Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  маркери

  1. ХУДОЖНІ МАРКЕРИ
  2. ОФІСНІ, ПРОМИСЛОВІ І ДЕКОРАТИВНІ МАРКЕРИ
  3. ФОРМИ пір'яні

  маркери представлені в мережі «передвижників» досить широко. Це один з найбільш затребуваних на сьогодні графічних матеріалів. По області застосування маркери класифікуються:

  У передвижників представлені всі типи маркерів, але максимально широко - Художні.

  ХУДОЖНІ МАРКЕРИ

  маркери  представлені в мережі «передвижників» досить широко

  Художні маркери дозволяють працювати мальовничими техніками і використовуються як художній матеріал для створення картин і ілюстрацій. Художніми маркерами можна працювати на полотні, папері та інших поверхнях (вибір поверхні залежить від виду маркера).

  застосування

  фарба

  Для кого

  асортимент

  АКРИЛОВІ

  АКРИЛОВІ

  для графіті і роботи на будь-яких поверхнях

  Покриваності, що не прозора. Поводиться так само, як акрилові фарби - поки фарба не висохла, можна робити переходи, змішуючи кольори. Після висихання утворює досить міцну плівку. Чи не розмивається водою. Можна працювати з будь-яких поверхонь.

  Маркери для тих, хто хоче працювати акриловою фарбою, але не хоче морочитися з пензликами, палітрами, відкривати і закривати баночки. Акрилові маркери - акрил в зручній для роботи упаковці.

  СПИРТОВІ

  для скетчінга, ілюстрації, дизайну

  Напівпрозора, дозволяє працювати лессировками і робити переходи з одного кольору в інший. Після нанесення на папір фарба висихає майже відразу, проте навіть вже висохла реагує на такі накладаються шари, що дозволяє робити переходи кольору і "вимивати" тон спеціальним блендером. Чи не розмивається водою. Для роботи на папері, картоні.

  Маркери для тих, кому потрібна напівпрозора змішується фарба в зручній упаковці, яка швидко висихає і не розмивається водою. Робота спиртовими / олійними маркерами нагадує digital art - малюнок в комп'ютерних програмах.

  Акварельні на водній ОСНОВІ

  Акварельні на водній ОСНОВІ

  для ілюстрації

  Напівпрозора, дуже схожа на акварель, переходи і лесування робляться за тим же принципом що в акварельного живопису. Для створення потрібного ефекту можна використовувати воду. Після висихання поводиться, як суха акварель - тобто при будь-якому контакті з водою вона буде розмиватися. Для роботи на папері (в т.ч. акварельного), картоні.

  Маркери для тих, кому потрібна акварель в зручній для роботи упаковці, яка не потребує носити з собою пензлика і фарби, а також для тих, кому потрібні одночасно властивості маркера і художні ефекти акварелі.

  Художні маркери представлені в нашій мережі такими торговими марками (ТМ):

  АКРИЛОВІ

  СПИРТОВІ

  На водній ОСНОВІ

  ОФІСНІ, ПРОМИСЛОВІ І ДЕКОРАТИВНІ МАРКЕРИ

  ОФІСНІ, ПРОМИСЛОВІ І ДЕКОРАТИВНІ МАРКЕРИ

  ОФІСНІ - маркери Текстовиделітелі, маркери для CD і DVD дисків, маркери для різних плівок, а також маркери для дошок і фліпчартів. У мережі «передвижників» вони представлені торговою маркою Edding і Faber-Castell.

  ПРОМИСЛОВІ - такі маркери найбільш універсальні, вони пишуть практично на будь-якій поверхні.

  Колірна палітра в Офісних і Промислових маркерах обмежена. Як правило, це сім кольорів що є одним з основних основних відмінностей від Художніх.

  ДЕКОРАТИВНІ (хобі і каліграфічні) - застосовують для оформлювальних робіт. До них можна віднести маркери по тканині , маркери по склу і маркери для каліграфії .

  Перманентна і змивають ЧОРНИЛО - У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ?

  За типом чорнила маркери діляться на перманентні і змиваються.

  перманентний

  Перманентні чорнило нестіраеми і стійкі до вологи; вони найбільш універсальні, пишуть практично на будь-якій поверхні. Лінія, що наноситься таким маркером, однорідна і не розтікається. Змиваються такі чорнило тільки спиртом, пластиковими гумкою або коригувальним маркером. До цієї категорії відносяться і промислові маркери. Чорнило в них можуть бути на спиртовій та водній основі.

  У деяких видів перманентних маркерів в серії представлений маркер спеціального призначення - Ремувер (Remover). Склад цього маркера дозволяє розчинити щойно створений малюнок і непомітно видалити його з поверхні.

  Перманентні маркери на спиртовій основі пишуть на папері, гумі, шкірі, пластмасі, металі. Текст, написаний маркером на спиртовій основі, можна видалити будь-яким спиртовим складом або розчинником. Такі маркери мають досить різкий запах і високу швидкість висихання, що ускладнює їх використання в художніх цілях.

  Перманентні маркери на водній основі також пишуть на будь-яких поверхнях: папері, гумі, пластмасі, шкірі, склі, металі, але в першу чергу вони призначені для паперу. Водні маркери зберігають всі властивості перманентних маркерів: яскраві кольори, хорошу покриваність, світло-, термо- і водостійкість. Висока стійкість до висихання чорнила гарантує не менше тижня терміну придатності відкритого маркера. Чорнило на водній основі не розпливаються на папері, не токсичні і не мають запаху. Вони більш довговічні, ніж спиртові маркери.

  прати

  Прані маркери використовуються там, де потрібно нанести тимчасову маркування. Наприклад, написи на офісних дошках.

  ЛАКОВІ МАРКЕРИ

  Перманентні маркери з насиченим вмістом пігменту, що залишають щільне глянсове покриття, часто називають лаковими. Серед інших достоїнств можна відзначити наявність в їх асортименті різних кольорів-металік. Вони дають чудове блискуче покриття, з успіхом імітує справжній метал.

  Офісні, промислові та декоративні маркери представлені в нашій мережі такими торговими марками (ТМ):

  • ТМ Edding , ТМ Faber-Castel , ТМ Stabilo - це маркери для офісу, промислові та декоративні.
  • TM Bruynzeel-Sakura представлені лінійкою маркерів для каліграфії CALLIGRAPHER .

  КОНСТРУКЦІЯ МАРКЕРІВ

  КОНСТРУКЦІЯ МАРКЕРІВ

  Розрізняються маркери і по конструктиву. Якщо раніше маркер був одноразовим інструментом, то тепер з'явилися маркери, які можна заправляти. Це можливо двома способами: постійна дозаправка чорнилом / акриловими фарбами (заливка в маркер) або змінний картридж. Також є маркери pump з системою підкачки чорнила.

  помпові МАРКЕРИ

  Подача чорнила регулюється натисканням на стрижень. Чорнила в таких маркерах значно більше, ніж в звичайному маркері з повстяним стрижнем, а час зберігання з відкритим ковпачком необмежено - висихають тільки чорнило в носику, який можна знову просочити.

  Порядок активації виглядає наступним чином: після відкриття упаковки маркер необхідно гарненько струснути, потім повернути вгору наконечником і натиснути на нього (для компенсації тиску), потім повернути наконечник вниз, акуратно натиснути один або кілька разів на стержень (але не стукати), поки фарба не забарвлення його. Тепер маркер готовий до роботи.

  Виробник зазвичай вказує в маркуванні своєї продукції про необхідність активації таких маркерів. Так само як і про те, що такі маркери слід зберігати горизонтально.

  Заправляти МАРКЕРИ SCHMINCKE

  Німецька компанія Schmincke випускає порожні маркери-заготовки , Які можна заправити акриловою фарбою для аерографії AERO COLOR . Маркери пропонуються зі стрижнями різної товщини в діапазоні від 0,8 мм до 15мм. Таким чином художник може вибрати заготовку потрібної товщини і заправити її фарбою потрібного йому кольору. Фарба AERO COLOR має прекрасні властивості для створення художніх зображень - вона досить текуча (в тому числі можна використовувати воду для ефектів), добре змішується, дозволяє працювати на будь-якій поверхні, після висихання стає міцною і незмивною.

  ФОРМИ пір'яні

  Наконечники варіюються по товщині (від 1 мм до 60 мм) і за формою. Саме від них залежить форма, товщина і загальний характер лінії. Вони можуть бути змінними. Найбільш затребувані форми наконечників - круглі, клиновидні і у вигляді пензлика. Як правило, вони вирішують все художні завдання. У напрямку craft (хобі) існує безліч різних форм наконечників.

  Круглі (пулевідной) - це овальні стрижні. Вони прекрасно підходять для швидких замальовок.

  Для створення рамок і строгих графічних композицій зручно використовувати маркери з плоским наконечником. Вони бувають з прямим зрізом (клиновидні) і зі скошеним. Вони добре підходять для шрифтових робіт і архітектурного малюнка. Зовсім трохи відрізняється від них форма пера для каліграфії.

  Кисть - це подовжена кругла форма пера. Перо в цьому випадку не жорстке, а м'яке, гнучке. Brush Marker - прекрасний інструмент для художніх робіт

  Найтонші маркери з м'якими наконечниками можуть використовуватися в каліграфії, а з твердими - при роботі над кресленнями.

  Самі "товсті" маркери підходять для загальної заливки фону, створення імітації лакового або золотого покриття і т.д.

  також продаються змінні наконечники або пір'я до маркерів. Наконечники можна підрізати гострим лезом для створення різноманітних ліній.

  ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ


  Перманентна і змивають ЧОРНИЛО - У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только