жіночні, побудовані на контрасті свіжості цитрусів, теплої ніжності квітів і терпкості деревних відтінків.

  Сімейство шипрових ароматів можна класифікувати на:

  безпосередньо шипровие: класичні аромати з нотами дерева, зелені і моху. Вона сама нечисленна. Chypre Coty, Chanel pour Monsieur.


  деревно-шипровий, в основному, для представників сильної статі. Будується на шипрових компонентах з додаванням тонких відтінків бергамоту, сандалу і коріандру. Підходить для впевнених в собі і благородних чоловіків.

  квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції. Жіночі - з пряними нотками мускусу, імбиру, з квітковими відтінками гіацинта, троянди, жасмину, ірису, іланг-ілангу - позиціонуються як еротичні парфуми з чистим і стриманим запахом. У базі часто присутні пачулі. (Clinique Aromatics Elixir, Trussardi Donna Fresh Trussardi) До ароматів цієї підгрупи можна сміливо віднести знамениту в радянські часи «Червону Москву» квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції від фабрики Нова Зоря. Вона є символом радянської епохи. Історія цих духів починається ще в 1913 році, коли французький парфумер Брокар створив для дружини імператора Олександра III Марії Федорівни букет з воскових квітів. Особливість цього подарунка полягала в тому, що кожна квітка мав свій власний запах, який не відрізнявся від оригіналу, а коли аромати зливалися воєдино, то виходив гармонійний, зачаровує один аромат. Духи з цим запахом отримали назву «Улюблений букет імператриці». Марія Федорівна схвалила парфум, і він миттєво став найбажанішою здобиччю для всіх жінок. Після революції новий керівник парфумерної фабрики, соратник Брокара Агуст Мішель, не захотів знімати з виробництва духи, але при цьому розумів, що парфум з такою назвою не буде «жити» в новій державі, і дав йому іншу назву - «Червона Москва», при цьому зберігши первісний аромат. Верхні ноти: бергамот, апельсиновий колір, коріандр. Середні ноти: жасмин, Непалу, троянда. Базові ноти: ірис, боби Тонка, ваніль.

  шипровие квітково-альдегідні, шипровим основа збагачена нотами ромашки, білої троянди, липового цвіту, гвоздики, ірису, жасмину, конвалії, туберози. Багаті сонячні аромати, що нагадують пишне літо. Такими є Hermes Caleche, Trussardi, Paloma Picasso.

  шипровие фруктові - аромати на основі моху і цитрусових з додаванням фруктових нот, зокрема персика, абрикоса, сливи та інших екзотичних фруктів, в результаті чого аромат набуває деяку ваговитість. Першим фруктовим шипром прийнято вважати Guerlain Mitsuoko. Можна спробувати також Chanel Cristalle. Шипрові фруктові - ніжні композиції, які змушують радіти життю. (Dior MISS DIOR CHERIE, Gucci Gucci Rush, Dior Miss Dior)

  шипровие з ароматом зелені - освіжаючі легкі аромати, що огортає запахами свіжоскошеної трави і вологою молодого листя. Це найбільш легкі з Шипр. Для них характерні відтінки зелені або різних трав. Одним з перших Шипр став аромат Chanel 19.

  CHANEL №19 CHANEL №19. Це легендарні жіночі парфуми, які були випущені в 1970 році спеціально для ще більш легендарної мадемуазель Коко Шанель. Число «19» для назви вибрано неспроста - воно означає дату народження французького модельєра. Над парфумерної композицією Chanel №19 працював Анрі Робер разом із самою Габріель Шанель, яка від початку до кінця контролювала процес створення аромату. Хоча традиційно Chanel №19 класифікується як квітково-зелений аромат, в різних концентраціях він звучить зовсім по-різному. І якщо подивитися на піраміду аромату, то ми побачимо всі характерні для шипра ноти: Верхні ноти: гіацинт, бергамот, гальбанум, неролі. Середні ноти корінь ірису, конвалія, троянда, жасмин, ірис. Базові ноти: дубовий мох, білий кедр, сандалове дерево, ветивер.

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед».

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед»

  шкіряно-шипровие - включають в себе як жіночі, так і чоловічі композиції. Шкіряні, деготние і тютюнові ноти роблять їх димними по відчуттю Сухуватий запах шкіри з відтінками тютюну і берези створює атмосферу любові і легкого флірту. Їх часто використовують в чоловічих композиціях, наприклад, John Varvatos Vintage.

  "Сучасні шипри" - в основі яких не міститься дубовий мох. Як приклад можна привести Gucci by Gucci. За загальним враженням такі аромати є дуже красиві шипровие композиції, але звучать більш бархатисто і м'яко, ніж традиційні ..

  Отже, шипровие аромати - це сильні, красиві і дуже глибокі аромати, неймовірно красиво поєднують в собі важкі земляні ноти з легкістю і свіжістю цитруса. Це класика парфумерної індустрії, яку вважають за краще упевнені в собі люди, які вміють домагатися свого.

  Приклади ароматів з шипровими нотами в каталозі AVON

  Джерела: http://lambre.by/ http://mylitta.ru http://elleparfum.ru http://womanadvice.ru http://fless.ru http://true-lady.ru http: / /kaknam.com

  Шипрові аромати | Avon представникам

  Шипрові аромати - безумовні лідери серед дорого звучать ароматів. За красою і виразності, вишуканості - врят який інший аромат зрівняється з шипровим. Він змушує вас тримати спину прямою, а взуття начищеної, він змінює вас зсередини і прикрашає зовні. Шипр може бути повсякденним, але не може бути недбалим ...

  Аромати, що входять в сімейство шипрових, відрізняються наявністю зелених і деревних нот з чітко висловленої гірчинкою. Саме цей гіркуватий і одночасно свіжий запах в певній мірі присутній в ароматах цієї группи.Оні пробуджують спогади про зігрітому сонцем ліс, повному запашних трав і квітів, тінистих гаях, в яких стовбури сосен покриті темно-зеленим мохом. Шипрова складова використовується в основному для створення жіночих композицій. Традиційні інгредієнти доповнені квітковими, фруктовими запахами, а також нотами шкіри. Шипрові аромати пробуджують чуттєвість і освіжають, як легкий вітерець. Таке поєднання подобається багатьом жінкам, особливо з рішучим і сильним характером.

  Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о Назва цього сімейства дали духи Chypre (в перекладі з французького означає о. Кіпр), випущені в 1917 році Франсуа Коті. "Шипр" великого Франсуа Коті ( "Francois Coty Chypre") - це революційний для свого часу парфум. Слово "Chypre" тут вживається в значенні "острів Кіпр" і це не випадково. У складі аромату домінуючою нотою був дубовий мох, який практично в промислових обсягах заготовляють в той час саме на острові Кіпр. Давно доведено, що перші шипровие аромати виготовлялися на Кіпрі в XII столітті нашої ери - в основному зі смоли лабданума і місцевих ароматних трав і квітів.

  Успіх аромату Francois Coty Chypre привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху,  лабданума  , Бергамоту і  пачулі Успіх аромату "Francois Coty Chypre" привів до утворення цілого типу, що об'єднує компоненти дубового моху, лабданума , Бергамоту і пачулі . Стриманість шипрово аромату відчувається в початковій цитрусової ноті завдяки присутності бергамота. Легкість аромату надають наявність мшиста нот. Глибину композиції надають наявність пачулі, для посилення землистий нот. Крім двох основних складових (як уже говорилося - дубовий мох і бергамот) до складу композиції можуть входити пачулі , ладанник , А також квіткові, деревні і фруктові аромати. Безумовно, класичний шипровий аромат - це чіткий запах землистий з деревними нотками і свіжим цитрусом. "Чистих" Шипр дуже мало, частіше зустрічаються духи шипрових ароматів з квітковими, фруктовими, зеленими, альдегідними нотами. Шипрова основа в більшості випадків використовується в жіночій парфюмеріі.но в даний час спектр ароматів цієї групи настільки широкий, що для неї розроблена певна класифікація.

  Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay Цікавий факт, але Франсуа Коті був не першим парфумером, що використав назву Chypre для своїх духів: ще в 1909 році французький будинок Guerlain випустив аромат під назвою Chypre de Paris, а в 1912 році за ним послідував Chypre d'Orsay. Проте, основоположником традиції створення шипрових ароматів все одно вважається Франсуа Коті, оскільки саме Coty Chypre чекав небачений раніше комерційний успіх.

  що з себе представляють шипровие аромати?

  Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав Як ми вже дізналися, шипровие аромати мають в своєму складі ноти дубового моху або його синтезовані замінники, звучать свіжо, сміливо і наполегливо, нагадуючи запахи, які витають у літній сосновому гаю і складаються з ароматів лісу, мохів, прогрітій землі, лісових квітів і трав .
  В наші дні використання в парфумерних композиціях натурального екстракту дубового моху обмежена, і парфумери намагаються використовувати в своїх творіннях його синтетичні замінники, а також - гальбанум.

  Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп Гальбанум (ферула) по виду, до речі, дуже нагадує наш кріп! Вирощується в Туреччині, Ірані та Сирії. Володіє дуже цікавим запахом, який являє собою суміш бальзамних, пряно-зелених і лісових відтінків і нагадує аромат соснових голок. Запах дуже сильний, тому досить невеликої кількості есенції, щоб отримати «основу» для, в першу чергу, чоловічої парфумерії.

  Лабданум Лабданум. Густий чагарник висотою до 3 метрів з ланцетоподібними листям, знизу покритими білим пухом. Одночасно підвищує настрій і «приземляються». Заспокоює нервову систему, допомагає заснути, але в той же час є афродизіаком.

  Пачулі Пачулі. Ефірна олія пачулі має абсолютно неповторним і дуже стійким ароматом - чуттєвим, глибоким, з помітними терпкими і гіркими нотками. Який прийшов зі строкатої Індії і широко застосовується з давніх часів для ароматизації приміщень і предметів одягу, аромамасло пачулі ніби увібрало в себе екзотичний шарм цієї незбагненно барвистою країни. Його можна порівняти з хорошим вином: воно розкриває всю повноту землистого, теплого і важкого аромату тільки з часом, поступово покращуючи свої якості. З ароматом пачулі протягом сотень років пов'язують діловий успіх, кар'єрне зростання, стабільність і процвітання. Вважається, що це аромамасло здатне притягувати удачу і багатство: багато хто вірить, що крапля пачулі, нанесена на гаманець, здатна поліпшити матеріальне становище. Це найбільш древня еротичне масло, яке не тільки грає роль афродізіака, але і здатне налагоджувати гормональний баланс і відновлювати ендокринну систему.

  В цілому, шипровие аромати гарні своєю стриманістю і відсутністю розбещеності - створюваний такими ароматами імідж дуже пристойний, аристократичний, з почуттям власної гідності ...

  Шипрові аромати для жінок - елегантні, класичні, трохи строгі, але на диво жіночні, побудовані на контрасті свіжості цитрусів, теплої ніжності квітів і терпкості деревних відтінків.

  Сімейство шипрових ароматів можна класифікувати на:

  безпосередньо шипровие: класичні аромати з нотами дерева, зелені і моху. Вона сама нечисленна. Chypre Coty, Chanel pour Monsieur.


  деревно-шипровий, в основному, для представників сильної статі. Будується на шипрових компонентах з додаванням тонких відтінків бергамоту, сандалу і коріандру. Підходить для впевнених в собі і благородних чоловіків.

  квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції. Жіночі - з пряними нотками мускусу, імбиру, з квітковими відтінками гіацинта, троянди, жасмину, ірису, іланг-ілангу - позиціонуються як еротичні парфуми з чистим і стриманим запахом. У базі часто присутні пачулі. (Clinique Aromatics Elixir, Trussardi Donna Fresh Trussardi) До ароматів цієї підгрупи можна сміливо віднести знамениту в радянські часи «Червону Москву» квітково-шипрові - Бувають і чоловічі композиції від фабрики Нова Зоря. Вона є символом радянської епохи. Історія цих духів починається ще в 1913 році, коли французький парфумер Брокар створив для дружини імператора Олександра III Марії Федорівни букет з воскових квітів. Особливість цього подарунка полягала в тому, що кожна квітка мав свій власний запах, який не відрізнявся від оригіналу, а коли аромати зливалися воєдино, то виходив гармонійний, зачаровує один аромат. Духи з цим запахом отримали назву «Улюблений букет імператриці». Марія Федорівна схвалила парфум, і він миттєво став найбажанішою здобиччю для всіх жінок. Після революції новий керівник парфумерної фабрики, соратник Брокара Агуст Мішель, не захотів знімати з виробництва духи, але при цьому розумів, що парфум з такою назвою не буде «жити» в новій державі, і дав йому іншу назву - «Червона Москва», при цьому зберігши первісний аромат. Верхні ноти: бергамот, апельсиновий колір, коріандр. Середні ноти: жасмин, Непалу, троянда. Базові ноти: ірис, боби Тонка, ваніль.

  шипровие квітково-альдегідні, шипровим основа збагачена нотами ромашки, білої троянди, липового цвіту, гвоздики, ірису, жасмину, конвалії, туберози. Багаті сонячні аромати, що нагадують пишне літо. Такими є Hermes Caleche, Trussardi, Paloma Picasso.

  шипровие фруктові - аромати на основі моху і цитрусових з додаванням фруктових нот, зокрема персика, абрикоса, сливи та інших екзотичних фруктів, в результаті чого аромат набуває деяку ваговитість. Першим фруктовим шипром прийнято вважати Guerlain Mitsuoko. Можна спробувати також Chanel Cristalle. Шипрові фруктові - ніжні композиції, які змушують радіти життю. (Dior MISS DIOR CHERIE, Gucci Gucci Rush, Dior Miss Dior)

  шипровие з ароматом зелені - освіжаючі легкі аромати, що огортає запахами свіжоскошеної трави і вологою молодого листя. Це найбільш легкі з Шипр. Для них характерні відтінки зелені або різних трав. Одним з перших Шипр став аромат Chanel 19.

  CHANEL №19 CHANEL №19. Це легендарні жіночі парфуми, які були випущені в 1970 році спеціально для ще більш легендарної мадемуазель Коко Шанель. Число «19» для назви вибрано неспроста - воно означає дату народження французького модельєра. Над парфумерної композицією Chanel №19 працював Анрі Робер разом із самою Габріель Шанель, яка від початку до кінця контролювала процес створення аромату. Хоча традиційно Chanel №19 класифікується як квітково-зелений аромат, в різних концентраціях він звучить зовсім по-різному. І якщо подивитися на піраміду аромату, то ми побачимо всі характерні для шипра ноти: Верхні ноти: гіацинт, бергамот, гальбанум, неролі. Середні ноти корінь ірису, конвалія, троянда, жасмин, ірис. Базові ноти: дубовий мох, білий кедр, сандалове дерево, ветивер.

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед».

  Створення Chanel №19 спричинило за собою грандіозну лавину шипрових ароматів - сухих, суворих і розрахованих на справжню жінку сімдесятих, жінку, якій, як заявляли феміністки тих часів, чоловік був потрібен «так само, як рибі велосипед»

  шкіряно-шипровие - включають в себе як жіночі, так і чоловічі композиції. Шкіряні, деготние і тютюнові ноти роблять їх димними по відчуттю Сухуватий запах шкіри з відтінками тютюну і берези створює атмосферу любові і легкого флірту. Їх часто використовують в чоловічих композиціях, наприклад, John Varvatos Vintage.

  "Сучасні шипри" - в основі яких не міститься дубовий мох. Як приклад можна привести Gucci by Gucci. За загальним враженням такі аромати є дуже красиві шипровие композиції, але звучать більш бархатисто і м'яко, ніж традиційні ..

  Отже, шипровие аромати - це сильні, красиві і дуже глибокі аромати, неймовірно красиво поєднують в собі важкі земляні ноти з легкістю і свіжістю цитруса. Це класика парфумерної індустрії, яку вважають за краще упевнені в собі люди, які вміють домагатися свого.

  Приклади ароматів з шипровими нотами в каталозі AVON

  Джерела: http://lambre.by/ http://mylitta.ru http://elleparfum.ru http://womanadvice.ru http://fless.ru http://true-lady.ru http: / /kaknam.com

  О з себе представляють шипровие аромати?
  О з себе представляють шипровие аромати?
  О з себе представляють шипровие аромати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только