Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  З'єднання проводів методом зварювання найнадійніший спосіб з'єднання проводів

  1. Необхідні для роботи інструменти і матеріали
  2. Зварювальний апарат
  3. Електроди для зварювання проводів
  4. захисні засоби
  5. Ручний інструмент
  6. Сварка алюмінієвих проводів
  7. Сварка мідних проводів
  8. Види скруток електричних проводів для з'єднання зварюванням
  9. Сварка мідних проводів з алюмінієвими
  10. висновок

  Монтаж систем електроживлення повинен забезпечити їх безпеку і надійність. І головний вектор уваги необхідно направити на місця з'єднання проводів.
  Аматорський підхід до справи економить незначні кошти, але не забезпечує необхідного рівня якості та безпеки системи.
  Тільки знання технічних умов та особливостей конкретних вузлів дає можливість забезпечити з'єднанням належну якість, а користувачеві - впевненість у безпеці і довговічності електросистеми приміщення. Поставивши на чільне технічний момент, ми побачимо, що самий надійний і безпечний метод з'єднання електропроводки - це зварювання! Монтаж систем електроживлення повинен забезпечити їх безпеку і надійність
  Для проведення зварювальних робіт Вам знадобиться зварювальний апарат та деякий навик. Огляд апаратів наведено нижче, а для придбання навички Вам достатньо ознайомитися зі статтею і трохи повправлятися.

  Необхідні для роботи інструменти і матеріали

  Для проведення робіт зі зварювання проводів необхідні наступні прилади, інструменти та матеріали:

  • Зварювальний апарат
  • Електроди для зварювання проводів
  • Захисні окуляри
  • Плоскогубці і бокорізи
  • Флюс для зварювання алюмінію

  Зварювальний апарат

  Зварювальний апарат для роботи з електропроводами повинен бути компактним, мати регулювання параметрів і працювати в діапазоні:
  Сила струму 30 - 90 Ампер (А)
  Напруга 12 - 36 Вольт (В)
  Споживання потужності 1 - 1.5 кіловат (кВт)
  Використання змінного і постійного струму.

  Зварювальні апарати комплектуються двома силовими кабелями (маса для скручування, тримач електрода)
  Зварювальні апарати комплектуються двома силовими кабелями (маса для скручування, тримач електрода). Середня ціна апарату 7000 рублів. Популярні марки Дон, ТС 700 - 1, ТС 700 - 2. Існує безліч саморобних конструкцій з використанням понижуючого трансформатора, але ми рекомендуємо сертифіковані.

  Взяти зварювальний апарат на пару днів в оренду можна в магазинах будматеріалів і інструментів
  Взяти зварювальний апарат на пару днів в оренду можна в магазинах будматеріалів і інструментів.

  Електроди для зварювання проводів

  Електроди для зварювання проводів визначають якість і зручність роботи.
  Вам знадобляться електроди графітові (зварювання алюмінію) і мідно - графітові (зварювання міді).

  Графітові електроди за допомогою флюсу зварять алюмінієву скрутку до 20 мм діаметром
  Графітові електроди за допомогою флюсу зварять алюмінієву скрутку до 20 мм діаметром.
  Графітові обміднення електроди призначені для зварювання мідних скруток без застосування флюсу. Діаметр скрутки до 18 мм.
  У народі тип цих електродів називають олівцями. Перед покупкою порадьтеся з досвідченими електриками або продавцями магазину. З огляду на модель Вашого сварочніка і специфіку з'єднання, знаючі люди спростять вибір.

  захисні засоби

  Захисні засоби необхідні при роботі з електромонтажу! Приділіть увагу ізоляції ручок плоскогубців і кусачки, стійкості драбини і надійної фіксації захисних окулярів.

  Ручний інструмент

  Плоскогубці і бокорізи знадобляться для підготовки проводів та пристрої скручування.
  Іноді плоскогубці використовують в якості клеми заземлення. Бокорізи допоможуть зробити рівний плоский торцевий зріз скручування, що дуже важливо для якості зварювання.

  З'єднання проводів методом зварювання утворює в місці скрутки одноманітний фрагмент, токопроводімость якого дорівнює провідності самого матеріалу. Практично, зварювання в місці торкання перетворює кілька проводів в один. Це виключає окислення зон контакту та нагріву місць з'єднання. Показником якісного зварювального з'єднання служить утворилася металева крапля в торці скручування,.

  Сварка алюмінієвих проводів

  Алюмінієві дроти використовуються в будівництві з давніх-давен і в переважній більшості. М'яка податливість алюмінію спокушає з'єднувати проводи методом скрутки. В результаті - найбільша кількість аварій і пожеж відбувається через неприпустимо низьку якість таких з'єднань. Оксидна плівка, що утворюється на поверхні алюмінієвого проводу, володіє високим опором, що призводить до перегріву проводів в місцях контакту.
  Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) з'єднання алюмінієвих проводів таким способом заборонено. Є кілька допустимих способів, але всі вони поступаються по надійності і безпеки методу зварювання.

  Основними труднощами при зварюванні алюмінію є швидке утворення оксидної плівки і відносно низька температура плавлення
  Основними труднощами при зварюванні алюмінію є швидке утворення оксидної плівки і відносно низька температура плавлення. Використання флюсів запобігає окисленню при роботі, а використання зварювального апарату в режимі зниженої потужності не призводить до плинності дроти від перегріву.

  Перед зварюванням потрібно зачистити дроти від ізоляції на 50 - 70 мм і оксидної плівки на 20 -30 мм і зробити скрутку
  Перед зварюванням потрібно зачистити дроти від ізоляції на 50 - 70 мм і оксидної плівки на 20 -30 мм і зробити скрутку. Торцовая площину повинна бути рівною і чистою. Скручування виробляється перед безпосереднім виконанням зварювання. Точкове дотик при роботі доводиться саме на неї. Це відноситься до всіх типів проводів.

  У поглиблення електрода необхідно внести флюс
  У поглиблення електрода необхідно внести флюс. Потім швидким рухом, не допускаючи перегріву, що ковзає киснем уздовж торця зварити дроти. Час торкання не повинно перевищувати 2 - 3 секунди. Якщо у Вас немає подібного досвіду, потренуйтеся деякий час. Головний момент - впевненість дотичного руху до торця з моментальним зрушенням по площині. Рівномірність утвореної краплі сплаву послужить оцінкою Вашої практики.

  Після охолодження з'єднання потрібно ізолювати.

  Сварка мідних проводів

  Сварка мідних проводів дозволяє отримати з'єднання високої якості за двома позиціями - електротехнічним і механічним. Ідеальна токопроводімость з'єднання виключить нагрів проводки, а міцність дозволить проводити роботи в розподільних коробках, не побоюючись раптового роз'єднання. Всілякі кліпси і гвинтові затиски на практиці виявляються слабкими, при незначних впливах провід вискакує з гнізда, створюючи незручність і можливість замикання.
  Для зварювання мідних проводів найзручніше використовувати інверторний зварювальний апарат. Зварювання проводиться вугільно - мідними електродами. Час зварювання - не більше трьох секунд, далі почне плавитися ізоляція.

  Вимоги щодо підготовки скручування такі ж, як і для алюмінієвих проводів
  Вимоги щодо підготовки скручування такі ж, як і для алюмінієвих проводів.
  Застосування зварювального флюсу тут необов'язково, достатньо видалити оксидну плівку, зачистивши дроти до блиску. Можна обробити зачищені дроти розчинником. До зварювання приступати потрібно відразу після підготовки, не даючи утворитися окислення.
  Обов'язково враховуйте високу теплопровідність міді, використовуйте для притримування дроти плоскогубці, побережіть пальці від опіку.
  Після закінчення підготовки Вам залишиться коротким точковим рухом провести зварювання. Оптимальна тривалість контакту - 2 секунди. Отримана металева крапля і буде вузлом однорідного з'єднання проводки.
  Не забувайте про високу температуру місця зварювання, дайте йому охолонути природним способом, після чого заізоліруйте стрічкою або спеціальним лаком.

  Види скруток електричних проводів для з'єднання зварюванням

  Місця з'єднання електропроводки визначаються спільним проектом і виконують різні функції в рамках загальної ланцюга. Для конкретних ситуацій застосовуються різні види скруток проводів. Грамотно виконана скручування забезпечить механічну надійність з'єднання і подальше оформлення (ізоляція стрічкою, монтаж в розподільній коробці). На малюнку нижче ми наведемо основні види, найбільш часто застосовуються в електромонтажі непромислового призначення.

  Сварка мідних проводів з алюмінієвими

  Різниця температури плавлення міді і алюмінію не дозволяють провести якісне зварювання звичайним способом. При утриманні в зварювальному шві міді понад 15% шов втрачає міцність до неприйнятною.
  При необхідності такого з'єднання плавиться повинен переважно алюміній.
  Висококваліфіковані фахівці наплавляют мідну плівку на поверхню алюмінію, після чого приварюють до неї мідний дріт.
  У цій статті ми дане питання розглядати не будемо, інформація общеознакомітельная.

  висновок

  Після уважного вивчення матеріалів статті і деякої практики, Ви зможете самостійно проводити з'єднання електричних проводів методом зварювання.
  Це дозволить заощадити значні кошти, Середня ціна на зварювання одного з'єднання - 100 рублів. Кількість з'єднань в двокімнатній квартирі більше 50.

  Як своїми руками зробити з'єднання проводів методом зварювання відео дивіться нижче:


  Ми раді допомогти Вам своїм досвідом в облаштуванні Ваших будинків. Дотримуйтесь правил техніки безпеки і будьте обережні!

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только