Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  БМС в питаннях і відповідях

  Про методику Назарова - биомеханической стимуляції - ми вже писали. Однак, протягом тривалого часу питання продовжували надходити. Зокрема, хтось продовжував думати, що це - «... присоски, що впливають на м'язи за допомогою електричного струму ...» Хтось уявляє собі так активно рекламуються в «магазині на дивані» «унікальні» пристосування для зниження ваги. Що ж це насправді, нам розповідає Олена Русецька - керівник Центру корекції фігури «Боді-естетик», що працює за даною методикою вже не перший рік. Дивлячись на неї, важко повірити, що ця красива молода жінка вже відзначила своє 45-річчя, а її син вже закінчив інститут. Перед вами - юна чарівна леді з дивно стрункою, підтягнутою фігурою, що обожнює свою роботу і клієнтів, і готова зробити все можливе, щоб допомогти їм досягти бажаних результатів. Сьогодні Олена рада відповісти на ряд запитань, які надійшли від вас по електронній пошті і ICQ. А спілкування з нею ви зможете продовжити на форумі про БМС.
  Лена, я думаю, що почати варто безпосередньо з автора даної методики. Отже, хто такий Назаров?
  Назаров - професор, наш співвітчизник, колишній завідувач кафедри біомеханіки БГОІФКа (нині Академії Фізичного Виховання і Спорту), автор-розробник 10 захищених авторських свідоцтв на винаходи по впливу на організм людини методів БМ-стимуляції. Після розпаду СРСР поїхав до Німеччини і заснував свою клініку, де лікування, відновлення, оздоровлення відбувається безпосередньо апаратом Назарова. У Ризі відкрито Центр Краси, де процес омолодження (підтяжки) проводиться за допомогою БМ-стимуляції.

  Можна тепер трохи докладніше про саму методику?

  Якщо використовувати «правильне визначення», то воно може звучати трохи важкувата: биомеханическая стимуляція - це часте періодичне механічний вплив на м'язи з метою управління рядом фізіологічних функцій (в першу чергу кровообігу). При впливі на м'яз відбувається її поздовжня вібрація, як при фізичних вправах, при цьому посилюється кровоносна функція м'язів, обмінні процеси в тканинах.
  До речі, за проведеними дослідженнями ленінградських фахівців 1 заняття БМС замінює 6 занять шейпінгом.
  Для чого була розроблена методика і де застосовується?
  Біомеханічне вплив спершу стали застосовувати для якнайшвидшого відновлення після операцій, особливо в спортивній медицині після травм. Але тепер сфера застосування методу поширилася і на інші області - на косметологію, різні спортивно-оздоровчі напрямки, що мають на меті корекцію фігури, релаксацію, придбання гарної розтяжки.
  Лена, може бути трохи дурне питання, але ... це боляче?
  Навпаки, метод має психологічний вплив, який сприймається як легкий масаж і викликає приємні відчуття, розслабляє.

  Про методику Назарова -  биомеханической стимуляції  - ми вже писали
  У нас на форумах вже ставилося запитання, чи відрізняється миостимуляция від БМС?

  Так, звичайно, за манерою впливу. БМС - це вплив на м'яз вібрацією, а в міостімуляциі за допомогою електрики або ультразвуку. Але наслідки застосування БМС вивчається більшу кількість років.
  Поштою прийшов цікаве питання :) «Це для ледачих - лежиш і воно спалюється?»
  Почнемо з того, що аж ніяк не лежиш, а виконуєш певні вправи. Судіть самі: вплив здійснюється за допомогою апарату, який має рухому частину (Вібротод), що завдає мікроудари в поздовжньому напрямку, в обраній сфері. Ефект БМС посилюється, коли м'яз перебуває в натягу або напрузі. Інакше кажучи, коли ви виконуєте при біомеханічної стимуляції певні вправи. Але виконувати різні вправи на цьому приладі можна тільки під керівництвом кваліфікованого інструктора.
  Заняття проводяться в групі або індивідуально?

  Індивідуально. Але за бажанням клієнток, оскільки дозволяє приміщення і кількість апаратів, у нас можуть одночасно займатися 2 клієнтки. Серед бажаючих схуднути або просто привести своє тіло в порядок чимало тих, хто соромиться відвідувати групові заняття. Тому ми намагаємося створити для них максимально комфортну, в першу чергу - з психологічної точки зору, обстановку.
  Чи з'являється після вправ почуття втоми?
  Якщо проводиться сеанс тільки БМС, то немає. А якщо проводиться комплексне тренування, то доведеться попітніти, і втома, безумовно, буде відчутною. Але і очікуваного результату можна досягти набагато швидше.
  Чи можна при цьому харчуватися точно так же, як і до початку занять?

  Якщо є бажання привести свої м'язи в тонус і немає необхідності втрачати зайві кілограми, то можна харчуватися, як раніше. Але якщо людина прийшла на тренування з метою зниження ваги, то йому необхідно дотримуватись рекомендацій, аж до створення індивідуальних програм харчування. В іншому випадку, якщо він буде обманювати, то ж не нас - себе. І сам буде прекрасно розуміти, чому обсяги тіла залишаються на колишній позначці або навіть збільшуються. Як би там не було, від нас ще жодна людина не йшов без результату.
  Ефект буде одним і тим же для всіх?
  Все буде залежати від індивідуальних особливостей людини. Від однієї і тієї ж програми одна людина може "скинути" за обсягами в талії 1 см, а інший - 4-7. Ми намагаємося враховувати деякі з особливостей у нас в кабінеті при створенні програми тренувань. Тому заняття повинні проводиться під керівництвом грамотного кваліфікованого інструктора.
  Наскільки реально позбутися від худорлявості і знайти гідні м'язові форми?

  Все можливо, тільки для цього вже необхідно додатково вводити в програму БМС вправи анаеробного (силового) характеру, плюс приділяти увагу харчуванню в дні тренувань, т. Е. Споживання білкової їжі.
  Лена, а скільки ж треба тренувань, щоб виліпити відмінну фігуру?
  Певний результат може бути помітний вже після 4-його заняття, частіше - після 7-го. Але для того, щоб його закріпити і довести до гідного рівня, треба пройти мінімум 10 сеансів протягом 21-28 днів.
  Взагалі, ефективність впливу БМС на м'язи триває, і це доведено, до 15 сеансів, далі відбувається так зване «звикання», т. Е. Нервові м'язові закінчення перестають реагувати на вібраційні імпульси і м'яз перестає працювати в необхідному режимі. Для збереження форми після проходження курсу можна проходити підтримуючі сеанси протягом 2-3 місяців, після чого можна пройти повторний курс.
  Чи існують протипоказання?

  Так, вагітність, шкірні захворювання в оброблюваної зоні, гострі інфекційні, онкологічні захворювання, тромбофлебіт.
  А якими можуть бути побічні ефекти?

  Метод вважається безпечним, і при відсутності протипоказань не має побічних ефектів.
  Відомо, що метод БМС застосовується і в косметології. Яким чином?
  У косметології ефект від біомеханічної стимуляції загальновизнаний. Вона успішно застосовується при відновленні мімічних м'язів обличчя, підвищуючи кровонаповнення м'язів обличчя і, як наслідок, омолоджуючи шкіру. Фахівці стверджують, відбувається «ефект підтяжки» - особа в результаті виглядає на 7-8 років молодше, і цей ефект тривалий час зберігається. Так само не менш результативно застосування БМС на волосяну частину голови, яке є прекрасною профілактикою випадіння волосся і зростання волосся. Для проведення цієї процедури необхідно пройти спеціальне навчання і отримати відповідний сертифікат.

  Увага! Салон краси нового формату шукає Ангела!

  Отже, хто такий Назаров?
  Можна тепер трохи докладніше про саму методику?
  Для чого була розроблена методика і де застосовується?
  Е боляче?
  У нас на форумах вже ставилося запитання, чи відрізняється миостимуляция від БМС?
  Поштою прийшов цікаве питання :) «Це для ледачих - лежиш і воно спалюється?
  Заняття проводяться в групі або індивідуально?
  Чи з'являється після вправ почуття втоми?
  Чи можна при цьому харчуватися точно так же, як і до початку занять?
  Ефект буде одним і тим же для всіх?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только