Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ефірна олія апельсина: корисні і лікувальні властивості, застосування для особи, волосся, тіла

  1. Як отримують ефірні масла
  2. Користь і лікувальні властивості
  3. Застосування в різних сферах діяльності
  4. Як вибрати при покупці
  5. Умови зберігання ефірного масла
  6. Запобіжні заходи
  7. Протипоказання и шкода
  8. рецепти застосування

  Саме в похмуру  осінню погоду  ми підсвідомо тягнемося до яскравих  фруктам  , В яких міститься безліч корисних речовин і  вітамінів Саме в похмуру осінню погоду ми підсвідомо тягнемося до яскравих фруктам , В яких міститься безліч корисних речовин і вітамінів . Першими на думку спадають, звичайно ж, цитрусові - саме вони додають бадьорості і заряджають енергією . Але для того щоб отримати заряд свіжості і не розчинитися в похмурій осені , Не обов'язково вживати їх в їжу, адже ефірні масла цитрусових мають не меншу користю.

  Сьогодні поговоримо про те, якими корисними властивостями може наситити ваш організм ефірне масло апельсина , Як і де його можна вживати, а також про те, який вплив воно робить на організм , І яке застосування знайшов цей продукт в косметології.

  Як отримують ефірні масла

  Для нас, звичайних споживачів, все виглядає просто: ми приходимо в магазин або аптеку , Де і набуваємо пляшечку з ефірним маслом, не замислюючись, яку обробку перед цим пройшли рослини. Тим часом, отримання ароматного ефіру - процес досить трудомісткий. Всього способів вилучення масел існує більше п'яти, ми ж розглянемо найбільш поширені. Для нас, звичайних споживачів, все виглядає просто: ми приходимо в магазин або  аптеку  , Де і набуваємо пляшечку з ефірним маслом, не замислюючись, яку обробку перед цим пройшли рослини

  Цей спосіб отримання ароматної рідини є найбільш поширеним. Хоча б тому, що він вимагає найменше витрат фінансових, проте часу займає часто більше, ніж інші методи. Крім цього серед фахівців існує думка, що тільки за допомогою дистилятора - приладу, завдяки якому і відбувається витяг ефіру - можна отримати справжнє ефірне масло. А продукт, отриманий іншими методами, тяжіє до абсолюту або есенції.

  Сам процес відбувається наступним чином: над ємністю з киплячою водою розташовують спеціальний куб, в якому знаходиться сировину, будь то квіти, стебла, коріння, шкірка плодів або гілки. На вихідний матеріал пар впливає так само, як і на нашу шкіру - пори розкриваються, що згодом призводить до того, що через деякий час разом з парою через спеціальну трубку будуть випаровуватися і речовини. Сам процес відбувається наступним чином: над ємністю з киплячою  водою  розташовують спеціальний куб, в якому знаходиться сировину, будь то квіти, стебла, коріння, шкірка плодів або гілки Розчинитися в повітрі вони не зможуть, оскільки трубка оснащена спеціальним механізмом або приладом, який допоможе пару охолонути. Потім цей же пар, вже остиглий, у вигляді рідини стече в колбу. Але оскільки масла володіють більш легкої структурою, вони зберуться на поверхні води, яка після обробки разом з парами рослини іменується дистилятом. Таким чином відокремити ефір від води буде достатньо просто (зробити це в домашніх умовах без спеціального апарату важко, через що небажано).

  Якщо дистиляція підходить для обробки практично будь-якого сировини, в якому міститься ефірне масло, то методом анфлеражу добувають абсолют, що міститься в квітках. Для цього пелюстки розкладають на скляних листах, які вже змочені тваринним жиром. Найбільш придатними є очищені жири свині чи корови. Як тільки пелюстки зів'януть - потрібно укладати нові. Повторювати процедуру необхідно до тих пір, поки жир не вбере в себе максимальну кількість квіткового ефіру. Ця стадія Анфлераж триває, як правило, кілька днів. Якщо дистиляція підходить для обробки практично будь-якого сировини, в якому міститься ефірне масло, то методом анфлеражу добувають абсолют, що міститься в квітках Очищений від надлишків у вигляді квіток і їх стебел жир, який ввібрав в себе ароматні масла, називається «Помада» . Але і це не кінцевий результат. Помаду необхідно помістити в ємність зі спиртом, де вона розчиниться. Ємність ж повинна струшуватися протягом доби - завдяки цьому абсолют відокремиться від тваринного жиру. На відміну від ефірного масла, абсолют є концентратом і може застигати при прохолодній або кімнатної температури повітря. Щоб повернути йому рідкий стан, достатньо всього лише взяти флакон в руки.

  Чи знаєте ви?Ефірами рослин користувалися ще п'ять тисяч років тому.На це вказують неодноразові археологічні розкопки, в ході яких і виявляли флакончики.Найбільшою популярністю навіть в ті давні часи користувався ефір у східних народів: єгиптян, китайців, персів.А ось жителі Риму і Греції дізналися про такий продукт лише після завоювання Єгипту.Відсилання ж до ефірів можна відшукати не тільки в історії, але і релігії : В Біблії масла згадуються майже 200 раз.

  За допомогою цього методу з сировини вивільняють конкурують. Це речовина, яка є ще більш концентрованим, ніж абсолют, а 2,5 його грама рівні 100 грамам кращого абсолюту, видобутого способом анфлеражу. Сам же процес екстракції відбувається наступним чином: стійки, на яких розкладені квіти, поміщаються в великі герметичні ємності. З одного боку від стійки знаходиться рідкий розчинник, а з іншого - вакуумний дистиллятор. У самій ємності і відбувається процес вилучення масел.

  Розчинник проходить як би крізь квіти, вивільняючи ефір, після чого отриману в результаті рідина поділяють, отримуючи той самий конкурують. Розчинником ж можуть користуватися для обробки наступної партії квітів. Оскільки конкурують ще більш концентрований, його згодом так само, як і абсолют, піддають інтенсивному струшуванні. Це потрібно для того, щоб рослинний віск не потрапив в кінцевий продукт використання. Таким чином методом екстракції отримують абсолют високої якості. Розчинник проходить як би крізь квіти, вивільняючи ефір, після чого отриману в результаті рідина поділяють, отримуючи той самий конкурують

  • Холодне пресування.

  Цей спосіб один з найбільш древніх, тому від інших він відрізняється своєю простотою. Із самої назви можна зрозуміти, що отримання ароматної рідини відбувається за допомогою віджиму. Сировина піддається тиску преса, в результаті чого і виходить ефір. Але підходить цей спосіб далеко не для будь-якого матеріалу. Як правило, вихідним матеріалом стає цедра цитрусових. М'якоть і тверда шкірка в процесі вилучення ефірної олії не беруть участь. Цей спосіб один з найбільш древніх, тому від інших він відрізняється своєю простотою За допомогою холодного віджиму отримати ефір лимона або апельсина можна навіть на власній кухні . Для цього цедру можна пропустити через пристосування для подрібнення часнику , Бажане нове, інакше є ризик отримати масло з нотою часнику. Якість рідини в даному випадку буде залежати ще і від самого плоду, оскільки іноді продавці магазинів обробляють цитрусові розчином, який дозволить їм довше виглядати свіжими і красивими. Як не дивно, але саме проведення холодного віджиму вручну вважається кращим способом отримати якісний ефір цитрусових.

  • Метод фільтрації.

  Цей спосіб з'явився не так давно, тому і не має широкого поширення. Проте, саме за допомогою фільтрації найкраще отримувати масло деревних порід або насіння рослин, на зразок кропу, анісу та інших. Принцип має схожість з дистиляцією. Різниця ж полягає в тому, що при фільтрації пар впливає на сировину зверху, і таким чином пар, який містить в собі есенцію рослин, потрапляє в трубку разом зі звичайним паром, де поступово охолоджується. З трубки рідина потрапляє спочатку в одну ємність, потім - в іншу. У кожній наступній ємності температура нижче, ніж у попередньої.

  Крім цього, метод фільтрації вимагає менше часу. У порівнянні з 12 годинами, які будуть потрібні на дистиляцію, фільтрація відніме близько 4 годин. Відповідно, піддаватися обробці паром матеріал буде менше. Досвідчені фахівці знають, що чим менше часу сировину знаходиться під паром, тим краще буде ефірне масло на виході. Крім цього, метод фільтрації вимагає менше часу

  Чи знаєте ви? Сам апельсиновий ефір отримують, як правило, методом холодного віджиму. Однак, крім плодів, точніше, цедри, для отримання цілющої рідини використовуються також квіти апельсина. З них отримують ефір неролі, а листя дерева служать матеріалом для отримання масла під назвою петитгрейн.

  Користь і лікувальні властивості

  Мало який лікар може виписати вам рецепт мікстури, маски або іншого засобу, до складу якого входило б ефірне масло апельсина. Але це, ні в якому разі не означає, що ніяких лікувальних властивостей у ефіру немає. Апельсин підходить для догляду за порожниною рота , Для цього одну краплю (ні в якому разі не більше) додають в воду для полоскання, або ж готують спеціальний засіб, мета якого - зняти або хоча б зменшити запалення ясен. Корисно застосовувати ефір апельсина, якщо ви - володар слабкої імунітету . Повністю його відновити за допомогою одного тільки масла не вдасться, але додавання його в ванну йди в інгалятор зробить благотворний вплив на організм. Крім цього апельсин є відмінним антисептиком, який не займе багато місця, якщо ви збираєтеся в поїздку або навіть похід. До того ж, рідини у пляшечці вистачить не на один місяць використання.

  застуда , грип , Захворювання дихальних шляхів також не стануть протипоказанням для застосування продукту, навіть навпаки - інгаляції з додаванням пари крапель апельсинового ефіру зможуть посприяти швидшому одужанню.

  Особливо корисно використання ефірного масла апельсина для людей, у яких присутні проблеми зі шкірою обличчя , Або тим, у кого є шкірне захворювання, на зразок псоріазу , Екземи та дерматиту. Щоб не нашкодити своєму організму, обов'язково зверніться за допомогою до лікаря: він скаже, чи можна вам користуватися даним продуктом, і в разі позитивної відповіді напише рецепти, врахувавши всі особливості вашого стану здоров'я , А також вкаже дозування. Бо часом пацієнти додають більшу кількість продукту, в надії, що це дасть ще кращий ефект. На ділі ж надлишок ефіру не дасть позитивного результату. Особливо корисно використання ефірного масла апельсина для людей, у яких присутні  проблеми зі шкірою обличчя  , Або тим, у кого є шкірне захворювання, на зразок  псоріазу  , Екземи та дерматиту

  Важливо!При наявності у вас алергії на цитрусові, також проконсультуйтеся з лікарем.Можливо, він підбере відповідний для вас рецепт або ж знайде гідну заміну апельсину.

  Також ефір апельсина корисно впливає на серцево-судинну систему , Він нормалізує кровообіг (якщо у вас часто холодні руки - кровообіг порушено), призводить занадто низький або високий тиск в норму, перешкоджає утворенню тромбів і при регулярному застосуванні приводить в норму холестерин.

  Шлунково-кишковий тракт теж скаже вам «спасибі» за вживання цілющої рідини, отриманої з цедри апельсина, адже вона допоможе організму вивести накопичені шлаки і токсини, допоможе підтримувати роботу шлунка в нормі і привести в норму апетит . Крім цього, апельсин можна застосовувати з метою профілактики роботи жовчного міхура. Він буде перешкоджати виникненню каменів в цьому органі.

  З ожирінням , Набряком, а також запорами допоможе впоратися грамотне використання ефірного масла. Поширене використання його, як засобу для схуднення . Апельсин очищає організм, регулює роботу шлунково-кишкового тракту, як ми вже зазначили, що в свою чергу впливає на обмін речовин. З  ожирінням  , Набряком, а також  запорами  допоможе впоратися грамотне використання ефірного масла Завдяки безлічі корисних властивостей, ефір стане хорошим помічником при зниженні ваги , Однак вважати його панацеєю або чудодійним препаратом не можна. З особливою обережністю потрібно вживати його всередину, оскільки продукт не знижує апетит.

  Ще один напрямок медицини , Де поширене використання апельсинової рідини, це ароматерапія, або терапія запахами, безпосередньо пов'язана з психікою людини. Вважається, що аромат апельсина благотворно впливає на настрій , Допомагає впоратися з депресією і стресовими станами, які, в свою чергу, наносять удар фізичному здоров'ю. Періодичне відвідування таких сеансів посприяє вашому гарному, позитивному настрою і позбавить від апатії.

  Застосування в різних сферах діяльності

  Незважаючи на те, що ефірні масла мають масу лікувальних властивостей, для їх покупки не потрібний рецепт від лікаря. Нерідко можна побачити не тільки в аптеках, а й на прилавках магазинів, що спеціалізуються на косметиці , Або ж у відділах, де знаходяться товари по догляду за шкірою . І неспроста, адже продукт з апельсина має широке застосування в косметології . Часто апельсиновий ефір входить до складу кремів і скрабів , Які допомагають жінкам позбутися від целюліту . Для позбавлення від «апельсинової кірки» він прекрасно підходить, тому є безліч рецептів, спрямованих на боротьбу саме з цією проблемою, до того ж, їх легко можна приготувати навіть у домашніх умовах. Незважаючи на те, що ефірні масла мають масу лікувальних властивостей, для їх покупки не потрібний рецепт від лікаря

  Чи знаєте ви?У давні часи ефіри застосовували не тільки цариці або знати, щоб зберегти своє здоров'я і красу , А й ... будівельники.Виявляється, пахучу рідину, видобуту з рослин, використовували ще й при будівництві храмів.Ефір не тільки наділяв священне місце особливим ароматом, але і дезинфікував приміщення.

  Крім цього, ефірне масло апельсина допомагає позбутися від лупи і благотворно впливає на шкіру голови, особливо це актуально для власників сухих волосся . Шкіра тіла також буде вдячна вам, якщо ефір додавати в засоби по догляду за собою, або ж робити маски, обгортання для тіла, додавати його в ванну. Тип шкіри не має значення: ефір прекрасно підійде як для сухої, так і для нормальної або жирної , А також в'янучої шкіри. Важливо лише знайти рецепт, найбільш підходящий саме вам, а способи приготування масок для різних типів ми розглянемо далі.

  Але не одна лише косметологія активно використовує масло. Краса красою, але не можна не відзначити свіжий, заряджаючий бадьорістю аромат ефіру. І в побуті ця його особливість була дуже доречною. Адже всім нам важливо, щоб удома панував затишок, і важливу роль в цьому відіграє саме запах. Щоб освіжити кімнату, надати їй легкий і приємний аромат, можна скористатися аромалампою. Якщо у вас такої немає, не біда: масло також можна нанести на тканинний хустинку. Щоб запах поширився по приміщенню, покладіть хустку або саше на батарею або інше обігрівальне пристрій. Але не одна лише косметологія активно використовує масло Відзначимо також і той факт, що апельсин не тільки позбавляє від неприємних запахів, але і володіє властивостями дезинфікуючого засобу, що сприятливо позначиться на вашому стані. А запах подарує гарний настрій і допоможе впоратися з безсонням.

  Ванна з маслом апельсина стане відмінною профілактикою нудьги і допоможе зняти втому . Зокрема, після тренування , Оскільки масло розігріває м'язи і знімає з них напругу, отриману після фізичного навантаження .

  Використовується ефір і в кулінарії. Звичайно, основою страви він не стане, але в якості ароматної добавки - дуже навіть. Нерідко господині додають пару крапель олії в випічку , Щоб запах випічки відтінявся цитрусовими нотками. Додають його і при приготуванні напоїв , Причому як безалкогольних, так і алкогольних . Використовується ефір і в кулінарії Ще одна галузь, де масло апельсина встигло стати незамінним, це, звичайно ж, парфумерія. У поєднанні з іншими маслами апельсин надає парфуму свіжість, легкість. Такий аромат можна віднести до сонячних, літнім, теплим, він залишиться з вам протягом усього дня, даруючи гарний настрій і надихаючи на нові звершення.

  Як вибрати при покупці

  Запорука ефективності сприятливого впливу ефірного масла на ваш організм, настрій і красу - це, в першу чергу, його якість. Погодьтеся, що всі ми прагнемо вибирати краще, коли мова йде про догляд за собою і турботі про здоров'я.

  Апельсинове масло не є винятком. На сьогоднішній день процес отримання масла автоматизований, і виробник може вибирати спосіб отримання продукту. Наприклад, в Південній Америці виробництво ефірної олії апельсина нерідко відбувається одночасно з отриманням соку з цитрусових . В такому випадку якість ефіру падає, відповідно, знижується і вартість такого масла. Апельсинове масло не є винятком

  Чи знаєте ви? Сорт апельсина впливає не тільки на аромат кінцевого продукту, але і на його склад, а також на те, скільки ефіру з нього можна буде добути. Наприклад, з солодких сортів ефіру виходить більше, а запах гірких апельсинів в маслі більш тонкий, ніж солодких. Впливає на склад і місце, де було вирощено рослина, що згодом стало сировиною.

  Щоб придбати масло високої якості, потрібно, в першу чергу, звернути увагу на виробника. Якщо на етикетці ви побачили Мексику, Іспанію, Італію, США або Бразилії, то можете сміливо класти масло в кошик - ці країни виробники визнані кращими з виготовлення ефірного масла апельсина.

  Ще одним важливим фактором є тара, в якій і знаходиться ефір. По-перше, вона повинна герметично закриватися, а по-друге, флакон ні в якому разі не може бути світлим або навіть прозорим. Піддавати ефірні масла сонячного світла не можна, інакше вони швидко втратять свої властивості і стануть непридатними для використання. Пляшка, у якій міститься масло, обов'язково повинна бути темною.

  Зрозуміло, варто звернути увагу і на вартість товару. Вибираючи найбільш дешеве масло з представлених, не розраховуйте на те, що його якість буде на тому ж рівні, як і у більш дорогих. В даному випадку ціна має значення, і чим вище вона буде, тим якіснішим виявиться масло. Зрозуміло, варто звернути увагу і на вартість товару

  Умови зберігання ефірного масла

  Если ви самостійно добулі масло, то неодмінно перелійте его у флакон з темного скла, Який щільно, герметично закрівається. Завдяки цьому речовини з масла не зникнуть, що продовжить термін його придатності та збереже корисні властивості.

  Зберігати ємність з маслом найкраще в темних місцях, куди не проникають сонячні промені. Це пов'язано не тільки з впливом ультрафіолету на ефір, але і з впливом тепла на масло. Постійно перебуваючи під зігріваючими променями, рідина буде нагріватися, що призведе до того, що продукт просто зіпсується. Ідеальним місцем для зберігання можна назвати холодильник , В якому перепади температури неможливі.

  Запобіжні заходи

  Перед тим як застосовувати де б то не було масло апельсина, необхідно провести наступну процедуру: на згин ліктя нанесіть одну краплю олії. Через кілька годин подивіться, чи не з'явилося на шкірі почервоніння. Якщо його немає, то все в порядку, ваш організм не має алергії на цей ефір. Якщо ж є, зверніться за допомогою до лікаря або просто не використовуйте продукт. Перед тим як застосовувати де б то не було масло апельсина, необхідно провести наступну процедуру: на згин ліктя нанесіть одну краплю олії Завдавши масло на тіло, ви перевіряєте чутливість шкіри до його складових. Це дуже важливо, якщо ви збираєтеся проводити масаж з додаванням ефірної олії або ж робити маски для обличчя або волосся. Щоб після застосування не почалася алергія, і проводиться таке тестування.

  Незважаючи на користь для тіла, масло апельсина ні в якому разі не можна наносити на шкіру в сонячну погоду. Навіть якщо результат тестування виявився сприятливим, без почервоніння. Перед тим як ви вийдете на вулицю, повинен пройти, як мінімум, годину. Це важливо з тієї причини, що даний ефір має властивість притягувати до себе промені ультрафіолету. В результаті такої взаємодії між сонцем і компонентами ефіру ви ризикуєте отримати опік , Що для вашого тіла не стане приємною подією, адже продукт ви купували не з метою зашкодити шкірі. Щоб цього уникнути, обережніше використовуйте масло влітку і перед тим, як відвідати солярій.

  Протипоказання и шкода

  Незважаючи на те, що масло, отримане з апельсина, дійсно цінне і має безліч корисних властивостей, які благотворно впливають на роботу нашого організму, не можна не сказати про те, що універсальним воно, на жаль, не є. Масло, як і сам фрукт, може викликати алергію та інші неприємні реакції, в зв'язку з чим потрібно зрозуміти, чи можна вам користуватися ефірним маслом. Незважаючи на те, що масло, отримане з апельсина, дійсно цінне і має безліч корисних властивостей, які благотворно впливають на роботу нашого організму, не можна не сказати про те, що універсальним воно, на жаль, не є Першим протипоказанням є наявність алергії на цитрусові. Якщо ви точно знаєте, що апельсин викличе у вас алергічну реакцію, не перевіряйте самостійно, як відреагує організм на масло. Кращим рішенням стане консультація з лікарем, який підкаже, наскільки безпечно використання ефіру для вас. Індивідуальна непереносимість цитрусових в такому випадку найчастіше є протипоказанням до вживання олії апельсина.

  Також вкрай небажано користуватися ефірним маслом жінкам «в положенні», незалежно від терміну вагітності , А ще людям, що страждають від жовчнокам'яних хвороб і епілепсії. Людям зі зниженим тиском теж не рекомендується вдаватися до вживання олії самостійно, це питання обов'язково необхідно уточнити у лікаря.

  рецепти застосування

  Як ми вже сказали, ефір апельсина - приголомшливе засіб, яке знаходить застосування в багатьох галузях. Але для того щоб отримати позитивний ефект, необхідно не тільки виконувати процедури періодично, але і правильно розраховувати дозування. У зворотному випадку ви ризикуєте зашкодити своєму здоров'ю.

  Почнемо, мабуть, саме з косметології, оскільки в цій області апельсинове масло знайшло собі чимало способів застосування: маски для обличчя , волосся , Ванночки для нігтів , Ніг, тіла. Входить апельсин до складу кремів від целюліту, масажних емульсій, скрабів, засобів для очищення обличчя і тіла. Варіантів - безліч, залишилося тільки розібратися з тим, скільки ж додавати крапель, щоб отримати виключно користь. Почнемо, мабуть, саме з косметології, оскільки в цій області апельсинове масло знайшло собі чимало способів застосування:  маски для обличчя  ,  волосся  , Ванночки для  нігтів  , Ніг, тіла Відмінним способом розслабитися вже давно вважається ароматична ванна. Розчиняючись у воді, апельсинове масло не тільки огортає вас приємним запахом, але і знімає напругу з м'язів, а також проникає в шкіру, тонізуючи її і надаючи пружність. Щоб ефект після прийняття водних процедур був саме таким, додавайте в ванну не більше п'яти крапель продукту. Бажано не лити ефір відразу в воду, а спочатку змішати з невеликою кількістю меду або молока.

  шкіра рук отримує чималу шкоду ззовні, адже саме руками виконується значна частина роботи. А значить, ручкам необхідний особливий догляд. Однією з процедур, які відновлюють шкіру, роблять її більш м'якою і гладкою, є ванна для рук. Для цього знадобиться вода, температура якої не складе вище 40 ° С, чайна ложка сметану або меду , І, звичайно ж, ефір апельсина. Три його краплі слід розчинити спочатку в сметані або меді, після чого додати суміш у воду. Тривалість процедури для отримання видимого ефекту повинна становити близько 15-20 хвилин. шкіра рук  отримує чималу шкоду ззовні, адже саме руками виконується значна частина роботи Такий же рецепт можна використовувати і для приготування ванночки для ніг . Різниця лише в тому, що температуру води регулюйте в залежності від своїх відчуттів, щоб не обпектися, але і воду кімнатної температури брати не рекомендується. Ще в таку ванну бажано додавати морську сіль , Щоб підсилити ефект і розм'якшити шкіру стоп.

  Крім ванночки, існує ще крем для ніг домашнього приготування. Така суміш допоможе позбутися від тріщин, загоїти ранки і впоратися з натоптишами. Для приготування знадобиться бджолиний віск (дві чайні ложки), ланолін (одна чайна ложка; придбати його можна в аптеках), масла жожоба (шість чайних ложок) і авокадо (дві чайні ложки), а також ефірні масла апельсина (20 крапель) і іланг -иланг (сім крапель). Віск потрібно розтопити на водяній бані, після чого додати в нього ланолін, масло авокадо і жожоба. Ретельно перемішати інгредієнти, охолодити отриману масу, і тільки потім влити в неї ефір. Після нанесення такої мазі на шкіру добре утеплити ноги за допомогою бавовняних шкарпеток.

  Всілякі креми для тіла і гелі для душу можна збагатити корисними речовинами, які містяться в апельсині. Для цього на кожні десять-п'ятнадцять мл крему або гелю беріть 5 крапель ефіру.

  Важліво!Небажано використовувати таку добавку в креми по догляду за шкірою навколо очей , Оскільки там вона тонка, отже, більш чутлива.Володарям жирної шкіри краще відмовитися від розведення готових засобів апельсиновим ефіром, а ось для сухої або чутливої шкіри він стане прекрасною добавкою.

  Часто ефірне масло апельсина входить до складу масок для обличчя. Вам достатньо лише визначитися з типом шкіри, якщо ви ще його не знаєте, а ми розповімо, яка маска вам підійде, і дасть найкращий ефект. Часто ефірне масло апельсина входить до складу масок для обличчя Суха шкіра характеризується, в першу чергу, тим, що їй не вистачає вологи. Союз апельсина з іншими компонентами відновить водний баланс шкіри, зробить її більш м'якою і пружною. Для маски знадобляться масла: оливкова (Столова ложка) і апельсинове (п'ять крапель). Змішайте компоненти і нанесіть на обличчя, уникаючи області навколо очей. Через півгодини цей склад вбереться в шкіру, а залишки ви можете витерти рушником або серветкою.

  Для нормальної шкіри підійде наступна маска: одну велику полуницю або дві середні необхідно розім'яти виделкою до стану каші, додати в неї вершки, не більш чайної ложки, і три краплі апельсинового ефіру влити в цю ж суміш. На обличчі тримати маску протягом п'ятнадцяти хвилин, після чого змити теплою водою.

  Жирна шкіра також добре реагує на апельсин в складі маски. Хорошим варіантом стане ця: в ретельно збитий білок одного яйця влити три краплі олії апельсина і десять - мигдалю, після чого акуратно перемішати і додати в маску трохи СОЛІ , Буквально на кінчику ножа. На обличчі суміш витримати не більше двадцяти хвилин, після чого ретельно змити.

  Маски для волосся з маслом апельсина призначені, як правило, для сухих або нормальних волосся. Ми радимо скористатися наступним методом по догляду за локонами: основою маски є мед (його потрібно одна столова ложка), в який потрібно додати масла апельсина (три краплі), евкаліпта (три краплі), а також кедра (чотири краплі). Щоб маска краще наносилася на волосся, можна розбавити суміш яєчним жовтком і оливковою олією. Тримати маску коштує не довше 40 хвилин, після чого її необхідно ретельно змити і промити волосся з шампунем.

  Ефективним способом в боротьбі з целюлітом є масаж з використанням масел. Вам знадобляться дві столові ложки оливкової або мигдального масла, в які ми наллємо по три краплі ефіру апельсина, грейпфрута і дві краплі лимона. Змішавши всі компоненти, проведіть сеанс масажу (Найкраще для цього використовувати спеціальну щітку). Суміш розраховується тільки на одну процедуру, тому готувати її потрібно перед самим сеансом. Ефективним способом в боротьбі з целюлітом є масаж з використанням масел У побуті апельсин використовується для усунення неприємних запахів, а також для поліпшення настрою. Ефір не тільки додає сил, енергії, а й заспокоює не гірше лаванди. Також вважається, що його використання сприятливо впливає на ауру, підвищуючи впевненість в собі, оптимізм, і відновлює енергетику, якщо ви недавно перенесли хворобу. В ароматерапії ж апельсин підвищує працездатність. Щоб збагатити свій будинок цитрусовим ароматом, використовуйте одну краплю на п'ять квадратних метрів, додаючи ефір в аромалампу або капая його на хустинку або саше. Дихати таким органічним освіжувачем повітря рекомендується не довше півгодини.

  Чи добре там, де ви? Цікавим різновидом апельсина є Кривавий або Червоний апельсин, м'якоть якого криваво-червоного кольору. Такий колір їй додає наявність антоціанів, пігментів, досить часто зустрічаються в кольорах і фруктах, але невластивих цитрусовим. Перші посадки кривавих апельсинів з'явилися на Сицилії.

  З метою лікування дихальних шляхів активно застосовується інгаляція. Незалежно від того, чи є у вас спеціальне пристосування для проведення процедури, дотримуйтесь правило дозування: на 100 мл гарячої води припадає лише одна крапля ефіру апельсина. Більша його кількість не зробить негативного впливу на органи дихання, але дихати таким розчином буде важко і просто неприємно. З метою лікування дихальних шляхів активно застосовується інгаляція Для приготування компресів теж не варто брати багато апельсина. На один стакан води знадобиться не більше однієї краплі цілющої рідини. Щоб зменшити запалення на яснах, потрібно апельсинове масло розвести з рослинним в співвідношенні один до одного, після чого прикласти змочену таким розчином серветку до запаленого місця.

  При проведенні ароматичного масажу , Візьміть дві-три краплі ефіру і змішайте його з основою (як правило, це масажний крем). Така процедура відмінно зніме втому, а також призведе тіло в тонус.

  З особливою обережністю потрібно поставитися до вживання ефірного масла всередину. Отримавши дозвіл лікаря, не поспішайте пити чаї з ним по п'ять разів на добу. Адже мало того, що в одну чашку чаю або склянку соку можна додати всього одну краплю ефіру, ще й пити напій з його додаванням не рекомендується частіше двох разів на день.

  Ефірні масла володіють дивною особливістю: якщо додати пару крапель в сік, то термін придатності соку збільшиться з двох діб до восьми. Це стосується не тільки апельсина, а й інших рослин. Найчастіше для такої мети використовується м'ята. Ефірні масла володіють дивною особливістю: якщо додати пару крапель в сік, то термін придатності соку збільшиться з двох діб до восьми До речі, ефірну олію апельсина дозволено застосовувати навіть при вагітності, наприклад, для ароматерапії, масажу від розтяжок кожи.

  Не забувайте, що апельсинове масло - не панацея від усіх хвороб , І звертайтеся за лікуванням до лікаря. Пам'ятайте і про запобіжні заходи, і масло апельсина стане вірним помічником на шляху до збереження здоров'я, краси і молодості .

  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Чи добре там, де ви?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только