Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  MxMo Rum: Май Тай - кращий коктейль з ромом!

  Тема цього МіксоПона - ром Тема цього МіксоПона - ром. Ром! А ром - це тема. В принципі, на даний момент ром - це мій найулюбленіший міцний алкогольний напій, вже місця в барі не вистачає :) Причому захоплююся я витриманими ромами (старше 7 років як мінімум), а кращий коктейль для витриманості рому - це звичайно Май Тай.

  Май Тай не просто коктейль, Май Тай - це ікона тики-Дрінкс, це монументальне творіння, флагман острівної полинезийской коктейльної культури. У цього коктейлю є фанати, які присвячують йому сайти і навіть своє життя :) Я можу сміливо заявляти, що я один з фанатів коктейлю Май Тай, принаймні вже рік.

  Авторство цього коктейлю належить відомій фігурі коктейльного світу - Віктору Бержерон (він же Трейдер Вік). У далекому 1944 році в Європі бушувала найбільш кровопролитна і жахлива світова війна. Радянські війська громили гітлерскую групу центр, звільняли Ленінград, союзники відкрили другий фронт у Франції - світ стрімко змінювався. "Я відчував загальну потребу в новому коктейлі", пізніше напише Бержерон.

  Спочатку Май Тай був приготований на основі неіснуючого вже витриманість 17-річного ямайського рому марки J Спочатку Май Тай був приготований на основі неіснуючого вже витриманість 17-річного ямайського рому марки J. Wray Nephew. "Я взяв свіжий лайм, додав трохи помаранчевого кюрасао з Голландії, Деш карамельного сиропу (rock candy syrup), деяка кількість французького Оржі, через його тонкого мигдального аромату. Інтенсивно збив все з великою кількістю дробленого льоду, щоб об'єднати всі в єдине ціле, і прикрасив половинкою шкірки лайма для кольору і гілочкою свіжої м'яти ", говорить Бержерон. Далі даний коктейль був поданий двом друзям Віктора - Хему і Керрі Гуілд, які щойно повернулися з Таїті. Керрі зробив (-ла) ковток і тут же вигукнув (-а) Mai tai - roa ae! Що в перекладі з таитянского позначало "Це краще в цьому світі!" Так народився цей коктейль і отримав своє ім'я ...

  Основний ідеологією коктейлю Май Тай за словами Трейдера Віка стало "створити кращий з напоїв, використовуючи найкраще з інгредієнтів, які можна знайти". Ця ідея дуже імпонує мені і я керуючись нею в своєму захопленні, я навіть виніс цей вислів Трейдера Віка як девіз свого блогу.

  Коктейль Май Тай, при його створенні, був задуманий Бержероном рівним таким монументальним коктейлів як Мартіні, Манхеттен, Дайкири. Прості на перший погляд коктейлі, але мають при цьому невичерпні можливості вдосконалення і володіють неперевершеним смаком. Не будемо коментувати, наскільки це вдалося Віку. Однак можна з упевненістю сказати, що Май Тай кращий літній напій здатний продемонструвати всі переваги витриманість рому.

  Як і будь-який класичний коктейль, Май Тай має масу варіацій і майже кожен малоосвічена бармен має своє уявлення про Май Тай. Чого тільки не ллють Барменские справ "ескулапи" в Май Тай ... І Гренадіни, і ананасовий або апельсиновий сік, кокосовий ром, але я щось не спостерігав, щоб в Май Тай лили те, що робить його Май Тай, а саме витриманий ром . У кращому випадку 15 мл Бакарді 8 зверху ... Загалом сором і ганьба таким барменам!

  У першому наближенні оригінальний рецепт Май Тай в даний час повинен звучати так:

  Mai Tai (Май Тай)

  60 мл витриманість рома
  (Або 30 мл витриманість світлого рому
  30 мл витриманість темного рому)
  15 мл оранжевого Курасао
  15 мл Оржі
  5 мл карамельного сиропу
  30 мл свіжого соку лайма

  Інтенсивно збийте все з великою кількістю колотого льоду в шейкері. Сервіруйте в потрібному за обсягом келиху (рок, олд-фешенд), прикрасьте шкіркою половинки лайма, вишенькою, гілочкою м'яти.

  Підіб'ємо проміжні підсумки:

  1. Май Тай НЕ червоний, НЕ синій, НЕ жовтий. У ньому немає гренадіна, кокосового рому, ананасового соку. Коктейль Май Тай має колір від світло-коричневого до темно-коричневого.

  2. Прикраса даного коктейлю може бути варіабельний. Наприклад, такий корифей барного справи, особисто розмовляв з Трейдером Віком про Май Тай - Джефрі Моргенталлер прикрашає свій, не сумніваюся чудовий, Май Тай просто "прапором" - часточкою апельсина і мараскіновой вишенькою. Інші джерела рекомендують прикрашати Май Тай гарденією.

  3. Центром композиції коктейлю Май Тай є витриманий ром. Перш за все до рому ми повинні застосувати характеристику "кращий інгредієнт". На мою особисту думку, принадність коктейлю Май Тай полягає саме в тому, що він дає можливість нескінченного і вкрай приємного пошуку кращого рому для Май Тай, в той час як спробувати оригінальну версію ми вже, на жаль, не зможемо ніколи. Тут я хочу зауважити, що за власними спогадами Трейдера Віка 17-річний ром J. Wray Nephew був глибокого золотого кольору, мав середнім тілом і багатим пряним запахом, характерним для ямайських сортів. Не знаю. Мені здається ці слова Трейдера Віка не можуть перешкоджати нам експериментувати з коктейлем Май Тай приготованим з витриманість кубинського, багамського або гаянского рома :) ГОЛОВНЕ! Цей ром має бути кращим, він повинен мати велике серце і дуже подобається нам. Ми також можемо використовувати суміші двох ромів, характери яких ми хочемо об'єднати в нашому Май Тай.

  4. Дуже ВАЖЛИВО використовувати прекрасні інші інгредієнти - Оржі і помаранчеве кюрасао. Я використовую Оржі фірми Монін, не буду співати йому дифірамби, але я якістю цього сиропу задоволений. З помаранчевим кюрасао складніше. Тредер Вік достеменно відомо використовував лікер прозводства фірми ДеКайпер, з 1944 року спливло багато води і на даний момент, особисто я вважаю лікери цієї фірми синтетичної нісенітницею. Більш прийнятний варіант лікери Болс або Марі Бріззар, особисто я використовую лікер Драй Оранж Кюрасао фірми Болс. Зауважу, що будучи неповноцінним субститутом кюрасао (більш міцним, сухим) для деяких ромів ідеальним попутником може бути лікер Куантро. АЛЕ! ВАЖЛИВО! Оржі на амаретто замінювати не можна!

  5. Карамельний сироп (rock candy syrup). Тут у нас є два варіанти. Купити фірмовий, його випускає сам Трейдер Вік. Зробити самим. Карамельний сироп являє собою насичений цукровий сироп з додаванням кількох крапель ванільного екстракту. Я зробив свій карамельний сироп використовуючи наступний рецепт:

  Rock candy syrup (Карамельний сироп)

  100 г рафінування цукру
  100 г нерафінована тростинного цукру ( "коричневого" цукру)
  100 г гарячої води
  5 крапель рідкого ванільного екстракту

  Влити киплячу воду в цукрову суміш. Розмішувати до повного розчинення цукру (можливо знадобиться додатковий нагрів на водяній бані або в мікрохвильовій печі). Процідити отриманий сироп в пляшку для зберігання, в яку був попередньо доданий ванільний екстракт. Зберігати в холодильнику.

  6. З лаймов вистачить того, що вони повинні бути свіжими, з неушкодженою, яскраво-зеленою шкіркою.

  7. Технологія змішування також має велике значення. Перше - ніякого змішання безпосередньо в келиху подачі, немає! Відразу виливайте :) Тільки шейкер і обов'язково з подрібненим льодом або креш. І льоду якомога більше, майже повний шейкер. Коктейль Май Тай повинен бути дуже холодним, і стінки келиха в якому він подається повинні бути покриті льодом. У келиху подачі також креш, для довгого збереження напою крижаним. Існує ще одна хитрість, підглянута мною у Jeff Berry - гуру тики-коктейлів, це додавання в шейкер різаної шкірки лайма. При цьому коктейль стає більш м'яким, навіть при використанні щодо різкого невитриманість рому, але більш цитрусовим. Це може бути дуже непогано в деяких випадках. Але для подальшого дослідження, я цю технологію не використовую.

  8. Смак коктейлю Май Тай. Ось він - головний дискусійне питання! За основу я приймаю авторитетну думку вже згадуваного Джефрі Моргеналлера, який розмовляв з самим Трейдером Віком про його творінні . Він стверджує, що належним чином приготований Май Тай є м'який, солодкуватий, потужний напій з вартим, витонченим смаком. Я схильний розуміти це як буквально - м'який, солодкуватий так і розширено - з яскравим глибоким смаком рому, ретельно підкресленим цитрусової свіжістю соку лайма і апельсинового лікеру з тонкими мигдальними тонами. У будь-якому випадку смак повинен бути яскравим і цікавим, м'яким, солодкуватим, головна роль у смаку витриманість рому, який впевнено підтриманий освіжаючим цитрусом.

  У будь-якому випадку смак повинен бути яскравим і цікавим, м'яким, солодкуватим, головна роль у смаку витриманість рому, який впевнено підтриманий освіжаючим цитрусом

  У моєму барі на момент написання даного поста присутні 15 пляшок рому. З витримкою від 0 і до 21 року. Метою цього поста я ставлю дослідження коктейлю Май Тай з різними ромами.

  VARADERO Anejo 7 Anos VARADERO Anejo 7 Anos

  Кубинський витриманий ром. Темна конячка в общем-то. Сайту нормального немає. Інофрмації в неті мало, хоча пропозицій як не дивно багато. Запах (сніфтер) правильний, з вираженими нотами витримки. Смак солодкий, досить м'який, не дуже багатий, виражені ноти патоки, карамелі, ванільні ноти, бочка виражена слабо. В цілому ром приємний, але ніяк не шедевр. Характер цього рому я б описав як легкий, веселий.

  Характер цього рому я б описав як легкий, веселий

  У коктейлі Май Тай цей ром втрачається. По-перше коктейль виходить відверто солодким, але при цьому з якоїсь незрозумілої гіркотою в післясмаку. Смак рому мовчазний, що робить смак коктейлю в загальному малоцікавим.

  Загальне враження: незадовільно.

  Висновок: я думаю цей ром не підходить для коктейлю Май Тай як єдиний ром, можна спробувати його в суміші з яким-небудь іншим ромом. Але пари шукати ми будемо в іншому нашому дослідженні :)

  HAVANA CLUB Anejo 7 Anos HAVANA CLUB Anejo 7 Anos

  Легендарний кубинський витриманий ром. Сам по собі Гавана Клаб 7 років це шикарний напій. Не буду співати ще раз йому дифірамби , Але зазначу, що це без сумніву алкогольний шедевр. Тонкий насичений тонами витримки аромат, складний, багатий смак з вираженим теплими тонами фруктів, патоки, ванілі ... М'який смак з дивним присмаком. Характер цього рому я б описав як інтелігентна веселість, витончена життєрадісність.

  Характер цього рому я б описав як інтелігентна веселість, витончена життєрадісність

  У коктейлі ром поводиться стримано. Коктейль Май Тай з цим ромом м'який, трохи солодший, ніж я б хотів, з вираженим смаком рому і конкуруючим цитрусовим смаком. Слід визнати, що тонкий інтелігентний характер цього рому не дозволяє йому впевнено займати лідируюче місце в цьому коктейлі. Смак без сумніву цікавий, але йому не вистачає пікантності, деякою прянощі чи що.

  Загальне враження: добре.

  Висновок: Деякі міксологісти і просто хороші бармени готують свій Май Тай з цим ромом, додаючи йому гостроти і пікантності за допомогою заміни кюрасао на куантро або додаючи Ангостура . Взагалі біттер Ангостура, на мій погляд, можна вважати ще одним повноправним компонентом коктейлю Май Тай.

  BACARDI 8 BACARDI 8

  Бакарді 8 відносна нова креатура компанії Bacardi-Martini в сегменті витриманість ромів. Даний ром з'явився десь в 90-х роках минулого століття і супроводжувався грандіозною качкою про широке серце сім'ї Мартіні пустила в продаж легендарний витриманий ром, давно випускався фірмою Бакарді, але випивати виключно членами сім'ї Бакарді. В даний час ром Бакарді 8 випускається на Багамах. Це досить цікавий ром з пекучим, різким, солодкуватим дуже "ромовим" смаком і не дуже вираженими тонами витримки. Характер цього рому - грубуватий веселун.

  Характер цього рому - грубуватий веселун

  У коктейлі ж цей ром знітився. Коктейль вийшов м'який, але кілька шорсткий, надто солодкий і з погано вираженим смаком рому ... Можна подумати, що навмисна грубість і невитриманість цього рому поступилася більш якісному походженням інших компонентів ...

  Загальне враження: задовільно.

  Висновок: Бакарді 8 не найкращий вибір для моноромового Май Тай. Йому потрібна більш "породистий" пара для участі в цьому коктейлі.

  ANGOSTURA 1919 Premium Rum (8 yo) ANGOSTURA 1919 Premium Rum (8 yo)

  Грандіозний важкий ром з Тринідаду і Тобаго. Добірні важкі ромові спирти витримуються 8 років і купажируются в цей ром. Цей ром не просто ароматний, він просто екстраароматний. В одному тільки запаху цього рому розкривається таке море солодких, пряних і запашних ароматів какао, ванілі, тропічних фруктів ... Смак повнотіла, яскравий, пекучий, але при цьому дуже м'який з довгим теплим післясмаком. Ром Ангостура 1919 без сумніву один з алкогольних шедеврів моєї колекції (і всього світу теж). Характер цього рому активний, авантюрний.

  Характер цього рому активний, авантюрний

  У коктейлі ром впевнено посідає перше місце дозволяючи решти інгредієнтів тільки підкреслювати свої достоїнства. Смак дуже м'який, просто шовковий, солодкий, цікавий.

  Загальне враження: дуже добре.

  Висновок: Єдине але цього коктейлю - солодкість. Обов'язково треба попоробовать замінити Курасао на куантро або збільшити кількість соку лайма. Треба зауважити, що ром Ангостура 1919 явний претендент на роль компаньйона кубинським ромам в коктейлі Май Тай.

  EL DORADO Finest Demerara Rum 12 Years Old EL DORADO Finest Demerara Rum 12 Years Old

  Ось ми і дісталися до моїх улюбленців - гайянскіх ромів Дамерара. Дамерара - легендарна ромова місцевість в Гайяні. Ця окрема різновид щільного рома робиться з чорної патоки, спирти в основному переганяються в перегінних кубах і тривало витримуються в бочках з-під бурбона або віскі прямо в джунглях. Кліматичні умови такі, що до кінця 12 років витримки "частка ангелів" може становити до 80%. Пити невитриманість ром Дамерара мабуть неможливо через запаморочливого аромату :) Присутні в моєму барі невитриманість роми Дамерара, відносяться мабуть швидше до ароматизованої ромом горілці :) Однак витримані ромові спирти Дамерара представляють собою грандіозні речі. 12 річний ром Ель Дорадо має яскравий, з вираженими тонами витримки, насичений ром зі складним пікантним букетом з тонами тропічних фруктів, тютюну, апельсинової кірки. Смак в той же час м'який, округлий, повний. Характер цього рому я можу визначити як екзотичний, сильний, чоловічий.

  Характер цього рому я можу визначити як екзотичний, сильний, чоловічий

  У коктейлі ром ненав'язливо тримає першу ноту. Він не домінує над усіма іншими, як Ангостура 1919 року, а знаходиться на рівні зі всіма, пригнічуючи їх лише в силу свого чоловічого характеру. Цей коктейль лише злегка солодкуватий, навіть може бути з невеликою кислинкою. В цілому коктейль дуже гармонійний і добре збалансований.

  Загальне враження: відмінно.

  Висновок: Цей ром є прекрасним компонентом для моноромового коктейлю Май Тай.

  MATUSALEM Gran Reserva Solera 15 MATUSALEM Gran Reserva Solera 15

  Поряд з Бакарді, Матузалем є ще одним псевдокубінскім ромом (цей ром робиться в Домініканській республіці). Особливістю цього витриманість легкого рому є специфічний метод витримки, званий солера і запозичень у виробників хересу. При даній технології витримки ромовий спирт (отримується, як правило, шляхом безперервної перегонки) проходить систему бочок, іменовану власне солера. Солера складається з декількох груп бочок, кожна з яких складається з мінімум трьох бочок складених пірамідою (Ботега), з одного боку в бочки подається свіжий спирт з іншого торону Солера виходить витриманий ром, далі ромові спирти купажируются для того, щоб до нас прийшов цей незвичайний , особливий ром. Тонкий, схожий на коньяк, запах цього рому вражає тонкістю глибиною, аромати ванілі, патоки і слив гармонійні як дорогі чоловічі парфуми. Смак гармонійний, хоч і трохи шорсткий, з твердою основою дуба, основні тони характерні для витриманості ромів кубинського стилю - патока, ваніль, карамель. Післясмак тепле, довге. Характер цього рому дуже чоловічий, активний.

  Характер цього рому дуже чоловічий, активний

  У коктейлі ром знаходиться в гармонії з іншими інгредієнтами, але індивідуальний смак рому виражений слабо, весь коктейль дуже солодкий з дуже вираженим апельсиновим (!) Смаком. Ця деталь сильно відрізняє коктейль Май Тай з цим ромом від всіх попередніх коктейлів, роблячи його м'який, делікатний смак дуже цікавим.

  Загальне враження: добре.

  Висновок: Можливе додавання Ангостури в даний коктейль може зробити його шедевром, а можливо і ні :)

  EL DORADO Special Finest Demerara Rum 15 Years Old EL DORADO Special Finest Demerara Rum 15 Years Old

  Другий представник витриманість ромів Дамерара. Яскравий ароматний ром зі складним запахом з нотами кедра, банана, цукру. Повнотіла, дуже екстрактивний, гострий ром. Яскраво виражені тони бочки, в смаку ясно відчуваються сухі карамельні тони, тони в'ялених тропічних фруктів. Смак складний, точніше комплексний. Дивним в смаку цього рома є димні, торф'яні ноти, ясно відчуваються в тривалому теплом послевкусии. Характер рома чоловічий, сильний.

  Характер рома чоловічий, сильний

  У коктейлі ром явно домінує, смак прекрасно збалансований, солодкуватий, коктейль має шикарне комплексне післясмак.

  Загальне враження: відмінно.

  Висновок: Грандіозний ром і грандіозний результат!

  EL DORADO Special Reserve Finest Demerara Rum 21 Years Old EL DORADO Special Reserve Finest Demerara Rum 21 Years Old

  Це не просто ром в моїй колекції. Це шедевр, перлина моєї колекції. На пляшці вказано рік розливу - 2003. Тобто спирти для даного рома мої ровесники! Повнотіла ром з умопомрачельним ароматом і смаком. М'який, надзвичайно багатий смак і аромат. Цукрові, карамельні тони в ароматі. Буйство смаків утворюють повне, округле тіло цього рому. При фортеці в 43% ром залишає в роті відчуття невимовної м'якості. Характер цього рому сильний, багатий і в той же час авантюрний.

  Характер цього рому сильний, багатий і в той же час авантюрний

  У коктейлі Май Тай залишився тільки ром. Всі інгредієнти тільки несмачні розріджувачі цього монументального витвору плантаторів Дамерара. Солодкуватий смак коктейлю з безліччю найрізноманітніших відтінків цитрусових, тропічних фрктов, конфітюру, патоки, карамелі ... Відчуття смакового карнавалу в роті неможливо адекватно описати словами.

  Загальне враження: відмінно.

  Висновок: Я не знаю смаку оригінального Май Тай з 17-річним ямайським ромом. Але я впевнений, що він не може бути кращим :)

  Related

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только