Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Мезотерапія особи і тіла в Москві: ціна процедури, протипоказання, фото результатів ефекту від мезотерапії

  1. Метод мезотерапії - відгуки та думки
  2. мезотерапія тіла
  3. мезотерапія особи
  4. Мезотерапія - ціни і результати
  5. Переваги проведення процедури мезотерапії в «Клініці Краси»

  Мезотерапія - це техніка введення різних лікарських препаратів, коктейлів під шкіру, на глибину 0,5-6 мм, за допомогою мікроіньекцій

  Мезотерапія - це техніка введення різних лікарських препаратів, коктейлів під шкіру, на глибину 0,5-6 мм, за допомогою мікроіньекцій. Сам термін походить від слова мезодерма. Мезодерма - тканина з якої складається дермальний шар.

  Варто відзначити, що технік і спрямувань застосувань даної процедури безліч. Залежно від методик і місць введення, процедура може надавати, як косметологічний ефект, так і бути частиною комплексного лікування. В естетичній медицині Мезотерапевтична методика найбільше застосуються в області обличчя і волосистої частини голови.

  повний перелік цін

  За допомогою спеціальних голок препарат доставляється в середні шари дерми. Він не тільки стимулює роботу клітин за рахунок активних компонентів, але і стимулює біологічно активні точки, тим самим запускаючи регенеративний процес зсередини.

  Таким чином мезотерапія поєднує в собі не тільки медикаментозну терапію, але і рефлексотерапію.

  Мезоперфузія - підшкірна ін'єкція. Показання: деякі форми целюліту, застійна пігментація, акне.
  Лінійно-ретроградна техніка - Внутрідермальний ін'єкція на всю довжину голки, введення препарату здійснюється при її поступовому виведенні.
  Наппаж ( «настилання») - внутрішньошкірна мікроін'єкція в зону нижче епідермісу.

  Мікродермальная папула - внутрішньошкірна ін'єкція в поверхневий шар дерми.
  Дермальная папула - внутрішньошкірна ін'єкція в середній шар дерми.
  Нагнітальна техніка - введення препарату в рубцеві тканини.

  препарати

  Слід зазначити, що мезотерапія, в класичному вигляді, - процедура инвазивная. На сьогоднішній день, існують різні методики її неінвазивного застосування.

  Якщо говорити про болючі відчуття інвазивної мезотерапії, то для кожної людини вона буде відчуватися по своєму, в залежності від порога чутливості.

  Пайкова Олена Вадимівна, лікар-косметолог Клініки Краси

  "Що ж робити, якщо вас бентежить що-небудь у вашій зовнішності? Боротися! Цілеспрямовано боротися з проблемою! І є спосіб, який шляхом цілеспрямованого впливу на конкретну зону особи або тіла позбавить вас від конкретної проблеми. А вже спектр проблем, що вирішуються за допомогою даного способу, вельми і вельми великий!

  У цій статті ми поговоримо про метод, який стосується краси і гладкості особи, і зовсім в рівній мірі відноситься до всього тіла. Цей метод - мезотерапія. "

  Метод мезотерапії - відгуки та думки

  Мезотерапія особи і тіла є однією з найбільш ефективних методів профілактики старіння і корекції вікових змін. Цю статтю ми підготували на основі відгуків про мезотерапії, отриманих як від фахівців, так і просто від пацієнтів, які пройшли цю процедуру.

  Мезотерапія - це техніка, яка дозволяє вводити активні речовини безпосередньо за місцем призначення: в глибокі шари епідермісу, дерму, гиподерму. Завдяки цьому в глибоких шарах шкіри створюються умови для стимуляції клітинного метаболізму і регенерації тканин. Творець мезотерапії Мішель Пістор так і охарактеризував свій винахід - «Нечасто, трохи і строго в потрібну зону». «Нечасто» - значить не частіше разу на тиждень. «Трохи» - значить найдрібніші частки мілілітра. «Строго в потрібну зону» - говорить сама за себе.

  Мезотерапія - відгуки лише підтверджують це - один їх ефективних методів омолодження шкіри обличчя, лікування целюліту (Мезотерапія тіла) і позбавлення від розтяжок живота і корекції розтяжок на ногах.

  Основа методу мезотерапії - внутрішньошкірні мікроін'єкції на незначну глибину (від 1,5 мм до 6 мм) за допомогою спеціального інжектора мікродозірованние алопатичного речовини. Здійснюється або обколювання всій болючою зони або окремого анатомічної ділянки, або введення препарату в певні точки.

  Дана методика дозволяє доставляти необхідні вітаміни, нуклеїнові та амінокислоти, мінерали, безпосередньо в дерму, куди не можуть проникати кошти, що наносяться на шкіру. Легкий укол найтоншої голочкою - і всередині, прямо під шкірою, створюється запас необхідних речовин, якого вистачає на досить тривалий час: від півроку до півтора років.

  Клініка Краси проводить мезотерапию для таких частин як:
  губи | живіт | підборіддя | стегна | очі | Мішки під очима | волосся | шкіра голови

  мезотерапія тіла

  Кому рекомендують мезотерапію шкіри тіла? Всім тим, кому процедури в салонах краси не принесли бажаного результату, а також чоловікам і жінкам після 40, оскільки шкіра в цьому віці починає активно старіти. Мікроін'єкції на основі гіалуронової кислоти дозволять значно уповільнити цей процес.

  Звичайний целюліт, як ми вже помітили, може бути буквально єдиною причиною прикрого розчарування в власниці гарненького обличчя і стрункого тіла. При проведенні мезотерапії тіла для позбавлення від целюліту підбираються компоненти, що сприяють розщепленню жирових відкладень. Ці компоненти усувають застій лімфи. Потім - покращують мікроциркуляцію крові. І після цього - знімають набряклість.

  Правда, одного сеансу при лікуванні більш-менш помітного целюліту буде, звичайно, недостатньо. Але тут важливо розуміти, що мезотерапія тіла не просто «замазує» целюліт, а саме лікує і робить шкіру такою, якою вона і повинна бути в ідеалі.

  Не менший ефект дає мезотерапія і при лікуванні розтяжок. Це особливо відноситься до молодим матерям, які повертають своє тіло до колишнього вигляду після перенесеної вагітності.

  Мезотерапія як метод догляду за тілом, як спосіб омолодження - розділяється на кілька видів. Наприклад, для мезотерапії тіла може використовуватися так званий лімфодренажний коктейль. Багато клінік також пропонують липолитический коктейль. Нерідко застосовують розпушують. Є також різновид коктейлю для мезотерапії тіла, яка сприяє підтягування шкіри.

  Нерідко мезотерапія тіла вирішує проблему набряку ніг. До деяких випадках - лікує варикоз. У певних випадках її рекомендують поєднувати з антицелюлітний масаж. Є також ситуації, в яких мезотерапию поєднують з Термоліфтінг тіла.

  мезотерапія особи

  Трохи вище ми вже звернули вашу увагу на те, що для володарки прекрасних гладких ніг, вельми серйозною проблемою можуть бути банальні зморшки або звичайний купероз. При лікуванні купероза шляхом проведення мезотерапії особи підбираються спеціальні препарати. І вони не тільки зміцнюють стінки капілярів. Кровообіг в цілому також поліпшується після їх застосування!

  В результаті судинна сітка на обличчі або повністю зникає, або значно зменшується.

  Для усунення зморшок шляхом мезотерапії особи необхідний коктейль з колагену, ін'єкцій гіалуронової кислоти та інших зміцнюючих і зволожуючих компонентів.

  Ціна запитання

  Скільки коштує мезотерапія в Москві в численних салонах краси? Від 3 тисяч рублів. Але тут може бути підступ: в гонитві за прибутком, пацієнтам призначають значно більше процедур, ніж це в принципі необхідно. Можете вивчити на мезотерапію прайс і переконатися в цьому самі.

  Також, порівнюючи на мезотерапію ціни в Москві, звертайте увагу на репутацію клініки.

  У «Клініці Краси» вартість мезотерапії в середньому становить від 7 до 10 тисяч рублів. Точна ціна буде озвучена тільки після консультації, коли лікар підбере препарати для живильного коктейлю. Хоча ви завжди можете запитати загальний прайс-лист мезотерапії у нашого менеджера, щоб приблизно орієнтуватися в розцінках.

  Мезотерапія - ціни і результати

  Ось лише деякі з них:

  • розгладження дрібних зморшок, поліпшення кольору обличчя,
  • підвищення еластичності і пружності шкіри,
  • підтяжку овалу обличчя,
  • зменшення другого підборіддя,
  • усунення темних кіл під очима.
  • практично прибираються розтяжки на животі і на ногах - тобто важливих і помітних областях тіла

  Велика популярність мезотерапії обумовлена ​​її фізіологічністю - нетоксичний склад не тільки сприяє очищенню організму, але і покращує його загальний стан. Пацієнти нашої клініки відзначають зникнення головних болів, підняття настрою, поліпшення сну.

  Одним словом - позитивні відгуки про мезотерапії стосуються не тільки естетики, а й усього самопочуття пацієнта в цілому! А, дізнавшись конкретно наші ціни на мезотерапію, ви відразу зрозумієте, що це хороше вкладення коштів!

  Також доведена ефективність мезотерапії в лікуванні целюліту і в цілому при корекції тіла.

  Результати в косметології

  Мезотерапія - одна з найбільш дієвих методик в косметології, яка дозволяє позбутися від ранніх зморшок неглибоких, запобігти виникненню «капілярних зірочок», пігментних плям (в тому числі і посттравматичних).

  Косметична процедура мезотерапії широко затребувана і популярна. Вперше її розробили і сертифікували французькі вчені (в середині вісімдесятих років 20-го століття), після чого вона набула широкого поширення у всьому світі.

  Косметична мезотерапія є ефективним методом відновлення природного здоров'я шкіри, її захисних механізмів. Перші результати можна помітити вже через кілька сеансів.

  У косметології мезотерапія дозволяє обробити будь-яку ділянку тіла. Її застосовують в області стегон для позбавлення від целюліту, в районі хребта для виведення надлишків солей.

  В результаті застосування методики мезотерапії на зонах тіла і обличчя спостерігається:

  • ліфтинговий ефект
  • зменшення жирових відкладень в проблемних зонах всього тіла
  • усунення целюліту
  • підвищення тургору шкіри обличчя і тіла.

  Переваги проведення процедури мезотерапії в «Клініці Краси»

  • Досвідчені лікарі-косметологи грамотно проведуть оцінку стану Вашого тіла - і ретельно діагностують Ваші проблеми. На консультації, в залежності від знайдених проблем, Вам будуть запропоновані різні лікарські або гомеопатичні коктейлі.
  • Лікарі-косметологи «Клініки Краси» володіють ефективною технікою введення препаратів і готові допомогти Вам в цьому вже сьогодні! І ціни на мезотерапію в нашій клініці Вас приємно здивують. А ваші відгуки про мезотерапії в нашій клініці будуть самими захопленими!

  уколи краси

  Мезотерапія тіла - це сучасний спосіб омолодження і оздоровлення тканин за допомогою мікроін'єкцій. Суть його полягає в підшкірному введенні препаратів, які необхідні клітинам. Як тільки корисні речовини досягають пункту призначення, відразу починають діяти і працюють в рази ефективніше, ніж при неінвазивному введенні. Саме уколи роблять результати мезотерапії тіла яскраво вираженими.

  можливості мезотерапії

  Мезотерапія тіла, ефект якої помітний вже після декількох сеансів, винайшли в 1958 році у Франції. Мішель Пістор перший зрозумів головний принцип уколів краси, і замкнув його в девізі «Мало, рідко, точно туди, куди потрібно». На сьогоднішній день саме ця терапія визнана у всьому світі як найефективніша.

  Не рідко використовують мезотерапію, як профілактику старіння шкіри. Принцип дії заснований на тому, що поживні речовини вводять підшкірно на кілька міліметрів, рівномірно покриваючи проблемні ділянки. Таким чином, клітини отримують рівно ту дозу препаратів і рівно в тому місці, де це необхідно.

  На жаль, мезотерапія тіла має протипоказання, але їх небагато:

  • вагітність
  • герпес
  • ракові і шкірні захворювання і інше.

  Ще однією відмінною рисою методу є фармакологічний, а також акупунктурний ефект. Якщо подивитися на фото мезотерапії тіла до і після, можна відзначити значне поліпшення зовнішнього вигляду проблемної ділянки.

  тривалість процедури

  Якщо вас зацікавила пропозиція, напевно, з'явився і закономірне питання: скільки потрібно сеансів мезотерапії тіла для отримання бажаного ефекту? Перші позитивні зміни будуть помітні через 1-3 процедури.

  Для більш стійкого і вираженого ефекту потрібно пройти курс до кінця. Ну а щоб зберегти отримані зміни якомога довше, наші фахівці рекомендують робити підтримуючі сеанси мезотерапії тіла в Москві.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только