Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно зробити макіяж для маленьких очей

  1. Як правильно зробити макіяж для маленьких очей - інструкція з покроковим фото
  2. Алгоритм нанесення косметичних засобів в макіяжі для маленьких очей
  3. Види макіяжу для маленьких очей
  4. Повсякденний макіяж для маленьких очей
  5. Вечірній макіяж для маленьких очей
  6. Підбірка відеороликів з різними видами макіяжу для маленьких очей
  7. Макіяж для навислої століття і глибоко посаджених очей
  8. Макіяж для азіатських очей
  9. Макіяж для маленьких зелених очей
  10. Макіяж «метталік Смоук»
  11. Макіяж «смокі айс» для маленьких очей

  Рейтинг: Немає рейтингу Рейтинг: Немає рейтингу  При погляді на будь-яку людину увагу в першу чергу акцентується на очах

  При погляді на будь-яку людину увагу в першу чергу акцентується на очах. А жінкам так хочеться бути чарівними! І кожна намагається підкреслити наявні гідності - витонченість розрізу або яскравість кольору своїх очей. Кому-то просто пощастило - природа обдарувала красивими великими очима. А як же бути тим, кому дісталися маленькі і тому невиразні очі? У такому випадку потрібно просто отримати базові знання від досвідчених візажистів і поекспериментувати перед дзеркалом - грамотний макіяж творить чудеса!

  Як правильно зробити макіяж для маленьких очей - інструкція з покроковим фото

  До макіяжу потрібно підготуватися

  Приступаючи до макіяжу для маленьких очей з метою візуально їх збільшити, слід особливу увагу приділити брів. Чим нижче розташовані брови і чим вони ширші, тим менше здаються очі. Тому потрібно акуратно підкоригувати лінію брів, залишивши природну вузьку смужку, ретельно стежачи, щоб не вийшла тонка, неестетична лінія. Можна злегка подовжити брови за допомогою олівця - це дасть додатковий ефект «розкритих» очей. Колір брів професіонали рекомендують робити темніше кольору волосся, але не більше, ніж на один тон.

  Не можна забувати, що шкіра навколо очей має бути доглянутою. Для цього потрібно щодня підживлювати її спеціальним кремом для повік, періодично робити компреси і маски, позбавляючись тим самим від припухлостей і темних кіл.

  Очистивши шкіру навколо очей, необхідно нанести основу, яка забезпечить рівномірний і стійкий макіяж. Коригуючий засіб, розтушувати під бровами і очима, допоможе приховати дрібні дефекти шкіри - його слід брати трохи світліше, ніж використовується тональний засіб. Після цього можна наносити пудру - ідеально, якщо вона буде розсипчастою, в тон шкірі.

  Після цього можна наносити пудру - ідеально, якщо вона буде розсипчастою, в тон шкірі

  Алгоритм нанесення косметичних засобів в макіяжі для маленьких очей

  • Для початку потрібно зробити так, щоб подбровное простір було світліше основного відтінку шкіри - для цього можна скористатися світлими тінями, бажано не дуже блискучими. Висвітлити потрібно і внутрішні кути очей - такий прийом «розкриє» очей.
  • Рухому повіку покривається більш темними тінями, завдаючи від середини століття до зовнішнього краю. Тіні потрібно ретельно розтушовувати, виводячи трохи вгору. при макіяжі для навислої століття це особливо актуально - дозволить візуально зменшити нависання шкіри.
  • Зовнішній куточок ока промальовується ще темнішими тінями - з висновком штриха до складці рухомого століття.
  • Тушшю треба користуватися дуже обережно - товстий шар фарби на віях візуально зменшує очі і виглядає незграбно. Тому слід акуратно розділяти вії, не дозволяючи волосках злипатися. Вельми ефектно виглядають підкручені вії. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно загинати волоски до верхнього століття, затримуючи щіточку в цьому положенні.
  • Користуючись підведенням, потрібно пам'ятати про те, що широкі чорні стрілки дають давить ефект, зорово зменшуючи очей. Краще скористатися олівцем - сірим або коричневим. Малювати стрілку потрібно від середини верхньої повіки, поступово потовщуючи її до зовнішнього куточка. Краї стрілок акуратно розтушовують.

  Широкі чорні стрілки, обкантовувати маленькі очі, зроблять погляд злісним, а очі будуть здаватися ще менше, ніж є насправді.

  Види макіяжу для маленьких очей

  Зрозуміло, що загальні поради з техніки макіяжу можна значно розширити, якщо говорити предметно Зрозуміло, що загальні поради з техніки макіяжу можна значно розширити, якщо говорити предметно. Наприклад, макіяж для маленьких очей на кожен день значно відрізняється від вечірнього макіяжу. І для кожного кольору очей є кращі кольору тіней, туші, олівця.

  Макіяж для темних очей і темного волосся зовсім не такий, як макіяж для світлих очей і світлого волосся . Свої особливості є у макіяжу для глибоко посаджених очей і очей з нависають століттями. Крім того, вік також має значення - макіяж для маленьких очей для жінок бальзаківського віку - за 45 - буде виглядати зовсім не так, як для 20-річної дівчини. А макіяж для круглого обличчя і маленьких очей разюче відрізняється від макіяжу для подовженого особи і маленьких очей.

  Повсякденний макіяж для маленьких очей

  Для того щоб власниці маленьких очей відчували себе впевнено, в повсякденному макіяжі краще користуватися світлими тінями, завдаючи їх у напрямку від лінії росту вій вгору. При використанні підводки або олівця не заважає подбати про те, щоб їх колір гармоніював з кольором очей, а стрілку краще намалювати тільки по зовнішньому куті ока.

  Для карих очей добре підходять зелені і бузкові відтінки, для зелених - найкраще коричневий і фіолетовий кольори. Маленькі блакитні очі теж стають яскравішими з коричневими відтінками. Можна додати трохи мерехтливих тіней світлого відтінку під бровами. Макіяж необхідно завершити нанесенням туші.

  Макіяж необхідно завершити нанесенням туші

  Вечірній макіяж для маленьких очей

  Вечірній макіяж припускає використання яскравих тонів. Природно, потрібно підбирати відтінки так, щоб вони гармоніювали з кольором волосся і шкіри.

  Верхні повіки потрібно покрити світлими матовими тінями, потім на подбровное простір нанести білі тіні з золотистим відтінком, а в куточку ока додати бронзового кольору.

  Розтушувати тіні у напрямку до скроні, це візуально подовжить очей. Тонку стрілку, намальовану пунктирно від середини верхньої повіки, протягнути, трохи подовживши контур очі. На нижньому столітті використовувати білий олівець. Нанести туш.

  Фотоколекцію видів макіяжу для маленьких очей можна подивитися в даному відео:

  https://youtu.be/JjmKyCP63MU

  Підбірка відеороликів з різними видами макіяжу для маленьких очей

  Макіяж для маленьких карих очей

  Цей макіяж підходить для кожного дня. Якщо нанести тіні трохи яскравіше - вийде вечірній варіант.

  Макіяж для навислої століття і глибоко посаджених очей

  Найпоширеніша проблема нависла століття і глибоко посаджених очей цілком переборна. Необхідно тільки трохи повправлятися в нанесенні тіней.

  Макіяж для азіатських очей

  Азіатський розріз очей зустрічається досить часто. Чуть-чуть косметики - і східна краса стає чарівною.

  Макіяж для маленьких зелених очей

  Макіяж називається «Ластівка». Значно посилює яскравість кольору райдужної оболонки.

  Макіяж «метталік Смоук»

  Вельми яскравий макіяж - на любителя. Очі стають дуже виразними.

  Макіяж «смокі айс» для маленьких очей

  Вражаючий ефект, візуально міняє розріз очей.

  Всі поради, викладені в статті, є всього лише рекомендаційними. Адже зовнішність кожної жінки строго індивідуальна. Пробуючи загальноприйняту методику на собі, потрібно обов'язково поекспериментувати перед дзеркалом і знайти власну «родзинку», яка дозволить відчути себе королевою.

  Оцініть статтю

  А як же бути тим, кому дісталися маленькі і тому невиразні очі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только