Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Stop-motion анімація і наш час

  1. Як стати майстром наскрізний аналітики?

  Stop-motion анімація і наш час.

  У той час, поки хтось купує The Foundry, а Autodesk скуповує взагалі все що більш менш народжується на просторах cg графіки, а в кінотеатрах люди вже не розуміють де 3d, а де натурная зйомка, в нашій країні процвітає криза. Рекламний ринок за останній звітний рік впав на 30%, багато компаній звільнили майже половину співробітників, а деякі CG-студії і зовсім закрилися. У рекламних агентств настав час демпінгу, оптимізації кадрів і пошук нових дешевих засобів виробництва відео-реклами, оскільки реклама, як і раніше двигун продажів.

  Сьогодні я хотів би нагадати дорогому четатель про новий. А нове, як відомо - це добре забуте старе.

  Сьогодні я розповім про найстарішу техніці ефектів в кіно і на ТБ, про техніку, яка потребує рендер ферми, техніці, що майже не вимагає ніяких комп'ютерних прорахунків, а лише трохи терпіння і прямих рук.

  Ця техніка називається стоп-моушен або покадровая предметна анімація.

  Історія за останні 35 років, де нас не було.

  Як стати майстром наскрізний аналітики?

  Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
  Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
  Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

  Реклама

  Не буду розбирати всю історію стоп моушен анімації. Варто лише сказати, що найперший фільм, де використовувалася техніка покадрової зйомки була використана ще в 1897 році (!) У фільмі The Humpty Dumpty Circus, де для однієї сцени був споруджений ляльковий кінотеатр з акробатами. Так сто стоп моушен на все сто може счтіаться першої технікою ефектів в кіно. Далі було ще багато всього, від "Польоту на місяць" до "Чебуражкі" і "Рукавиці" та інших чудових радянських мультфільмів, які збирають призи та увагу на міжнародних фестивалях.

  Але з 1970 року технології в голлівудському кіно почали розвиватися стрімкіше. Першопрохідцями "нового" стоп Моушена були ILM, які зробили перші фільми Лукаса в серії "Зоряні війни".

  З 1986 знаменита Британська студія Aardman зробила першу серію своїх знаменитих пластилінових мініатюр, а в 90-е вже перейшла на повноцінні повнометражні мультфільми з своїми головними персонажами студії - Уолліссом і Громміта. Тім Бартон зняв "Труп Нареченої" і Франкінвіллі з студією Дісней, так само не відставала студія LAIKA з своїми першими ляльковими фільмами.

  Всіх їх об'єднувала одна двостороння особливість, через яку у нас нічого подібного не було. З одного боку - стара техніка анімації з столітньою історією, але з іншого - швидко розвивається ринок телевізійної реклами, завдяки якому з'являлися і росли студії, які довели голллівуду, що можуть знімати великі проекти як для ТВ, так і для кіно. У нас же в 90-е все тільки старотовало, а напівзакриті пострадянські студії, хоч і з чудовими аніматорами ледве заробляли на хліб.

  Зараз.

  Зараз же ми переживаємо дивний час. Рекламний ринок розвинений добре. Телереклама і інтернет реклама знімається добре. Технології теж цілком доступні. Десяток російських CGI студій вже вийшли на міжнародний рівень. Всі стали освоювати 3d. З'явилося неймовірна темрява студій та фрілансерів. Пішли замовлення від великих російських і зарубіжних компаній. З доступністю більш потужних комп'ютерів і більшої інформації, а так само більшою дружності софта, будь-який школяр п'ятого класу зараз може зробити стрибучий волосатий кульку за півгодини і порахувати його з амбиент окклюженом.

  Однак разом з цим пішло якість. Далеко не всі компанії з-за боротьби за час і вартість виробництва видають картинку конкурентно здатного рівня. Пішла креативна боротьба. Війна мізків. Якщо раніше кожен арт-директор в будь-якому ТО з п'яти чоловік мріяв зробити якомога більше відблисків на HDR склянки, щоб 2-3 години на кадр, що не менше, то тепер, у 2015 році з урізаннями бюджетів рекламних агенств дуже багато хто перейшов на моушен- дизайн частково або повністю. Моушен зараз тренд не тільки, тому що він в більшості випадків дешевше 3d, а й тому що замовник зрозумів, що то, що він хоче, можна показати більш дешевими і при цьому більш

  стилістично вивіреними, запам'ятовуються способами, ніж бити аудиторію тріде технологіями прямо в лоб.

  Моушен-дизайн за останні два роки ще більшими темпами виріс і боротьба за замовлення теж не жартівлива.

  А тепер головне.

  Хочу сказати, що ця стаття не проти 3d і не за 3d, більш того вона написана трідешніком з семирічним стажем. І не про моушен. Ця стаття про те, що нам з вами не варто забувати, що все вище описане - лише інструмент художника. Олівець, wacom або рендер движок - це все інструменти для реалізації візуального ряду, метою якого є продаж продукту або послуги глядачеві. Глядачеві не важливо скільки часу і грошей ви витратили на кадр, глядачеві важливо, щоб було красиво і цікаво. Але чому ми забули про такий інструмент, як стоп-моушен ?! Найдешевший і найпростіший "душевний" інструмент аніматора! Це не правильно. Тому пропоную зануритися в магічний світ сучасного стоп Моушена і розглянути його по частинах.

  Тому пропоную зануритися в магічний світ сучасного стоп Моушена і розглянути його по частинах

  Види "покадрового" анімації.

  Масляна анімація.

  Мабуть, сама повільна з виробництва техніка анімації з усіх. Аніматор вимальовує кадр художнім маслом на склі спеціального столу, який називається "анімаціоннний верстат". Верстат зазвичай має 2-3 скляних шару. На самому нижньому може бути намальований фон, на середньому предмети, а на верхньому - перосонажі. Останнім часом використовують тільки два шари, де нижнім є просто хромакей, а на верхньому малюються окремо всі деталі, які потім збираються на композит. Верстат має сегментну підсвічування по краях кожного шару, для управління освітленістю в сцені. Камера кріпитися на штативі зверху.

  Камера кріпитися на штативі зверху

  перекладання

  Так само використовується верстат. На склі розміщують плоских маріонеток, вирізаних з паперу або картону. Маріонетки персонажів і об'єктів можуть бути намальовані на комп'ютері або в самих олдскульних випадках безпосередньо на маріонеток.

  Назва техніки відповідає дотримуватися принципу: маріонетки перекладаються покадрово на наступне місце в наступному кадрі.

  сипуча техніка

  У цій техніці використовують сипучі речовини. Вони можуть бути якими завгодно, лише б з них можна було зручно пензликом як би вимальовувати на склі. Тут так само може використовуватися верстат, або все відбувається вже на аркуші пластика потрібного кольору. Речовинами можуть служити наприклад: мелену каву, пісок, цукор, крупи, бісер і т п.

  Пластилінова

  Дуже багатогранна техніка. Власне використовується пластилін. Ділиться на два види: об'ємна і плоска. У плоскій так само використовується верстат із зафіксованою зверху камерою і весь відзнятий матеріал доробляється на пості. А ось об'ємна може обійтися лише цветокорекціей, можуть створюватися справжнісінькі декорації, можуть використовуватися слайдери і павільйоном світло.

  Приклад плоскою пластилінової анімації:

  Приклад об'ємної пластилінової анімації:

  Великим перевагою пластиліну є те, що в багатьох випадках він виглядає, як 3d, даючи при цьому необмежені можливості і вартість в кілька разів дешевше аналогічного тривимірного ролика.

  лялькова

  Дорога техніка, для якої заздалегідь виготовляються ляльки з різних матеріалів, будуються декорації (іноді в повний людський зріст). Аніматор повинен бути дуже акуратним, щоб на діорамі не зачепити ніякі інші предмети, крім аніміруемих. Важка і копітка робота.

  ще

  Змішана (сучасна)

  Не важливо велика студія або маленька, кожен може дозволити собі комбінувати методи стоп Моушена з сучасними технологіями. Наприклад, яскравий приклад великої студії - це всесвітньо відома студія лялькової анімації - "LAIKA" з голлівудськими бюджетами на рівні Dreamworks. В останніх фільмах вся лицьова анімація у них робиться в Майї. Смоделение особи персонажів з Рігом і морфемами анімуйте на АНІМАТІКА. Потім кожен потрібний кадр роздруковують на 3d прінетере і потім фарбують.

  Якщо брати маленькии студії, то тут найчастіше використовуються маски на композит, коли багато частин наприклад пластилінового склеюються разом. Або коли потрібно імітувати проліт камери спочатку робиться референс в 3д.

  Кілька прикладів стоп моушен анімації від відомих брендів списком:

  McDonalds

  Lavazza

  Toyota

  Sylvanian Families

  KIA

  Starbucks

  Tim Hortons

  Airbnb

  висновок

  В наші дні 3d реклама вже почала трохи набридати. Стоп-моушен це відмінна техніка, що дозволяє маніпулювати з будь-якими об'єктами і комбінувати різні техніки, показуючи при цьому фотореалістичні текстури і фактури. Стоп моушен - це не дорогий метод, в якому легко показати хороший художній смак!

  Як стати майстром наскрізний аналітики?
  Як стати майстром наскрізний аналітики?
  Хочете освоїти цю магію?
  Але чому ми забули про такий інструмент, як стоп-моушен ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только