Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?

  1. Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать? Духи з афродизіаком...
  2. особливості духів
  3. Аромати, які залучають чоловіків
  4. Аромати, які залучають жінок
  5. Модні бренди духів з афродизіаками
  6. На закінчення
  7. Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?
  8. Правда чи вигадка
  9. особливості духів
  10. Аромати, які залучають чоловіків
  11. Аромати, які залучають жінок
  12. Модні бренди духів з афродизіаками
  13. На закінчення
  14. Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?
  15. Правда чи вигадка
  16. особливості духів
  17. Аромати, які залучають чоловіків
  18. Аромати, які залучають жінок
  19. Модні бренди духів з афродизіаками
  20. На закінчення

  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?

  Духи з афродизіаком з'явилися в продажу більше 20 років тому. Туалетна вода призначалася для того, щоб привернути протилежну стать. Більшість виробників стверджує, що афродизіаки в парфумах здатні надавати збудливу дію.

  При цьому варто враховувати, що афродизіаки і феромони - це не одне і те ж. феромони являють собою речовини, що виділяються людиною або твариною, а афродизіаки - рослинні речовини, які володіють ароматичними властивостями, і з їх допомогою залучають людей.

  Правда чи вигадка

  Говорячи про афродизіаках і феромони, потрібно відзначити, що вони дійсно здатні порушувати, але є одна невелика обмовка. Феромони діють тільки на істоти одного виду. В парфум зазвичай додають феромони, що виробляються тваринами, які на людину не здатні чинити ніякого дії, тим більше викликати збудження або сексуальний потяг. Дані духи можуть залучати протилежну стать, але це буде заслуга інших компонентів, які в поєднанні і створюють привертає аромат.

  Духи, в яких використовуються речовини тваринного походження, ніколи не подіють так само, як феромони людини. При цьому варто враховувати, що даний парфум може не тільки не подіяти, але і викликати огиду у оточуючих.

  При виборі парфуму не варто вірити рекламі, що віщає, що духи створені з додаванням феромонів людини. Це пов'язано з тим, що їх дія давно доведено, але технології, які б змогли штучно створювати ці речовини, ще не придумані.

  Важливо! Якщо на парфумах вказано, що вони виготовлені з використанням людських феромонів, то не варто в це вірити, тому що там присутні саме тварини феромони, що не роблять ніякого впливу на людину.

  Духи з афродизіаком здатні викликати потяг, але при їх виборі варто враховувати, що їх результат залежить тільки від того, чи сподобається поєднання ароматів партнеру. Саме тому потрібно заздалегідь дізнаватися, що саме подобається конкретній людині.

  Все ж аромати з афродизіаками і феромонами мають позитивний вплив. Більшість використовували їх жінок відзначають, що після нанесення вони відчувають себе впевненіше, ніж без них.

  Вченими було проведено експеримент, в ході якого чоловікам дали понюхати блузки, що належать різними дівчатам. Кожен повинен був вибрати потрібний йому запах. Після цього їх попросили вибрати дівчину, яка приверне найбільше. За результатами цього експерименту було виявлено, що всі чоловіки обрали саме тих жінок, які мали блузками, сподобалися їм на першому етапі експерименту. Таким чином, був зроблений висновок, що в першу чергу людина вибирає собі партнера саме по запаху.

  особливості духів

  При виборі парфуму для залучення чоловіків необхідно звертати увагу на ціни, так як хороша туалетна вода з феромонами не може коштувати дешево. Також варто уникати сумнівних фірм і знижок, так як до складу таких духів можуть входити речовини, які, можливо, мають відштовхуючим дією, а також викликають різні алергічні реакції.

  Якісний парфум з афродизіаками володіє наступними особливостями:

  • не характеризується високою стійкістю. Вже через кілька годин дію ферментів, що виділяються тваринами, припиняється;
  • для того, щоб парфум подіяв, людина повинна перебувати досить близько, так як на великій відстані їх відчути неможливо;
  • духи, в складі яких є спирт, мають меншою ефективністю, так як феромони можуть розпадатися в спирті.

  При покупці такої туалетної води потрібно враховувати, що даний продукт допоможе тільки залучити вподобаного людини, але ось закохати його він точно не здатний.

  Аромати, які залучають чоловіків

  Запахи афродизіаки для залучення чоловіків повинні бути легкими і ненав'язливими, з квітковими нотками.

  Найбільш привабливими для чоловіків є запахи:

  1. Кориці, так як вони асоціюються зі свіжою випічкою. Аромат здатний не тільки зняти напругу, але і залучити. Крім цього, він сприяє поліпшенню кровотоку до чоловічих статевих органів.
  2. Жасмину. Є втіленням жіночності, тим самим посилюючи потяг чоловічої половини.
  3. Іланг-ілангу . Даний захід сприяє збільшенню сексуального потягу, а також він піднімає настрій і здатний створити романтичну атмосферу.
  4. Сандалу. В основному, використовується для залучення жіночої уваги, але так само діє і на чоловічі рецептори. Він здатний зробити жінку більш привабливою.
  5. Троянди. Здатний пробудити бажання і пристрасть в представниках чоловічої статі.
  6. Ванілі. Давно використовується для боротьби з імпотенцією. Він допомагає позбутися від стресу, а також збільшує вироблення ендорфінів.
  7. Ладана. Він є природним феромонами і сприяє збільшенню статевого потягу, як у жінок, так і у чоловіків.
  8. Мускусу. Збільшує потяг, а також сприяє розслабленню і підняття настрою.
  9. Туберози. Допомагає представниці жіночої статі позбутися від сором'язливості і допомагає розслабитися, що робить жінку дуже сексуальною і спокусливою для представників протилежної статі.
  10. Флердоранж. Здатний збільшити сексуальний потяг, а також підвищити потенцію. Дуже часто його використовують, як стимулятор для поліпшення ерекції.
  11. Гарденії. Повністю він здатний розкритися при взаємодії з легким запахом мандарина. Він може зробити жінку дуже легкою і свіжої, що також додасть їй привабливості.
  12. Лаванди. Його використовують в поєднанні з маслом кедра. Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню.

  Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню

  При виборі пахощі необхідно враховувати індивідуальні особливості чоловіки, якого необхідно залучити. Це пов'язано з тим, що обраний запах може не подіяти через те, що конкретного представника сильної статі він просто не подобається.

  Аромати, які залучають жінок

  Для того щоб сколихнути жіночі чарівні рецептори і тим самим привернути, необхідно використовувати парфумерні засоби, що містять в собі аромати, характерні для чоловіків , Наприклад, нотки тютюнового диму, а також деяких спецій.

  Найбільш привабливими для жінок є запахи:

  1. Лакриці. Він здатний збільшити статевий потяг і зробити чоловіка найбільш бажаним.
  2. Деревні, в тому числі кедра. Ці аромати здатні не тільки заспокоїти представниць слабкої статі, а й заворожити.
  3. Амбри. Він може пробудити бажання, так як робить свого володаря впевненим в собі і більш наполегливим, що і надає привабливості чоловіка в очах жінки. Найкраще використовувати в поєднанні з ладаном або мускусом.
  4. Тютюну і шкіри. Вони є природними феромонами. Саме тому здатні підпорядкувати жінку. Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів.

  Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів

  Крім цього, для залучення слабкої половини людства можна використовувати масла, які працюють, як афродизіаки. Більшість фахівців вважають, що для цього чоловікам необхідно використовувати масла з тонкими нотками:

  • цитрусових;
  • спецій;
  • різних хвойних дерев;
  • сандалу.

  Важливо! Дані масла посприяють залученню жінок, але не варто переборщувати і застосовувати всі відразу, так як це може викликати лише огиду.

  Модні бренди духів з афродизіаками

  Духи з афродизіаками відомих брендів користуються великою популярністю, як у чоловіків, так і у жінок. Найбільш відомими є такі парфуми:

  1. Les Contes. Бренд був вперше створений у Франції. На даний момент є велика кількість духів, які підходять як для залучення жінок, так і чоловіків. На думку виробників, навіть невелика кількість цих духів здатне викликати статевий потяг протилежної статі.
  2. Gucci Guilty Diamond. Дані духи створені відразу для двох статей. При цьому чоловічий аромат містить в собі нотки італійського лимона, кедра, а також рожевого перцю і пачулі. У жіночій версії більший акцент зроблено на нотки бузку і кардамону.
  3. La Nuit Tresor. Ці духи вважаються одними з найкращих для спокушання чоловіків. Вони включають в себе легкий запах ванільною орхідеї і мигдалевого чилі. У поєднанні здатні викликати сильний потяг у представників сильної половини людства.
  4. Copal Azur. Цей парфум ідеально підійде для тих, хто любить томний запах. У ньому поєднується тонкий аромат смоли копала, а також кардамону і амбри. Даний парфум здатний викликати сильний потяг у жінок.
  5. 007 for Women. Крім чоловічий лінійки парфумів 007, була випущена і жіноча, яка включає в себе ненав'язливий аромат чорної ванілі і злегка кислуватою ожини з трояндою. За твердженням виробників, цей парфум здатен зачарувати будь-якого чоловіка, навіть секретного агента.
  6. Army of Lovers. Для створення цього чоловічого парфуму виробник використовував тільки найпривабливіші і сексуальні запахи, в тому числі каландр, пачулі, мускус і троянду. Крім цього, в парфум явно виділяються нотки спецій, які також є афродизіаком для жінок.
  7. Black Opium. Парфуми містить в собі тонкі нотки кавових зерен, перцю, а також ванілі, жасмину і флердоранжу. На думку більшості користувачів, ці духи здатні залучити навіть самих несприйнятливих до запахів людей.

  При виборі парфуму потрібно робити упор саме на ті запахи, які найбільше подобаються вашій другій половинці.

  На закінчення

  При покупці духів з афродизіаком не варто розраховувати на чарівний ефект, так як запах може просто не привертати вподобаного чоловіка або жінку. Також при підборі парфуму потрібно звертати увагу на те, щоб аромат був не різким, а легким і ненав'язливим - це збільшить шанси на прихильність до вас об'єкта мрій.
  Замовити якісну косметику з феромонами можна в нашому магазині .

  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?

  Духи з афродизіаком з'явилися в продажу більше 20 років тому. Туалетна вода призначалася для того, щоб привернути протилежну стать. Більшість виробників стверджує, що афродизіаки в парфумах здатні надавати збудливу дію.

  При цьому варто враховувати, що афродизіаки і феромони - це не одне і те ж. феромони являють собою речовини, що виділяються людиною або твариною, а афродизіаки - рослинні речовини, які володіють ароматичними властивостями, і з їх допомогою залучають людей.

  Правда чи вигадка

  Говорячи про афродизіаках і феромони, потрібно відзначити, що вони дійсно здатні порушувати, але є одна невелика обмовка. Феромони діють тільки на істоти одного виду. В парфум зазвичай додають феромони, що виробляються тваринами, які на людину не здатні чинити ніякого дії, тим більше викликати збудження або сексуальний потяг. Дані духи можуть залучати протилежну стать, але це буде заслуга інших компонентів, які в поєднанні і створюють привертає аромат.

  Духи, в яких використовуються речовини тваринного походження, ніколи не подіють так само, як феромони людини. При цьому варто враховувати, що даний парфум може не тільки не подіяти, але і викликати огиду у оточуючих.

  При виборі парфуму не варто вірити рекламі, що віщає, що духи створені з додаванням феромонів людини. Це пов'язано з тим, що їх дія давно доведено, але технології, які б змогли штучно створювати ці речовини, ще не придумані.

  Важливо! Якщо на парфумах вказано, що вони виготовлені з використанням людських феромонів, то не варто в це вірити, тому що там присутні саме тварини феромони, що не роблять ніякого впливу на людину.

  Духи з афродизіаком здатні викликати потяг, але при їх виборі варто враховувати, що їх результат залежить тільки від того, чи сподобається поєднання ароматів партнеру. Саме тому потрібно заздалегідь дізнаватися, що саме подобається конкретній людині.

  Все ж аромати з афродизіаками і феромонами мають позитивний вплив. Більшість використовували їх жінок відзначають, що після нанесення вони відчувають себе впевненіше, ніж без них.

  Вченими було проведено експеримент, в ході якого чоловікам дали понюхати блузки, що належать різними дівчатам. Кожен повинен був вибрати потрібний йому запах. Після цього їх попросили вибрати дівчину, яка приверне найбільше. За результатами цього експерименту було виявлено, що всі чоловіки обрали саме тих жінок, які мали блузками, сподобалися їм на першому етапі експерименту. Таким чином, був зроблений висновок, що в першу чергу людина вибирає собі партнера саме по запаху.

  особливості духів

  При виборі парфуму для залучення чоловіків необхідно звертати увагу на ціни, так як хороша туалетна вода з феромонами не може коштувати дешево. Також варто уникати сумнівних фірм і знижок, так як до складу таких духів можуть входити речовини, які, можливо, мають відштовхуючим дією, а також викликають різні алергічні реакції.

  Якісний парфум з афродизіаками володіє наступними особливостями:

  • не характеризується високою стійкістю. Вже через кілька годин дію ферментів, що виділяються тваринами, припиняється;
  • для того, щоб парфум подіяв, людина повинна перебувати досить близько, так як на великій відстані їх відчути неможливо;
  • духи, в складі яких є спирт, мають меншою ефективністю, так як феромони можуть розпадатися в спирті.

  При покупці такої туалетної води потрібно враховувати, що даний продукт допоможе тільки залучити вподобаного людини, але ось закохати його він точно не здатний.

  Аромати, які залучають чоловіків

  Запахи афродизіаки для залучення чоловіків повинні бути легкими і ненав'язливими, з квітковими нотками.

  Найбільш привабливими для чоловіків є запахи:

  1. Кориці, так як вони асоціюються зі свіжою випічкою. Аромат здатний не тільки зняти напругу, але і залучити. Крім цього, він сприяє поліпшенню кровотоку до чоловічих статевих органів.
  2. Жасмину. Є втіленням жіночності, тим самим посилюючи потяг чоловічої половини.
  3. Іланг-ілангу . Даний захід сприяє збільшенню сексуального потягу, а також він піднімає настрій і здатний створити романтичну атмосферу.
  4. Сандалу. В основному, використовується для залучення жіночої уваги, але так само діє і на чоловічі рецептори. Він здатний зробити жінку більш привабливою.
  5. Троянди. Здатний пробудити бажання і пристрасть в представниках чоловічої статі.
  6. Ванілі. Давно використовується для боротьби з імпотенцією. Він допомагає позбутися від стресу, а також збільшує вироблення ендорфінів.
  7. Ладана. Він є природним феромонами і сприяє збільшенню статевого потягу, як у жінок, так і у чоловіків.
  8. Мускусу. Збільшує потяг, а також сприяє розслабленню і підняття настрою.
  9. Туберози. Допомагає представниці жіночої статі позбутися від сором'язливості і допомагає розслабитися, що робить жінку дуже сексуальною і спокусливою для представників протилежної статі.
  10. Флердоранж. Здатний збільшити сексуальний потяг, а також підвищити потенцію. Дуже часто його використовують, як стимулятор для поліпшення ерекції.
  11. Гарденії. Повністю він здатний розкритися при взаємодії з легким запахом мандарина. Він може зробити жінку дуже легкою і свіжої, що також додасть їй привабливості.
  12. Лаванди. Його використовують в поєднанні з маслом кедра. Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню.

  Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню

  При виборі пахощі необхідно враховувати індивідуальні особливості чоловіки, якого необхідно залучити. Це пов'язано з тим, що обраний запах може не подіяти через те, що конкретного представника сильної статі він просто не подобається.

  Аромати, які залучають жінок

  Для того щоб сколихнути жіночі чарівні рецептори і тим самим привернути, необхідно використовувати парфумерні засоби, що містять в собі аромати, характерні для чоловіків , Наприклад, нотки тютюнового диму, а також деяких спецій.

  Найбільш привабливими для жінок є запахи:

  1. Лакриці. Він здатний збільшити статевий потяг і зробити чоловіка найбільш бажаним.
  2. Деревні, в тому числі кедра. Ці аромати здатні не тільки заспокоїти представниць слабкої статі, а й заворожити.
  3. Амбри. Він може пробудити бажання, так як робить свого володаря впевненим в собі і більш наполегливим, що і надає привабливості чоловіка в очах жінки. Найкраще використовувати в поєднанні з ладаном або мускусом.
  4. Тютюну і шкіри. Вони є природними феромонами. Саме тому здатні підпорядкувати жінку. Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів.

  Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів

  Крім цього, для залучення слабкої половини людства можна використовувати масла, які працюють, як афродизіаки. Більшість фахівців вважають, що для цього чоловікам необхідно використовувати масла з тонкими нотками:

  • цитрусових;
  • спецій;
  • різних хвойних дерев;
  • сандалу.

  Важливо! Дані масла посприяють залученню жінок, але не варто переборщувати і застосовувати всі відразу, так як це може викликати лише огиду.

  Модні бренди духів з афродизіаками

  Духи з афродизіаками відомих брендів користуються великою популярністю, як у чоловіків, так і у жінок. Найбільш відомими є такі парфуми:

  1. Les Contes. Бренд був вперше створений у Франції. На даний момент є велика кількість духів, які підходять як для залучення жінок, так і чоловіків. На думку виробників, навіть невелика кількість цих духів здатне викликати статевий потяг протилежної статі.
  2. Gucci Guilty Diamond. Дані духи створені відразу для двох статей. При цьому чоловічий аромат містить в собі нотки італійського лимона, кедра, а також рожевого перцю і пачулі. У жіночій версії більший акцент зроблено на нотки бузку і кардамону.
  3. La Nuit Tresor. Ці духи вважаються одними з найкращих для спокушання чоловіків. Вони включають в себе легкий запах ванільною орхідеї і мигдалевого чилі. У поєднанні здатні викликати сильний потяг у представників сильної половини людства.
  4. Copal Azur. Цей парфум ідеально підійде для тих, хто любить томний запах. У ньому поєднується тонкий аромат смоли копала, а також кардамону і амбри. Даний парфум здатний викликати сильний потяг у жінок.
  5. 007 for Women. Крім чоловічий лінійки парфумів 007, була випущена і жіноча, яка включає в себе ненав'язливий аромат чорної ванілі і злегка кислуватою ожини з трояндою. За твердженням виробників, цей парфум здатен зачарувати будь-якого чоловіка, навіть секретного агента.
  6. Army of Lovers. Для створення цього чоловічого парфуму виробник використовував тільки найпривабливіші і сексуальні запахи, в тому числі каландр, пачулі, мускус і троянду. Крім цього, в парфум явно виділяються нотки спецій, які також є афродизіаком для жінок.
  7. Black Opium. Парфуми містить в собі тонкі нотки кавових зерен, перцю, а також ванілі, жасмину і флердоранжу. На думку більшості користувачів, ці духи здатні залучити навіть самих несприйнятливих до запахів людей.

  При виборі парфуму потрібно робити упор саме на ті запахи, які найбільше подобаються вашій другій половинці.

  На закінчення

  При покупці духів з афродизіаком не варто розраховувати на чарівний ефект, так як запах може просто не привертати вподобаного чоловіка або жінку. Також при підборі парфуму потрібно звертати увагу на те, щоб аромат був не різким, а легким і ненав'язливим - це збільшить шанси на прихильність до вас об'єкта мрій.
  Замовити якісну косметику з феромонами можна в нашому магазині .

  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?

  Духи з афродизіаком з'явилися в продажу більше 20 років тому. Туалетна вода призначалася для того, щоб привернути протилежну стать. Більшість виробників стверджує, що афродизіаки в парфумах здатні надавати збудливу дію.

  При цьому варто враховувати, що афродизіаки і феромони - це не одне і те ж. феромони являють собою речовини, що виділяються людиною або твариною, а афродизіаки - рослинні речовини, які володіють ароматичними властивостями, і з їх допомогою залучають людей.

  Правда чи вигадка

  Говорячи про афродизіаках і феромони, потрібно відзначити, що вони дійсно здатні порушувати, але є одна невелика обмовка. Феромони діють тільки на істоти одного виду. В парфум зазвичай додають феромони, що виробляються тваринами, які на людину не здатні чинити ніякого дії, тим більше викликати збудження або сексуальний потяг. Дані духи можуть залучати протилежну стать, але це буде заслуга інших компонентів, які в поєднанні і створюють привертає аромат.

  Духи, в яких використовуються речовини тваринного походження, ніколи не подіють так само, як феромони людини. При цьому варто враховувати, що даний парфум може не тільки не подіяти, але і викликати огиду у оточуючих.

  При виборі парфуму не варто вірити рекламі, що віщає, що духи створені з додаванням феромонів людини. Це пов'язано з тим, що їх дія давно доведено, але технології, які б змогли штучно створювати ці речовини, ще не придумані.

  Важливо! Якщо на парфумах вказано, що вони виготовлені з використанням людських феромонів, то не варто в це вірити, тому що там присутні саме тварини феромони, що не роблять ніякого впливу на людину.

  Духи з афродизіаком здатні викликати потяг, але при їх виборі варто враховувати, що їх результат залежить тільки від того, чи сподобається поєднання ароматів партнеру. Саме тому потрібно заздалегідь дізнаватися, що саме подобається конкретній людині.

  Все ж аромати з афродизіаками і феромонами мають позитивний вплив. Більшість використовували їх жінок відзначають, що після нанесення вони відчувають себе впевненіше, ніж без них.

  Вченими було проведено експеримент, в ході якого чоловікам дали понюхати блузки, що належать різними дівчатам. Кожен повинен був вибрати потрібний йому запах. Після цього їх попросили вибрати дівчину, яка приверне найбільше. За результатами цього експерименту було виявлено, що всі чоловіки обрали саме тих жінок, які мали блузками, сподобалися їм на першому етапі експерименту. Таким чином, був зроблений висновок, що в першу чергу людина вибирає собі партнера саме по запаху.

  особливості духів

  При виборі парфуму для залучення чоловіків необхідно звертати увагу на ціни, так як хороша туалетна вода з феромонами не може коштувати дешево. Також варто уникати сумнівних фірм і знижок, так як до складу таких духів можуть входити речовини, які, можливо, мають відштовхуючим дією, а також викликають різні алергічні реакції.

  Якісний парфум з афродизіаками володіє наступними особливостями:

  • не характеризується високою стійкістю. Вже через кілька годин дію ферментів, що виділяються тваринами, припиняється;
  • для того, щоб парфум подіяв, людина повинна перебувати досить близько, так як на великій відстані їх відчути неможливо;
  • духи, в складі яких є спирт, мають меншою ефективністю, так як феромони можуть розпадатися в спирті.

  При покупці такої туалетної води потрібно враховувати, що даний продукт допоможе тільки залучити вподобаного людини, але ось закохати його він точно не здатний.

  Аромати, які залучають чоловіків

  Запахи афродизіаки для залучення чоловіків повинні бути легкими і ненав'язливими, з квітковими нотками.

  Найбільш привабливими для чоловіків є запахи:

  1. Кориці, так як вони асоціюються зі свіжою випічкою. Аромат здатний не тільки зняти напругу, але і залучити. Крім цього, він сприяє поліпшенню кровотоку до чоловічих статевих органів.
  2. Жасмину. Є втіленням жіночності, тим самим посилюючи потяг чоловічої половини.
  3. Іланг-ілангу . Даний захід сприяє збільшенню сексуального потягу, а також він піднімає настрій і здатний створити романтичну атмосферу.
  4. Сандалу. В основному, використовується для залучення жіночої уваги, але так само діє і на чоловічі рецептори. Він здатний зробити жінку більш привабливою.
  5. Троянди. Здатний пробудити бажання і пристрасть в представниках чоловічої статі.
  6. Ванілі. Давно використовується для боротьби з імпотенцією. Він допомагає позбутися від стресу, а також збільшує вироблення ендорфінів.
  7. Ладана. Він є природним феромонами і сприяє збільшенню статевого потягу, як у жінок, так і у чоловіків.
  8. Мускусу. Збільшує потяг, а також сприяє розслабленню і підняття настрою.
  9. Туберози. Допомагає представниці жіночої статі позбутися від сором'язливості і допомагає розслабитися, що робить жінку дуже сексуальною і спокусливою для представників протилежної статі.
  10. Флердоранж. Здатний збільшити сексуальний потяг, а також підвищити потенцію. Дуже часто його використовують, як стимулятор для поліпшення ерекції.
  11. Гарденії. Повністю він здатний розкритися при взаємодії з легким запахом мандарина. Він може зробити жінку дуже легкою і свіжої, що також додасть їй привабливості.
  12. Лаванди. Його використовують в поєднанні з маслом кедра. Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню.

  Він часто застосовується при лікуванні імпотенції, а також сприяє розслабленню

  При виборі пахощі необхідно враховувати індивідуальні особливості чоловіки, якого необхідно залучити. Це пов'язано з тим, що обраний запах може не подіяти через те, що конкретного представника сильної статі він просто не подобається.

  Аромати, які залучають жінок

  Для того щоб сколихнути жіночі чарівні рецептори і тим самим привернути, необхідно використовувати парфумерні засоби, що містять в собі аромати, характерні для чоловіків , Наприклад, нотки тютюнового диму, а також деяких спецій.

  Найбільш привабливими для жінок є запахи:

  1. Лакриці. Він здатний збільшити статевий потяг і зробити чоловіка найбільш бажаним.
  2. Деревні, в тому числі кедра. Ці аромати здатні не тільки заспокоїти представниць слабкої статі, а й заворожити.
  3. Амбри. Він може пробудити бажання, так як робить свого володаря впевненим в собі і більш наполегливим, що і надає привабливості чоловіка в очах жінки. Найкраще використовувати в поєднанні з ладаном або мускусом.
  4. Тютюну і шкіри. Вони є природними феромонами. Саме тому здатні підпорядкувати жінку. Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів.

  Найбільше розкриваються в поєднанні з ароматами фруктів

  Крім цього, для залучення слабкої половини людства можна використовувати масла, які працюють, як афродизіаки. Більшість фахівців вважають, що для цього чоловікам необхідно використовувати масла з тонкими нотками:

  • цитрусових;
  • спецій;
  • різних хвойних дерев;
  • сандалу.

  Важливо! Дані масла посприяють залученню жінок, але не варто переборщувати і застосовувати всі відразу, так як це може викликати лише огиду.

  Модні бренди духів з афродизіаками

  Духи з афродизіаками відомих брендів користуються великою популярністю, як у чоловіків, так і у жінок. Найбільш відомими є такі парфуми:

  1. Les Contes. Бренд був вперше створений у Франції. На даний момент є велика кількість духів, які підходять як для залучення жінок, так і чоловіків. На думку виробників, навіть невелика кількість цих духів здатне викликати статевий потяг протилежної статі.
  2. Gucci Guilty Diamond. Дані духи створені відразу для двох статей. При цьому чоловічий аромат містить в собі нотки італійського лимона, кедра, а також рожевого перцю і пачулі. У жіночій версії більший акцент зроблено на нотки бузку і кардамону.
  3. La Nuit Tresor. Ці духи вважаються одними з найкращих для спокушання чоловіків. Вони включають в себе легкий запах ванільною орхідеї і мигдалевого чилі. У поєднанні здатні викликати сильний потяг у представників сильної половини людства.
  4. Copal Azur. Цей парфум ідеально підійде для тих, хто любить томний запах. У ньому поєднується тонкий аромат смоли копала, а також кардамону і амбри. Даний парфум здатний викликати сильний потяг у жінок.
  5. 007 for Women. Крім чоловічий лінійки парфумів 007, була випущена і жіноча, яка включає в себе ненав'язливий аромат чорної ванілі і злегка кислуватою ожини з трояндою. За твердженням виробників, цей парфум здатен зачарувати будь-якого чоловіка, навіть секретного агента.
  6. Army of Lovers. Для створення цього чоловічого парфуму виробник використовував тільки найпривабливіші і сексуальні запахи, в тому числі каландр, пачулі, мускус і троянду. Крім цього, в парфум явно виділяються нотки спецій, які також є афродизіаком для жінок.
  7. Black Opium. Парфуми містить в собі тонкі нотки кавових зерен, перцю, а також ванілі, жасмину і флердоранжу. На думку більшості користувачів, ці духи здатні залучити навіть самих несприйнятливих до запахів людей.

  При виборі парфуму потрібно робити упор саме на ті запахи, які найбільше подобаються вашій другій половинці.

  На закінчення

  При покупці духів з афродизіаком не варто розраховувати на чарівний ефект, так як запах може просто не привертати вподобаного чоловіка або жінку. Також при підборі парфуму потрібно звертати увагу на те, щоб аромат був не різким, а легким і ненав'язливим - це збільшить шанси на прихильність до вас об'єкта мрій.
  Замовити якісну косметику з феромонами можна в нашому магазині .

  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?
  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?
  Духи з афродизіаками відомих брендів: які аромати приваблюють протилежну стать?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только