Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Нові ідеї бізнесу з Європи та Америки

  1. Інтернет-бізнес ідеї на 2016 рік
  2. Бізнес ідеї з Європи - вдалий початок!
  3. Бізнес ідеї 2016 року по виробництву в Китаї
  4. Виготовлення чохлів для інструменту
  5. Дивіться відео: Китайські чохли для бензопил

  У цій статті ми розповімо про тих нових, і на наш погляд, кращих ідеях бізнесу, які будуть актуальні в цьому році і на кілька років вперед.

  Інформацію про бізнес-ідеї, які завойовують ринки Європи і Америки, ми почерпнули з різних зарубіжних джерел, провели аналіз на можливість їх застосування в Росії і пропонуємо вашій увазі

  У 2016 році і наступні роки будуть активно розвиватися ринки, пов'язані з освоєнням нових технологій. Все активніше буде розвиватися інтернет-технології і все, що з цим пов'язано.

  Відмінні перспективи відкриваються перед тим бізнесом, який візьме на озброєння в своїй повсякденній діяльності, віддалені технології і можливості мобільного зв'язку.

  Інтернет-бізнес ідеї на 2016 рік

  Чудовим прикладом, того як технології та бізнес-ідеї, створені на можливостях нових рішень, не тільки приносить творцям і генератором ідеї величезні прибутки, а й змінює багато на ринку, є бізнес Uber. Такий бізнес став можливий завдяки новим технологіям і їх масового застосування.

  Але тут мова йде не тільки про технології і вдалою бізнес-ідеї. Проект Uber змінює ринки: ринок послуг, ринок праці і навіть ринок продуктивності.

  Uber не тільки забезпечує технологічною платформою зв'язку між клієнтом і виконавцем (водієм таксі і клієнтом), а й контролює ціни, продуктивність праці водія, етику обслуговування клієнтів, економіку бізнесу і т.д.

  Все це стало можливим завдяки вибухового розвитку мобільних технологій.

  Такий підхід, нехай і з меншим охопленням, цілком можливо втілити в 2016 році в російських регіонах. І, до речі, втілюється. Нехай на простішому технологічному рівні, але це працює.

  Нехай на простішому технологічному рівні, але це працює

  Багато росіян беруть за основу своїх стартапів кращі бізнес-ідеї 2016 через Європи

  Сьогодні практично в будь-якому середньому російському місті є кілька служб таксі, які надають послуги будь-якого, хто зателефонував по мобільному телефону, і буквально за пару хвилин подають клієнту машину, за кермом якої сидить звичайний приватник.

  Бізнес ідеї з Європи - вдалий початок!

  Звичайно «випадок» з Uber - це випадок екстраординарний. Це глобальний бізнес, з глобальними ринками, величезними інвестиціями і навіть і з геополітичними цілями.

  Екстраполювати таку зменшену ідею бізнесу можливо, але якщо таких можливостей немає, то можна придивитися до більш простим ідеям з Європи.

  1. Спочатку ми розповімо як на ідеї, яка народилася в Європі, молоді люди з Молдови створили проект StaffCounter - інструмент для оптимізації роботи і успішного функціонування бізнесу. Ідеолог і засновник бізнесу Олександр Шілоносов говорить про свій проект так:

  StaffCounter стимулює жертв прокрастинації менше відволікатися на соціальні мережі і розважальний контент, тримає людину в тонусі і дисциплінує, дає об'єктивну картину робочого дня, тримає керівника в курсі того, хто над чим працює, сприяє в об'єктивній оцінці ефективності співробітників, допомагає зручно реструктуризувати робочий час.

  Відмінна і головне - дуже потрібна ідея можливо і для вашого бізнесу.

  2. Ще одна європейська ідея була втілена Андрієм Прудко з міста Дніпропетровськ (Україна), і яку трохи підкоригувавши під російські реалії, можна втілити на російському ринку.

  проект Polyglot - міжнародний маркетплейс, який об'єднує лінгволансеров. Замовники можуть отримати послуги з перекладу з різних мов, копірайтингу, послуги репетиторів і гідів-перекладачів.

  3. стартап Corteos , Створений москвичами Дмитром Маркіним, Оленою Гаврилової, автоматизує процеси корпоративного обслуговування в сфері ділового туризму.

  Клієнти, користуючись Corteos, економлять тревел-бюджет за рахунок дотримання тревел-політики, отримують достовірну і повну інформацію про послуги агентства. Обидві сторони оптимізують витрати за рахунок автоматизації процесів.

  Бізнес ідеї 2016 року по виробництву в Китаї

  Багато років вважалося і це дійсно правда: створювати власний, виробничий бізнес в Росії з невеликими інвестиціями, і з виробництва простих виробів широкого попиту не вигідно.

  Ще рік тому простіше, швидше і дешевше можна було б купити який-небудь продукт в Китаї, привезти його в Росію і продати його. Але все змінилося в другій половині 2015 року.

  Курс рубля значно змінився по відношенню до долара і тепер потрібно уважно вивчати: що вигідно, як і раніше возити речі з Китаю або налагодити виробництво такої техніки в Росії.

  Вважати необхідно по кожному конкретному випадку і з урахуванням мінливих цін не тільки на товари, а й на логістику.

  Наприклад, ще рік тому можна було купити рекламну консоль за 15 доларів з доставкою.

  Це обходилося в 450 руб. / Шт.

  Продати її можна було в Росії за 800-1100 руб.

  Вигідно? Звичайно.

  Але зараз точно така ж консоль, при замовленні її в Китаї, обійдеться вам в ті ж $ 15, але з новим курсом це буде - 1200 руб.

  І як говориться: «Ще не вечір».

  Курс може легко змінитися, і рубль може коштувати і 100 руб. за долар і навіть - 120 руб. Але при цьому рекламна консоль, як користувалася успіхом у споживачів, так і продовжує користуватися. Попит є і він стабільний.

  Якщо вам вдасться (необхідно вважати) створити виробництво, по суті китайських рекламних консолей в Росії дешевше ніж 1200 руб. (А це цілком можливо), то навіщо нам Китай?

  У Рунеті описують величезну кількість бізнес-ідеї з Китаю і все їх перераховувати просто немає можливості.

  Наприклад, ось така:

  Виготовлення чохлів для інструменту

  Створене вами невелика швейне виробництво може випускати матерчаті чохли для різного бензо та електроінструменту. Для бензо і електропила, для кіс, для запасних автомобільних коліс, наборів для інструментів і т.д. і т.п.

  Чому матерчаті чохли? А ви коли-небудь займалися грунтовним ремонтом або будівництвом дачі? У ситуаціях, де потрібне застосування таких інструментів?

  Всі перераховані інструменти купуються споживачами в коробках. Ну і як їх в цих коробках тягати, наприклад, по будівельному майданчику? А якщо майданчиків кілька?

  А якщо всі ваші інструменти будуть в матер'яних чохлах, спільно з допоміжним інструментом - це набагато зручніше і ефективніше.

  Дивіться відео: Китайські чохли для бензопил

  Дивіться відео: Китайські чохли для бензопил

  Вигідно?
  А це цілком можливо), то навіщо нам Китай?
  Чому матерчаті чохли?
  А ви коли-небудь займалися грунтовним ремонтом або будівництвом дачі?
  У ситуаціях, де потрібне застосування таких інструментів?
  Ну і як їх в цих коробках тягати, наприклад, по будівельному майданчику?
  А якщо майданчиків кілька?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только