Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими | Buro 24/7

  1. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає...
  2. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  3. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  4. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  5. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  6. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  7. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  8. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  9. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими
  10. Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Йти на запах: 14 ароматів, які стали культовими

  Про феномен культових ароматів в історії ніші розповідає парфумерний експерт Юлія Стріковская

  Незважаючи на те що в світі парфумерії завжди знайдеться місце для краплі Chanel No 5 або чуттєвого хмарі Shalimar від Guerlain, часи змінюються. Квест під назвою "оригінальність і унікальність" залучив нас в пошук екстраординарних ароматів, якими ми хочемо пахнути. Маловідомі і важкодоступні аромати, незвичайні бренди, рідкісні та екзотичні інгредієнти стали предметами інтересу і бажання в парфумерному світі. Крім того, що тягнеться з сивої давнини звичка створювати об'єкти шанування і поклоніння практично в кожній зі сфер культурного життя людини активно живить підвищеним інтересом такий феномен, як "культові духи".

  Культові аромати відрізняються від популярних, знаменитих або модних тем, що є об'єктом шанування групи відданих шанувальників, залишаючись при цьому в тіні, поза полем зору "широкої громадськості". Вони, як правило, створюються в контексті певного часу, культурних і соціальних явищ і подій, мають обмежену дистрибуцію і володіють такою якістю, як програмне висловлювання, що викликає симпатії одних і неприйняття інших. Тому шанувальники культових ароматів в певний момент утворюють щось на зразок контркультури - вони знаходять близьким і привабливим те, що незрозуміло і чуже більшості. Саме завдяки групі відданих шанувальників культові аромати продовжують викликати інтерес ще довгий час після їх релізу.

  Bluebell від Penhaligon's

  Культова класика, створена Майклом Піктхолом в 1978 році для відомого англійського парфумерного будинку. Кажуть, що цей "дуже британський" аромат носили принцеса Діана, Маргарет Тетчер і Кейт Мосс.

  Bluebell - це так званий соліфлор - аромат, що передає образ і запах однієї квітки, в даному випадку дзвіночка, причому за допомогою інгредієнтів, серед яких цього самого дзвіночка в помині немає. Загадковий і унікальний аромат обожнюємо одними і нестерпний іншими. Чому?

  Особлива волога і землистий солодкість м'яко піднімається крізь тілесні ноти (гіацинт, троянда, жасмин, гвоздика) і схожа з ароматом тління. При цьому, завдяки нотам гальбанума, цикламена і конвалії, аромат можна порівняти з чудовим кристалом родом чи не звідси. Є думка, що Bluebell нагадує запах стебел зрізаних квітів, довго простояли в воді.

  Luctor et Emergo від The People of the Labyrinths

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини.

  Невелика голландська фірма The People of the Labyrinths спеціалізується на виробництві пофарбованого вручну текстилю, шовкотрафаретного друку і патернах на тканини

  Luctor et Emergo відповідає всім критеріям культових: обмежена дистрибуція, незвичайна назва, дивна композиція і група затятих шанувальників.

  Назва перекладається з латині як "Боротися і перемагати" і символізує перемогу спрямованих зусиль над хаосом, перемогу людського духу над обставинами.

  Luctor et Emergo - палючий готика, яка народилася серед повітряних, рідких унісекс-ароматів 90-х. Аромат непередбачуваний, мінливий, його звучання неможливо передбачити. Багатошарова композиція навіяна складними за структурою ароматами `fin-de siècle '[" фен де сьекль ", назва для характерних явищ періоду 1890-1910 років в європейській культурі. - Buro 24/7] срібного століття: пошловатой ноти вишнево-мигдалевого лікеру тут же компенсуються холодним медично-бальзамічним акордом дуже сухої деревини і потойбічного ладану. Запах "скаче" від солодкої ванілі до мокрих деревним тирсі, від ароматного тютюну до едкому холодного уду.

  Secretions Magnifiques від Etat Libre d`Orange

  "Чудові Виділення" створені з метою порушити табу, звільнити від догм і упереджень. Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат.

  Це вільна територія, де править тільки мистецтво парфумерії та народжується інноваційний аромат

  Secretions Magnifiques оспівує виділення людського тіла: слину, піт, молоко, сперму, кров, хоч створений з "невинних нот" ірису, сандалового дерева, опопонакс, кокоса, молока і морських водоростей. Він звернений до безпосередніх відчуттях, присвячений викиду адреналіну, напрузі і розслабленню, з яких зіткана Всесвіт.

  Аромат має воістину надприродною силою закохувати в себе або ненавидіти. Потрапляючи на шкіру, він діє з-під неї і проникає прямо в підсвідомість, пробуджуючи особистих монстрів, про які ми вважаємо за краще не знати.

  Цей запах дійсно не для людей зі слабкими нервами, але для інших дзвінкий солоний молочно-металевий Secretions Magnifiques - твір мистецтва, абстракція, що складається з чистих і чесних ліній, в яку не втомлюєшся вдивлятися.

  Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я).

  Предметом потужного культу, який почався 13 років тому і все ще відчувається в парфумерному світі, є 5 ароматів еталонної серії Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums - Avignon (католицизм), Jaisalmer (індуїзм), Ouarzazate (іслам), Kyoto (синтоїзм , буддизм) і Zagorsk (православ'я)

  Парфуми серії, яку іноді називають "П'ять релігій", натхненні відвідинами Рей Кавакубо різних храмів світу і створені кращими парфюмерами: Бертраном Дюшафором, Марком Бакстон, Евелін Буланжер. Тут все про пахощі, століттями курили жерцями і священиками різних релігійних культів: ладан, мирра, ароматичні трави і цінні сорти деревини. Серія дуже красива, медитативна, піднесена і саме з неї у багатьох починається подорож в світ інших, артистичних і унікальних ароматів.

  Molecule 01 від Escentric Molecules

  Змагатися з Series 3: Incense від Comme Des Garcons Parfums по величезній кількості відданих сердець і такого ж числа обурених може тільки Molecule 01 від британського бренду Escentric Molecules. Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини.

  Парфумер-мінімаліст Геза Шон вирішив пограти з ароматичною речовиною Iso E Super і створив аромат-ауру, майже непомітний, але нібито володіє здатністю розкривати природний запах людини

  Парфумер стверджує, що він не очікував такої популярності "молекули". Її культ виник на зорі мінімалізму, адже аромат являє собою унікальне явище з точки зору парфумерного мистецтва: композиція Molecule 01 складається лише з однієї речовини - Iso E Super, розведеного в спирті до отримання туалетної води. В результаті маємо рідина практично без запаху, але нібито володіє магічними властивостями проявляти природний аромат людини, наповнений феромонами та іншими штуками для підвищення сексуальної привабливості. Дискусія про "молекулі" не вщухає досі - вона не залишає байдужих і ділить їх на тих, хто "все зрозумів", і тих, хто "нічого не зрозумів".

  10 Corso Como

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину.

  10 Corso Como - це адреса культового бутика і дизайн-галереї в Мілані, а також назва аромату - символу цього магазину

  Незважаючи на те що випущений він у 1999 році, цей аромат як і раніше любимо армією шанувальників. І є за що: на сьогодні він залишається цікавіше здебільшого новинок на ринку нишевой парфумерії, так як має дуже важливими якостями, такими як дотепність, стиль і привабливість. Любителі аромату 10 Corso Como купують його десятками флаконів. У складі - троянда, герань, ветивер, мускус, сандалове дерево і уд.

  Anne Pliska від Anne Pliska

  Це аромат-парадокс парфумерії. Неможливо зрозуміти, як він з легкістю завоював натовпи шанувальників у світі: неприваблива упаковка, крихти інформації про сам ароматі, його творців, лінійці. Хто така Ен Плиска - загадка.

  Хто така Ен Плиска - загадка

  Знайти цей аромат в продажу теж нелегко. І тим не менше сила цього аромату велика - його вважають сучасною класикою нишевой парфумерії та знаковим ароматом. Його порівнюють з секретною зброєю дам - ​​маленьким чорним платтям, вишуканим і сексуальним. У центрі композиції амбра і герань, в оточенні мускусу і ванілі.

  Costes for Women and Men

  Аромат легендарного готелю Costes в Парижі. "Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю" насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті.

  Аромат з епохи Наполеона Третього, запах важкого шовку і оксамиту, дорогих меблів і темної елегантності готелю насправді являє собою несхожий ні на що інше, сучасний, стрункий і стильний парфум на основі спецій, дерева і троянди, в найбільш універсальному і динамічному аспекті

  Аромат являє собою limited edition і створений Олівією Джіакобетті. А це ім'я говорить багато любителям парфумерії. Всі фактори в сукупності і призводять в бутик готелю шанувальників ніші.

  Великий список ароматів, яким поклоняється людина. Ось ще лише деякі з стали культовими: Black Afgano від Nasomatto, L'Air du Desert Marocain від Tauer Perfumes, Black від Bvlgar i, Féminité du Bois від Serge Lutens (спочатку Shiseido), Tubéreuse Criminelle від Serge Lutens, Bandit від Robert Piguet.

  Юлія Стріковская - парфумерний експерт, творець проекту Future U (futureu.com.ua).

  Читайте також: Сила ніші: Про зв'язок емоцій і парфуму .

  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Чому?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только