Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  микродермабразия

  1. Для чого потрібна микродермабразия?
  2. А чи може микродермабразия дати щось більше?
  3. Наскільки безпечна шліфування шкіри обличчя мікрокристалами?
  4. Чим відрізняється микродермабразия кристалами алюмінію від алмазної мікродермабразії?
  5. Чи існують протипоказання?
  6. Коментарі (521)

  Микродермабразия (шліфування шкіри або алмазна мікродермабразія) - один з найбільш делікатних методів механічного пілінгу особи.

  Для чого потрібна микродермабразия?

  Микродермабразия (мікрошліфування) або шліфування шкіри обличчя - це м'який і безболісний спосіб позбутися від «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію. Іншими словами, микродермабразия - це доведена до досконалості процедура механічного пілінгу особи.

  Мікрокристали оксиду алюмінію, що передаються через наконечник апарату, відлущують клітини епідермісу і активно шліфують шкіру обличчя, вирівнюючи і розгладжуючи її. Одна процедура - і навколишні відзначать Ваш прекрасний колір обличчя і гладкість шкіри.

  А за підсумками курсу, що складається з 4-6 сеансів, можна сміливо говорити не тільки про зовнішній, а й про внутрішній омолоджуючий ефект. Хочете попередити появу перших зморшок або позбутися від уже з'явилися? Тоді микродермабразия - для Вас!

  Микродермабразия розгладжує дрібні зморшки, зменшує вікову гиперпигментацию, а головне - стимулює вироблення нового колагену і еластину, тим самим даючи шкірі новий життєвий імпульс. Ви допомагаєте шкірі оновлюватися, а вона «дякує» Вас своєю красою і квітучим виглядом.

  А чи може микродермабразия дати щось більше?

  Да може! Більш тривалі курси мікродермабразії дозволяють видаляти шрами і рубці після перенесених травм і операцій, позбавляють від вугрових рубців і великих пігментних плям .

  Микродермабразия (механічний пілінг особи) - це дбайливий і делікатний, але разом з тим і ефективний спосіб скоригувати післяпологові рубці і розтяжки , зменшити келоїдні і опікові рубці .

  Індивідуальний курс лікування залежить від стану шкіри і може включати в себе 10-20 і більше сеансів. Для посилення ефекту використовуються креми і лосьйони, які пом'якшують шкіру і активізують регенерацію тканин.

  У той же час, не варто забувати, що микродермабразия переслідує основну мету - попередження старіння і догляд за шкірою, що в'яне. Мікротравмування (дермабразія або шліфування) шкіри обличчя запускає відновлювальні процеси, але існує ряд серйозних косметичних проблем, для вирішення яких потрібні інші, більш інтенсивні методики.

  Наскільки безпечна шліфування шкіри обличчя мікрокристалами?

  Абсолютно безболісна і безпечна. Микродермабразия не вимагає анестезії та реабілітаційного періоду. Сила, час і інтенсивність впливу апарату постійно контролюються лікарем-косметологом. Після півгодинної процедури шкіра обробляється спеціальними сироватками, які прискорюють процес відновлення шкіри.

  Після процедури Ви можете відразу повернутися до звичного ритму життя. Необхідна рекомендація - обов'язкове використання сонцезахисних кремів. При механічному пілінгу, слід відмовитися від застосування спиртових лосьйонів і на місяць-другий забути про відвідування солярію.

  Для того, щоб знятий після шліфування особи шар шкіри встиг регенеруватися, потрібно близько 7-10 днів. Це і є оптимальний інтервал для проведення процедур, хоча відповідно до показань для лікування він може варіюватися від 1 до 6 тижнів.

  Чим відрізняється микродермабразия кристалами алюмінію від алмазної мікродермабразії?

  Апарати з алмазної мікродермабразії надають більш м'який вплив. Алмазна микродермабразия нагадує системи по домашньому догляду для дермабразії, але в посиленому варіанті.
  Уявіть собі, що швидко обертається наконечник з алмазним напиленням. Якщо мікрокристали алюмінію подаються під тиском і знімають верхній роговий шар, всмоктуючись назад в наконечник з отшелушеннимі клітинами, то при алмазної дермабразии, наконечник безпосередньо працює на шкірі, вакуум працює тільки на всмоктування отшелушеннимі клітин.

  Чи існують протипоказання?

  Призначаючи курс дермабразии, лікар-косметолог враховує такі протипоказання, як купероз, активна стадія дерматозу і гіперчутливість шкіри до оксиду алюмінію.


  На нашому сайті ви також дізнаєтеся, як позбутися від розтяжок , як лікувати волосся , чи можливо схуднути за день і як позбутися від носогубних складок .

  на початок ↑


  по даті

  за популярністю

  Коментарі (521)

  Катерина

  20.04.10

  Добридень! Скажіть будь ласка, після вітрянки Микродермабразия допоможе? Залишилися рубці на обличчі.

  Чи

  28.02.10

  Підкажіть ще, чи обов'язково придбання у вас спеціальних засобів для догляду вдома після процедури мікродермабразії? І при чорних точках і соответвсенно розширених порах наскільки довго вистачить ефекту для зменшення сальності і самих пір?

  Наталя

  28.02.10 Якщо робиться поверхнева микродермабразия, то ймовірно що жорсткої прив'язки до відновних засобів не буде, хоча рекомендації ми даємо. При глибокої, ми обов'язково рекомендуємо придбати відновлювальні засоби. Ви можете їх купити не тільки у нас, будь ласка, придбайте в інших місцях.
  Ми вам даємо програму догляду та попереджаємо письмово, що якщо ви не виконуєте наші рекомендації, ми, відповідно, не відповідаємо за результат, а також за ускладнення, які можуть виникнути після процедури.
  Микродермабразия опосередковано впливає на сальність - вона готує шкіру до подальших процедур, в тому числі збільшує проникність епідермісу. Основну роботу після процедури роблять сироватки і щоденний правильний догляд вдома. Чи не в змозі механічне зняття поверхневого шару вплинути на сальність залоз. З повагою, Наталія.

  48 людина сказали

  Тетяна

  20.02.10

  А мені косметолог сказав, що при цій процедурі повинен використовуватися препарат, який наноситься перед дермабразія на обличчя - це правда? І від вартості препарату залежить вартість самої процедури.

  Чи

  01.03.10

  Спасибі за відповідь. Наталя, підкажіть а що конкретно входить в процедуру яка триває 60-75 хвилин. І яку б ви процедуру порадили краще при чорних точках? Спасибі.

  Альфия

  24.02.10

  Здрастуйте, у нас на роботі дівчинка потрапила в автоаварію і у неї на обличчі залишилися шрами. Вона хоче зробити шліфовку особи і носа, де і як це можна зробити? І як довго ця процедура триває?

  Чи

  02.03.10

  Як розумію, в процедуру мікродермабразії включається саме "розпорошення" оксидами алюмінію, нанесення крему якщо необхідно після оплачується окремо? ... А у скільки приблизно обійдеться описана вище процедура з видалення чорних крапок?

  Данія

  13.03.10

  Наталя, здрастуйте! У мене розширені пори на щоках і кілька маленьких шрамів пост-акне, теж на щоках. Моє питання: Чи можна провести мікродермобразія тільки на щоках або де є ці шрамчікі, тобто тільки локально і без обробки всього особи? Я б хотіла вирівняти шкіру в цих місцях, це можливо і скільки процедур на це йде? 2,3,4? Моя проблема як я сказала не така велика .. Заздалегідь дякую і чекаю на Вашу відповідь. З повагою, Данія.

  Поліна

  06.09.11

  Ми з подружками вирішили зробити пілінг і ультразвукову чистку. Що в першу чергу краще зробити: чистку або пілінг? І чи можна поєднувати такі процедури? Через який проміжок часу?

  Анатолій

  25.02.10

  Здрастуйте, скажіть будь ласка, через скільки сеансів мікродермабразії був отриманий ефект, показаний на фотографіях вище? Різниця до / після справді дивовижна.

  Аліна

  06.03.10

  Здрастуйте, у мене на обличчі розширені пори і велика кількість чорних крапок, а також погано загоюються болячки від підшкірних прищів на щоках. Косметолог порадила 6 сеансів мікродермабразії. Я зробила поки один, кількість чорних крапок не зменшилася, тільки Поджо болячки здерли знову і безпосередньо сама процедура без нанесення масок і сироваток зайняла не більше 10 хвилин. Чи є це нормою? Має сенс подальше лікування у даного косметолога? Заранее спасибо за вашу відповідь.

  Наталя

  06.03.10 Добрий день! Микродермабразия - механічне зняття поверхневого шару, і, звичайно, ця процедура використовується як етап в лікуванні шкіри з акне і комедонами, тому що поліпшується проникнення речовин, що наносяться після цієї процедури.
  Тривалість процедури залежить від навичок лікаря, цілком можливо, що один прохід по обличчю займає 10 хвилин. Якщо метою вашого звернення позбутися від прищів і зменшити розмір пір, то необхідний спеціальний догляд за шкірою не тільки після процедури в кабінеті косметолога, але і вдома.
  Ви не пояснили, який вид мікродермабразії вам робили, якщо є запальні елементи на обличчі, то доцільніше робити JetPeel , І не чіпати запальні елементи, а чорні точки видалити елементарної ручної чищенням в процесі лікування, наприклад, відразу після мікродермабразії. Зі святом вас!

  10 людина сказали

  Альбіна

  10.06.11

  Добрий день. Прибере чи микродермабразия невелику, видну тільки при зміні кута падіння світла мімічну зморшку біля рота?

  Юлія

  20.02.10

  Щиро дякую за відповідь! Справа в тому, що вона і сама по-моєму до кінця не розуміє, чого їй робили. Вона як би довірилася лікаря. У неї рука не те що не загоюється, вона у неї як після опіку. З лікарем ходила лаятися, але той сказав, щоб вона прийшла через місяць. Справа в тому, що рубці як були так і залишилися і по-моєму навіть стали виглядати ширше. Може підкажете що можна зробити. Минуло вже 4 місяці з моменту процедури.

  Наталя

  20.02.10 Добрий день! Попросіть у лікаря виписку з медичної карти, щоб було в виписці написано, що робили, коли і який протокол проведення процедури з рекомендаціями по домашньому догляду. Немає сенсу лаятися, беріть виписку і, як кажуть американці, отримаєте Second Opinion, тобто консультацію в іншого лікаря. Будь-яке обговорення без розуміння того, що було зроблено, не дасть результату. З повагою, Наталія.

  3 людини сказали

  Чи

  28.02.10

  Добридень! Підкажіть будь ласка, яка саме у вас микродермабразия (апаратна або ручна?) Чи відрізняється алмазна микродермабразия просто від мікродермабразії оксидами алюмінію? Наскільки ефективна вона буде для видалення чорних крапок і розширених пор? І скільки сеансів для цього може знадобитися? І як у вас відбувається запис? (Маю на увазі конкретно на сеанс мікродермабразії, або попередньо на консультацію, немає цього в прейскуранті і яка ціна). Спасибі заздалегідь. Буду чекати відповіді.

  Наталя

  28.02.10 Добрий день! У нас використовуються всі види мікродермабразії. Немає відомостей, наскільки відрізняється алмазна микродермабразия від мікродермабразії оксидами алюмінію (яка є у нас). Порівняння не траплялося також в медичній літературі.
  Видалення комедонов (чорних крапок) можливо при ручному чищенні, микродермабразия в даному випадку служить підготовкою до процедури, відкриває пори і полегшує екстракцію, тобто дія опосередкована.
  Кількість процедур обговорюється на консультації і залежить від поставлених цілей. Консультація платна, коштує 600 рублів. Спасибі, що вказали на відсутність вартості консультації в прайсі на сайті, виправимо. Вибачте за незручність. Запис по телефону (495) 623-0203, так як прийом лікарів за часом. На консультацію відводиться 30 хвилин. На процедуру - 60 - 75 хвилин. При одночасній консультації і процедури, вартість консультації входить у вартість процедури. З повагою, Наталія.

  3 людини сказали

  Катерина

  23.03.10

  Доброго здоров'я Наталя! Мені 22 роки. У мене на обличчі - рубці постакне. Я робила микрокристаллическую шліфування особи - 4 рази ... Вона займала близько 5 хвилин, не зрозуміло, що можна зробити за цей час на шкірі? І взагалі чи ефективна вона? Наперед дякую!!!

  Юлія

  29.09.10

  Добридень! Скажіть будь ласка, наскільки ймовірним є занести інфекцію при даному виді шліфування? Поліруючі частки змінюють після кожного клієнта? І як це перевірити?

  Юлія

  19.02.10

  Здрастуйте, у мене до Вас питання. Моя приятелька як їй сказали робила мікродермобразія на зап'ясті. Прибирала рубці від шрамів. Процедура була болюча із застосуванням місцевої анестезії (обколювали). Що робили - не знає, але після процедури наклали якусь плівку, яку сказали змочувати марганцівкою. Минуло вже 4 місяці а на руці сильне почервоніння, як після опіку. Що це може бути і коли це відбудеться і чи пройде взагалі. Спасибі!

  Наталя

  19.02.10 Добрий день, вибачте, але я не зрозуміла, що робили вашої приятельки, - можна глибоко дермабразія шліфувати рубці, але яку плівку потім поклали, силіконову? Чому марганцівкою ... Не ясно. Покажіть лікаря, може це йде процес загоєння, чим сильніше вплив, тим довше заживає. З повагою, Наталія.

  2 людини сказали

  Оксана

  01.03.10

  Добридень! Я зрозуміла, що Микродермабразия застосовується для лікування постакне, а чи можна її застосовувати для лікування акне?

  Каті

  23.03.10

  Добридень! Скажіть будь ласка, а микродермабразия - це і є мікрокристалічна шліфовка особи? Спасибі.

  Галина

  21.04.10

  Добридень! Скажіть чи можна виконувати дермабразію особи при прийомі Роаккутану? На препараті написано, що від пілінгів треба утриматися через ризик рубцювання. А мій лікуючий лікар каже, що дермабразію можна робити. І ще такий момент - у мене після висічення кісти пройшло 2 місяці, залишився зліг видимий рубець. Через який проміжок часу після операції можна робити дермабразію?

  Марина

  11.10.10

  Я маю на увазі апарат з Алюмінієві частинками, який шліфує шкіру. А отвір, через яке проходить пісок, теж змінюють?

  Юля

  03.02.11

  Доброго здоров'я Наталя. У мене жирна, пориста шкіра з рубцями постакне. Чи можна вирівняти рельєф шкіри за допомогою мікродермабразії і наскільки болюча така процедура? А також скажіть, будь ласка, що ефективніше при рубцях: пілінги або микродермабразия?

  Аїда

  06.04.11

  Доброго дня. Чи можна прибрати рубці від вітрянки, і який спосіб краще?

  Ганна

  14.08.12

  Доброго дня. Можливо, питання буде поставлено не вперше, але все ж хотілося б отримати відповідь. У мене після вітряної віспи на обличчі залишилися так звані «кратери». Хотілося б поліпшити стан особи. Вітрянкою перехворіла 2 місяці тому. Чи можна вже зараз проводити косметологічні процедури або має пройти час?

  ольга

  13.01.13

  Добрий день. Чи можлива дана процедура під час вагітності (24 тижні)? Прищі були раніше, а зараз залишилися плями і рубці. Заздалегідь дякую.

  Галина

  28.10.13

  І ще, дайте відповідь, будь ласка. Микродермабразия до кров'яної роси для корекції атрофічних рубців проводиться з анестезією?

  Катерина

  20.04.14

  Добрий день. Сьогодні зробила процедуру алмазного пілінгу. Косметолог просто водила наконечником по шкірі. Ніякого порошку не було. Це можливо?

  Yulia

  06.05.17

  Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи може курс мікродермабразії прибрати сліди від фраксель - так званий «ефект марлі» у вигляді дрібних точок, що нагадують розширені пори або атрофічні рубці?

  катя

  30.03.10

  Здрастуйте, у мене до Вас вопрос.Я недавно робила процедуру Елос - омолодження обличчя та шиї. Перед процедурою, мені косметолог порадила зробити микродермабразию для поліпшення ефекту попередньої процедури. На скільки це так? І при проведенні подальших процедур Елос омолодження обов'язково робити знову мікродермобразія?

  Наталя

  30.03.10 Добрий день Катя! Ми рекомендуємо готувати шкіру до ЕЛОС процедурі для вирівнювання рогового шару, тоді вплив більш рівномірний.
  Для цього призначається Active Serum від Phyto-C протягом 2-х тижнів щоденне застосування. Якщо лікар бачить, що поверхня шкіри суха, різної щільності і т.д., то з метою швидкої підготовки шкіри він може рекомендувати микродермабразию (апарат JetPeel ) Прямо перед процедурою, це часто буває.
  Догляд в перервах між процедурами також рекомендується (косметика з антиоксидантами і зволоженням) плюс сонцезахисний крем . Обов'язковості в процедурах немає, але якщо Ви довіряєте лікаря, то дотримуйтесь його рекомендацій, попросіть докладніше пояснити призначення процедур, щоб не виникало таких питань. З повагою, Наталія.

  1 людина сказала

  Тетяна

  27.04.10

  Добридень! Підкажіть чи можна робити шліфування особи при демодекозі?

  Настя

  30.05.10

  Привіт, дайте відповідь будь ласка, шліфування шкіри обличчя може вирішити таку проблему як розширені пори? І яку шліфування в даному випадку краще зробити?

  юлія

  07.11.10

  Добрий день. У мене після пологів залишилася небажана пігментація над верхньою губою і на щоках. Які процедури мені допоможуть і в якій кількості?

  Яна

  28.01.11

  Добрий день. У мене на щоці і скроні глибокі ямки (аторофіческіе рубці постакне). Чи допоможе мені микродермабразия? Читала, що це практично неможливо. На лазер не погоджуся, хоча дуже хочу позбутися від шрамів. Напишіть, чи є надія?

  Наталя

  28.01.11 Добрий день, Яна. Дермабразія - це дозоване травмуючий вплив на шкіру. Глибина впливу може бути різною. При глибокої дермабразії знімається епідерміс до базальної мембрани і сама верхня частина дерми. Якщо знімати глибше, то згодом може розвинутися рубець.

  Микродермабразия застосовується при гіпертрофічних рубцях (вище поверхні прилеглих тканин), при атрофічних (нижче поверхні - ямки) - набагато рідше, тому що ефективність нижче.


  Основний недолік методу - багаторазовість проведення (10-20 процедур) для досягнення задовільного результату. Якщо Ви налаштовані на тривале лікування, успіх буде. З повагою, Наталія

  1 людина сказала

  Світлана

  26.09.11

  Доброго дня. Наскільки ефективна ця процедура, якщо я хочу позбутися від білих жировички?

  Тетяна

  20.10.11 Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, як відрізняється хімічний пілінг від алмазного по результату. Я хочу позбутися від дрібних зморшок і пігментації. Мені 43 роки. Чи достатньо буде 3-6 сеансів алмазного пілінгу або краще серединно-поверхневий хімічний пілінг?

  Я прочитала, що перед хімічним пілінгом необхідна попередня підготовка. Що вона включає, за який час перед пілінгом її треба проходити, скільки сеансів? Спасибі.

  Наталя

  20.10.11 Добрий день, Тетяна. У практиці використовується велика кількість пілінгів , А також існують різні апарати, які проводять алмазну дермабразію. Порівнювати методи за результативністю некоректно (спробую пояснити, чому), та й тема надто велика.
  При віці від 40 можна і потрібно робити процедури, оновлюють роговий шар, регулярно, при цьому варіювати силу впливу. Підхід до лікування пігментації і зморшок повинен бути комплексним. Наприклад, візьмемо, що біологічний ресурс шкіри після 40 років ще нормальний, отже, ми можемо застосовувати більш агресивні методи, такі як серединний пілінг . Але шкіра при цьому чутлива, суха , А це означає, що бар'єрні функції шкіри слабкі і проникність шкіри висока.
  Для того щоб шкіра адекватно відповіла на пошкодження (серединний пілінг зачіпає базальнумембрану епідермісу, а іноді призводить до повного епідермоліз з пошкодженням дерми), потрібно спочатку провести кілька м'яких пілінгів, в тому числі можна робити алмазну микродермабразию, і лише потім переходити на більш сильні склади . Крім цього, лікаря паралельно потрібно вирішити ще комплекс завдань - зняти запалення після пілінгу , Призначити догляд, вирішити, який інтервал між процедурами і т. Д., І все це залежить від стану шкіри як під час процедури, так і після.
  Предпілінговой підготовка призначається за 10-14 днів (знову ж таки залежить від сили передбачуваної процедури, чим сильніше буде пошкодження, тим довше до нього потрібно готуватися). Включає в себе використання складів (найчастіше кислоти), які вирівнюють роговий шар. Це дозволить кислоті рівномірно проникати в шкіру. Крім цього, «приручають» і готують шкіру до подальшого нанесення хімічних складів. подивіться склад Актив серуми Phyto-C , Щоб мати уявлення, яким може бути препарат.
  Багато лінійки, і особливо це стосується агресивних пілінгів, відразу в комплекті продають засоби для підготовки і постпілінгового догляду. Застосування їх обов'язково. Я знаю багатьох лікарів, які відмовляються проводити процедуру, якщо пацієнт відмовляється користуватися цими засобами. Наприклад, гроші на процедуру є, а на ці кошти немає, а коштують вони часто дорожче самого пілінгу. Ризик побічних ефектів при серединних пілінгу досить високий, і щоб знизити ймовірність настання ускладнень, застосовуються ці средства.С повагою, Наталя

  1 людина сказала

  Natali

  25.01.13

  Добрий день. Шкіра у мене дуже жирна. Після алмазної шліфовки стали з'являтися прищі. Скажіть, будь ласка, чому це сталося і чи варто продовжувати процедури?

  Наталя

  25.01.13 Здравствуйте. Мабуть, порушений бар'єрний шар шкіри, і зараз потрібно застосовувати засоби з ліпідами, що відновлюють роговий шар, а також знімають запалення. На запаленій шкірі з прищами процедуру мікродермабразії не проводять, тому відкладіть продовження курсу до відновлення.
  Без огляду призначити засоби для застосування не можна, так як потрібно дивитися, якого роду запалення: може, досить буде протирати Мірамістином (хлоргексидином) самі запалені елементи і наносити зверху Далацин, Куріозін і т. П., А може, потрібен прийом антибіотика з наступним курсом місцевих ретиноидов. Загалом, консультація дерматолога необхідна.
  З повагою, Наталія

  1 людина сказала

  Ирада

  03.07.15

  Ця процедура в одному салоні коштує 15 доларів, а в іншому 40. Чому така різниця і чи варто економити на такій процедурі?

  Наталя

  03.07.15 Добрий день, Ирада. Ми не займаємося аналізом формування цін у різних клініках і салонах. Очевидно, що ціна складається з вартості апаратів, препаратів, які використовуються в процедурі, зарплати фахівця і інших витрат на прийом клієнта. Питання про те, чи варто економити, теж з розряду філософських. Хтось принципово на собі не економить, вибирає, орієнтуючись на лікаря і результат, почуття задоволення від послуг і т. П. Для кого-то вартість послуг - значна сума в бюджеті, яку хотілося б витратити більш цікаво. Все залежить від того, що Ви хочете отримати.
  З повагою, Наталія

  1 людина сказала

  Олена

  26.04.10

  Доброго дня! Рік тому я зробила лазерну шліфовку осіб, - лазер СО2 на ділянці щоки. Зона шліфування видно досі. Скажіть, будь ласка, якими процедурами можна вирівняти шкіру?

  Христина

  03.06.10

  Добрий день. Підкажіть будь ласка! У мого чоловіка на обличчі послеугревих шрами, чи допоможе йому шліфування особи? Ще нам сказали, що після цієї процедури треба тиждень вдома сидіти, тому що все обличчя буде сильно запалене, чи так це? І скільки процедур треба зробити, щоб шкіра набула здоровий вигляд? Спасибі.

  Наталя

  03.06.10 Здравствуйте! Шрами після акне прибираються саме лазерної шліфуванням. Який лазер вибрати і в якому режимі обробляти, визначається на очній консультації.
  У нас в клініці ми робимо лазерну шліфовку на фраксель - тут принцип простий, чим потужніший режим, тим довше відновлення:

  • Можна робити процедуру 1 раз в 2-3 тижні, курсом 6-10 процедур (до досягнення результату). І відновний період буде короткий - еритема і набряк проходять протягом 1-2 днів, ви продовжуєте працювати, і в цілому ведете звичайний спосіб життя з мінімальними обмеженнями;
  • Якщо вибирати більш потужні режими, а також не фракційний термоліз, при якому ушкодження йде микрозонам, тоді, дійсно, еритема і набряк значні і вид «непрезентабельний». Можливо, вам не захочеться, щоб вас бачили в такому вигляді і задавали питання. Це може бути 7-10 днів в середньому.

  Повторюють тільки тоді, коли шкіра відновиться після першої процедури, зазвичай через 2-3 місяці. Кількість процедур в середньому 3-4 до досягнення ефекту (очікуваний ефект - рівний рельєф і хороший колір шкіри). З повагою, Наталія. Алена 09.08.10

  Привіт у мене на обличчі близько розташовані капіляри, хотіла зробити лазерну шліфовку, але прочитала на форумі про боргом загоєння, і про те що місце де проводили процедуру надалі червоніє при першій же можливості (стрес, вживання алкоголю), мені і без цього почервоніння вистачає , а як проходить процес загоєння при дермообразіі і чи є якісь НЕ бажані наслідки? (На обличчі є постакне і запальні елементи).

  Наталя

  09.08.10 Добрий день, Олена, є лазерне шліфування НЕ плямою, а фракціями, саме вона називається фракційній термоліз (Докладніше на сайті fraxel.ru ). Загоєння проходить досить швидко і можна порівняти за часом з періодом відновлення після мікродермабразії.
  У будь-якому варіанті потрібно пройти лікування 1-2 місяці і зняти запалення перед тим як робити процедури:

  • Червоний колір обличчя (якщо тільки це не генетично обумовлене) свідчить про запалення;
  • Поміняйте косметику, щоб виключити роздратування;
  • Спробуйте використовувати ACE Serum від Phyto-C Skin Care . Цей препарат рекомендується при розацея і дерматитах, а також добре знімає запалення при акне, в тому числі кістоз;
  • Зверніться до косметолога (з дерматологічних освітою) з проханням підібрати вам догляд, якщо самі не впевнені;
  • Важливий також прийом вітамінів і антиоксидантів.

  Зверніть увагу, что фракційній термоліз , А такоже ЕЛОС-омолодження показані при купероз, в той час як дермабразія немає. З повагою, Наталія. Заліна 10.08.10

  Привіт, мене цікавить момент з приводу розтяжок після пологів. Крім цього у мене дуже еластична шкіра, хотіла б все це справа підтягнути. Можете мені хоча б приблизно визначити суму яку необхідно сплатити? Окремо з приводу розтяжок, 5 тис., 50 тис? Мені необхідно знати амплітуду вартості процедур хоча б приблизно. Заздалегідь дякую.

  Наталя

  10.08.10 Добрий день Заліна, розтяжки коригуються різними способами:

  • Якщо це свіжі розтяжки (синюватого або червоного кольору), то можна спробувати позбутися від них за допомогою пілінгу и мезотерапії . Вартість 1 процедури в середньому 3 500 рублів;
  • Кількість процедур 10-12 мезотерапії (Мінімум) і 4-6 пілінгів . Особливості косметичних програм в тому, що складаються вони індивідуально, відстежуючи реакцію організму і ефект від процедур.
   Тому комусь сподобається ефект від 6 процедур, а деяким і 12 буде мало. Через це багато питань з приводу того, скільки процедур і як довго буде тривати програма лікування, але навіть на першій очній консультації лікар скаже який буде успіх і коли лише приблизно.
   Зазвичай судять про правильність обраного методу лікування після 3-4 процедур;
  • Якщо розтяжки старі, то краще за все зробити фракційний термоліз (наприклад, лазер Фраксель , або Елос (RF-Matrix) . Вартість 1 процедури близько 25 000 рублів, ціна залежить від площі обробки. Знову ж буде потрібно близько 4-6 процедур.

  З повагою, Наталія. Яна 11.08.10

  Доброго дня! У мене по щоках іноді з'являються прищики і горбки, чорні точки, після них залишаються червоні плями, що б ви могли порадити? Т-зона теж вся в вуграх.

  Тимур

  14.09.10

  Добрий час доби! Скажіть будь ласка. У мене на обличчі прищі, пігментні плями, можливо у вас в клініці зробити за мінімальний термін шкіру чистою?

  Євген

  16.09.10

  Наталя, здрастуйте! У мене на обличчі залишилися червоні плями після акне. І при цьому є незначні запалення. Скажіть, чи можна в цьому випадку робити процедури по шліфовці шкіри? Прибираєте ви такі почервоніння і невеликі рубці? Чи не зашкодить це моїй шкірі, якщо на ній все ще є певна кількість запалених елементів? Які процедури ви можете запропонувати? Цікавить якомога швидший ефект.

  Аня

  05.10.10

  Доброго дня! У мене залишилися рубці на обличчі після вітрянки. Микродермабразия допоможе від них позбавитися?

  Марина

  06.10.10

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як стерилізують апарати? І чи є якась ймовірність проникнення в кров інфекції (зараження ВІЛ або гепатитом)?

  1 2 3 4 5 6 1  2  3  4  5  6

 • препарати
 • /

 • микродермабразия
 • Для чого потрібна микродермабразия?
  А чи може микродермабразия дати щось більше?
  Наскільки безпечна шліфування шкіри обличчя мікрокристалами?
  Чим відрізняється микродермабразия кристалами алюмінію від алмазної мікродермабразії?
  Чи існують протипоказання?
  Для чого потрібна микродермабразия?
  Хочете попередити появу перших зморшок або позбутися від уже з'явилися?
  А чи може микродермабразия дати щось більше?
  Наскільки безпечна шліфування шкіри обличчя мікрокристалами?
  Чим відрізняється микродермабразия кристалами алюмінію від алмазної мікродермабразії?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только