Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  16 дитячих запитань, на які не знають відповіді навіть дорослі. А ми знаємо

  1. 1. Чому після сну ми любимо потягуватися
  2. 2. Чому комахи летять на світло
  3. 3. Чому в році 365 днів
  4. 4. Чому каченята ходять один за одним
  5. 5. Чому волосся не можуть бути зеленого або синього кольору
  6. 6. Чому на вулиці не видно пташенят голубів
  7. 7. Чому дерева не замерзають взимку
  8. 8. Чому у акули-молота голова саме такої форми
  9. 9. Чому людина тремтить, якщо йому холодно
  10. 10. Чому у кішок очі світяться в темряві
  11. 11. Чому у аристократів «блакитна кров»
  12. 12. Чому павук не прилипає до своєї павутині
  13. 13. Чому небо блакитне
  14. 14. Чому зірки видно тільки вночі
  15. 15. Чому «попки» у огірків гіркі
  16. 16. Чому у людини 5 пальців

  Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
  що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
  Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

  Незліченна кількість питань мучить нас з самого дитинства. Чому наше волосся не можуть мати природний синій колір або чому очі у котів так диявольськи світяться в темряві? Багато з нас цікавлять речей досі оповиті таємницею, але далеко не все.

  Редакція AdMe.ru знайшла відповіді на 16 запитань, які хоча б раз у житті хвилювали кожного.

  1. Чому після сну ми любимо потягуватися

  М'язи після довгого періоду нерухомості потребують м'якому, але сильній напрузі, яке готує їх до режиму активності. Найпростіший спосіб - потягування - винагороджується приємними відчуттями, оскільки це рух необхідно для організму, а все, чого потребує наш організм, зазвичай збуджує центри задоволення в головному мозку.

  2. Чому комахи летять на світло

  Років комах на світло - явище парадоксальне: помітивши джерело світла, комаха прагне до нього, а наблизившись, втрачає орієнтацію. При цьому світло цим істотам необхідний, адже без нього вони не здатні розрізняти навколишні предмети, тому в темний час доби вони, як правило, не літають. Відповісти на це питання з 100% -вою точністю науці поки не вдалося .

  3. Чому в році 365 днів

  Насправді число днів в році становить приблизно 365,256 доби. Щоб отримати це кількість, потрібно розділити час обертання Землі навколо Сонця на час обертання навколо власної осі.

  До речі, вчені вважають , Що тривалість календарного року скорочується: вивчення викопних коралів дозволило їм припустити, що 380 млн років тому в році було близько 400 днів.

  4. Чому каченята ходять один за одним

  Качки часто будують гнізда далеко від води, і, щоб дістатися до водойми, їм необхідно пройти велику відстань. Якщо каченя по дорозі загубиться, він просто приречений на загибель. Тому птахи змушені йти один за одним слід у слід: тільки це може гарантувати, що весь виводок добереться до місця в цілості й схоронності.

  «Ватажок» вибирається дуже просто: коли пташенята вилуплюються, у них починається так званий чутливий період. В цей час каченя запам'ятовує свою матір або того, хто знаходиться поруч з ним (тому качки можуть ходити, наприклад, і за людиною).

  5. Чому волосся не можуть бути зеленого або синього кольору

  Колір волосся залежить від співвідношення двох «барвників» на основі природного пігменту меланіну - еумеланіна (чорний або коричневий кольори) і феомеланина (жовтий або червоний). Підсумковий колір залежить від їх співвідношення. Синього кольору, як і зеленого, з цих відтінків вийти ніяк не може.

  6. Чому на вулиці не видно пташенят голубів

  Пташенята голубів довгий час проводять в гніздах і залишають їх вже дорослими. Погляд простої людини нездатний відрізнити дорослу особину від молодої, тому всі голуби здаються нам приблизно однаковими за віком. гнізда ж знаходяться зазвичай в недоступних для людини місцях: на горищах, карнизах, в затишних куточках на дахах.

  7. Чому дерева не замерзають взимку

  Найкраще переносять морози ті дерева, які накопичують в своїх тканинах досить цукрів: розчинені в клітинному соку, вони оберігають клітини від втрати води і, як наслідок, від згортання білка.

  Якщо цукрів в тканинах недостатньо, клітини почнуть замерзати і кристалізуватися . Білок в цьому випадку згорнеться, і дерево загине.

  8. Чому у акули-молота голова саме такої форми

  Чому у акули-молота голова саме такої форми

  Акула-молот харчується скатами, у яких на хвостах є отруйні шипи. Уколи їм не страшні, оскільки у акул є вроджений імунітет до нейротоксин, а ось втратити око для цієї хижачки означало б вірну загибель. Згодом еволюція скоригувала розташування органів зору так, щоб шипи скатів не могли до них дістати. Крім того, таке розташування очей дозволяє хижакам завчасно помічати більш небезпечних особин і завдяки цьому залишатися в живих.

  9. Чому людина тремтить, якщо йому холодно

  Одна з найдивовижніших функцій самозбереження, якими активно користується людський організм, - це посилення активності м'язів. Коли ми мерзнемо, наше тіло намагається самостійно зігрітися за рахунок частого скорочення мускулатури, і це як раз те, що ми звикли називати тремтінням.

  10. Чому у кішок очі світяться в темряві

  У багатьох тварин, у тому числі і кішок, очі здатні вловлювати і максимально використовувати навіть найслабше світлове випромінювання, яке віддзеркалюється від задньої частини очних яблук. Зовні це виглядає як диявольське світіння, а на ділі лише дозволяє тваринам краще бачити в темряві.

  11. Чому у аристократів «блакитна кров»

  Аристократи споконвіку одружилися на близьких родичів, що було загрожує розвитком так званих хвороб інцесту, наприклад раку крові. І в даному випадку вираз «блакитна кров» означало, що кров ця неяскраво-червона, а червона, позбавлена ​​здорового забарвлення.

  за іншої теорії , Аристократи мали більш прозору шкіру, крізь яку виднілися сині вени, тому в народі стало звичним вважати, що колір їх крові - блакитний. Блідість же в свою чергу з'являлася через відсутність засмаги і нестачі вітаміну D.

  12. Чому павук не прилипає до своєї павутині

  У павутині є два типи ниток - гладкі радіальні і клейкі концентричні. Павук завжди пересувається тільки по радіальних нитках, тому і не прилипає.

  13. Чому небо блакитне

  Коли промені Сонця досягають атмосфери Землі, вони стикаються з молекулами повітря і розсіюються. Сонячне світло при цьому має широкий спектр кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий. Швидше і більше всіх розсіюється саме синій, тому і небо ми бачимо забарвленим в цей колір. Відповідно, вночі небеса стають темними, тому що світло від Сонця до нас не доходить, а значить, і не розсіюється.

  14. Чому зірки видно тільки вночі

  Насправді зірки світять і вночі, і вдень. Тільки в денний час сонячні промені «перекривають» їх світло, а вночі, коли їх немає, ніщо не заважає нам бачити зірки.

  15. Чому «попки» у огірків гіркі

  Чому «попки» у огірків гіркі

  «Предки» сучасного огірка росли в тіні тропічних лісів і були солодкуватими на смак. У північних широтах огірок, опинившись на яскравому сонці, «протестує» і виробляє речовину кукурбітацин , Яке робить його гірким. Інакше кажучи, чим більше сонця, тим більше в огірку гіркоти.

  16. Чому у людини 5 пальців

  вважається , Що п'ятипала кінцівку - це спадок предків всіх хребетних істот на планеті. Скорочення числа пальців або навіть повна їх втрата були можливі тільки у тих видів, кому пальці з якихось причин починали заважати, стаючи «зайвими». Наприклад, так сталося з кіньми: середній палець перетворився в копито, а решта редуцировались, оскільки були перешкодою до розвитку копита.

  А у вас є питання, на які хочеться знати відповіді?

  Ілюстратор Natalia Breeva спеціально для AdMe.ru

  Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
  що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
  Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

  Чому наше волосся не можуть мати природний синій колір або чому очі у котів так диявольськи світяться в темряві?
  А у вас є питання, на які хочеться знати відповіді?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только