Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Колектив авторів - Під маскою альтер-его (збірник)

  Під маскою альтер-его (збірник)

  Упоряд. Лукошкін Ілля

  http://www.liteo.ru/

  Всі права захищені. Жодна частина цієї книги не може бути відтворена в якій би то не було формі без письмового дозволу правовласника.

  © Лукошкін Ілля, 2016

  © літератур, 2016

  BaronKorr

  Про дружбу Кульбаби і Метелика і про те, як вони зустрічали світанок

  За п'ять хвилин

  перед світанком,

  коли народжуються мрії,

  спробуй

  вгадати випадково,

  про що

  так шепочуться квіти?

  Одного разу, а якщо точніше, то в одне сонячне літній неділю, швидше за все в минуле, хоча, може бути, і так, що і років триста тому, на Лугу у жодній не дуже широкої річки, яку інші назвали б струмочки, чекали світанку двоє друзів - Жовтий Пухнастий Кульбаба і Метелик.

  Кульбаба прокидався перед самим світанком, а Метелик, Проплясал під місячним світлом всю ніч, на світанку якраз збирався спати під широкими листки кульбаби. І ці хвилини, коли сонце ось-ось повинно було виглянути над Лугом, і були часом, коли друзі любили поговорити. Адже що може бути найкращою запорукою Дружби, ніж бажання дізнатися щось нове у того, хто зовсім не схожий на тебе і тому завжди знає щось, чого ти сам ніколи не зможеш дізнатися?

  Кульбаба оселився під самим Високим Парканом, що захищав Луг, у самого струмочки; Забір захищав його від поривів вітру, і до нього чомусь не підходили іноді бродять по Лугу корови, так що ніщо не заважало кульбаби займатися тим, що він любив понад усе на світі: дивитися на Струмочок і мріяти.

  Але в той день Кульбаба був дуже сумний.

  - Учора вранці на Луг прийшла Дівчинка, Метелик, - сказав Кульбаба. - Спершу вона сиділа у струмочки і чомусь плакала. Вона сиділа довго-довго, майже цілий день! Вона все плакала і плакала і кидала в воду камінці. А потім вона зірвала Ромашку! Мою улюблену Ромашку, що росла поруч зі мною! Мені завжди було дуже весело і цікаво цілими днями базікати з нею про все на світі! А потім я побачив, як за вітром пролетіли її пелюстки! Потім Дівчинка пішла, але більше вона не плакала. Навіщо вона це зробила, Метелик?

  - Я дуже мало знаю людей, - сказав Метелик, - а я живу вже майже десять сонць! Я багато бачив, багато тепер знаю, не те що в Перший День Життя! Але я нічого не знаю про людей, вони ж не квіти, і вони несмачні. Навіщо вони мені потрібні? Я з ними ніколи не розмовляв. Я літав якось увечері у одного з їхніх помешкань там, далеко за річкою, так одна людина стала махати руками, бігати за мною і намагався мене зловити! Тому я думаю, що вони їдять метелика, Кульбаба, і дуже небезпечні!

  - А я думаю, що з людьми взагалі дуже небезпечно розмовляти, - відповів Кульбаба. - Що вони зроблять з квіткою, який з ними заговорить? Адже всьому незрозумілому вони завжди намагаються відірвати голову, а потім заховати серед сторінок своїх запорошених книжок. Вони називають це «гербарій», Метелик. Дуже небезпечно розмовляти з людьми! Тим більше я думаю, що вони давно забули, що це таке - мріяти, а літати вони ніколи і не вміли. Хіба з ними може бути цікаво? Я ніколи їх не зрозумію.

  - Але ти ж знаєш стільки всього про Світі, ти розумієш звірів, і вітер, і Сонце, ти розумієш навіть мене, а людей зрозуміти не можеш ?! - здивувався Метелик

  - Ось Корова, вона - страшний Звір, Метелик, - сказав Кульбаба, - але Корову-то зрозуміти можна. Ось люди не їдять траву, навіщо їм рвати Квіти? І як мені зрозуміти людей після цього? Вони чомусь зривають красиві Квіти, коли їм погано. Це означає, що їм стає легше, коли вони вбивають щось красиве?

  - А може, справа в чомусь іншому? - запитав Метелик. - І людям це для чогось потрібно? А ми просто не знаємо, навіщо?

  - Вбивати Квіти, якщо ти не Корова? - здивувався Кульбаба. - Але ж в цьому немає жодного сенсу! Вони радіють, а мені і поговорити потім ні з ким!

  - А може, їм стає легше? - сказав Метелик. - Може, людині, коли йому боляче і погано, дуже треба зробити боляче комусь ще? І йому стає легше?

  - Ні, - зітхнув Кульбаба, - Корова - звір небезпечний, але зрозуміліше Людини, і у неї очі красиві. Завжди треба вміти бачити щось хороше, навіть в страшному хижаків! А в людях я вже давно не шукаю нічого - ні гарного, ні зрозумілого.

  - Але хоч з коровами-то людина дружить! - вигукнув Метелик.

  - Він навіть з ними не дружить, - знову зітхнув Кульбаба. - Людина таких своїх друзів їсть, я точно знаю. Навіть якщо у них прекрасні задумливі очі.

  - Виходить, що Людині треба постійно є своїх друзів, - здогадався Метелик. - І кого-то вбивати, йому це теж дуже і дуже чогось потрібно! Добре, що ми не такі!

  Кульбаба лише зітхнув.

  - Я думаю, що вся справа в тому, Метелик, що ті, хто вміє літати, і Квіти ніколи не зрозуміють людей. Ми все-таки занадто різні. І я скоро полечу звідси куди-небудь далеко-далеко! Так далеко, як ніколи ще не літав! Де людей буде хоча б трохи менше, адже давно немає вже жодного місця в світі, де їх немає взагалі.

  - Ти теж вмієш літати ?! - здивувався Метелик. - А я і не знав!

  - Звичайно, можу, - сказав Кульбаба. - Коли настає Термін, моя голова стає білою, я вибираю Найголовніше Насіннячко і стаю їм! А потім я чекаю попутного вітру - і лечу! Лечу! Я так люблю подорожувати, Метелик! Одного разу, багато-багато польотів тому, вітер підняв мене так високо, що я навіть побачив, як плоска Земля починає загинатися по краях! А це означає, що Земля-то - кругла! А це значить, що мій шлях нескінченний!

  - Земля кругла? - здивувався Метелик. - Я теж вмію літати, але ніколи такого не бачив! Може, вона там, далеко, кругла? За тим Високим Залізним Парканом, що захищає наш сад?

  - Так, - сказав Кульбаба, - ти маєш рацію, Метелик. За Залізним Парканом зовсім інша Земля - ​​вона велика і кругла, і я дуже хочу її побачити. Нудно жити в світі, де багато зборів, де рвуть красиві Квіти і ніколи нічого не змінюється.

  - А мені говорили, що коли приходить Зима, для нас все закінчується, - сказав Метелик, - і потім нічого немає.

  І Метелик нарешті заснув, так як дуже-дуже втомився за довгу ніч, а над Лугом нарешті зійшло сонце.

  - Все закінчується не взимку, - сказав Кульбаба, хоча Метелик вже і не міг йому відповісти. - Все закінчується не тоді, коли приходять холоду і обпадають листочки, все закінчується тоді, коли вмирає Мрія. Тому-то для мене ніколи все і не закінчиться! Адже там, за Парканом, - великий і круглий Світ, а я ніколи-ніколи не втомлюся мріяти!

  Над Лугом сходило Сонце, дзюрчав Струмок; під листочками Кульбаби дрімав Метелик, і нічого в Світі не змінилося від того, що хтось новий в ньому дізнався, що світ нескінченний.

  BaronKorr

  Про направлення польоту мух

  Барон сидів біля каміна. Розвалившись в улюбленому кріслі, він дивився на язички полум'я і під дивну мелодію «Лілі Марлен», як завжди, думав про великого.

  Про історію і своє місце в ній, зокрема.

  Поруч у крісла парував його улюблений MG 42.

  Сусід ненароком наступив на улюблену ромашку барона, тому кулемет і парував.

  На одного сусіда стало менше, але ромашка була врятована.

  Барон ніколи так не радів, як коли здійснював по-справжньому добрі справи. А ромашки барон любив - він був дуже добрий і сентиментальний.

  Під стелею літала муха.

  Велика, жирна і дуже гучна. Муха відволікала від думок про великого, і з цим треба було щось робити.

  Барон кинув погляд на улюблений кулемет, але відразу відмовився від цієї ідеї, хоча і стріляв він чудово, але стелі йому було трохи шкода. Та й сусід зверху поки на його улюблені квіти не наступав ...

  «Напевно, треба прикинутися птахом, - подумав барон, - і трошки політати - вказати мусі шлях польоту. Направити її на вірний шлях по життю і до кватирці ».

  Цю думку треба було обдумати з усією ретельністю.

  «Куди ж мені вставити пташиний хвіст?» - перейнявся барон. Перший прийшов на розум варіант йому не сподобався, і він став обдумувати другий.

  «Треба бути лідером. Треба бути сильним лідером, тоді мухи за мною і потягнуться, - подумав барон. - За мною не полетять тільки слабкі і неправильні мухи! »

  Барон підійшов до кватирки і кинув замислений погляд на муху.

  - Це - сильна муха, - уклав барон, - їй потрібен сильний лідер.

  І барон стрибнув у кватирку.

  Але як і раніше трохи потріскує камін, і все так же дзижчала муха ... Змінити світ на краще у барона не вийшло.

  BaronKorr

  дерево світу

  - Хто ще знає про ... про це? - начальник Академії підняв очі від паперів, які читав, і від холоду, полихнувшего з його очей, відвідувачеві стало страшно. По справжньому.

  - Тільки ви і я, адмірал, - почув він відповідь, сказаний тихим розміреним голосом дуже і дуже впевненого в собі людини. Хоча людини чи?

  Той, кого адмірал майже п'ять років вважав одним з кращих своїх офіцерів, капітан Хейг, викладач кафедри складного янського мови, при зверненні до нього навіть не зробив спроби встати, як і раніше вільно розташувавшись в кріслі для відвідувачів.

  Кінець ознайомчого уривка

  СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

  Під маскою альтер-его (збірник)  Упоряд
  Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
  ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

  Адже що може бути найкращою запорукою Дружби, ніж бажання дізнатися щось нове у того, хто зовсім не схожий на тебе і тому завжди знає щось, чого ти сам ніколи не зможеш дізнатися?
  Навіщо вона це зробила, Метелик?
  Навіщо вони мені потрібні?
  Що вони зроблять з квіткою, який з ними заговорить?
  Хіба з ними може бути цікаво?
  Але ти ж знаєш стільки всього про Світі, ти розумієш звірів, і вітер, і Сонце, ти розумієш навіть мене, а людей зрозуміти не можеш ?
  Ось люди не їдять траву, навіщо їм рвати Квіти?
  І як мені зрозуміти людей після цього?
  Це означає, що їм стає легше, коли вони вбивають щось красиве?
  А може, справа в чомусь іншому?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только