Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ulthera System: ціни на ультразвукової ліфтинг Москві

  1. Ультразвуковий ліфтинг «Альтера Систем» - сучасна альтернатива пластичної хірургії
  2. Технологія SMAS-ліфтингу Ulthera System
  3. Показання до проведення процедури
  4. Протипоказання до проведення процедури «Альтера Систем»
  5. З якими проблемами впорається ультразвуковий ліфтинг Ulthera System?
  6. вартість процедури
  7. Результати До і Після
  1. Ультразвуковий ліфтинг «Альтера Систем» - сучасна альтернатива пластичної хірургії
  2. Технологія SMAS-ліфтингу Ulthera System
  3. Показання до проведення процедури
  4. Протипоказання до проведення процедури «Альтера Систем»
  5. З якими проблемами впорається ультразвуковий ліфтинг Ulthera System?
  6. вартість процедури
  7. Як проходить процедура Альтера?
  8. Результати До і Після
  9. Процедура безоперационного ультразвукового ліфтингу «Альтера Систем» (Ulthera System) забезпечує комплексний ефект, якого можна досягти також шляхом кругової підтяжки обличчя. При цьому зникає необхідність проводити операції, пошкоджувати цілісність шкірного покриву, а також витрачати час на реабілітацію. Всього одна процедура дає можливість досягти ефекту омолодження на 10 років без спеціальної підготовки. Один сеанс ультразвукового ліфтингу сприяє підвищенню пружності та еластичності шкіри, активізує природні обмінні процеси на клітинному рівні.

   Ультразвуковий ліфтинг «Альтера Систем» - сучасна альтернатива пластичної хірургії

   Дана методика, застосована для омолодження шкіри обличчя, з'явилася в практиці косметологів більше 10 років тому. Але її досі вважають справжнім проривом в терапевтичної косметології.

   У 2004 році дана методика була запатентована в США. Тоді провідні косметологи світу визнали ультразвукової ліфтинг єдиною безопераційної процедурою, яка здатна забезпечити настільки виражений і тривалий ефект омолодження. До того такою популярністю користувалися операції пластичної хірургії (кругова підтяжка обличчя) або поєднання цілого комплексу методик, що включають в себе процедури. Ультразвуковий ліфтинг дійсно став альтернативою скальпелю, адже такий підхід дає можливість підтягти овал обличчя, надати йому симетрії, чіткість і свіжість без операції. При цьому прибираються & lalaquo; надлишки »шкіри, виражені складки, а зморшки розгладжуються. Дана методика досі активно розвивається і вдосконалюється. Такий підхід дає можливість домагатися максимального ефекту в процесі омолодження шкіри обличчя безболісно і безпечно.

   Технологія SMAS-ліфтингу Ulthera System

   Технологія SMAS-ліфтингу Ulthera System

   Англійське слово «ліфтинг» дослівно означає «піднесення», «піднімання», «підтягування». Ефект від проведення косметичної процедури «Альтера Систем» забезпечує «підтягування» тих зон, які з плином часу втрачають еластичність, пружність і опускаються вниз, - колагенових волокон і поверхневого м'язово-апоневротического шару (скорочено - SMAS). Саме він є своєрідним «корсетом» особи, який підтримує шкіру і м'язи.

   Як правило, ліфтинг потрібно не юної, а вже зрілої шкіри. У молодому віці тканини самостійно справляються з таким завданням, як «підтяжка» шкіри: ефект забезпечується за допомогою швидких обмінних процесів, що відбуваються на різних рівнях епідермісу. Але з плином часу ситуація змінюється, оскільки в епідермісі зменшується число ліпідів. Виникають зморшки, і при зниженні рівня колагену і еластину в клітинах шкіри волокна втрачають свою товщину, що призводить до втрати пружності. Порушуються процеси відновлення і харчування дерми: шкіра стає тонкою і слабкою, м'язи обличчя втрачають тонус, що призводить до обвисання.

   Щоб подолати таку проблему, в 70-х роках минулого століття винайшли хірургічний спосіб боротьби з провисання шкіри обличчя. Саме тоді об'єктом уваги стали функції і будова SMAS. Хірургічне втручання дає можливість забезпечити ліфтинговий ефект. Ulthera System надає схоже вплив, не вимагаючи при цьому хірургічного втручання. Апарат виробляє ультразвукові хвилі. Проникаючи крізь шкіру, вони впливають на структуру SMAS і нижні шари дерми, що активізує процеси регенерації і метаболізму, запускає самостійну вироблення еластину і колагену.

   Ультразвуковий ліфтинг забезпечує природне оновлення та відновлення. При цьому апарат має кілька режимів роботи з хвилями різного рівня, що дозволяє впливати на всі рівні дерми і досягати ефекту тривимірного об'ємного SMAS-ліфтингу там, де це необхідно. Процедура забезпечує тривалий ефект, який не тільки зберігається, але й посилюється ще протягом трьох місяців після сеансу ультразвукового ліфтингу.

   Показання до проведення процедури

   Показання до проведення процедури

   Процедури із застосуванням апарату Ulthera System рекомендується проводити, якщо:

   • ви хочете здійснити омолодження шкіри в зоні декольте, освіжити обличчя і шию, знайти більш молодий і доглянутий вигляд;
   • ви бажаєте досягти довготривалого ефекту кругової підтяжки без операції: підкреслити овал обличчя, окреслити лінії губ, зробивши їх більш витонченими, підтягнути підборіддя, шкіру повік і брів;
   • ви хочете отримати довгостроковий ефект, який буде помітний вже після першої процедури;
   • Ви бажаєте активувати природне відновлення і омолодження шкіри обличчя, запустити процеси метаболізму і регенерації на клітинному рівні;
   • ви віддаєте перевагу тільки безпечним методиками, які мають мінімальний перелік ускладнень і побічних ефектів.

   Протипоказання до проведення процедури «Альтера Систем»

   Протипоказання до проведення процедури «Альтера Систем»

   Протипоказання включають в себе:

   • вагітність і період годування груддю;
   • цукровий діабет;
   • системні захворювання сполучної тканини (до таких відносяться склеродермія, системний червоний вовчак);
   • загальні захворювання інфекційного типу, ураження шкіри в місцях передбачуваного впливу апарату;
   • наявність металевих імплантів в області обличчя і шиї (при цьому до протипоказань не належать зубні імплантати, зубні коронки, «золоті нитки»).

   З якими проблемами впорається ультразвуковий ліфтинг Ulthera System?

   Методика дає можливість коригувати різні естетичні дефекти і вікові зміни шкіри:

   • опустився овал обличчя;
   • втрату колишньої чіткості і симетрії рис обличчя;
   • поява нависають складок і надлишків шкіри в різних зонах особи (на століттях, в районі нижньої щелепи, на підборідді);
   • знижений тургор шкіри;
   • «Опущення» брів і куточків рота;
   • поглиблення носогубних складок і поява складок між куточками губ і лінією підборіддя;
   • зниження тонусу і пружності шкіри обличчя і шиї.

   Ультразвуковий ліфтинг не тільки бореться з такими проявами, а й попереджає їх поява в майбутньому.

   вартість процедури

   Як проходить процедура Альтера?

   Як проходить процедура Альтера

   Підготовка до процедури передбачає попередній візит до лікаря, який розповість про всі нюанси даної методики, а також визначить наявність або відсутність можливих протипоказань. Сама процедура триває 40-60 хвилин. Після ультразвукового ліфтингу немає необхідності порушувати звичний образ жізні.Спеціальной підготовки та відновного періоду не потрібно.

   Пацієнт лягає на спеціальну кушетку, і фахівець проводить очистку кожі.Оценів стан шкіри, лікар наносить на шкіру пацієнта розмітку, яка відповідає встановленим протоколу. Так визначається конкретне число ліній, за якими буде впливати апарат «Альтера Систем».

   Змінюючи насадки, фахівець впливає на різні шари шкіри: глибокий, середній і поверхневий. При цьому ступінь впливу апарату контролюється за допомогою спеціального екрану. Під час процедури пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт.

   Після процедури ультразвукового ліфтингу в зоні впливу може з'явитися невелике почервоніння (проходить через 1-2 години) або набряклість (спадає максимум через 48 годин).

   Ефект ліфтингу буде помітний вже після першого сеансу. Але пацієнт повинен бути готовий до того, що з кожним днем ​​результат буде ставати більш вираженим, оскільки процедура запускає регенерирующие процеси в шкірі на 3-4 місяці вперед.

   Результати До і Після

   Увага!

   Якщо ви зіткнулися з пропозицією проведення процедури ультразвукового ліфтингу за дуже низькою ціною, будьте уважні. Це свідчить про можливе використання несертифікованого або підробленого апарату, який в кращому випадку просто не дасть результату. Головне - щоб таке вплив не зашкодило вашому здоров'ю.

   Запрошуємо вас відвідати консультацію фахівця клініки Telo's Beauty для отримання цікавить вас інформації і рекомендацій до проведення процедури.

  З якими проблемами впорається ультразвуковий ліфтинг Ulthera System?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только